Lietuvos Dziudo Čempionatas U21

Užsiregistravę dalyviai:

Dalyvių skaičius: 101

Dalyvių skaičius: 7

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius GYLYS DEIVIDAS 2004 vyras 3 KYU Lokys
2 LTU/Gargždai Puškorius Ignas 2001 vyras 1 KYU Gargždų SM
3 LTU/kaunas Laužauninkas Lukas 2000 vyras 1 KYU Danas/Gaja
4 LTU/PANEVĖŽYS ARMANDAS VAŠKAS 2004 vyras 2 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
5 LTU/Alytus Vrubliauskas Gytis 2000 vyras 4 KYU Alytaus SRC
6 LTU/Marijampolė Giraitis Markas 2005 vyras 2 KYU Sporto centras "Sūduva"
7 LTU/Marijampolė Luščikas Arnas 2004 vyras 2 KYU Sporto centras "Sūduva"

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Ilčiukas Mindaugas 2001 vyras 1 KYU Judo team Kaunas
2 LTU/Alytus Graževičius Tadas 2001 vyras 4 KYU Alytaus SRC

Dalyvių skaičius: 16

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius LEONOVAS MANTAS 2004 vyras 1 KYU Lokys
2 LTU/Vilnius ZOLOTARIOV EDGAR 2005 vyras 3 KYU Lokys
3 LTU/Vilnius ZOLOTARIOV NIKITA 2003 vyras 1 KYU Lokys
4 LTU/Plungė Mickevičius Lukas 2004 vyras 2 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
5 LTU/Vilnius Rakhmonov Abdula 2000 vyras 2 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
6 LTU/Vilnius Vincelovič Daniil 2004 vyras 3 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
7 LTU/ALYTUS Knyza Domas 2003 vyras 2 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
8 LTU/Panevėžys Norkevičius Matas 2004 vyras 1 KYU R.Sargūno sp.g., Ristis,PSC.
9 LTU/Panevėžys Žindulis Benas 2005 vyras 4 KYU R.Sargūno sp.g., Ristis,PSC.
10 LTU/Siauliai Kaizdalis Karolis 2004 vyras 2 KYU Herkus Atzalynas
11 LTU/Klaipėda Jakovlev Maksim 2004 vyras 1 KYU Viesulo SC
12 LTU/Alytus Armanavičius Lukas 2004 vyras 3 KYU Alytaus SRC
13 LTU/Marijampolė Babravičius Aidas 2004 vyras 3 KYU Sporto centras "Sūduva"
14 LTU/Marijampolė Perlys Karolis 2005 vyras 3 KYU Sporto centras "Sūduva"
15 LTU/Marijampolė Sutirnavičius Danielius 2003 vyras 3 KYU Sporto centras "Sūduva"
16 LTU/Jurbarkas Goptaitis Simonas 2003 vyras 3 KYU Sfinksas

Dalyvių skaičius: 25

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Ismailovas Matas 2004 vyras 1 KYU Judo team Kaunas
2 LTU/Vilnius ANCEVIČIUS PATRICIJUS 2004 vyras 2 KYU Lokys
3 LTU/Vilnius KIJEVIČ DAVID 2003 vyras 1 KYU Lokys
4 LTU/Plungė Grikštas Domas 2004 vyras 4 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
5 LTU/Plungė Narkus Tadas 2004 vyras 2 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
6 LTU/Plungė Pocius Vaclovas 2003 vyras 2 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
7 LTU/Plungė Razmus Justas 2003 vyras 3 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
8 LTU/Plungė Urbonas Osvaldas 2001 vyras 2 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
9 LTU/Plungė Urbonas Osvaldas 2001 vyras 2 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
10 LTU/Vilnius BILIUS ALEKSAS 2003 vyras 3 KYU VMSC-GRALIS
11 LTU/Vilnius DAGYS TARVILAS 2004 vyras 3 KYU VMSC-GRALIS
12 LTU/Vilnius Katinas Povilas 2002 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
13 LTU/Vilnius Raulušonis Augis 2004 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
14 LTU/Kaunas Marauskas Edmundas 2003 vyras 3 KYU Judo team Kaunas
15 LTU/Kaunas Šantaras Kajus 2002 vyras 2 KYU Judo team Kaunas
16 LTU/Kaunas Simanaitis Justas 2003 vyras 1 KYU Judo team Kaunas
17 LTU/Panevėžys Norkevičius Lukas 2001 vyras 1 DAN R.Sargūno sp.g., Ristis,PSC.
18 LTU/Panevėžys Snudaitis Ernestas 2004 vyras 2 KYU R.Sargūno sp.g., Ristis,PSC.
19 LTU/PANEVĖŽYS TUPČIAUSKAS MANTAS 2002 vyras 3 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
20 LTU/Alytus Vilčinskas Tedas 2004 vyras 4 KYU Alytaus SRC
21 LTU/Marijampolė Baltromaitis Almantas 2004 vyras 3 KYU Sporto centras "Sūduva"
22 LTU/Jurbarkas Mockus Ugnius 2003 vyras 2 KYU Sfinksas
23 LTU/Kėdainiai Kalina Titas 2004 vyras 1 KYU Mes esam
24 LTU/Kauno r Stanionis Airidas 2002 vyras 3 KYU Satoris
25 LTU/Kauno r Buivydas Paulius 2003 vyras 5 KYU Satoris

Dalyvių skaičius: 26

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius ANCEVIČ DAVID 2004 vyras 3 KYU Lokys
2 LTU/Vilnius JUONYS VILIUS 2002 vyras 1 KYU Lokys
3 LTU/Vilnius MARČIUS NOJUS 2004 vyras 2 KYU Lokys
4 LTU/Vilnius PTAKAS EDVINAS 2004 vyras 3 KYU Lokys
5 LTU/Plungė Daržinskas Aleksas 2001 vyras 2 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
6 LTU/Plungė Vaišnoras Jokūbas 2001 vyras 1 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
7 LTU/Vilnius Katkovskij Dominik 2004 vyras 3 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
8 LTU/Vilnius Macejevskis Ričardas 2001 vyras 3 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
9 LTU/Vilnius Rakhmonov Nasrullo 2001 vyras 1 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
10 LTU/Vilnius Sobolevski Edvardas 2004 vyras 1 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
11 LTU/ALYTUS Černiauskas Naglis 2002 vyras 1 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
12 LTU/Kaunas Mikalauskas Pijus 2002 vyras 1 KYU Judo team Kaunas
13 LTU/Kaunas Najulis Mantas 2001 vyras 2 KYU Judo team Kaunas
14 LTU/Kaunas Petrulaitis Danas 2004 vyras 2 KYU Judo team Kaunas
15 LTU/Kaunas Sakalauskas Vytautas 2002 vyras 1 KYU Judo team Kaunas
16 LTU/Kaunas Treigys Robertas 2004 vyras 2 KYU Judo team Kaunas
17 LTU/kaunas Maleckas Aidas 2004 vyras 3 KYU Danas/Gaja
18 LTU/kaunas Sagalec Ernestas 2000 vyras 1 KYU Danas/Gaja
19 LTU/Šilutė Knapkis Uosis 2003 vyras 2 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
20 LTU/Panevėžys Čepulis Gabrielius 2002 vyras 1 KYU R.Sargūno sp.g., Ristis,PSC.
21 LTU/Panevėžys Mingaila Henrikas 2002 vyras 2 KYU R.Sargūno sp.g., Ristis,PSC.
22 LTU/Panevėžys Saukaitis Vakaris 2004 vyras 3 KYU R.Sargūno sp.g., Ristis,PSC.
23 LTU/Panevėžys Šlyteris Augustas 2003 vyras 1 KYU R.Sargūno sp.g., Ristis,PSC.
24 LTU/Alytus Brusokas Modestas 2002 vyras 4 KYU Alytaus SRC
25 LTU/Jurbarkas Škudzinskas Edvinas 2002 vyras 3 KYU Sfinksas
26 LTU/Jurbarkas Sabaliauskas Ernestas 2002 vyras 3 KYU Sfinksas

Dalyvių skaičius: 16

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Cegelskis Žygintas 2002 vyras 2 KYU Judo team Kaunas
2 LTU/Vilnius SIMINEJEV ERIK 2000 vyras 1 KYU Lokys
3 LTU/Plungė Leščiauskas Erikas 2004 vyras 3 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
4 LTU/Plungė Miklovas Alenas 2002 vyras 3 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
5 LTU/Plungė Zaburas Martynas 2003 vyras 2 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
6 LTU/Vilnius TYLINGO DANIEL 2003 vyras 3 KYU VMSC-GRALIS
7 LTU/Klaipėda Korovin Pavel 2002 vyras 2 KYU Viesulo SC
8 LTU/Vilnius Butkus Kostas 2001 vyras 1 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
9 LTU/Vilnius Martinonis Justinas 2001 vyras 2 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
10 LTU/Vilnius Rogoža Dariuš 2000 vyras 1 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
11 LTU/kaunas Daračius Artūras 2000 vyras 1 KYU Danas/Gaja
12 LTU/kaunas Sagalec Edvardas 2000 vyras 1 DAN Danas/Gaja
13 LTU/Šilutė Sagalec Edvardas 2000 vyras 1 DAN KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
14 LTU/PANEVĖŽYS DŽIUGAS NARKEVIČIUS 2003 vyras 3 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
15 LTU/Alytus Kuzmickas Aurimas 2000 vyras 4 KYU Alytaus SRC
16 LTU/Alytus Genceravičius Povilas 2002 vyras 4 KYU Alytaus SRC

Dalyvių skaičius: 9

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius MAKSIMOV DENIS 2005 vyras 2 KYU Lokys
2 LTU/Vilnius MATUSEVIČ DEIVIDAS 2000 vyras 1 DAN Lokys
3 LTU/Klaipėda Šaraj Daniil 2003 vyras 2 KYU Viesulo SC
4 LTU/Vilnius Narkevič Dominik 2003 vyras 3 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
5 LTU/Kaunas Žilinskas Vytaras 2001 vyras 1 KYU Judo team Kaunas
6 LTU/kaunas Paškevičius Martynas 2003 vyras 1 KYU Danas/Gaja
7 LTU/PANEVĖŽYS Žilys Jonas 2004 vyras 4 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
8 LTU/Alytus Kamaitis Rapolas 2005 vyras 4 KYU Alytaus SRC
9 LTU/Marijampolė Čiuteikis Pijus 2004 vyras 3 KYU Sporto centras "Sūduva"

Dalyvių skaičius: 47

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Siauliai Linkute Laura 2005 moteris 2 KYU Herkus Atzalynas
2 LTU/Plungė Stasiulytė Rugilė 2005 moteris 3 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
3 LTU/Jurbarkas Grygelaitytė Erika 2005 moteris 4 KYU Sfinksas

Dalyvių skaičius: 9

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius CIKOVKINA ANGELINA 2004 moteris 3 KYU Lokys
2 LTU/Siauliai Naudžiūnaitė Eglė 2000 moteris 1 DAN Herkus Atzalynas
3 LTU/Vilnius UDRAITĖ LIEPA 2004 moteris 2 KYU VMSC-GRALIS
4 LTU/Panevėžys Saukaitytė Karolina 2002 moteris 1 KYU R.Sargūno sp.g., Ristis,PSC.
5 LTU/Kaunas Bigūnaitė Akvilė 2004 moteris 1 KYU Minvija-Gaja
6 LTU/Alytus Žuklijūtė Karolina 2001 moteris 2 KYU Alytaus SRC
7 LTU/Alytus Morkeliūnaitė Airida 2005 moteris 4 KYU Alytaus SRC
8 LTU/Alytus Pockevičiūtė Rosita 2005 moteris 4 KYU Alytaus SRC
9 LTU/Jurbarkas Puišytė Rugilė 2005 moteris 4 KYU Sfinksas

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 Barzdaitytė Samanta 2003 moteris 2 KYU
2 LTU/Plungė Endriekutė Barbora 2005 moteris 3 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
3 LTU/Plungė Kauliutė Giedrė 2004 moteris 2 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
4 LTU/ALYTUS Žilionytė Gabrielė 2003 moteris 1 DAN DZIUDO SIMBA/ASRC

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Babtai Dičpetrytė Augustė 2005 moteris 3 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
2 LTU/Panevėžys Revinskaitė Gabija 2004 moteris 2 KYU R.Sargūno sp.g., Ristis,PSC.
3 LTU/PANEVĖŽYS GABRIELĖ CIEMNICKAITĖ 2001 moteris 2 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
4 LTU/Kėdainiai Marcinkevičiūtė Kamilė 2004 moteris 2 KYU Mes esam

Dalyvių skaičius: 13

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 Gabrielaitytė Gabrielė 2003 moteris 2 KYU
2 LTU/Kaunas Kazlauskaitė Nida 2005 moteris 3 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
3 LTU/Kaunas Polikauskaitė Rūta 2004 moteris 2 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
4 LTU/Vilnius Aželionytė Monika 2001 moteris 3 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
5 LTU/ALYTUS ANTANAVIČIŪTĖ AURELIJA 2003 moteris 2 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
6 LTU/Panevėžys Revinskaitė Gabrielė 2004 moteris 2 KYU R.Sargūno sp.g., Ristis,PSC.
7 LTU/Kaunas Antonova Simona 2003 moteris 1 KYU Minvija-Gaja
8 LTU/PANEVĖŽYS ODETA LELIUKAITĖ 2001 moteris 3 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
9 LTU/Alytus Nenartavičiūtė Rugilė 2001 moteris 2 KYU Alytaus SRC
10 LTU/Alytus Gencaravičiūtė Paulina 2001 moteris 4 KYU Alytaus SRC
11 LTU/Alytus Kraužlytė Simona 2001 moteris 4 KYU Alytaus SRC
12 LTU/Alytus Kraužlytė Akvilė 2001 moteris 4 KYU Alytaus SRC
13 LTU/Jurbarkas Adomaitytė Miglė 2005 moteris 4 KYU Sfinksas

Dalyvių skaičius: 9

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Siauliai Gečaitė Gabija 2003 moteris 2 KYU Herkus Atzalynas
2 LTU/Kaunas Vilkauskaitė Ula 2005 moteris 2 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
3 LTU/Vilnius Kostojanskaja Aleksandra 2001 moteris 1 DAN VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
4 LTU/Panevėžys Kleinytė Evelina 2002 moteris 1 DAN R.Sargūno sp.g., Ristis,PSC.
5 LTU/Kaunas Bubnytė Milana 2004 moteris 2 KYU Minvija-Gaja
6 LTU/Klaipėda Serapinaitė Andreja 2005 moteris 3 KYU Viesulo SC
7 LTU/Gargždai Norvilaitė Audra 2005 moteris 4 KYU Gargždų SM
8 LTU/Alytus Juškauskaitė Aida 2001 moteris 4 KYU Alytaus SRC
9 LTU/Marijampolė Insodaitė Ieva 2002 moteris 2 KYU Sporto centras "Sūduva"

Dalyvių skaičius: 5

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Siauliai Urbonaitė Laura 2004 moteris 2 KYU Herkus Atzalynas
2 LTU/Vilnius LUŻYTĖ EDITA 2004 moteris 5 KYU VMSC-GRALIS
3 LTU/kaunas Subačiūtė Jūra 2004 moteris 2 KYU Danas/Gaja
4 LTU/Kaunas Alešiūnaitė Ugnė 2003 moteris 1 KYU Minvija-Gaja
5 LTU/Alytus Grigaravičiūtė Indrė 2001 moteris 4 KYU Alytaus SRC