Tarptautinis Dziudo Klubo BUDOKA Turnyras 2020

Užsiregistravę dalyviai:

Dalyvių skaičius: 18

Dalyvių skaičius: 0

Sportininkų nerasta

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Elektrėnai Aleksandr Neretin 2014 vyras 6 KYU Draugystė
2 LTU/Budoka Kazlauskas Majus 2013 vyras 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 0

Sportininkų nerasta

Dalyvių skaičius: 7

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Utena Kandratavičius Mažvydas 2011 vyras 6 KYU Utenos DSC
2 LTU/Elektrėnai BUDKO DENIS 2013 vyras 6 KYU Draugystė
3 LTU/Elektrėnai Kazyrevas Aironas 2012 vyras 6 KYU Draugystė
4 LTU/Elektrėnai KVIETKAUSKAS ERIKAS 2012 vyras 6 KYU Draugystė
5 LTU/Elektrėnai LIUCVAIKIS MATAS 2012 vyras 6 KYU Draugystė
6 LTU/Budoka Demidenko Aleksandras 2011 vyras 5 KYU Budoka
7 LTU/Budoka Staškūnas Ugnius 2012 vyras 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Lelevičius Kajus 2012 vyras 6 KYU Budoka
2 LTU/Elektrėnai Gurskis Adomas 2012 vyras 6 KYU Draugystė
3 LTU/Elektrėnai Kadzevičius Benas 2012 vyras 6 KYU Draugystė

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Autukas Ignas 2012 vyras 6 KYU Budoka
2 LTU/Utena Valiukas Emilis 2011 vyras 5 KYU Utenos DSC
3 LTU/Utena Sirdikevičius Arnas 2011 vyras 5 KYU Utenos DSC
4 LTU/Kėdainiai Danielius Bolisas 2011 vyras 5 KYU Mes esam

Dalyvių skaičius: 0

Sportininkų nerasta

Dalyvių skaičius: 0

Sportininkų nerasta

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Elektrėnai Evantas Malinovskis 2011 vyras 6 KYU Draugystė
2 LTU/Budoka Bankauskas Aurimas 2011 vyras 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 0

Sportininkų nerasta


Dalyvių skaičius: 19

Dalyvių skaičius: 0

Sportininkų nerasta

Dalyvių skaičius: 6

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Damulis Benas 2010 vyras 5 KYU Budoka
2 LTU/Budoka Lenčiauskas Jonas 2009 vyras 6 KYU Budoka
3 LTU/Utena Kuzmenko Erikas 2010 vyras 5 KYU Utenos DSC
4 LTU/Utena Merkys Augustas 2009 vyras 5 KYU Utenos DSC
5 LTU/Utena Puodžiūnas Matas 2010 vyras 6 KYU Utenos DSC
6 LTU/Budoka Liškauskas Nojus 2010 vyras 5 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Juknys Rokas 2010 vyras 5 KYU Budoka
2 LTU/Kaunas Gvildys Ignas 2010 vyras 4 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
3 LTU/Budoka Bazevičius Oskaras 2009 vyras 5 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 5

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Budrys Enrikas 2010 vyras 5 KYU Budoka
2 LTU/Budoka Cibulskas Einoras 2010 vyras 5 KYU Budoka
3 LTU/Utena Cvetkovas Ugnius 2010 vyras 6 KYU Utenos DSC
4 LTU/Kaunas Petrulionis Rėjus 2010 vyras 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
5 LTU/Budoka Staškūnas Benas Pijus 2010 vyras 5 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Slavinskas Reinas 2010 vyras 5 KYU Budoka
2 LTU/Budoka Šulga Vydūnas 2010 vyras 5 KYU Budoka
3 LTU/Budoka Akulionis Dominykas 2009 vyras 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 0

Sportininkų nerasta

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Šidlauskas Jokūbas 2010 vyras 5 KYU Budoka
2 LTU/Kaunas Juknevičius Žymantas 2010 vyras 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"

Dalyvių skaičius: 0

Sportininkų nerasta

Dalyvių skaičius: 0

Sportininkų nerasta


Dalyvių skaičius: 15

Dalyvių skaičius: 0

Sportininkų nerasta

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Balsevičius Martas 2008 vyras 4 KYU Budoka
2 LTU/Budoka Dručiūnas Gustas 2008 vyras 5 KYU Budoka
3 LTU/Elektrėnai KARALEVIČIUS ŽYGIMANTAS 2008 vyras 4 KYU Draugystė
4 LTU/Budoka Dručiūnas Gustas 2008 vyras 5 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Mikonis Dangiras 2008 vyras 4 KYU Budoka
2 LTU/Budoka Smirnovas Danila 2008 vyras 3 KYU Budoka
3 LTU/Budoka Stonys Matas 2008 vyras 5 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Vagulis Danas 2007 vyras 4 KYU Budoka
2 LTU/Elektrėnai JATKEVIČIUS AIRIDAS 2007 vyras 5 KYU Draugystė
3 LTU/Kaunas Juknevičius Tautgirdas 2008 vyras 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
4 LTU/Kaunas Petrulionis Nedas 2008 vyras 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"

Dalyvių skaičius: 0

Sportininkų nerasta

Dalyvių skaičius: 1

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Merfeldas Gustas 2007 vyras 4 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 1

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Skrodenis Kipras 2007 vyras 4 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Nutautas Nojus 2008 vyras 4 KYU Budoka
2 LTU/Budoka Grebliauskas Arnas 2008 vyras 5 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 0

Sportininkų nerasta


Dalyvių skaičius: 4

Dalyvių skaičius: 0

Sportininkų nerasta

Dalyvių skaičius: 0

Sportininkų nerasta

Dalyvių skaičius: 0

Sportininkų nerasta

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Užkurytė Justė 2009 moteris 5 KYU Budoka
2 LTU/Budoka Zigmantaitė Elinga 2010 moteris 6 KYU Budoka
3 LTU/Kaunas Keizerytė Ieva 2010 moteris 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"

Dalyvių skaičius: 1

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Bagdonavičiūtė Elija 2009 moteris 5 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 10

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Šacaitė Karina 2008 moteris 6 KYU Budoka
2 LTU/Utena Titenytė Roberta 2007 moteris 4 KYU Utenos DSC

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Utena Strelčiūnaitė Aira 2008 moteris 4 KYU Utenos DSC
2 LTU/Utena Bagočiūnaitė Elinga 2007 moteris 4 KYU Utenos DSC
3 LTU/Utena Adomėnaitė Justina 2007 moteris 3 KYU Utenos DSC
4 LTU/Kaunas Bušauskaitė Miglė 2007 moteris 3 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Išganaitė Alisa 2007 moteris 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
2 LTU/Kaunas Paines Žemyna 2008 moteris 6 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"

Dalyvių skaičius: 0

Sportininkų nerasta

Dalyvių skaičius: 1

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Fricler Michelle 2007 moteris 5 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 1

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Miciulevičiūtė Luknė 2007 moteris 6 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"

Dalyvių skaičius: 10

Dalyvių skaičius: 1

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Tadas Česonis 2005 vyras 6 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Elektrėnai GVAZDAUSKAS RAIDAS 2006 vyras 4 KYU Draugystė
2 LTU/Budoka Vagulis Danas 2007 vyras 4 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 0

Sportininkų nerasta

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Chalevskij Danila 2005 vyras 4 KYU Budoka
2 LTU/Kaunas Miciulevičius Adolis 2005 vyras 6 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Ruckis Mantas 2006 vyras 3 KYU Budoka
2 LTU/Kaunas Skrodenis Kipras 2007 vyras 4 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"

Dalyvių skaičius: 0

Sportininkų nerasta

Dalyvių skaičius: 1

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Elektrėnai DULSKAS DOMINYKAS 2005 vyras 4 KYU Draugystė

Dalyvių skaičius: 0

Sportininkų nerasta

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Labanauskas Jokūbas 2005 vyras 4 KYU Budoka
2 LTU/Kaunas Martinkus Liutauras 2005 vyras 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"

Dalyvių skaičius: 3

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Kazlauskaitė Nida 2005 moteris 3 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
2 LTU/Kaunas Vilkauskaitė Ula 2005 moteris 2 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"

Dalyvių skaičius: 0

Sportininkų nerasta

Dalyvių skaičius: 0

Sportininkų nerasta

Dalyvių skaičius: 1

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Samsonaitė Samanta 2006 moteris 4 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"

Dalyvių skaičius: 0

Sportininkų nerasta