Klubo Budoka Varžybos

Užsiregistravę dalyviai:

Dalyvių skaičius: 55

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Urbonas Herkus 2014 vyras 6 KYU Budoka
2 LTU/Budoka Taukevičius Gytis 2014 vyras 6 KYU Budoka
3 LTU/Budoka Kazlauskas Nojus 2013 vyras 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 9

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Vitas Adrijus 2015 vyras 6 KYU Budoka
2 LTU/Elektrėnai BUTKEVIČIUS PIJUS 2014 vyras 6 KYU Draugystė
3 LTU/Elektrėnai SHUHUROV EMILIS 2014 vyras 6 KYU Draugystė
4 LTU/Kėdainiai Sidorovas Tajus 2014 vyras 6 KYU Kėdainių sporto centras - ,,Mes esam“
5 LTU/Budoka Jachimavicius Ridas 2014 vyras 6 KYU Budoka
6 LTU/Budoka Smolskas Atas 2015 vyras 6 KYU Budoka
7 LTU/Budoka Butautas Ugnius 2014 vyras 6 KYU Budoka
8 LTU/Budoka Juodaitis Domas 2015 vyras 6 KYU Budoka
9 LTU/Budoka Juknevičius Adas 2015 vyras 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 10

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Juozaitis Emilis 2013 vyras 6 KYU Budoka
2 LTU/Budoka Gedraitis Kristupas 2014 vyras 6 KYU Budoka
3 LTU/Budoka Jachimavicius Adas 2015 vyras 6 KYU Budoka
4 LTU/Budoka Oganian David 2015 vyras 6 KYU Budoka
5 LTU/Budoka Nenius Justinas 2014 vyras 6 KYU Budoka
6 LTU/Kaunas Vilčinskas Jokūbas 2014 vyras 6 KYU NAGLISGYM
7 LTU/Kaunas Žibas Augustas 2014 vyras 6 KYU NAGLISGYM
8 LTU/Budoka Bacvinka Gytis 2015 vyras 6 KYU Budoka
9 LTU/Budoka Kazlauskas Majus 2013 vyras 6 KYU Budoka
10 LTU/Budoka Šadlauskas Kajus 2014 vyras 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 13

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Komarovas Danielius 2014 vyras 6 KYU Budoka
2 LTU/Budoka Vaitukaitis Kipras 2014 vyras 6 KYU Budoka
3 LTU/ALYTUS Liaugaudas Tomas 2013 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
4 LTU/Budoka Emilis Citvaras 2014 vyras 6 KYU Budoka
5 LTU/Budoka Madoyan Aleks 2015 vyras 6 KYU Budoka
6 LTU/Budoka Meščeriakov Danila 2013 vyras 6 KYU Budoka
7 LTU/Budoka Martinaitis Denas 2013 vyras 6 KYU Budoka
8 LTU/Budoka Mickus Motiejus 2014 vyras 6 KYU Budoka
9 LTU/Budoka Večerkauskas Jonas 2013 vyras 6 KYU Budoka
10 LTU/Budoka Šiukšdinis Gustas 2014 vyras 6 KYU Budoka
11 LTU/Budoka Zaveckas Vėjas 2014 vyras 6 KYU Budoka
12 LTU/Budoka Fricller Damiir 2013 vyras 6 KYU Budoka
13 LTU/Budoka Dirsė Jomantas 2014 vyras 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 9

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Staškūnas Ugnius 2013 vyras 6 KYU Budoka
2 LTU/Budoka Sakalauskas Adomas 2013 vyras 6 KYU Budoka
3 LTU/Elektrėnai BUDKO DENIS 2013 vyras 6 KYU Draugystė
4 LTU/Budoka Daškevičius Simas 2013 vyras 6 KYU Budoka
5 LTU/Budoka Gosinas Otilijus 2013 vyras 6 KYU Budoka
6 LTU/Budoka Čepulis Joris 2013 vyras 6 KYU Budoka
7 LTU/Ukmergė RAMAŠKA EMILIS 2013 vyras 6 KYU Ukmergės dziudo klubas
8 LTU/Budoka Vonžutas Markas 2013 vyras 6 KYU Budoka
9 LTU/Budoka Misiurevičius Justas 2014 vyras 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Sakalas Margeris 2013 vyras 6 KYU Budoka
2 LTU/Pasvalys Briedis Benediktas 2013 vyras 6 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
3 LTU/Budoka Vališkis Dovydas 2013 vyras 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 6

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Choniakovas Mantas 2013 vyras 6 KYU Budoka
2 LTU/Budoka Paulauskas Adomas 2013 vyras 6 KYU Budoka
3 LTU/Kėdainiai Šmigelskis Matas 2013 vyras 6 KYU Kėdainių sporto centras - ,,Mes esam“
4 LTU/Budoka Žilinskas Dominykas 2014 vyras 6 KYU Budoka
5 LTU/Budoka Žemaitis Laurynas 2013 vyras 6 KYU Budoka
6 LTU/Budoka Bakšys Arijus 2013 vyras 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Venslovaitis Benas 2013 vyras 6 KYU Budoka
2 LTU/Budoka Vidzikauskas Majus 2013 vyras 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 63

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Pasvalys Razgevičius Rokas 2011 vyras 6 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
2 LTU/Budoka Zaghuane Emir Kir Louse 2012 vyras 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 7

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Vitkauskas Vakaris 2012 vyras 6 KYU Budoka
2 LTU/ALYTUS Liaugaudas Tomas 2013 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
3 LTU/Ukmergė PUPELIS TITAS 2012 vyras 6 KYU Ukmergės dziudo klubas
4 LTU/Ukmergė IVANOVAS DOVYDAS 2012 vyras 6 KYU Ukmergės dziudo klubas
5 LTU/Budoka Michmel Karolis 2012 vyras 6 KYU Budoka
6 LTU/Budoka Valavičius Emilis 2012 vyras 6 KYU Budoka
7 LTU/Kaunas Stakeliunas Augustas 2012 vyras 6 KYU Judo team Kaunas

Dalyvių skaičius: 12

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Dabravolskas Jaunius 2011 vyras 6 KYU Budoka
2 LTU/Budoka Dovalga Naglis 2012 vyras 6 KYU Budoka
3 LTU/Elektrėnai Kazyrevas Aironas 2012 vyras 6 KYU Draugystė
4 LTU/Elektrėnai Gurskis Adomas 2012 vyras 6 KYU Draugystė
5 LTU/Budoka Kurganovas Aironas 2012 vyras 6 KYU Budoka
6 LTU/Budoka Vaidila Kornelijus 2011 vyras 6 KYU Budoka
7 LTU/PANEVĖŽYS Šukys Arnas 2012 vyras 5 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
8 LTU/PANEVĖŽYS Vaišvidas Danielius 2011 vyras 6 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
9 LTU/PANEVĖŽYS Žerpnickas Jonas 2011 vyras 6 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
10 LTU/Budoka Mickus Mažvydas 2012 vyras 6 KYU Budoka
11 LTU/Budoka Patinskas Matas 2011 vyras 6 KYU Budoka
12 LTU/Elektrėnai Našlėnas Nojus 2012 vyras 6 KYU Draugystė

Dalyvių skaičius: 14

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Babtai Pažėra Pijus 2012 vyras 6 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
2 LTU/Budoka Aleknavičius Ainis 2011 vyras 6 KYU Budoka
3 LTU/Elektrėnai Kadzevičius Benas 2012 vyras 6 KYU Draugystė
4 LTU/PANEVĖŽYS Vaišvidas Gabrielius 2011 vyras 5 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
5 LTU/Kėdainiai Siutilas Emilis 2011 vyras 6 KYU Kėdainių sporto centras - ,,Mes esam“
6 LTU/Ukmergė LINARTAS KAJUS 2012 vyras 6 KYU Ukmergės dziudo klubas
7 LTU/Budoka Nojus Čiulada 2011 vyras 6 KYU Budoka
8 LTU/Budoka Vaškys Ąžuolas 2012 vyras 6 KYU Budoka
9 LTU/Budoka Varanauskas Džiugas 2011 vyras 5 KYU Budoka
10 LTU/Budoka Tuminauskas Kastytis 2011 vyras 6 KYU Budoka
11 LTU/Budoka Kosauskas Tadas 2011 vyras 6 KYU Budoka
12 LTU/Kaunas Jasaitis Rokas 2011 vyras 6 KYU NAGLISGYM
13 LTU/Budoka Draugelis Matas 2011 vyras 5 KYU Budoka
14 LTU/Budoka Pigaga Jokūbas 2011 vyras 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 11

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Grenda Vincas 2011 vyras 6 KYU Budoka
2 LTU/Jurbarko rajonas Beleckis Dovydas 2011 vyras 6 KYU Jurbarko KKSC
3 LTU/Jurbarko rajonas Jocys Vakaris 2011 vyras 6 KYU Jurbarko KKSC
4 LTU/Elektrėnai LIUCVAIKIS MATAS 2012 vyras 6 KYU Draugystė
5 LTU/Kėdainiai Bolisas Danielius 2011 vyras 5 KYU Kėdainių sporto centras - ,,Mes esam“
6 LTU/Ukmergė TVERAGA MATAS 2011 vyras 5 KYU Ukmergės dziudo klubas
7 LTU/Budoka Kunickas Vėjas 2012 vyras 6 KYU Budoka
8 LTU/Budoka Birsėnas Dovydas 2012 vyras 6 KYU Budoka
9 LTU/Budoka Samukaitis Kajus 2011 vyras 6 KYU Budoka
10 LTU/Kaunas Rytis Poškaitis 2012 vyras 6 KYU NAGLISGYM
11 LTU/Budoka Grabnickas Gustas 2011 vyras 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 11

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Babtai Praspaliauskas Tarvinas 2011 vyras 6 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
2 LTU/Budoka Lubys Dovydas 2012 vyras 6 KYU Budoka
3 LTU/Jurbarko rajonas Beinarys Justas 2012 vyras 6 KYU Jurbarko KKSC
4 LTU/Elektrėnai SLATKEVIČIUS DOMINYKAS 2012 vyras 6 KYU Draugystė
5 LTU/Kėdainiai Lipskas Thor Motiejus 2012 vyras 6 KYU Kėdainių sporto centras - ,,Mes esam“
6 LTU/Kėdainiai Pranevičius Pijus 2011 vyras 5 KYU Kėdainių sporto centras - ,,Mes esam“
7 LTU/Budoka Kunickas Tauras 2012 vyras 6 KYU Budoka
8 LTU/Budoka Dungveckis Ąžuolas 2012 vyras 6 KYU Budoka
9 LTU/Budoka Urniežius Augustas 2012 vyras 6 KYU Budoka
10 LTU/Budoka Alšauskas Eigirdas 2011 vyras 6 KYU Budoka
11 LTU/Kaunas Nojus Dambrauskas 2011 vyras 6 KYU "Marius dojo"

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Chmieliauskas Gabrielius 2011 vyras 6 KYU Budoka
2 LTU/Budoka Balta Danielius 2012 vyras 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Pasvalys Žemaitaitis Vėjas 2011 vyras 6 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
2 LTU/Budoka Černovas Matas 2011 vyras 6 KYU Budoka
3 LTU/Elektrėnai Evantas Malinovskis 2011 vyras 6 KYU Draugystė
4 LTU/Kėdainiai Majauskas Aronas 2011 vyras 5 KYU Kėdainių sporto centras - ,,Mes esam“

Dalyvių skaičius: 17

Dalyvių skaičius: 1

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Kuliešiūtė Goda 2011 moteris 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kėdainiai Ivanauskaitė Elija 2014 moteris 6 KYU Kėdainių sporto centras - ,,Mes esam“
2 LTU/Budoka Juškauskaite Auguste 2014 moteris 6 KYU Budoka
3 LTU/Ukmergė AMANKAVIČIŪTĖ UGNĖ 2012 moteris 6 KYU Ukmergės dziudo klubas
4 LTU/Elektrėnai Arslanova Melisa 2012 moteris 6 KYU Draugystė

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Pasvalys Mickeliūnaitė Goda 2011 moteris 6 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
2 LTU/Budoka Agapova Viltė 2012 moteris 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 6

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Jurbarko rajonas Vainauskaitė Agota 2012 moteris 6 KYU Jurbarko KKSC
2 LTU/Budoka Gudanavičiūtė Evelina 2011 moteris 6 KYU Budoka
3 LTU/Kėdainiai Gliebutė Skaistė 2011 moteris 6 KYU Kėdainių sporto centras - ,,Mes esam“
4 LTU/Budoka Jurkute Juste 2012 moteris 5 KYU Budoka
5 LTU/Budoka Drevininkaitytė Liucija 2012 moteris 6 KYU Budoka
6 LTU/Budoka Randytė Vilmantė 2012 moteris 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Kareivaitė Gerda 2011 moteris 6 KYU Budoka
2 LTU/Budoka Domantaite Dagne 2014 moteris 6 KYU Budoka
3 LTU/Budoka Meščeriakova Veronika 2011 moteris 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 54

Dalyvių skaičius: 6

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/ALYTUS BELIJ DOVYDAS 2009 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
2 LTU/Jurbarko rajonas Beinarys Ajus 2010 vyras 6 KYU Jurbarko KKSC
3 LTU/PANEVĖŽYS Marinskas Aretas 2009 vyras 6 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
4 LTU/Budoka Pancerna Tajus 2010 vyras 6 KYU Budoka
5 LTU/Budoka Zdanovičius Kristupas 2009 vyras 6 KYU Budoka
6 LTU/Budoka Puniškis Jokūbas 2009 vyras 5 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 8

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Damulis Benas 2010 vyras 5 KYU Budoka
2 LTU/Budoka Liškauskas Nojus 2010 vyras 5 KYU Budoka
3 LTU/ALYTUS ADŽGAUSKAS REDAS 2010 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
4 LTU/ALYTUS RAČKAUSKAS IGNAS 2010 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
5 LTU/Budoka Juška Aleksandras 2010 vyras 5 KYU Budoka
6 LTU/Budoka Jasulaitis Jorintas 2009 vyras 6 KYU Budoka
7 LTU/Budoka Draugelis Gustas 2009 vyras 5 KYU Budoka
8 LTU/Kaunas Paršelūnas Rokas 2010 vyras 5 KYU "Marius dojo"

Dalyvių skaičius: 11

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Budrys Enrikas 2010 vyras 5 KYU Budoka
2 LTU/Babtai Liutkus Ignas 2010 vyras 6 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
3 LTU/ALYTUS MOCKUS JOKŪBAS 2010 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
4 LTU/ALYTUS PILECKAS DOVYDAS 2010 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
5 LTU/Budoka Sirtautas Nojus 2010 vyras 6 KYU Budoka
6 LTU/Budoka Dranseika Donatas 2010 vyras 6 KYU Budoka
7 LTU/PANEVĖŽYS Sakalauskas Kristupas 2009 vyras 6 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
8 LTU/Budoka Dimša Pijus 2010 vyras 6 KYU Budoka
9 LTU/Budoka Urbaitis Karolis 2009 vyras 6 KYU Budoka
10 LTU/Budoka Varanauskas Kipras 2009 vyras 5 KYU Budoka
11 LTU/Budoka Danyla Aidas 2010 vyras 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 7

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Šadlauskas Danielius 2009 vyras 5 KYU Budoka
2 LTU/Jurbarko rajonas Rinkevičius Justas 2010 vyras 5 KYU Jurbarko KKSC
3 LTU/Jurbarko rajonas Šašys Martynas 2010 vyras 5 KYU Jurbarko KKSC
4 LTU/Budoka Jasevičius Markas 2010 vyras 5 KYU Budoka
5 LTU/Budoka Simovičius Nedas 2010 vyras 6 KYU Budoka
6 LTU/Budoka Pranckus Vytautas 2010 vyras 6 KYU Budoka
7 LTU/Budoka Šapolas Kajus 2010 vyras 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 13

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Šulga Vydūnas 2010 vyras 5 KYU Budoka
2 LTU/ALYTUS KLEPONIS ALEKSAS 2009 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
3 LTU/ALYTUS SELIMAVIČIUS JOKŪBAS 2010 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
4 LTU/ALYTUS VAINIUŠIS KIPRAS 2010 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
5 LTU/Kaunas Riauba Oskaras 2010 vyras 5 KYU SM GAJA
6 LTU/Budoka Grigaravičius Tajus 2010 vyras 5 KYU Budoka
7 LTU/Jurbarko rajonas Mitalas Mindaugas 2009 vyras 6 KYU Jurbarko KKSC
8 LTU/PANEVĖŽYS Leikus Rokas 2010 vyras 5 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
9 LTU/Ukmergė GIRDENIS VILIUS 2010 vyras 5 KYU Ukmergės dziudo klubas
10 LTU/Budoka Sakalauskas Kostas 2010 vyras 5 KYU Budoka
11 LTU/Budoka Tadaravičius Dovydas 2010 vyras 5 KYU Budoka
12 LTU/Kaunas Štarevičius Adrijus 2009 vyras 5 KYU Judo team Kaunas
13 LTU/Kaunas Dovolga Nojus 2009 vyras 5 KYU "Marius dojo"

Dalyvių skaičius: 1

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/PANEVĖŽYS Narkevičius Simas 2010 vyras 5 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC

Dalyvių skaičius: 5

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Jurbarko rajonas Jocys Majus 2009 vyras 6 KYU Jurbarko KKSC
2 LTU/Kėdainiai Sviderskas Dominykas 2009 vyras 5 KYU Kėdainių sporto centras - ,,Mes esam“
3 LTU/Ukmergė VADOKLIS AINAS 2010 vyras 5 KYU Ukmergės dziudo klubas
4 LTU/Kaunas Stakeliūnas Kajus 2009 vyras 5 KYU Judo team Kaunas
5 LTU/Kaunas Keturakis Ridas 2010 vyras 5 KYU "Marius dojo"

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Šidlauskas Jokūbas 2010 vyras 5 KYU Budoka
2 LTU/Ukmergė PIKAUSKAS KIPRAS 2010 vyras 5 KYU Ukmergės dziudo klubas
3 LTU/Budoka Veiveris Justinas 2010 vyras 5 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 12

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Kuzmickaitė Urtė 2010 moteris 5 KYU Budoka
2 LTU/Budoka Vitaitė Gabija 2010 moteris 6 KYU Budoka
3 LTU/Kėdainiai Keršytė Airūna 2009 moteris 6 KYU Kėdainių sporto centras - ,,Mes esam“

Dalyvių skaičius: 1

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Cibulskaitė Rusnė 2010 moteris 5 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Gaigalaitė Monika 2010 moteris 5 KYU Budoka
2 LTU/Budoka Sarančeva Leja 2009 moteris 6 KYU Budoka
3 LTU/Ukmergė NAVICKAITĖ VYTAUTĖ 2009 moteris 5 KYU Ukmergės dziudo klubas
4 LTU/Budoka Ašmonaitė Mėta 2009 moteris 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Vitkauskaitė Audrina 2009 moteris 5 KYU Budoka
2 LTU/Kaunas Simanaitytė Marija 2010 moteris 5 KYU "Marius dojo"
3 LTU/Ukmergė VERKAUSKAITĖ GABIJA 2009 moteris 6 KYU Ukmergės dziudo klubas
4 LTU/Budoka Michmel Dominyka 2009 moteris 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 50

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Babtai Šilkaitis Tadas 2008 vyras 4 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
2 LTU/Ukmergė STRAGIS HARRI 2008 vyras 6 KYU Ukmergės dziudo klubas
3 LTU/Budoka Mantvidas Kairys 2008 vyras 5 KYU Budoka
4 LTU/Kaunas Masteka Titas 2007 vyras 3 KYU Danas/Gaja

Dalyvių skaičius: 5

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Balsevičius Martas 2008 vyras 4 KYU Budoka
2 LTU/Budoka Ivanovas Mantas 2007 vyras 3 KYU Budoka
3 LTU/Jurbarko rajonas Barzdaitis Deividas 2008 vyras 3 KYU Jurbarko KKSC
4 LTU/Elektrėnai KLIUCEVIČIUS LUKAS 2008 vyras 4 KYU Draugystė
5 LTU/Ukmergė AUKŠTUOLIS MARTYNAS 2008 vyras 4 KYU Ukmergės dziudo klubas

Dalyvių skaičius: 9

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Mikonis Dangiras 2008 vyras 4 KYU Budoka
2 LTU/Budoka Smirnovas Danila 2008 vyras 3 KYU Budoka
3 LTU/ALYTUS LIAUGAUDAS MATAS 2007 vyras 2 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
4 LTU/Jurbarko rajonas Kasparavičius Nidijus 2007 vyras 4 KYU Jurbarko KKSC
5 LTU/Jurbarko rajonas Sutkaitis Lukas 2008 vyras 5 KYU Jurbarko KKSC
6 LTU/Elektrėnai JATKEVIČIUS AIRIDAS 2007 vyras 5 KYU Draugystė
7 LTU/Ukmergė SABULIS KASPARAS 2007 vyras 4 KYU Ukmergės dziudo klubas
8 LTU/Ukmergė AUKŠTUOLIS ARTŪRAS 2008 vyras 4 KYU Ukmergės dziudo klubas
9 LTU/Ukmergė KOLOSOVAS KRISTUPAS 2008 vyras 4 KYU Ukmergės dziudo klubas

Dalyvių skaičius: 10

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Janušis Žygimantas 2008 vyras 4 KYU Budoka
2 LTU/ALYTUS JAKUBAUSKAS ADRIS 2008 vyras 2 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
3 LTU/Budoka Šulga Skomantas 2008 vyras 5 KYU Budoka
4 LTU/PANEVĖŽYS Šimoliūnas Vakaris 2007 vyras 4 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
5 LTU/Ukmergė PUPELIS NOJUS 2008 vyras 5 KYU Ukmergės dziudo klubas
6 LTU/Ukmergė AUGŪNAS ARIJUS 2008 vyras 3 KYU Ukmergės dziudo klubas
7 LTU/Budoka Norkūnas Dovydas 2008 vyras 5 KYU Budoka
8 LTU/Budoka Suškovas Saulius 2008 vyras 6 KYU Budoka
9 LTU/Kaunas Stanevičius Aurimas 2007 vyras 3 KYU Danas/Gaja
10 LTU/Kaunas Lysenka Lukas 2007 vyras 5 KYU "Marius dojo"

Dalyvių skaičius: 8

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/ALYTUS GRĖBLIAUSKAS PIJUS 2007 vyras 3 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
2 LTU/ALYTUS NEDZINSKAS TITAS 2008 vyras 3 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
3 LTU/Pasvalys Jareckas Vytenis 2008 vyras 4 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
4 LTU/Jurbarko rajonas Čekaitis Vitoldas 2008 vyras 4 KYU Jurbarko KKSC
5 LTU/Elektrėnai KARALEVIČIUS ŽYGIMANTAS 2008 vyras 4 KYU Draugystė
6 LTU/Elektrėnai VOIŠEL KRISTUPAS 2007 vyras 5 KYU Draugystė
7 LTU/PANEVĖŽYS Leimontas Kostas 2007 vyras 5 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
8 LTU/Kaunas Paškevičius Adomas 2008 vyras 5 KYU "Marius dojo"

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Ukmergė DIDŽIOKAS TAUTVYDAS 2007 vyras 3 KYU Ukmergės dziudo klubas
2 LTU/ALYTUS BABAIČENKO TAJUS 2008 vyras 3 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
3 LTU/Ukmergė LINARTAS TAUTVYDAS 2008 vyras 4 KYU Ukmergės dziudo klubas

Dalyvių skaičius: 7

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Kalinevič Damian 2008 vyras 5 KYU Budoka
2 LTU/PANEVĖŽYS Rutkevičius Jonas 2007 vyras 5 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
3 LTU/Ukmergė GVILDYS DOVYDAS 2008 vyras 3 KYU Ukmergės dziudo klubas
4 LTU/Budoka Mineikis Aironas 2007 vyras 6 KYU Budoka
5 LTU/Budoka Obelienius tadas 2008 vyras 6 KYU Budoka
6 LTU/Kaunas Montvila Vejas 2008 vyras 4 KYU Judo team Kaunas
7 LTU/Kaunas Sologubas Jokūbas 2007 vyras 4 KYU Danas/Gaja

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Pasvalys Gegieckas Jorūnas 2007 vyras 4 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
2 LTU/Kaunas Genevičius Tajus 2007 vyras 3 KYU SM GAJA
3 LTU/Budoka Grebliauskas Arnas 2008 vyras 5 KYU Budoka
4 LTU/Budoka Padimanskas Ignas 2008 vyras 6 KYU Budoka