Tarptautinis vaikų ir jaunučių dziudo turnyras S.Lukavičiaus atminimo taurei laimėti

Užsiregistravę dalyviai:

Dalyvių skaičius: 25

Dalyvių skaičius: 1

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Siauliai Urbietyte Rugile 2007 moteris 5 KYU Herkus Atzalynas

Dalyvių skaičius: 1

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Motiekaitytė Ema 2012 moteris 6 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"

Dalyvių skaičius: 5

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Babtai Kulikauskaitė Lėja 2011 moteris 5 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
2 LTU/Alytus Kazlauskaitė Miglė 2009 moteris 6 KYU Alytaus SRC
3 LTU/Alytus Turčinavičiūtė Justina 2011 moteris 6 KYU Alytaus SRC
4 LTU/Alytus Žuklijūtė Vytė 2010 moteris 6 KYU Alytaus SRC
5 LTU/Alytus Sakavičiūtė Smiltė 2010 moteris 6 KYU Alytaus SRC

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Siauliai Aleksandravičiūtė Snežana 2008 moteris 3 KYU Herkus Atzalynas
2 LTU/Kaunas Bušauskaitė Miglė 2007 moteris 3 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
3 pasirinkite/Vilnius Treigyte Saule 2009 moteris 6 KYU Jasiūnas team
4 pasirinkite/Vilnius Lukauskaite Deimante 2010 moteris 6 KYU Jasiūnas team

Dalyvių skaičius: 5

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Siauliai Urbietyte Austeja 2011 moteris 6 KYU Herkus Atzalynas
2 LTU/Kaunas Išganaitė Alisa 2007 moteris 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
3 LTU/Kaunas Keizerytė Ieva 2010 moteris 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
4 LTU/Kaunas Paines Žemyna 2008 moteris 6 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
5 pasirinkite/Vilnius Vaitiekute Lukne 2010 moteris 6 KYU Jasiūnas team

Dalyvių skaičius: 1

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Babtai Kulikauskaitė Meida 2009 moteris 2 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Babtai Tamašauskaitė Kamilė 2008 moteris 5 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
2 LTU/Alytus Montvilaitė Ugnė 2009 moteris 5 KYU Alytaus SRC

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Siauliai Gužauskaitė Emilija 2008 moteris 4 KYU Herkus Atzalynas
2 LTU/Kaunas Miciulevičiūtė Luknė 2007 moteris 6 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
3 emoji/Šiauliai Lementauskaitė Mija 2007 moteris 6 KYU Mangustas/SC "Atžalynas"

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Babtai Norvilaitė Simona 2008 moteris 5 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
2 LTU/Alytus Jasionytė Viktorija 2007 moteris 4 KYU Alytaus SRC
3 LTU/Alytus Fadejeva Laura 2008 moteris 4 KYU Alytaus SRC

Dalyvių skaičius: 0

Sportininkų nerasta


Dalyvių skaičius: 25

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Pasvalys Rinkiavičius Aleksas 2007 vyras 3 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
2 LTU/Babtai Šilkaitis Tadas 2008 vyras 4 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
3 LTU/Alytus Morkevičius Juras 2008 vyras 5 KYU Alytaus SRC
4 LTU/Alytus Navikas Rokas 2008 vyras 5 KYU Alytaus SRC

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Siauliai Bandzinas Matas 2008 vyras 5 KYU Herkus Atzalynas
2 LTU/Pasvalys Prielaidas Kostas 2007 vyras 4 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
3 LTU/ALYTUS LIAUGAUDAS MATAS 2007 vyras 3 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC

Dalyvių skaičius: 6

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Siauliai Vaicekauskas Aivaras 2008 vyras 4 KYU Herkus Atzalynas
2 LTU/Elektrėnai JATKEVIČIUS AIRIDAS 2007 vyras 5 KYU Draugystė
3 LTU/Pasvalys Jareckas Vytenis 2008 vyras 4 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
4 LTU/Kaunas Juknevičius Tautgirdas 2008 vyras 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
5 LTU/Kaunas Petrulionis Nedas 2008 vyras 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
6 LTU/ALYTUS JAKUBAUSKAS ADRIS 2008 vyras 3 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Elektrėnai VOIŠEL KRISTUPAS 2007 vyras 5 KYU Draugystė
2 LTU/ALYTUS NEDZINSKAS TITAS 2008 vyras 3 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Siauliai Metrikis Regimantas 2007 vyras 4 KYU Herkus Atzalynas
2 LTU/Elektrėnai KARALEVIČIUS ŽYGIMANTAS 2008 vyras 4 KYU Draugystė
3 LTU/ALYTUS CHATKEVIČIUS MARCO 2008 vyras 3 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Siauliai Gorys Rokas 2007 vyras 4 KYU Herkus Atzalynas
2 LTU/Kaunas Skrodenis Kipras 2007 vyras 4 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
3 LTU/ALYTUS Cibulskas Domas 2008 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Siauliai Džiugys Rokas 2007 vyras 4 KYU Herkus Atzalynas
2 LTU/Pasvalys Gegieckas Jorūnas 2007 vyras 4 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
3 emoji/Šiauliai Puidokas Tautvydas 2007 vyras 5 KYU Mangustas/SC "Atžalynas"
4 LTU/Alytus Svikas Dovydas 2007 vyras 5 KYU Alytaus SRC

Dalyvių skaičius: 43

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius GAIDOMOVIČ EDVARD 2009 vyras 5 KYU Lokys
2 LTU/Vilnius ČULKO DMITRIJ 2010 vyras 6 KYU Lokys
3 pasirinkite/Vilnius Bernotas Matas 2009 vyras 6 KYU Jasiūnas team

Dalyvių skaičius: 8

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius MATUŠOVAS OSKARAS 2010 vyras 5 KYU Lokys
2 LTU/Vilnius ŽUSIN OSTIN 2010 vyras 5 KYU Lokys
3 LTU/Alytus Minkevičius Žydrūnas 2010 vyras 4 KYU Alytaus SRC
4 LTU/Alytus Teresa Deilas 2010 vyras 4 KYU Alytaus SRC
5 LTU/Alytus Liudvinavičius Nojus 2010 vyras 6 KYU Alytaus SRC
6 LTU/ALYTUS MOCKUS JOKŪBAS 2010 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
7 LTU/ALYTUS PILECKAS DOVYDAS 2010 vyras 4 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
8 LTU/ALYTUS STAŠINSKAS EMILIS 2009 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC

Dalyvių skaičius: 10

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Siauliai Jankauskas Erikas 2009 vyras 5 KYU Herkus Atzalynas
2 LTU/Siauliai Jankus Kajus 2009 vyras 5 KYU Herkus Atzalynas
3 LTU/Siauliai Mikalauskas Kajus 2009 vyras 6 KYU Herkus Atzalynas
4 LTU/Kaunas Petrulionis Rėjus 2010 vyras 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
5 LTU/Vilnius KIKILIČ DMITRIJ 2010 vyras 5 KYU Lokys
6 LTU/Vilnius SKLIAUSTAS MODESTAS 2010 vyras 5 KYU Lokys
7 LTU/Vilnius ANCEVIČ EDVIN 2010 vyras 5 KYU Lokys
8 LTU/Alytus Dainauskas Emilis 2010 vyras 6 KYU Alytaus SRC
9 LTU/Alytus Tarasauskas Jokūbas 2009 vyras 5 KYU Alytaus SRC
10 LTU/ALYTUS CIMBOLAS TIMAS 2009 vyras 3 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC

Dalyvių skaičius: 10

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Siauliai Balsys Dominykas 2010 vyras 5 KYU Herkus Atzalynas
2 LTU/Elektrėnai ALEKSIEJŪNAS NATAS 2009 vyras 4 KYU Draugystė
3 LTU/Pasvalys Prielaidas Jokūbas 2009 vyras 4 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
4 LTU/Pasvalys Volkovas Vijus 2009 vyras 4 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
5 LTU/Vilnius GLADČENKO KIRIL 2009 vyras 4 KYU Lokys
6 pasirinkite/Vilnius Kuliešius Rokas 2009 vyras 6 KYU Jasiūnas team
7 LTU/Alytus Ročkys Eidas 2010 vyras 6 KYU Alytaus SRC
8 pasirinkite/Vilnius Adomkevicius Dominykas 2009 vyras 6 KYU Jasiūnas team
9 LTU/ALYTUS KLEPONIS ALEKSAS 2009 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
10 LTU/ALYTUS VAINIUŠIS KIPRAS 2010 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Siauliai Kancas Erikas 2009 vyras 5 KYU Herkus Atzalynas
2 LTU/Pasvalys Mickeliūnas Rokas 2009 vyras 4 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
3 LTU/Vilnius VITUŠINSKI DOMINYK 2010 vyras 5 KYU Lokys
4 LTU/Alytus Javdokuninas Martynas 2010 vyras 6 KYU Alytaus SRC

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Siauliai Mikalauskas Jorunas 2009 vyras 6 KYU Herkus Atzalynas
2 LTU/Kaunas Juknevičius Žymantas 2010 vyras 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
3 LTU/Alytus Mizara Pijus 2010 vyras 6 KYU Alytaus SRC

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Siauliai Zvigzdilas Aironas 2009 vyras 5 KYU Herkus Atzalynas
2 LTU/Babtai Dičpetris Žygimantas 2009 vyras 4 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
3 LTU/ALYTUS BABAIČENKO TAJUS 2009 vyras 3 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Alytus Mizara Nojus 2010 vyras 5 KYU Alytaus SRC
2 LTU/ALYTUS RAČKAUSKAS IGNAS 2010 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC

Dalyvių skaičius: 28

Dalyvių skaičius: 7

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius IVANENKO ROMAN 2011 vyras 5 KYU Lokys
2 LTU/Vilnius POČOBUT LUKAŠ 2012 vyras 6 KYU Lokys
3 LTU/Vilnius TVOROGAL NORBERTAS 2012 vyras 5 KYU Lokys
4 LTU/Vilnius JARŠOV PAVEL 2011 vyras 5 KYU Lokys
5 emoji/Šiauliai Kulikauskas Gustas 2012 vyras 5 KYU Mangustas/SC "Atžalynas"
6 emoji/Šiauliai Mikalonis Emilis 2011 vyras 6 KYU Mangustas/SC "Atžalynas"
7 LTU/Alytus Vaičiulis Lukas 2012 vyras 6 KYU Alytaus SRC

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius KIJEVIČ FABIAN 2012 vyras 6 KYU Lokys
2 LTU/Elektrėnai BUDKO DENIS 2013 vyras 6 KYU Draugystė
3 LTU/ALYTUS Liaugaudas Tomas 2012 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Elektrėnai KVIETKAUSKAS ERIKAS 2012 vyras 6 KYU Draugystė
2 LTU/Elektrėnai Kazyrevas Aironas 2012 vyras 6 KYU Draugystė

Dalyvių skaičius: 5

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Elektrėnai LIUCVAIKIS MATAS 2012 vyras 6 KYU Draugystė
2 LTU/Vilnius KIKILIČ JEGOR 2013 vyras 6 KYU Lokys
3 LTU/Vilnius RINKUN EDVIN 2012 vyras 6 KYU Lokys
4 LTU/Vilnius SKRICKAS GABRIELIUS 2012 vyras 6 KYU Lokys
5 LTU/Babtai Pažėra Pijus 2012 vyras 6 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 pasirinkite/Vilnius Kašėta Domas 2011 vyras 6 KYU Jasiūnas team
2 pasirinkite/Vilnius Lukauskas Gustas 2012 vyras 6 KYU Jasiūnas team

Dalyvių skaičius: 6

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Siauliai Adrijus Jankus 2012 vyras 6 KYU Herkus Atzalynas
2 LTU/Vilnius ŠČIGLO NIKAS 2012 vyras 5 KYU Lokys
3 LTU/Vilnius ŠULNIS VIDAS 2011 vyras 5 KYU Lokys
4 LTU/Vilnius JUSUPOV TIMŪR 2012 vyras 6 KYU Lokys
5 LTU/Babtai Praspaliauskas Tarvinas 2011 vyras 6 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
6 LTU/Alytus Plenta Mykolas 2012 vyras 6 KYU Alytaus SRC

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius KOROSTELIOV DENIS 2011 vyras 6 KYU Lokys
2 LTU/Vilnius VOITUKEVIČ DANIEL 2011 vyras 6 KYU Lokys
3 LTU/Vilnius ŽUROVAS ARTIOM 2011 vyras 5 KYU Lokys