XXXI-asis A. Juozapavičiaus tarptautinis dziudo turnyras

Užsiregistravę dalyviai:

Dalyvių skaičius: 59

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Babtai Šilkaitis Tadas 2008 vyras 4 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
2 LTU/Kaunas Černauskas Nojus 2009 vyras 4 KYU Minvija-Gaja
3 LTU/Budoka Nutautas Nojus 2008 vyras 4 KYU Budoka
4 LTU/Budoka Grebliauskas Arnas 2008 vyras 5 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 7

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Olšauskas Nojus 2010 vyras 5 KYU Minvija-Gaja
2 LTU/Kaunas Olšauskas Matas 2010 vyras 4 KYU Minvija-Gaja
3 LTU/Panevėžys Kievinas Aidenas 2012 vyras 5 KYU R.Sargūno sp.g., Ristis,PSC.
4 LAT/Riga Rasimenoks Pavels 2010 vyras 6 KYU Judo club SENSEI
5 LTU/Elektrėnai KVIETKAUSKAS ERIKAS 2012 vyras 6 KYU Draugystė
6 LTU/Plungė Vaitkus Pijus 2012 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
7 LTU/Plungė Vaitkus Pijus 2012 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC

Dalyvių skaičius: 8

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Dobrovolskis Mantas 2011 vyras 3 KYU Minvija-Gaja
2 LTU/Budoka Bazevičius Oskaras 2009 vyras 5 KYU Budoka
3 LTU/Budoka Juknys Rokas 2010 vyras 5 KYU Budoka
4 LAT/Riga Isakovs Timurs 2009 vyras 4 KYU Judo club SENSEI
5 LAT/Riga Taraskins Maksims 2009 vyras 4 KYU Judo club SENSEI
6 LTU/Kaunas Einikas Adomas 2010 vyras 5 KYU NAGLISGYM
7 LTU/Klaipėda Skvorcov Roman 2008 vyras 5 KYU Viesulo SC
8 LTU/Gargždai Šleinius Rokas 2008 vyras 5 KYU Gargždų SM

Dalyvių skaičius: 9

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LAT/Riga Titovs Maksims 2010 vyras 6 KYU Judo club SENSEI
2 LTU/Kaunas Bervingis Simonas 2009 vyras 5 KYU NAGLISGYM
3 LTU/Budoka Cibulskas Einoras 2010 vyras 5 KYU Budoka
4 Brigadierius Laurynas 2009 vyras 4 KYU
5 LTU/PANEVĖŽYS Sakalauskas Kristupas 2009 vyras 6 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
6 LTU/Kėdainiai Danielius Bolisas 2011 vyras 5 KYU Mes esam
7 LTU/Klaipėda Obrezkin Timofej 2009 vyras 6 KYU Viesulo SC
8 LTU/Gargždai Vaitkus Nojus 2008 vyras 6 KYU Gargždų SM
9 LTU/Kaunas Sokas Dovydas 2010 vyras 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"

Dalyvių skaičius: 10

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Šalučka Mindaugas 2008 vyras 5 KYU Minvija-Gaja
2 LTU/Kaunas Šalučka Mindaugas 2008 vyras 5 KYU Minvija-Gaja
3 LTU/Budoka Balsevičius Martas 2008 vyras 4 KYU Budoka
4 LAT/Riga Smalovijs Arturs 2009 vyras 4 KYU Judo club SENSEI
5 LTU/Pasvalys Volkovas Vijus 2009 vyras 4 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
6 Barzdaitis Deividas 2008 vyras 4 KYU
7 LTU/Siauliai Bandzinas Matas 2008 vyras 5 KYU Herkus Atzalynas
8 LTU/Panevėžys Fiodorovas Kernius 2012 vyras 5 KYU R.Sargūno sp.g., Ristis,PSC.
9 LTU/Panevėžys Žindulis Rokas 2008 vyras 4 KYU R.Sargūno sp.g., Ristis,PSC.
10 LTU/Panevėžys Balaišis Klaidas 2008 vyras 4 KYU R.Sargūno sp.g., Ristis,PSC.

Dalyvių skaičius: 8

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Mikonis Dangiras 2008 vyras 4 KYU Budoka
2 LTU/Budoka Smirnovas Danila 2008 vyras 3 KYU Budoka
3 LAT/Saldus STEPIŅŠ Valters 2009 vyras 4 KYU Saldus
4 LTU/Kaunas Juknevičius Tautgirdas 2008 vyras 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
5 LTU/Siauliai Balsys Dominykas 2010 vyras 5 KYU Herkus Atzalynas
6 LTU/Elektrėnai ALEKSIEJŪNAS NATAS 2009 vyras 4 KYU Draugystė
7 LTU/PANEVĖŽYS Leikus Rokas 2010 vyras 5 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
8 LTU/Kėdainiai Aronas Majauskas 2011 vyras 5 KYU Mes esam

Dalyvių skaičius: 5

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Pasvalys Jareckas Vytenis 2008 vyras 4 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
2 LTU/Kaunas Juknevičius Žymantas 2010 vyras 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
3 LTU/Pasvalys Mickeliūnas Rokas 2009 vyras 4 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
4 LTU/Kaunas Arturas Darulis 2009 vyras 5 KYU Judo team Kaunas
5 LTU/Klaipėda Tumasonis Domantas 2008 vyras 6 KYU Viesulo SC

Dalyvių skaičius: 5

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Siauliai Kancas Erikas 2009 vyras 5 KYU Herkus Atzalynas
2 LTU/Panevėžys Meškinis Ignas 2011 vyras 5 KYU R.Sargūno sp.g., Ristis,PSC.
3 LTU/Panevėžys Charenka Kajus 2010 vyras 4 KYU R.Sargūno sp.g., Ristis,PSC.
4 LTU/Elektrėnai KARALEVIČIUS ŽYGIMANTAS 2008 vyras 4 KYU Draugystė
5 LTU/Kėdainiai Dominykas Sviderskas 2009 vyras 5 KYU Mes esam

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Babtai Dičpetris Žygimantas 2009 vyras 4 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
2 LTU/Kaunas Montvila Vejas 2008 vyras 4 KYU Judo team Kaunas

Dalyvių skaičius: 1

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Panevėžys Fiodorovas Joris 2009 vyras 4 KYU R.Sargūno sp.g., Ristis,PSC.

Dalyvių skaičius: 14

Dalyvių skaičius: 0

Sportininkų nerasta

Dalyvių skaičius: 0

Sportininkų nerasta

Dalyvių skaičius: 7

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Babtai Kulikauskaitė Lėja 2011 moteris 5 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
2 LTU/Budoka Cibulskaitė Rusnė 2010 moteris 5 KYU Budoka
3 LTU/Kaunas Antonova Skaistė 2009 moteris 5 KYU Minvija-Gaja
4 LTU/Kaunas Antonova Skaistė 2009 moteris 5 KYU Minvija-Gaja
5 LTU/Kaunas Antonova Skaistė 2009 moteris 5 KYU Minvija-Gaja
6 LTU/Kaunas Stumbrevičiūtė Daniela 2010 moteris 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
7 LTU/Elektrėnai Gvazdauskaitė Faustėja 2008 moteris 6 KYU Draugystė

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LAT/Riga Rasimenoka Marija 2008 moteris 5 KYU Judo club SENSEI
2 LTU/Budoka Ašmonaitė Mėta 2009 moteris 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 0

Sportininkų nerasta

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Babtai Kulikauskaitė Meida 2009 moteris 2 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
2 LTU/Babtai Tamašauskaitė Kamilė 2008 moteris 5 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
3 LTU/Panevėžys Klimavičiūtė Karina 2010 moteris 4 KYU R.Sargūno sp.g., Ristis,PSC.

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Babtai Norvilaitė Simona 2008 moteris 5 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
2 LTU/Siauliai Gužauskaitė Emilija 2008 moteris 4 KYU Herkus Atzalynas

Dalyvių skaičius: 31

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Pasvalys Rinkiavičius Aleksas 2007 vyras 3 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
2 LTU/Panevėžys Načiščionis Nedas 2007 vyras 4 KYU R.Sargūno sp.g., Ristis,PSC.
3 LTU/Klaipėda Gozbenko Ilja 2006 vyras 4 KYU Viesulo SC

Dalyvių skaičius: 6

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LAT/Riga Čeļadins Nikita 2007 vyras 4 KYU Judo club SENSEI
2 LTU/Kaunas Bušauskas Laurynas 2006 vyras 3 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
3 LTU/Elektrėnai GVAZDAUSKAS RAIDAS 2006 vyras 4 KYU Draugystė
4 LTU/PANEVĖŽYS Šimoliūnas Vakaris 2007 vyras 4 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
5 LTU/Klaipėda Ziminas Orestas 2007 vyras 3 KYU Viesulo SC
6 LTU/Plungė Narkus Girvydas 2007 vyras 4 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Siauliai Vaicekauskas Aivaras 2008 vyras 4 KYU Herkus Atzalynas
2 LTU/Panevėžys Koganas Darijus 2006 vyras 4 KYU R.Sargūno sp.g., Ristis,PSC.
3 LTU/Elektrėnai JATKEVIČIUS AIRIDAS 2007 vyras 5 KYU Draugystė
4 LTU/Gargždai Balčiūnas Kernius 2007 vyras 5 KYU Gargždų SM

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Siauliai Metrikis Regimantas 2007 vyras 4 KYU Herkus Atzalynas
2 LTU/Panevėžys Mikšionis Arnas 2007 vyras 4 KYU R.Sargūno sp.g., Ristis,PSC.
3 LTU/Elektrėnai VOIŠEL KRISTUPAS 2007 vyras 5 KYU Draugystė
4 LTU/Gargždai Dragūnas Domas 2006 vyras 6 KYU Gargždų SM

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LAT/Saldus JĒKABSONS Jēkabs 2006 vyras 3 KYU Saldus
2 LAT/Saldus ZOLMANIS Ričards 2007 vyras 3 KYU Saldus
3 LTU/PANEVĖŽYS Rutkevičius Jonas 2007 vyras 5 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LAT/Riga Azizs Ruslans Valijs 2007 vyras 3 KYU Judo club SENSEI
2 LTU/Siauliai Gorys Rokas 2007 vyras 4 KYU Herkus Atzalynas
3 LTU/Gargždai Lavrentjevas Dominykas 2006 vyras 4 KYU Gargždų SM

Dalyvių skaičius: 5

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Pasvalys Gegieckas Jorūnas 2007 vyras 4 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
2 LTU/Siauliai Džiugys Rokas 2007 vyras 4 KYU Herkus Atzalynas
3 LTU/Klaipėda Saltonas Aldas 2007 vyras 4 KYU Viesulo SC
4 LTU/Klaipėda Vaišvila Julius 2006 vyras 3 KYU Viesulo SC
5 LTU/Siauliai Grablevski Daniel 2006 vyras 3 KYU Herkus Atzalynas

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Panevėžys Rapkevičius Rokas 2006 vyras 4 KYU R.Sargūno sp.g., Ristis,PSC.
2 LTU/Klaipėda Čupalov Jegor 2006 vyras 3 KYU Viesulo SC
3 LTU/Plungė Narkus Vygirdas 2006 vyras 4 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC

Dalyvių skaičius: 3

Dalyvių skaičius: 0

Sportininkų nerasta

Dalyvių skaičius: 1

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Einikaitė Vytautė 2007 moteris 4 KYU NAGLISGYM

Dalyvių skaičius: 0

Sportininkų nerasta

Dalyvių skaičius: 1

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Panevėžys Marozaitė Rugilė 2006 moteris 3 KYU R.Sargūno sp.g., Ristis,PSC.

Dalyvių skaičius: 0

Sportininkų nerasta

Dalyvių skaičius: 1

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Samsonaitė Samanta 2006 moteris 4 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"

Dalyvių skaičius: 0

Sportininkų nerasta


Dalyvių skaičius: 30

Dalyvių skaičius: 1

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LAT/Liepaja Bubnovs Aleksandrs 2004 vyras 3 KYU LKSS

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LAT/Liepaja Šabanovs Deniss 2006 vyras 3 KYU LKSS
2 LTU/Gargždai Plesevičius Lukas 2005 vyras 6 KYU Gargždų SM

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LAT/Liepaja Golubevs Kirils 2005 vyras 3 KYU LKSS
2 LAT/Liepaja Šestakovs Maksims 2004 vyras 3 KYU LKSS
3 LTU/Gargždai Deringis Andrius 2005 vyras 4 KYU Gargždų SM
4 LTU/Klaipėda Budginas Enrikas 2005 vyras 3 KYU Viesulo SC

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Panevėžys Norkevičius Matas 2004 vyras 1 KYU R.Sargūno sp.g., Ristis,PSC.
2 LAT/Liepaja Višnovs Pavels 2004 vyras 2 KYU LKSS
3 LTU/PANEVĖŽYS Berankis Tadas 2004 vyras 3 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
4 LTU/Klaipėda Jakovlev Maksim 2004 vyras 1 KYU Viesulo SC

Dalyvių skaičius: 9

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Panevėžys Snudaitis Ernestas 2004 vyras 2 KYU R.Sargūno sp.g., Ristis,PSC.
2 LTU/Panevėžys Žindulis Benas 2005 vyras 4 KYU R.Sargūno sp.g., Ristis,PSC.
3 LTU/Panevėžys Žindulis Benas 2005 vyras 4 KYU R.Sargūno sp.g., Ristis,PSC.
4 LAT/Liepaja Medvedevs Igors 2004 vyras 3 KYU LKSS
5 LAT/Liepaja Panovs Vladimirs 2004 vyras 5 KYU LKSS
6 LTU/PANEVĖŽYS Miceika Dominykas 2005 vyras 4 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
7 LTU/PANEVĖŽYS Kavoliūnas Deividas 2004 vyras 4 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
8 LTU/Siauliai Grablevski Daniel 2006 vyras 3 KYU Herkus Atzalynas
9 LTU/Siauliai Ivoškis Ailandas 2003 vyras 3 KYU Herkus Atzalynas

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Panevėžys Saukaitis Vakaris 2004 vyras 3 KYU R.Sargūno sp.g., Ristis,PSC.
2 LTU/Kaunas Treigys Robertas 2004 vyras 2 KYU Judo team Kaunas
3 LTU/Kaunas Maleckas Aidas 2004 vyras 4 KYU Judo team Kaunas

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Panevėžys Šlyteris Augustas 2003 vyras 1 KYU R.Sargūno sp.g., Ristis,PSC.
2 LTU/PANEVĖŽYS DŽIUGAS NARKEVIČIUS 2003 vyras 3 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
3 LTU/Siauliai Meškauskas Ainius 2004 vyras 3 KYU Herkus Atzalynas

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Pasvalys Rinkiavičius Nikita 2005 vyras 2 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
2 LAT/Liepaja Starčaks-Jankausks Roberts 2004 vyras 4 KYU LKSS
3 LTU/PANEVĖŽYS Žilys Jonas 2004 vyras 4 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
4 LTU/Klaipėda Šaraj Daniil 2003 vyras 2 KYU Viesulo SC

Dalyvių skaičius: 18

Dalyvių skaičius: 5

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Siauliai Urbonaitė Laura 2004 moteris 2 KYU Herkus Atzalynas
2 LTU/Klaipėda Serapinaitė Andreja 2005 moteris 3 KYU Viesulo SC
3 LTU/Gargždai Norvilaitė Audra 2005 moteris 4 KYU Gargždų SM
4 LTU/Plungė Stasiulytė Rugilė 2005 moteris 3 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
5 LTU/Kaunas Subaciute Jura 2004 moteris 1 KYU Judo team Kaunas

Dalyvių skaičius: 1

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Einikaitė Vytautė 2007 moteris 4 KYU NAGLISGYM

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Siauliai Pikūnaitė Viltė 2006 moteris 4 KYU Herkus Atzalynas
2 LTU/Panevėžys Marozaitė Rugilė 2006 moteris 3 KYU R.Sargūno sp.g., Ristis,PSC.

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Siauliai Gužauskaitė Emilija 2008 moteris 4 KYU Herkus Atzalynas
2 LTU/PANEVĖŽYS PATRICIJA MILEVSKAJA 2004 moteris 3 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
3 LTU/Plungė Endriekutė Barbora 2005 moteris 3 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 Barzdaitytė Samanta 2003 moteris 2 KYU
2 LTU/Panevėžys Revinskaitė Gabija 2004 moteris 2 KYU R.Sargūno sp.g., Ristis,PSC.
3 LTU/Klaipėda Klimaitė Mantė 2005 moteris 4 KYU Viesulo SC

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 Gabrielaitytė Gabrielė 2003 moteris 2 KYU
2 LTU/Siauliai Gečaitė Gabija 2003 moteris 2 KYU Herkus Atzalynas
3 LTU/Panevėžys Revinskaitė Gabrielė 2004 moteris 2 KYU R.Sargūno sp.g., Ristis,PSC.

Dalyvių skaičius: 1

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Babtai Dičpetrytė Augustė 2005 moteris 3 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"