JUDO ANIMAL PLANET (CANCELED)

Užsiregistravę dalyviai:

Dalyvių skaičius: 119

Dalyvių skaičius: 6

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 UKR/Kremenchuk SYDOROV Artem 2012 vyras 6 KYU Kremen Judo
2 LTU/Alytus Lenkauskas Mantvydas 2012 vyras 6 KYU Alytaus r. meno ir sporto m.
3 LTU/Alytus Vaičiulis Lukas 2012 vyras 6 KYU Alytaus SRC
4 LTU/Panevėžys Meškinis Ignas 2011 vyras 5 KYU R.Sargūno sp.g., Ristis,PSC.
5 LTU/Kaunas Kraujalis Arminas 2011 vyras 5 KYU Kario kelias - Prienų kūno kultūros Sporto centras
6 LTU/Vilnius IVANENKO ROMAN 2011 vyras 5 KYU Lokys

Dalyvių skaičius: 8

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/ALYTUS Liaugaudas Tomas 2012 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
2 LTU/Kaunas Gaidelis Simas 2012 vyras 6 KYU Judo team Kaunas
3 LTU/Druskininkai Vaitkevičius Edvardas 2014 vyras 6 KYU Dziudo klubas "Čempionas"
4 LTU/Druskininkai Kelmelis Dovydas 2014 vyras 6 KYU Dziudo klubas "Čempionas"
5 LTU/Budoka Kazlauskas Majus 2013 vyras 6 KYU Budoka
6 LTU/Ukmergė PUPELIS TITAS 2012 vyras 6 KYU Ukmergės dziudo klubas
7 LTU/PANEVĖŽYS Vaišvidas Danielius 2011 vyras 6 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
8 LTU/Vilnius Žukaitis Linas 2013 vyras 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"

Dalyvių skaičius: 13

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Elektrėnai BUDKO DENIS 2013 vyras 6 KYU Draugystė
2 LTU/Vilnius ZAICEVAS PRANAS 2012 vyras 5 KYU VMSC-GRALIS
3 LTU/Kaunas Sakalauskas Danielius 2012 vyras 6 KYU Judo team Kaunas
4 LTU/Druskininkai Bikauskas Džiugas 2012 vyras 6 KYU Dziudo klubas "Čempionas"
5 LTU/Druskininkai Grig Domantas 2013 vyras 6 KYU Dziudo klubas "Čempionas"
6 LTU/Druskininkai Radzilavičius Arnas 2013 vyras 6 KYU Dziudo klubas "Čempionas"
7 LTU/Plungė Motužis Simonas 2012 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
8 LTU/Plungė Riauka Simas 2011 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
9 LTU/Budoka Michmel Karolis 2012 vyras 6 KYU Budoka
10 LTU/Ukmergė IVANOVAS DOVYDAS 2012 vyras 6 KYU Ukmergės dziudo klubas
11 LTU/Panevėžys Rimėnas Arnas 2013 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g., Ristis,PSC.
12 LTU/Panevėžys Mikšionis Dovidas 2011 vyras 5 KYU R.Sargūno sp.g., Ristis,PSC.
13 LTU/Vilnius KIJEVIČ FABIAN 2012 vyras 6 KYU Lokys

Dalyvių skaičius: 13

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Rytis Poškaitis 2012 vyras 6 KYU NAGLISGYM
2 LTU/Elektrėnai KVIETKAUSKAS ERIKAS 2012 vyras 6 KYU Draugystė
3 LAT/Jelgava Šeluhins Iļdars 2011 vyras 5 KYU Judo club KIN
4 LTU/ALYTUS Truncė Rokas 2013 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
5 LTU/Druskininkai Bobinas Rapolas 2013 vyras 6 KYU Dziudo klubas "Čempionas"
6 LTU/ALYTUS Stumbras Tauras 2013 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
7 LTU/Budoka Demidenko Aleksandras 2011 vyras 5 KYU Budoka
8 LTU/Kaunas Stakeliunas Augustas 2012 vyras 6 KYU Judo team Kaunas
9 LTU/Plungė Šatkauskas Rokas 2012 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
10 LTU/Druskininkai Berteška Benas 2013 vyras 6 KYU Dziudo klubas "Čempionas"
11 LTU/Panevėžys Unskinas Augustas 2012 vyras 5 KYU R.Sargūno sp.g., Ristis,PSC.
12 LTU/Vilnius Jakovič Domicjan 2011 vyras 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
13 LTU/kaunas Dambrauskas Nojus 2011 vyras 6 KYU Danas/Gaja

Dalyvių skaičius: 29

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Jasaitis Rokas 2011 vyras 6 KYU NAGLISGYM
2 LTU/Kaunas Javtokas Deinmanas 2012 vyras 5 KYU NAGLISGYM
3 LTU/Utena Kandratavičius Mažvydas 2011 vyras 6 KYU Utenos DSC
4 LTU/ALYTUS Klimavičius Emilis 2012 vyras 6 DAN DZIUDO SIMBA/ASRC
5 LTU/ALYTUS Čiupas Naglis 2012 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
6 LTU/ALYTUS Žogelis Gabrielius 2012 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
7 LTU/Elektrėnai Gurskis Adomas 2012 vyras 6 KYU Draugystė
8 LTU/Elektrėnai LIUCVAIKIS MATAS 2012 vyras 6 KYU Draugystė
9 Konovalovas Andrėjus 2012 vyras 6 KYU
10 LAT/Jelgava Bušs Roberts 2012 vyras 6 KYU Judo club KIN
11 LTU/ALYTUS Ulinskas Rapolas 2011 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
12 LTU/Druskininkai Bužys Ugnius 2013 vyras 6 KYU Dziudo klubas "Čempionas"
13 LTU/Kėdainiai Emilis Siutilas 2011 vyras 6 KYU Mes esam
14 LTU/Plungė Vaitkus Pijus 2012 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
15 LTU/Plungė Vaitkus Pijus 2012 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
16 LAT/Riga Titovs Dmitrijs 2012 vyras 6 KYU Judo club SENSEI
17 LTU/Alytus Platūkis Martynas 2013 vyras 6 KYU Alytaus SRC
18 LTU/Kaunas Dobrovolskis Mantas 2011 vyras 3 KYU Minvija-Gaja
19 LTU/Budoka Varanauskas Džiugas 2011 vyras 5 KYU Budoka
20 LTU/Ukmergė LINARTAS KAJUS 2012 vyras 6 KYU Ukmergės dziudo klubas
21 LTU/Budoka Nojus Čiulada 2011 vyras 6 KYU Budoka
22 LTU/Panevėžys Kievinas Aidenas 2012 vyras 5 KYU R.Sargūno sp.g., Ristis,PSC.
23 LTU/PANEVĖŽYS Vaišvidas Gabrielius 2011 vyras 5 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
24 LTU/Plungė Rimavičius Eiridas 2011 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
25 LTU/Kauno r Andriulevičius Džiugas 2011 vyras 6 KYU Satoris
26 LTU/Vilnius Dainauskas Žygimantas 2012 vyras 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
27 LTU/Vilnius Budvitis Edgaras 2012 vyras 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
28 LTU/kaunas Penikas Justas 2011 vyras 6 KYU Danas/Gaja
29 LTU/kaunas Basevičius Dominykas 2011 vyras 6 KYU Danas/Gaja

Dalyvių skaičius: 15

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/ALYTUS Vakauskas Alvydas 2011 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
2 Bastys Adomas 2011 vyras 6 KYU
3 LAT/Jelgava Nemņaševs Ivans 2012 vyras 6 KYU Judo club KIN
4 LAT/Jelgava Popoks Aleskandrs 2012 vyras 6 KYU Judo club KIN
5 Beleckis Dovydas 2011 vyras 6 KYU
6 LTU/Alytus Domas Mažeika 2012 vyras 6 KYU Alytaus r. meno ir sporto m.
7 LTU/Kėdainiai Danielius Bolisas 2011 vyras 5 KYU Mes esam
8 LAT/Riga Sokolovs Dmitrijs 2011 vyras 6 KYU Judo club SENSEI
9 LAT/Riga Sturme Dementijs 2011 vyras 6 KYU Judo club SENSEI
10 LAT/SIGULDA Beinerts Alberts 2012 vyras 6 KYU JUDO CLUB SIGULDA
11 LTU/ALYTUS Vaitulevičius Naglis 2012 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
12 LTU/Druskininkai Volungevičius Mantas 2012 vyras 6 KYU Dziudo klubas "Čempionas"
13 LTU/Klaipėda Bredelis Tomas 2012 vyras 6 KYU Bį Klaipėdos,,Viesulo '' sporto centras
14 LTU/Panevėžys Kruopas Laurynas 2011 vyras 5 KYU R.Sargūno sp.g., Ristis,PSC.
15 LTU/Plungė Grabauskas Justas 2011 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC

Dalyvių skaičius: 18

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Utena Sirdikevičius Arnas 2011 vyras 5 KYU Utenos DSC
2 LTU/Utena Valiukas Emilis 2011 vyras 5 KYU Utenos DSC
3 LAT/Jelgava Voroņeckis Tamerlans 2011 vyras 5 KYU Judo club KIN
4 LTU/Babtai Pažėra Pijus 2012 vyras 6 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
5 LTU/Kaunas Jakubsonas Benas 2011 vyras 6 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
6 LTU/Vilnius RUSECKIS DAMIR 2011 vyras 5 KYU VMSC-GRALIS
7 LTU/Vilnius RUSECKIS DAMIR 2011 vyras 5 KYU VMSC-GRALIS
8 LTU/Kėdainiai Pijus Pranevičius 2011 vyras 5 KYU Mes esam
9 LTU/Kėdainiai Vytenis Adomaitis 2011 vyras 5 KYU Mes esam
10 LAT/Riga Šalagajs Ņikita 2011 vyras 6 KYU Judo club SENSEI
11 LTU/Elektrėnai Nagajev Albert 2011 vyras 6 KYU Draugystė
12 LTU/Ukmergė RINKEVIČIUS VAINIUS 2011 vyras 6 KYU Ukmergės dziudo klubas
13 LTU/Ukmergė TVERAGA MATAS 2011 vyras 5 KYU Ukmergės dziudo klubas
14 LTU/Klaipėda Domnikov Vladimir 2012 vyras 6 KYU Bį Klaipėdos,,Viesulo '' sporto centras
15 LTU/Klaipėda Mikenas Jonas 2012 vyras 5 KYU Bį Klaipėdos,,Viesulo '' sporto centras
16 LTU/Panevėžys Fiodorovas Kernius 2012 vyras 5 KYU R.Sargūno sp.g., Ristis,PSC.
17 LTU/Vilnius ŠČIGLO NIKAS 2012 vyras 5 KYU Lokys
18 LTU/Plungė Stančikas Antonijus 2011 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC

Dalyvių skaičius: 7

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LAT/Riga Vasins Ruslans 2011 vyras 5 KYU Judo club SENSEI
2 LAT/SIGULDA Bite Andris 2011 vyras 6 KYU JUDO CLUB SIGULDA
3 LTU/ALYTUS AMBROŽEVIČIUS MARTYNAS 2011 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
4 LTU/Šilutė Bačiulis Neilas 2011 vyras 6 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
5 LTU/Alytus Plenta Mykolas 2012 vyras 6 KYU Alytaus SRC
6 LTU/Vilnius Jablonskas Tajus 2012 vyras 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
7 LTU/Vilnius Maskalėnas Dovydas 2012 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LAT/Jelgava Birnītis Jānis Jakobs 2011 vyras 6 KYU Judo club KIN
2 LTU/Druskininkai Perkūnas Dovydas 2013 vyras 6 KYU Dziudo klubas "Čempionas"
3 LTU/Plungė Ročius Aironas 2011 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
4 LTU/Elektrėnai Briščiuk Danila 2011 vyras 6 KYU Draugystė

Dalyvių skaičius: 6

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 RUS/Gyrievsk Veretennikov Mark 2011 vyras 6 KYU Red Star
2 LTU/Elektrėnai Evantas Malinovskis 2011 vyras 6 KYU Draugystė
3 LTU/ALYTUS Valvonis Ignas 2012 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
4 LTU/Kėdainiai Aronas Majauskas 2011 vyras 5 KYU Mes esam
5 LTU/Budoka Bankauskas Aurimas 2011 vyras 6 KYU Budoka
6 LTU/Vilnius TVOROGAL NORBERTAS 2012 vyras 5 KYU Lokys

Dalyvių skaičius: 175

Dalyvių skaičius: 10

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LAT/Jelgava Losāns Arnolds 2009 vyras 4 KYU Judo club KIN
2 pasirinkite/Warszawa Sikorski Antoni 2009 vyras 4 KYU Klub SameJudo
3 pasirinkite/Warszawa Żmijewski Jakub 2010 vyras 5 KYU Klub SameJudo
4 LTU/Kaunas Černauskas Nojus 2009 vyras 4 KYU Minvija-Gaja
5 LTU/Kėdainiai Arnas Chlivnas 2010 vyras 6 KYU Mes esam
6 LTU/Šilutė RADZVILAVIČIUS MATAS 2009 vyras 6 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
7 LTU/Ukmergė PIKAUSKAS KIPRAS 2010 vyras 5 KYU Ukmergės dziudo klubas
8 LTU/Panevėžys Fiodorovas Joris 2009 vyras 4 KYU R.Sargūno sp.g., Ristis,PSC.
9 LTU/Vilnius BOGDANOVIČ ERNEST 2009 vyras 4 KYU Lokys
10 LTU/Vilnius Kurmin Bogdan 2010 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"

Dalyvių skaičius: 34

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Einikas Adomas 2010 vyras 5 KYU NAGLISGYM
2 LTU/ALYTUS RAČKAUSKAS IGNAS 2010 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
3 LTU/ALYTUS ADŽGAUSKAS REDAS 2010 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
4 LTU/ALYTUS Andriuškevičius Kajus 2010 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
5 LTU/ALYTUS Andriuškevičius Nojus 2010 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
6 UKR/Kremenchuk VOLOKOVYI Vladyslav 2010 vyras 5 KYU Kremen Judo
7 pasirinkite/Warszawa Kamiński Tomasz 2010 vyras 4 KYU Klub SameJudo
8 pasirinkite/Warszawa Pak Albert 2009 vyras 4 KYU Klub SameJudo
9 LTU/Alytus Ališauskas Danielius 2010 vyras 6 KYU Alytaus r. meno ir sporto m.
10 LTU/Budoka Damulis Benas 2010 vyras 5 KYU Budoka
11 LTU/Budoka Lenčiauskas Jonas 2009 vyras 6 KYU Budoka
12 LTU/Budoka Liškauskas Nojus 2010 vyras 5 KYU Budoka
13 LAT/Riga Taraskins Maksims 2009 vyras 4 KYU Judo club SENSEI
14 LAT/Jelgava Šeluhins Iļdars 2010 vyras 5 KYU Judo club KIN
15 LAT/Riga Rasimenoks Pavels 2010 vyras 6 KYU Judo club SENSEI
16 LTU/Kaunas Gvildys Ignas 2010 vyras 4 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
17 LTU/Kaunas Olšauskas Nojus 2010 vyras 5 KYU Minvija-Gaja
18 LTU/Kaunas Olšauskas Matas 2010 vyras 4 KYU Minvija-Gaja
19 LTU/ALYTUS Vaičiulis Nojus 2010 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
20 LAT/Riga Červinskis Bogdans 2010 vyras 4 KYU Judo club LIDO
21 LTU/Šilutė Leškys Juozas 2010 vyras 6 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
22 LTU/Alytus Mizara Nojus 2010 vyras 5 KYU Alytaus SRC
23 LTU/kaunas Paršeliūnas Rokas 2010 vyras 5 KYU Danas/Gaja
24 LTU/PANEVĖŽYS Brazdžiūnas Gratas 2010 vyras 6 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
25 LTU/PANEVĖŽYS Sakalauskas Kristupas 2009 vyras 6 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
26 LTU/Kaunas Kazlauskas Valentinas 2010 vyras 6 KYU Kario kelias - Prienų kūno kultūros Sporto centras
27 LTU/Kaunas Žilionis Vygandas 2010 vyras 6 KYU Kario kelias - Prienų kūno kultūros Sporto centras
28 LTU/Kaunas Lebednykas Raigardas 2010 vyras 5 KYU Kario kelias - Prienų kūno kultūros Sporto centras
29 LTU/Kaunas Tumaitis Faustas 2010 vyras 5 KYU Kario kelias - Prienų kūno kultūros Sporto centras
30 LTU/Kaunas Vyšniauskas Martynas 2009 vyras 5 KYU Kario kelias - Prienų kūno kultūros Sporto centras
31 LTU/Vilnius ŽUSIN OSTIN 2010 vyras 5 KYU Lokys
32 LTU/Kauno r Paškauskas Kasparas 2009 vyras 5 KYU Satoris
33 LTU/Vilnius Dainauskas Žygimantas 2012 vyras 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
34 LAT/Jelgava Tuuļs Aleskandrs 2010 vyras 5 KYU Judo club KIN

Dalyvių skaičius: 29

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Utena Kuzmenko Erikas 2010 vyras 5 KYU Utenos DSC
2 LTU/Utena Merkys Augustas 2009 vyras 5 KYU Utenos DSC
3 LTU/Utena Puodžiūnas Matas 2010 vyras 6 KYU Utenos DSC
4 LTU/ALYTUS STAŠINSKAS EMILIS 2009 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
5 LTU/ALYTUS PILECKAS DOVYDAS 2010 vyras 4 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
6 LTU/ALYTUS MOCKUS JOKŪBAS 2010 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
7 LTU/ALYTUS Kamandulis Ignas 2010 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
8 LTU/Kaunas Šimkus Danas 2009 vyras 4 KYU Judo team Kaunas
9 pasirinkite/Warszawa Dobrowolski Bartek 2009 vyras 4 KYU Klub SameJudo
10 pasirinkite/Warszawa Kowalczyk Szymon 2009 vyras 4 KYU Klub SameJudo
11 LTU/Alytus Gumarov Atman 2009 vyras 6 KYU Alytaus r. meno ir sporto m.
12 LTU/Budoka Bazevičius Oskaras 2009 vyras 5 KYU Budoka
13 LTU/Budoka Juknys Rokas 2010 vyras 5 KYU Budoka
14 LAT/Riga Isakovs Timurs 2009 vyras 4 KYU Judo club SENSEI
15 LAT/SIGULDA Supe Inguss 2009 vyras 5 KYU JUDO CLUB SIGULDA
16 LTU/Kaunas Petrulionis Rėjus 2010 vyras 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
17 LTU/Plungė Jakočiūnas Neronas 2009 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
18 LTU/Šilutė Nausėdas Mykolas 2010 vyras 6 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
19 LTU/Alytus Minkevičius Žydrūnas 2010 vyras 4 KYU Alytaus SRC
20 LTU/Alytus Teresa Deilas 2010 vyras 4 KYU Alytaus SRC
21 LTU/Alytus Liudvinavičius Nojus 2010 vyras 6 KYU Alytaus SRC
22 LTU/Elektrėnai Grigošaitis Konstantinas 2009 vyras 6 KYU Draugystė
23 LTU/Elektrėnai Makulavičius Rokas 2009 vyras 5 KYU Draugystė
24 LTU/Elektrėnai Krilavičius Laurynas 2009 vyras 6 KYU Draugystė
25 LTU/Ukmergė AUKŠTUOLIS MARTYNAS 2009 vyras 4 KYU Ukmergės dziudo klubas
26 LTU/Budoka Varanauskas Kipras 2009 vyras 5 KYU Budoka
27 LTU/Panevėžys Kruopas Martynas 2009 vyras 5 KYU R.Sargūno sp.g., Ristis,PSC.
28 LTU/Vilnius ROCKIN PAVEL 2009 vyras 4 KYU Lokys
29 LTU/Vilnius Dainauskas Šarūnas 2010 vyras 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"

Dalyvių skaičius: 35

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Bervingis Simonas 2009 vyras 5 KYU NAGLISGYM
2 LTU/Utena Cvetkovas Ugnius 2010 vyras 6 KYU Utenos DSC
3 LTU/ALYTUS CIMBOLAS TIMAS 2009 vyras 3 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
4 LTU/ALYTUS SELIMAVIČIUS JOKŪBAS 2010 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
5 LTU/ALYTUS Naidiuk Kajus 2010 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
6 Brigadierius Laurynas 2009 vyras 4 KYU
7 LAT/Jelgava Kabacijs Aleksandrs 2009 vyras 5 KYU Judo club KIN
8 pasirinkite/Warszawa Brysiak Rafał 2010 vyras 4 KYU Klub SameJudo
9 pasirinkite/Warszawa Maksimowicz Fabian 2010 vyras 4 KYU Klub SameJudo
10 LTU/Alytus Balkė Auktumas 2009 vyras 6 KYU Alytaus r. meno ir sporto m.
11 LTU/Budoka Staškūnas Benas Pijus 2010 vyras 5 KYU Budoka
12 LAT/Riga Nodelmans Ļeiviks 2010 vyras 6 KYU Judo club SENSEI
13 LAT/Riga Titovs Maksims 2010 vyras 6 KYU Judo club SENSEI
14 LAT/SIGULDA Baumanis Normunds 2010 vyras 5 KYU JUDO CLUB SIGULDA
15 LAT/SIGULDA Vēveris Lietuvietis Jēkabs 2010 vyras 6 KYU JUDO CLUB SIGULDA
16 LAT/SIGULDA Vilmanis Patriks 2010 vyras 5 KYU JUDO CLUB SIGULDA
17 LAT/SIGULDA Voitenko Gustavs 2009 vyras 5 KYU JUDO CLUB SIGULDA
18 LAT/SIGULDA Zoltners Andris 2010 vyras 5 KYU JUDO CLUB SIGULDA
19 LTU/Kaunas Sokas Dovydas 2010 vyras 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
20 LTU/Plungė Petrikas Matas 2009 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
21 LTU/Šilutė Budvytis Joris 2009 vyras 5 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
22 LTU/Šilutė Kovyrcovas Benas 2009 vyras 5 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
23 LTU/Alytus Tarasauskas Jokūbas 2009 vyras 5 KYU Alytaus SRC
24 LTU/Alytus Dainauskas Emilis 2010 vyras 6 KYU Alytaus SRC
25 LTU/Elektrėnai Bunin Kirilas 2009 vyras 6 KYU Draugystė
26 LTU/Elektrėnai Valaiša Laurynas 2010 vyras 6 KYU Draugystė
27 LTU/kaunas Dovolga Nojus 2009 vyras 5 KYU Danas/Gaja
28 LTU/kaunas Kavaliauskas Tauras 2009 vyras 5 KYU Danas/Gaja
29 LTU/Ukmergė AUKŠTUOLIS ARTŪRAS 2009 vyras 4 KYU Ukmergės dziudo klubas
30 LTU/Budoka Cibulskas Einoras 2010 vyras 5 KYU Budoka
31 LTU/Panevėžys Knyva Gabrielius 2010 vyras 5 KYU R.Sargūno sp.g., Ristis,PSC.
32 LTU/Kaunas Kraujalis Deimantas 2009 vyras 5 KYU Kario kelias - Prienų kūno kultūros Sporto centras
33 LTU/Vilnius KURAJEV ERIK 2009 vyras 4 KYU Lokys
34 LTU/Vilnius SKLIAUSTAS MODESTAS 2010 vyras 5 KYU Lokys
35 LTU/Vilnius Charevič Daniel 2009 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"

Dalyvių skaičius: 30

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/ALYTUS KLEPONIS ALEKSAS 2009 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
2 LTU/ALYTUS VAINIUŠIS KIPRAS 2010 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
3 LTU/ALYTUS Ramoška Herkus 2010 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
4 LTU/Kongsberg NO Levandauskas Kajus 2010 vyras 5 KYU BK-Judo
5 LTU/Elektrėnai ALEKSIEJŪNAS NATAS 2009 vyras 4 KYU Draugystė
6 LTU/Kaunas Štarevičius Adrijus 2009 vyras 5 KYU Judo team Kaunas
7 pasirinkite/Warszawa Staszuk Igor 2010 vyras 5 KYU Klub SameJudo
8 Rinkevičius Justas 2010 vyras 6 KYU
9 LTU/Budoka Slavinskas Reinas 2010 vyras 5 KYU Budoka
10 LTU/Budoka Šulga Vydūnas 2010 vyras 5 KYU Budoka
11 LTU/Pasvalys Volkovas Vijus 2009 vyras 4 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
12 LTU/Pasvalys Prielaidas Jokūbas 2009 vyras 4 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
13 LAT/Riga Smalovijs Arturs 2009 vyras 4 KYU Judo club SENSEI
14 LAT/SIGULDA Urbanovičs Mikuss 2009 vyras 5 KYU JUDO CLUB SIGULDA
15 LAT/SIGULDA Vasiļjevs Markuss 2009 vyras 5 KYU JUDO CLUB SIGULDA
16 LTU/Kėdainiai Gvidas Minskas 2010 vyras 5 KYU Mes esam
17 LAT/Jelgava Birnītis Jānis Jakobs 2010 vyras 6 KYU Judo club KIN
18 LTU/Plungė Jakas Deividas 2010 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
19 LTU/Šilutė Andrijauskas Mantas 2010 vyras 6 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
20 LTU/Budoka Akulionis Dominykas 2009 vyras 6 KYU Budoka
21 LTU/Alytus Ročkys Eidas 2010 vyras 6 KYU Alytaus SRC
22 LTU/Alytus Yanko Paulius 2009 vyras 6 KYU Alytaus SRC
23 LTU/kaunas Krencius Aidas 2010 vyras 5 KYU Danas/Gaja
24 LTU/Ukmergė BUTEIKIS KIPRAS 2009 vyras 4 KYU Ukmergės dziudo klubas
25 LTU/Ukmergė GIRDENIS VILIUS 2010 vyras 5 KYU Ukmergės dziudo klubas
26 LTU/Ukmergė KAŠELYNAS LUKAS 2009 vyras 6 KYU Ukmergės dziudo klubas
27 LTU/Ukmergė KOLOSOVAS KRISTUPAS 2009 vyras 4 KYU Ukmergės dziudo klubas
28 LTU/Budoka Sakalauskas Kostas 2010 vyras 5 KYU Budoka
29 LTU/Klaipėda Obrezkin Timofej 2009 vyras 6 KYU Bį Klaipėdos,,Viesulo '' sporto centras
30 LTU/Plungė Miknius Neimantas 2009 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC

Dalyvių skaičius: 12

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 pasirinkite/Warszawa Brzozowski Julian 2009 vyras 4 KYU Klub SameJudo
2 pasirinkite/Warszawa Klukowski Jan 2010 vyras 4 KYU Klub SameJudo
3 pasirinkite/Warszawa Wiśniewski Aleksy 2009 vyras 4 KYU Klub SameJudo
4 LTU/Pasvalys Mickeliūnas Rokas 2009 vyras 4 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
5 LTU/Klaipėda Mockevičius Tauras 2009 vyras 5 KYU Viesulo SC
6 LTU/Alytus Javdokuninas Martynas 2010 vyras 6 KYU Alytaus SRC
7 LTU/Alytus Mizara Pijus 2010 vyras 6 KYU Alytaus SRC
8 LTU/Elektrėnai Pinelis Modestas 2010 vyras 6 KYU Draugystė
9 LTU/kaunas Keturakis Ridas 2010 vyras 5 KYU Danas/Gaja
10 LTU/PANEVĖŽYS Leikus Rokas 2010 vyras 5 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
11 LTU/Vilnius VITUŠINSKI DOMINYK 2010 vyras 5 KYU Lokys
12 LTU/Vilnius Sokolovski Martin 2009 vyras 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"

Dalyvių skaičius: 9

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/ALYTUS DIŠKEVIČIUS MATAS 2009 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
2 Jocys Majus 2009 vyras 6 KYU
3 LTU/Kaunas Stakeliūnas Kajus 2009 vyras 5 KYU Judo team Kaunas
4 LTU/Budoka Šidlauskas Jokūbas 2010 vyras 5 KYU Budoka
5 LTU/Kaunas Juknevičius Žymantas 2010 vyras 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
6 LTU/Kėdainiai Dominykas Sviderskas 2009 vyras 5 KYU Mes esam
7 LTU/Ukmergė LINARTAS TAUTVYDAS 2009 vyras 4 KYU Ukmergės dziudo klubas
8 LTU/Vilnius KLIMAŠEVSKIS NIKITA 2009 vyras 4 KYU Lokys
9 LTU/Vilnius Jakovič Damian 2009 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"

Dalyvių skaičius: 11

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/ALYTUS BABAIČENKO TAJUS 2009 vyras 3 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
2 LTU/ALYTUS Sakavičius Airidas 2010 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
3 LTU/Babtai Dičpetris Žygimantas 2009 vyras 4 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
4 LAT/Riga Gogalinskis Konstantins 2009 vyras 6 KYU Judo club SENSEI
5 LTU/Ukmergė DIČPETRIS LUKAS 2009 vyras 5 KYU Ukmergės dziudo klubas
6 LTU/Budoka Veiveris Justinas 2010 vyras 5 KYU Budoka
7 LTU/Panevėžys Charenka Kajus 2010 vyras 4 KYU R.Sargūno sp.g., Ristis,PSC.
8 LTU/Vilnius SUBAČ OSKAR 2009 vyras 4 KYU Lokys
9 LTU/Vilnius Gritėnas Aurimas 2009 vyras 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
10 LTU/Vilnius Voicekovski Rajmund 2009 vyras 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
11 LAT/Jelgava Vladimirovs Viļens 2010 vyras 5 KYU Judo club KIN

Dalyvių skaičius: 5

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/ALYTUS BELIJ DOVYDAS 2009 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
2 LAT/Jelgava Žukausks Dmitrijs 2009 vyras 4 KYU Judo club KIN
3 LTU/Kaunas Nikitinas Justas 2010 vyras 5 KYU Judo team Kaunas
4 LAT/SIGULDA Lukaševics Ģirts 2009 vyras 5 KYU JUDO CLUB SIGULDA
5 LTU/Vilnius Strelcovas Dovydas 2009 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"

Dalyvių skaičius: 119

Dalyvių skaičius: 13

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 pasirinkite/Warszawa Khachatryan Anton 2007 vyras 4 KYU Klub SameJudo
2 LTU/Alytus Matulevičius Mantas 2007 vyras 4 KYU Alytaus r. meno ir sporto m.
3 LTU/Pasvalys Rinkiavičius Aleksas 2007 vyras 3 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
4 LTU/Babtai Šilkaitis Tadas 2008 vyras 4 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
5 LTU/Kaunas Zelevas Vismantas 2008 vyras 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
6 LTU/Alytus Morkevičius Juras 2008 vyras 5 KYU Alytaus SRC
7 LTU/Alytus Navikas Rokas 2008 vyras 5 KYU Alytaus SRC
8 LTU/Kauno r Baleika Povilas 2008 vyras 5 KYU Satoris
9 LTU/kaunas Masteka Titas 2007 vyras 3 KYU Danas/Gaja
10 LTU/Ukmergė NAVICKAS NOJUS 2007 vyras 5 KYU Ukmergės dziudo klubas
11 LTU/Klaipėda Saltonas Aldas 2007 vyras 5 KYU Bį Klaipėdos,,Viesulo '' sporto centras
12 LTU/Panevėžys Načiščionis Nedas 2007 vyras 4 KYU R.Sargūno sp.g., Ristis,PSC.
13 LTU/Vilnius Šichas Mykolas 2007 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"

Dalyvių skaičius: 17

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Elektrėnai KLIUCEVIČIUS LUKAS 2008 vyras 4 KYU Draugystė
2 LTU/Kaunas Česonis Gabrielius 2008 vyras 5 KYU Judo team Kaunas
3 UKR/Kremenchuk TOLKACHOV Yaroslav 2007 vyras 4 KYU Kremen Judo
4 pasirinkite/Warszawa Pydzik Kacper 2008 vyras 4 KYU Klub SameJudo
5 LTU/Alytus Ališauskas Gabrielius 2007 vyras 6 KYU Alytaus r. meno ir sporto m.
6 Barzdaitis Deividas 2008 vyras 4 KYU
7 LTU/Budoka Balsevičius Martas 2008 vyras 4 KYU Budoka
8 LAT/Jelgava Kabacijs Aleksandrs 2008 vyras 5 KYU Judo club KIN
9 LTU/Kaunas Gvildys Matas 2008 vyras 4 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
10 LTU/Klaipėda Skvorcov Roman 2008 vyras 5 KYU Viesulo SC
11 LTU/Panevėžys Balaišis Klaidas 2008 vyras 4 KYU R.Sargūno sp.g., Ristis,PSC.
12 LTU/Panevėžys Karveckas Kipras 2008 vyras 4 KYU R.Sargūno sp.g., Ristis,PSC.
13 LTU/Vilnius PILKAUSKAS EMILIJUS 2008 vyras 4 KYU Lokys
14 LTU/Vilnius Ažubalis Maksas 2007 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
15 LTU/Vilnius Kaziukevičius Einoras 2008 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
16 LTU/Vilnius Savickis Lukas 2008 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
17 LTU/Vilnius Žukauskas Matas 2008 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"

Dalyvių skaičius: 20

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/ALYTUS LIAUGAUDAS MATAS 2007 vyras 3 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
2 Kasparavičius Nidijus 2007 vyras 4 KYU
3 LAT/Jelgava Bondarevs Kirils 2008 vyras 4 KYU Judo club KIN
4 LAT/Jelgava Britikovs Deniss 2008 vyras 3 KYU Judo club KIN
5 LTU/Kaunas Najulis Nedas 2008 vyras 5 KYU Judo team Kaunas
6 LTU/Budoka Mikonis Dangiras 2008 vyras 4 KYU Budoka
7 LTU/Pasvalys Prielaidas Kostas 2007 vyras 4 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
8 LTU/kaunas Čeplauskas Titas 2007 vyras 6 KYU Danas/Gaja
9 LAT/Riga Čeļadins Nikita 2007 vyras 4 KYU Judo club SENSEI
10 LTU/Budoka Janušis Žygimantas 2008 vyras 4 KYU Budoka
11 LTU/Plungė Narkus Girvydas 2007 vyras 4 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
12 LTU/Elektrėnai Augustinavičius Matas 2008 vyras 5 KYU Draugystė
13 LTU/kaunas Stanevičius Aurimas 2007 vyras 3 KYU Danas/Gaja
14 LTU/Ukmergė AUGŪNAS ARIJUS 2008 vyras 3 KYU Ukmergės dziudo klubas
15 LTU/Ukmergė PUPELIS NOJUS 2008 vyras 5 KYU Ukmergės dziudo klubas
16 LTU/Ukmergė SABULIS KASPARAS 2007 vyras 4 KYU Ukmergės dziudo klubas
17 LTU/Ukmergė VANČENKOVAS JUSTINAS 2008 vyras 5 KYU Ukmergės dziudo klubas
18 LTU/Klaipėda Saunorius Tomas 2007 vyras 6 KYU Bį Klaipėdos,,Viesulo '' sporto centras
19 LTU/Panevėžys Žindulis Rokas 2008 vyras 4 KYU R.Sargūno sp.g., Ristis,PSC.
20 LTU/Vilnius TRUKŠIN DILAN 2008 vyras 4 KYU Lokys

Dalyvių skaičius: 24

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/ALYTUS JAKUBAUSKAS ADRIS 2008 vyras 3 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
2 LTU/Elektrėnai JATKEVIČIUS AIRIDAS 2007 vyras 5 KYU Draugystė
3 UKR/Kremenchuk SLOTA Serhii 2008 vyras 4 KYU Kremen Judo
4 pasirinkite/Warszawa Obłoza Bartek 2007 vyras 4 KYU Klub SameJudo
5 pasirinkite/Warszawa Ferenc Wojciech 2007 vyras 4 KYU Klub SameJudo
6 pasirinkite/Warszawa Czermanowicz Jakub 2007 vyras 4 KYU Klub SameJudo
7 Čekaitis Vitoldas 2008 vyras 4 KYU
8 LTU/Budoka Vagulis Danas 2007 vyras 4 KYU Budoka
9 LTU/Pasvalys Jareckas Vytenis 2008 vyras 4 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
10 LTU/kaunas Paškevičius Adomas 2008 vyras 5 KYU Danas/Gaja
11 LTU/kaunas Lysenka Lukas 2007 vyras 5 KYU Danas/Gaja
12 LTU/Kaunas Juknevičius Tautgirdas 2008 vyras 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
13 LTU/Kaunas Petrulionis Nedas 2008 vyras 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
14 LTU/Vilnius BRESKUS ALEKSANDRAS 2007 vyras 4 KYU VMSC-GRALIS
15 LTU/Siauliai Vaicekauskas Aivaras 2008 vyras 4 KYU Herkus Atzalynas
16 LTU/Klaipėda Ziminas Orestas 2007 vyras 3 KYU Viesulo SC
17 LTU/Elektrėnai Mozgo Dautartas 2007 vyras 4 KYU Draugystė
18 LTU/Kauno r Varanavičius Šarūnas 2007 vyras 5 KYU Satoris
19 LTU/kaunas Sologubas Jokūbas 2007 vyras 4 KYU Danas/Gaja
20 LTU/Ukmergė KOLOSOVAS VILHELMAS 2007 vyras 5 KYU Ukmergės dziudo klubas
21 LTU/Panevėžys Juška Gustas 2007 vyras 4 KYU R.Sargūno sp.g., Ristis,PSC.
22 LTU/PANEVĖŽYS Šimoliūnas Vakaris 2007 vyras 4 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
23 LTU/Plungė Daukontas Karolis 2007 vyras 4 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
24 LTU/Plungė Švoba Ugnius 2008 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC

Dalyvių skaičius: 11

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/ALYTUS NEDZINSKAS TITAS 2008 vyras 3 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
2 LTU/Elektrėnai VOIŠEL KRISTUPAS 2007 vyras 5 KYU Draugystė
3 Kvietkus Kostas 2008 vyras 5 KYU
4 UKR/Kremenchuk ZADNIPRIANETS Ivan 2008 vyras 4 KYU Kremen Judo
5 LTU/kaunas Volungevičius Rokas 2008 vyras 5 KYU Danas/Gaja
6 LTU/Vilnius AUKŠTAKOJIS KAROLIS 2007 vyras 4 KYU VMSC-GRALIS
7 LTU/Vilnius RICHTER MARTIN 2007 vyras 4 KYU VMSC-GRALIS
8 LTU/Kėdainiai Aretas Jasaitis 2007 vyras 4 KYU Mes esam
9 LTU/Plungė Jakas Eimantas 2007 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
10 LTU/kaunas Pečiulis Matas 2007 vyras 4 KYU Danas/Gaja
11 LTU/Vilnius LOBOVKIN EVALDAS 2008 vyras 4 KYU Lokys

Dalyvių skaičius: 11

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/ALYTUS Žukauskas Jaunius 2008 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
2 LTU/Kongsberg NO Løff Trym 2007 vyras 5 KYU BK-Judo
3 LTU/Elektrėnai KARALEVIČIUS ŽYGIMANTAS 2008 vyras 4 KYU Draugystė
4 LTU/Kaunas Nikitinas Giedrius 2008 vyras 5 KYU Judo team Kaunas
5 pasirinkite/Warszawa Pieńkosz Maksymilian 2008 vyras 4 KYU Klub SameJudo
6 LTU/Alytus Kirkliauskas Tomas 2007 vyras 4 KYU Alytaus r. meno ir sporto m.
7 LTU/Vilnius VASIN IVAN 2008 vyras 4 KYU VMSC-GRALIS
8 LTU/Siauliai Metrikis Regimantas 2007 vyras 4 KYU Herkus Atzalynas
9 LTU/Ukmergė FOLMER ASTIJUS 2007 vyras 4 KYU Ukmergės dziudo klubas
10 LTU/Ukmergė KUZMICKAS ORESTAS 2007 vyras 4 KYU Ukmergės dziudo klubas
11 LTU/PANEVĖŽYS Rutkevičius Jonas 2007 vyras 5 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC

Dalyvių skaičius: 17

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/ALYTUS CHATKEVIČIUS MARCO 2008 vyras 3 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
2 LTU/ALYTUS Cibulskas Domas 2008 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
3 LAT/Jelgava Kalbanovs Jegors 2007 vyras 5 KYU Judo club KIN
4 LAT/Riga Azizs Ruslans Valijs 2007 vyras 3 KYU Judo club SENSEI
5 LAT/Jelgava Žukausks Dmitrijs 2008 vyras 4 KYU Judo club KIN
6 LTU/Kaunas Skrodenis Kipras 2007 vyras 4 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
7 LTU/Vilnius ANDRIANOV NIKITA 2008 vyras 4 KYU VMSC-GRALIS
8 LTU/Vilnius RAGAUSKAS NIKAS 2007 vyras 4 KYU VMSC-GRALIS
9 LTU/Plungė Žilys Tomas 2007 vyras 4 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
10 LTU/Siauliai Gorys Rokas 2007 vyras 4 KYU Herkus Atzalynas
11 LTU/Elektrėnai Jakavičius Kernius 2008 vyras 5 KYU Draugystė
12 LTU/Ukmergė DIDŽIOKAS TAUTVYDAS 2007 vyras 3 KYU Ukmergės dziudo klubas
13 LTU/Ukmergė GVILDYS DOVYDAS 2008 vyras 3 KYU Ukmergės dziudo klubas
14 LTU/Ukmergė TAMOŠAITIS ARMINAS 2008 vyras 4 KYU Ukmergės dziudo klubas
15 LTU/kaunas Montvila Vėjas 2007 vyras 4 KYU Danas/Gaja
16 LTU/Vilnius Račka Norbertas 2007 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
17 LTU/Vilnius Šidlionok Jurij 2008 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"

Dalyvių skaičius: 6

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Stanelis Benas 2008 vyras 6 KYU NAGLISGYM
2 LTU/ALYTUS Kudarauskas Simas 2008 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
3 LTU/Kongsberg NO Husebø Oliver 2007 vyras 5 KYU BK-Judo
4 LTU/Budoka Nutautas Nojus 2008 vyras 4 KYU Budoka
5 LTU/Pasvalys Gegieckas Jorūnas 2007 vyras 4 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
6 LAT/Jelgava Losāns Arnolds 2008 vyras 4 KYU Judo club KIN

Dalyvių skaičius: 42

Dalyvių skaičius: 5

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kongsberg NO Petersen Hojem Sigrid 2007 moteris 5 KYU BK-Judo
2 Girdžiutė Andrėja 2005 moteris 5 KYU
3 LTU/Kaunas Vilkauskaitė Ula 2005 moteris 2 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
4 LTU/Plungė Stasiulytė Rugilė 2005 moteris 3 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
5 LTU/Alytus Chush Deimantė 2006 moteris 5 KYU Alytaus SRC

Dalyvių skaičius: 9

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Einikaitė Vytautė 2007 moteris 4 KYU NAGLISGYM
2 LTU/ALYTUS Kuznecovaitė Kristina 2010 moteris 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
3 Kakšytė Akvilė 2006 moteris 5 KYU
4 pasirinkite/Warszawa Singh Maja 2006 moteris 4 KYU Klub SameJudo
5 LTU/Babtai Kulikauskaitė Meida 2009 moteris 2 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
6 LTU/Babtai Tamašauskaitė Kamilė 2008 moteris 5 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
7 LAT/Riga Rasimenoka Marija 2008 moteris 5 KYU Judo club SENSEI
8 LTU/kaunas Simanaitytė Marija 2010 moteris 5 KYU Danas/Gaja
9 LTU/Budoka Bagdonavičiūtė Elija 2009 moteris 5 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 7

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius RAGAUSKAITĖ VIKTORIJA 2009 moteris 4 KYU VMSC-GRALIS
2 LTU/Alytus Montvilaitė Ugnė 2009 moteris 5 KYU Alytaus SRC
3 LTU/Kauno r Augustė Zakarevičiūtė 2006 moteris 6 KYU Satoris
4 LTU/Budoka Fricler Michelle 2007 moteris 5 KYU Budoka
5 LTU/Vilnius Michailova Anastasija 2006 moteris 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
6 LTU/Vilnius Gotto Dovilė 2005 moteris 2 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
7 LTU/Vilnius Vorobjova Polina 2006 moteris 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kongsberg NO Jakubynaite Julija 2008 moteris 5 KYU BK-Judo
2 UKR/Kremenchuk TSVELYKH Kateryna 2005 moteris 2 KYU Kremen Judo
3 LTU/Panevėžys Marozaitė Rugilė 2006 moteris 3 KYU R.Sargūno sp.g., Ristis,PSC.

Dalyvių skaičius: 9

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 pasirinkite/Warszawa Obłoza Anna 2006 moteris 3 KYU Klub SameJudo
2 LTU/Babtai Norvilaitė Simona 2008 moteris 5 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
3 LTU/Kaunas Samsonaitė Samanta 2006 moteris 4 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
4 LTU/Vilnius ČESLAUSKAITĖ DEIMANTĖ 2007 moteris 4 KYU VMSC-GRALIS
5 LTU/Plungė Endriekutė Barbora 2005 moteris 3 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
6 LTU/Siauliai Gužauskaitė Emilija 2008 moteris 4 KYU Herkus Atzalynas
7 LTU/Alytus Fadejeva Laura 2008 moteris 4 KYU Alytaus SRC
8 LTU/Alytus Jasionytė Viktorija 2007 moteris 4 KYU Alytaus SRC
9 LTU/Vilnius Kuchar Varvara 2006 moteris 3 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"

Dalyvių skaičius: 5

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/ALYTUS ŠIMANSKAITĖ ENRIKA 2005 moteris 3 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
2 pasirinkite/Warszawa Wisławska Adrianna 2006 moteris 3 KYU Klub SameJudo
3 LTU/Plungė Einingė Saulė 2008 moteris 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
4 LTU/Vilnius Navickaitė Marta 2006 moteris 3 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
5 LTU/Vilnius Melko Jurgita 2005 moteris 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/ALYTUS MAŽEIKAITĖ GABRIELĖ 2006 moteris 4 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
2 LTU/Babtai Dičpetrytė Augustė 2005 moteris 3 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
3 LTU/Kaunas Kazlauskaitė Nida 2005 moteris 3 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
4 LTU/Vilnius Rakalovičiūtė Ieva 2006 moteris 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"