Moksleivių Dziudo Čempionatas

Užsiregistravę dalyviai:

Dalyvių skaičius: 44

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Babtai Šilkaitis Tadas 2008 vyras 4 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
2 LTU/Vilnius STREMAUSKAS MYKOLAS 2006 vyras 3 KYU Lokys
3 LTU/PANEVĖŽYS Bačelis MATAS 2006 vyras 5 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC

Dalyvių skaičius: 0

Sportininkų nerasta

Dalyvių skaičius: 0

Sportininkų nerasta

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Jurbarko rajonas Barzdaitis Deividas 2008 vyras 3 KYU Jurbarko KKSC
2 LTU/Elektrėnai KLIUCEVIČIUS LUKAS 2008 vyras 4 KYU Draugystė
3 LTU/Vilnius PILKAUSKAS EMILIJUS 2008 vyras 4 KYU Lokys

Dalyvių skaičius: 8

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Pasvalys Prielaidas Kostas 2007 vyras 4 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
2 LTU/Jurbarko rajonas Kasparavičius Nidijus 2007 vyras 4 KYU Jurbarko KKSC
3 LTU/Jurbarko rajonas Sutkaitis Lukas 2008 vyras 5 KYU Jurbarko KKSC
4 LTU/Elektrėnai GVAZDAUSKAS RAIDAS 2006 vyras 4 KYU Draugystė
5 LTU/Elektrėnai JATKEVIČIUS AIRIDAS 2007 vyras 5 KYU Draugystė
6 LTU/ALYTUS LIAUGAUDAS MATAS 2007 vyras 2 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
7 LTU/Vilnius ŠEMIS ALEKSANDR 2006 vyras 4 KYU Lokys
8 LTU/PANEVĖŽYS Didžiakis Dominykas 2006 vyras 5 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/ALYTUS JAKUBAUSKAS ADRIS 2008 vyras 2 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
2 LTU/Vilnius BRESKUS ALEKSANDRAS 2007 vyras 4 KYU VMSC-GRALIS
3 LTU/Vilnius NIKULIN DANIEL 2008 vyras 4 KYU Lokys
4 LTU/PANEVĖŽYS Šimoliūnas Vakaris 2007 vyras 4 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC

Dalyvių skaičius: 10

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Jurbarko rajonas Čekaitis Vitoldas 2008 vyras 4 KYU Jurbarko KKSC
2 LTU/Jurbarko rajonas Kvietkus Kostas 2008 vyras 5 KYU Jurbarko KKSC
3 LTU/Elektrėnai KARALEVIČIUS ŽYGIMANTAS 2008 vyras 4 KYU Draugystė
4 LTU/Elektrėnai VOIŠEL KRISTUPAS 2007 vyras 5 KYU Draugystė
5 LTU/ALYTUS GRĖBLIAUSKAS PIJUS 2007 vyras 3 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
6 LTU/ALYTUS NEDZINSKAS TITAS 2008 vyras 3 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
7 LTU/Vilnius AUKŠTAKOJIS KAROLIS 2007 vyras 4 KYU VMSC-GRALIS
8 LTU/Vilnius RICHTER MARTIN 2007 vyras 4 KYU VMSC-GRALIS
9 LTU/Vilnius LOBOVKIN EVALDAS 2008 vyras 4 KYU Lokys
10 LTU/PANEVĖŽYS Leimontas Kostas 2007 vyras 5 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius VASIN IVAN 2008 vyras 4 KYU VMSC-GRALIS
2 LTU/Kėdainiai Jasaitis Aretas 2007 vyras 4 KYU Kėdainių sporto centras - ,,Mes esam“
3 LTU/PANEVĖŽYS Šteimanas Dominykas 2006 vyras 5 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC

Dalyvių skaičius: 5

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Babtai Baltrėnas Linas 2006 vyras 3 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
2 LTU/Kaunas Genevičius Aringas 2006 vyras 3 KYU SM GAJA
3 LTU/Vilnius RAGAUSKAS NIKAS 2007 vyras 4 KYU VMSC-GRALIS
4 LTU/Vilnius GUŠČENKO NIKITA 2006 vyras 3 KYU Lokys
5 LTU/PANEVĖŽYS Rutkevičius Jonas 2007 vyras 5 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC

Dalyvių skaičius: 6

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Genevičius Tajus 2007 vyras 3 KYU SM GAJA
2 LTU/Pasvalys Gegieckas Jorūnas 2007 vyras 4 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
3 LTU/Vilnius ANDRUŠKEVIČ DOMINYKAS 2007 vyras 4 KYU Lokys
4 LTU/Vilnius BOLZAN NIKITA 2006 vyras 3 KYU Lokys
5 LTU/Vilnius GRABLEVSKIJ DANIEL 2006 vyras 4 KYU Lokys
6 LTU/Vilnius MALYŠKO ALBERTAS 2007 vyras 4 KYU Lokys

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius SINICA DAVID 2007 vyras 4 KYU Lokys
2 LTU/Vilnius VOLKOVICKI MATEUŠ 2006 vyras 4 KYU Lokys

Dalyvių skaičius: 0

Sportininkų nerasta


Dalyvių skaičius: 20

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Pasvalys Kulitavičiūtė Eimantė 2006 moteris 5 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
2 LTU/Pasvalys Žemaitaitytė Saulė 2006 moteris 5 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
3 LTU/PANEVĖŽYS Deimantė Chusch 2006 moteris 4 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC

Dalyvių skaičius: 0

Sportininkų nerasta

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Elektrėnai Gvazdauskaitė Faustėja 2008 moteris 6 KYU Draugystė
2 LTU/Kuršėnai Dajoraitė Samanta 2008 moteris 4 KYU Kuršėnų sporto mokykla

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kuršėnai Šnaraitė Rugilė 2008 moteris 4 KYU Kuršėnų sporto mokykla
2 LTU/Kuršėnai Kalikaitė Darija 2008 moteris 4 KYU Kuršėnų sporto mokykla

Dalyvių skaičius: 1

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius NIKULINA KOTRYNA 2008 moteris 4 KYU Lokys

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Babtai Tamašauskaitė Kamilė 2008 moteris 5 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
2 LTU/Kaunas Einikaitė Vytautė 2007 moteris 4 KYU NAGLISGYM
3 LTU/Vilnius JUNEVIČIUTE POLINA 2006 moteris 4 KYU Lokys

Dalyvių skaičius: 1

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kėdainiai Vanžodaitė Austėja 2008 moteris 5 KYU Kėdainių sporto centras - ,,Mes esam“

Dalyvių skaičius: 5

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Skėrytė Ugnė 2007 moteris 2 KYU SM GAJA
2 LTU/Kaunas Skėrytė Ugnė 2007 moteris 2 KYU SM GAJA
3 LTU/Kaunas Skėrytė Ugnė 2007 moteris 2 KYU SM GAJA
4 LTU/Jurbarko rajonas Šilerytė Deimantė 2006 moteris 6 KYU Jurbarko KKSC
5 LTU/Vilnius ČESLAUSKAITĖ DEIMANTĖ 2007 moteris 4 KYU VMSC-GRALIS

Dalyvių skaičius: 1

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Babtai Norvilaitė Simona 2008 moteris 5 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/ALYTUS MAŽEIKAITĖ GABRIELĖ 2006 moteris 4 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
2 LTU/Kuršėnai Novikova Skaistė 2006 moteris 4 KYU Kuršėnų sporto mokykla

Dalyvių skaičius: 40

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius VASIUKEVIČ DAREK 2005 vyras 3 KYU VMSC-GRALIS
2 LTU/PANEVĖŽYS ARMANDAS VAŠKAS 2004 vyras 2 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
3 emoji/Šiauliai Katauskas Modestas 2004 vyras 6 KYU Mangustas/SC "Atžalynas"

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Elektrėnai GVAZDAUSKAS RAIDAS 2006 vyras 4 KYU Draugystė
2 LTU/Vilnius ŠEMIS ALEKSANDR 2006 vyras 4 KYU Lokys
3 LTU/PANEVĖŽYS Didžiakis Dominykas 2006 vyras 5 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC

Dalyvių skaičius: 0

Sportininkų nerasta

Dalyvių skaičius: 0

Sportininkų nerasta

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/ALYTUS MALDONIS PIJUS 2005 vyras 3 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
2 LTU/ALYTUS RAČKAUSKAS GYTIS 2005 vyras 2 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
3 LTU/PANEVĖŽYS Šteimanas Dominykas 2006 vyras 5 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC

Dalyvių skaičius: 8

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Genevičius Aringas 2006 vyras 3 KYU SM GAJA
2 LTU/Elektrėnai DULSKAS DOMINYKAS 2005 vyras 4 KYU Draugystė
3 LTU/Vilnius LEONOVAS MANTAS 2004 vyras 1 KYU Lokys
4 LTU/Vilnius GUŠČENKO NIKITA 2006 vyras 3 KYU Lokys
5 LTU/Vilnius ZOLOTARIOV EDGAR 2005 vyras 3 KYU Lokys
6 LTU/PANEVĖŽYS Berankis Tadas 2004 vyras 3 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
7 LTU/PANEVĖŽYS Brižinskas Aleksas 2005 vyras 5 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
8 emoji/Šiauliai Každailis Karolis 2004 vyras 4 KYU Mangustas/SC "Atžalynas"

Dalyvių skaičius: 8

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Babtai Kakaška Adrijus 2005 vyras 3 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
2 LTU/Elektrėnai KRIUGŽDA GUSTAS 2004 vyras 3 KYU Draugystė
3 LTU/Vilnius ANCEVIČIUS PATRICIJUS 2004 vyras 2 KYU Lokys
4 LTU/Vilnius BOLZAN NIKITA 2006 vyras 3 KYU Lokys
5 LTU/Vilnius GRABLEVSKIJ DANIEL 2006 vyras 4 KYU Lokys
6 LTU/Vilnius PTAKAS EDVINAS 2004 vyras 3 KYU Lokys
7 LTU/Vilnius UČKURONIS MAKSIMILJAN 2004 vyras 2 KYU Lokys
8 LTU/PANEVĖŽYS Miceika Dominykas 2005 vyras 4 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC

Dalyvių skaičius: 6

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Babtai Savickas Dovydas 2005 vyras 3 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
2 LTU/ALYTUS Bilius Pijus 2004 vyras 2 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
3 LTU/Vilnius DAGYS TARVILAS 2004 vyras 3 KYU VMSC-GRALIS
4 LTU/Vilnius MARCINKEVIČ DANIEL 2005 vyras 4 KYU Lokys
5 LTU/PANEVĖŽYS Kavoliūnas Deividas 2004 vyras 4 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
6 LTU/PANEVĖŽYS Motekaitis Neilas 2005 vyras 4 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC

Dalyvių skaičius: 5

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Laurinavicius Titas 2004 vyras 3 KYU SM GAJA
2 LTU/Vilnius ANCEVIČ DAVID 2004 vyras 3 KYU Lokys
3 LTU/Vilnius MARČIUS NOJUS 2004 vyras 2 KYU Lokys
4 LTU/Vilnius sSTAŠKO DEIVIDAS 2005 vyras 1 KYU Lokys
5 LTU/PANEVĖŽYS Paškevičius Dovydas 2005 vyras 5 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Pasvalys Rinkiavičius Nikita 2005 vyras 2 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
2 LTU/Vilnius MAKSIMOV DENIS 2005 vyras 2 KYU Lokys
3 LTU/Vilnius STREMAUSKAS MYKOLAS 2006 vyras 3 KYU Lokys
4 LTU/PANEVĖŽYS Žilys Jonas 2004 vyras 4 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC

Dalyvių skaičius: 19

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius LUŻYTĖ EDITA 2004 moteris 4 KYU VMSC-GRALIS
2 LTU/PANEVĖŽYS Rugilė Stasiulytė 2005 moteris 3 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
3 emoji/Šiauliai Linkutė Laura 2005 moteris 2 KYU Mangustas/SC "Atžalynas"
4 LTU/Kuršėnai Savickaitė Viktorija 2005 moteris 3 KYU Kuršėnų sporto mokykla

Dalyvių skaičius: 1

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kuršėnai Dajoraitė Ema 2004 moteris 4 KYU Kuršėnų sporto mokykla

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius JUNEVIČIUTE POLINA 2006 moteris 4 KYU Lokys
2 LTU/Kuršėnai Bukaitytė Rūta 2005 moteris 4 KYU Kuršėnų sporto mokykla

Dalyvių skaičius: 1

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius CIKOVKINA ANGELINA 2004 moteris 3 KYU Lokys

Dalyvių skaičius: 0

Sportininkų nerasta

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/ALYTUS ŠIMANSKAITĖ ENRIKA 2005 moteris 3 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
2 LTU/Vilnius UDRAITĖ LIEPA 2004 moteris 2 KYU VMSC-GRALIS
3 LTU/Kėdainiai Marcinkevičiūtė Kamilė 2004 moteris 2 KYU Kėdainių sporto centras - ,,Mes esam“
4 LTU/Kuršėnai Novikova Silvita 2004 moteris 4 KYU Kuršėnų sporto mokykla

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/ALYTUS MAŽEIKAITĖ GABRIELĖ 2006 moteris 4 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
2 LTU/Kėdainiai Juodrytė Nerija 2005 moteris 3 KYU Kėdainių sporto centras - ,,Mes esam“
3 LTU/Kuršėnai Novikova Skaistė 2006 moteris 4 KYU Kuršėnų sporto mokykla

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Babtai Dičpetrytė Augustė 2005 moteris 3 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
2 LTU/Jurbarko rajonas Girdžiutė Andrėja 2005 moteris 5 KYU Jurbarko KKSC
3 LTU/Kuršėnai Rudzinskaitė Brigita 2004 moteris 4 KYU Kuršėnų sporto mokykla
4 LTU/Kuršėnai Bikauskaitė Erika 2005 moteris 3 KYU Kuršėnų sporto mokykla