Lietuvos Dziudo Jaunimo Čempionatas U21

Užsiregistravę dalyviai:

Dalyvių skaičius: 99

Dalyvių skaičius: 5

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Klaipėda Gozbenko Ilja 2006 vyras 4 KYU Viesulo SC
2 LTU/Gargždai Puškorius Ignas 2001 vyras 1 KYU Gargždų SM
3 LTU/Marijampolė Giraitis Markas 2005 vyras 2 KYU Marijampolės sporto centras
4 LTU/Marijampolė Luščikas Arnas 2004 vyras 2 KYU Marijampolės sporto centras
5 Liechtenstein/Skuodas Malonė Algimantas 2003 vyras 3 KYU Randori, Skuodo KKSC

Dalyvių skaičius: 9

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Ilčiukas Mindaugas 2001 vyras 1 KYU Judo team Kaunas
2 LTU/Kaunas Paškevičius Martynas 2003 vyras 1 KYU Danas/Gaja
3 LTU/Siauliai Katkauskas Modestas 2004 vyras 2 KYU S/C Atzalynas-
4 LTU/Klaipėda Korovin Pavel 2002 vyras 2 KYU Viesulo SC
5 LTU/Klaipėda Šaraj Daniil 2003 vyras 2 KYU Viesulo SC
6 LTU/Vilnius Narkevič Dominik 2003 vyras 3 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
7 LTU/Šilutė Sungaila Mantas 2006 vyras 4 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
8 LTU/Vilnius MAKSIMOV DENIS 2005 vyras 1 KYU Lokys
9 LTU/PANEVĖŽYS Žilys Jonas 2004 vyras 4 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC

Dalyvių skaičius: 17

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Miciulevičius Adolis 2005 vyras 6 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
2 LTU/Siauliai Kaizdalis Karolis 2004 vyras 2 KYU S/C Atzalynas-
3 LTU/Klaipėda Jakovlev Maksim 2004 vyras 1 KYU Viesulo SC
4 LTU/Gargždai Deringis Andrius 2005 vyras 4 KYU Gargždų SM
5 LTU/Gargždai Dragūnas Domas 2006 vyras 4 KYU Gargždų SM
6 LTU/Gargždai Plesevičius Lukas 2005 vyras 4 KYU Gargždų SM
7 LTU/Marijampolė Babaravičius Aidas 2004 vyras 2 KYU Marijampolės sporto centras
8 LTU/Vilnius Polikevičius Simas 2006 vyras 2 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
9 LTU/Vilnius BOJAROVIČ ARTUR 2006 vyras 2 KYU Lokys
10 LTU/Vilnius GUŠČENKO NIKITA 2006 vyras 3 KYU Lokys
11 LTU/Vilnius LEONOVAS MANTAS 2004 vyras 1 DAN Lokys
12 LTU/Ukmergė LOBINAS JONAS 2004 vyras 2 KYU Ukmergės dziudo klubas
13 LTU/Ukmergė ŽOLDASBEKOVAS KAPARAS 2003 vyras 2 KYU Ukmergės dziudo klubas
14 LTU/Panevėžys Koganas Darijus 2006 vyras 3 KYU Panevėžio SC-Ristis
15 Liechtenstein/Skuodas Vaškys Jonas 2003 vyras 3 KYU Randori, Skuodo KKSC
16 LTU/PANEVĖŽYS Berankis Tadas 2004 vyras 3 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
17 LTU/PANEVĖŽYS Šteimanas Dominykas 2006 vyras 5 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC

Dalyvių skaičius: 21

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Elektrėnai Dulskas Dominykas 2005 vyras 4 KYU Draugystė ESSC
2 LTU/Elektrėnai Kriugžda Gustas 2004 vyras 3 KYU Draugystė ESSC
3 LTU/Plungė Mickevičius Lukas 2004 vyras 2 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
4 LTU/Plungė Radžiukynas Justinas 2004 vyras 4 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
5 LTU/Kaunas Najulis Mantas 2001 vyras 2 KYU Judo team Kaunas
6 LTU/Panevėžys Snudaitis Ernestas 2004 vyras 2 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
7 LTU/Klaipėda Budginas Enrikas 2005 vyras 3 KYU Viesulo SC
8 LTU/Rokiškis Grincevičius Justas 2005 vyras 4 KYU Rokiškio kūno kultūros ir sporto centras
9 LTU/Marijampolė Velepolskas Rokas 2004 vyras 3 KYU Marijampolės sporto centras
10 LTU/Vilnius Jovsa Deividas 2006 vyras 3 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
11 LTU/Vilnius Katinas Povilas 2002 vyras 2 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
12 LTU/Vilnius Vincelovič Daniil 2004 vyras 1 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
13 LTU/Vilnius Raulušonis Augis 2004 vyras 3 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
14 LTU/Vilnius KIJEVIČ DAVID 2003 vyras 1 DAN Lokys
15 LTU/Vilnius UČKURONIS MAKSIMILJAN 2004 vyras 2 KYU Lokys
16 LTU/Vilnius ZOLOTARIOV NIKITA 2003 vyras 1 DAN Lokys
17 LTU/Ukmergė TAMOŠAITIS ARLANDAS 2005 vyras 3 KYU Ukmergės dziudo klubas
18 LTU/Panevėžys Norkevičius Matas 2004 vyras 1 KYU Panevėžio SC-Ristis
19 Liechtenstein/Skuodas Bertulis Mantvydas 2001 vyras 2 KYU Randori, Skuodo KKSC
20 LTU/Vilnius BOLZAN NIKITA 2006 vyras 1 KYU Lokys
21 LTU/PANEVĖŽYS Miceika Dominykas 2005 vyras 4 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC

Dalyvių skaičius: 23

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Babtai Kakaška Adrijus 2005 vyras 3 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
2 LTU/Vilnius Dagys Tarvilas 2004 vyras 2 KYU GRALIS - VMSC
3 LTU/Kėdainiai Kalina Titas 2004 vyras 1 KYU Kėdainių sporto centras
4 LTU/Plungė Miklovas Alenas 2002 vyras 2 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
5 LTU/Plungė Pocius Vaclovas 2003 vyras 2 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
6 LTU/Plungė Razmus Justas 2003 vyras 2 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
7 LTU/Kaunas Ismailovas Matas 2004 vyras 1 KYU Judo team Kaunas
8 LTU/Kaunas Maleckas Aidas 2004 vyras 4 KYU Judo team Kaunas
9 LTU/Kaunas Mikalauskas Pijus 2002 vyras 1 KYU Judo team Kaunas
10 LTU/Kaunas Šantaras Kajus 2002 vyras 2 KYU Judo team Kaunas
11 LTU/Kaunas Simanaitis Justas 2003 vyras 1 KYU Judo team Kaunas
12 LTU/Kaunas Treigys Robertas 2004 vyras 2 KYU Judo team Kaunas
13 LTU/Panevėžys Saukaitis Vakaris 2004 vyras 3 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
14 LTU/Klaipėda Petronis Skomantas 2006 vyras 5 KYU Viesulo SC
15 LTU/Klaipėda Vaišvila Julius 2006 vyras 3 KYU Viesulo SC
16 LTU/Gargždai Lavrentjevas Dominykas 2006 vyras 4 KYU Gargždų SM
17 LTU/Rokiškis Laužadis Nojus 2005 vyras 3 KYU Rokiškio kūno kultūros ir sporto centras
18 LTU/Vilnius Rakhmonov Nasrullo 2001 vyras 1 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
19 LTU/Vilnius ANCEVIČIUS PATRICIJUS 2004 vyras 1 KYU Lokys
20 LTU/Vilnius PTAKAS EDVINAS 2004 vyras 3 KYU Lokys
21 LTU/Panevėžys Čepulis Gabrielius 2002 vyras 2 KYU Panevėžio SC-Ristis
22 LTU/Panevėžys Mingaila Henrikas 2002 vyras 2 KYU Panevėžio SC-Ristis
23 Liechtenstein/Skuodas Šadeikis Žygimantas 2002 vyras 2 KYU Randori, Skuodo KKSC

Dalyvių skaičius: 17

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Martinkus Liutauras 2005 vyras 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
2 LTU/Vilnius Tylingo Daniel 2003 vyras 3 KYU GRALIS - VMSC
3 LTU/Kėdainiai Jurkevičius Augustinas 2001 vyras 1 KYU Kėdainių sporto centras
4 LTU/Plungė Narkus Vygirdas 2006 vyras 3 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
5 LTU/Plungė Narkus Tadas 2004 vyras 2 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
6 LTU/Plungė Zaburas Martynas 2003 vyras 2 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
7 LTU/Kaunas Cegelskis Žygintas 2002 vyras 2 KYU Judo team Kaunas
8 LTU/Panevėžys Šlyteris Augustas 2003 vyras 1 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
9 LTU/Klaipėda Zinkevičius Mantas 2005 vyras 5 KYU Viesulo SC
10 LTU/Vilnius Butkus Kostas 2001 vyras 1 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
11 LTU/Vilnius Katkovskij Dominik 2004 vyras 2 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
12 LTU/Šilutė Knapkis Uosis 2003 vyras 2 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
13 LTU/Šilutė Žemaitaitis Mažvydas 2006 vyras 4 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
14 LTU/Vilnius ANCEVIČ DAVID 2004 vyras 3 KYU Lokys
15 LTU/Vilnius MARČIUS NOJUS 2004 vyras 2 KYU Lokys
16 LTU/Panevėžys Dragūnas Domas 2002 vyras 2 KYU Panevėžio SC-Ristis
17 LTU/Panevėžys Dragūnas Domas 2002 vyras 2 KYU Panevėžio SC-Ristis

Dalyvių skaičius: 7

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Plungė Leščiauskas Erikas 2004 vyras 2 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
2 LTU/Siauliai Meškauskas Ainius 2004 vyras 3 KYU S/C Atzalynas-
3 LTU/Klaipėda Čupalov Jegor 2006 vyras 3 KYU Viesulo SC
4 LTU/Vilnius JUNEVIČIUS ARTURAS 2001 vyras 1 KYU Lokys
5 LTU/Ukmergė DOLGOVAS MARTYNAS 2003 vyras 2 KYU Ukmergės dziudo klubas
6 Liechtenstein/Skuodas Diringis Arminas 2003 vyras 3 KYU Randori, Skuodo KKSC
7 LTU/PANEVĖŽYS DŽIUGAS NARKEVIČIUS 2003 vyras 3 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC

Dalyvių skaičius: 47

Dalyvių skaičius: 6

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Milašiūtė Modesta 2001 moteris 1 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
2 LTU/Kaunas Subaciute Jura 2004 moteris 1 KYU Judo team Kaunas
3 LTU/Panevėžys Petronytė Fausta 2004 moteris 2 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
4 LTU/Siauliai Linkute Laura 2005 moteris 2 KYU S/C Atzalynas-
5 LTU/PANEVĖŽYS Deimantė Chush 2006 moteris 4 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
6 LTU/PANEVĖŽYS Rugilė Stasiulytė 2005 moteris 3 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC

Dalyvių skaičius: 5

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Panevėžys Saukaitytė Karolina 2002 moteris 1 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
2 LTU/Kaunas Karolina Žuklijūtė 2001 moteris 1 DAN "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
3 LTU/Vilnius Vorobjova Polina 2006 moteris 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
4 LTU/Vilnius CIKOVKINA ANGELINA 2004 moteris 1 KYU Lokys
5 LTU/Vilnius JUNEVIČIUTE PAULINA 2006 moteris 2 KYU Lokys

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Samsonaitė Samanta 2006 moteris 4 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
2 LTU/Plungė Kauliutė Giedrė 2004 moteris 2 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
3 LTU/Vilnius Gotto Dovilė 2005 moteris 2 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
4 LTU/Panevėžys Marozaitė Rugilė 2006 moteris 3 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”

Dalyvių skaičius: 9

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Slivko Goda 2004 moteris 2 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
2 LTU/Jurbarko rajonas Barzdaitytė Samanta 2003 moteris 2 KYU Jurbarko KKSC
3 LTU/Vilnius Udraitė Liepa 2004 moteris 2 KYU GRALIS - VMSC
4 LTU/Plungė Endriekutė Barbora 2005 moteris 1 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
5 LTU/Panevėžys Revinskaitė Gabija 2004 moteris 2 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
6 LTU/Siauliai Pikūnaitė Viltė 2006 moteris 2 KYU S/C Atzalynas-
7 LTU/Rokiškis Jakulytė Elinga 2003 moteris 3 KYU Rokiškio kūno kultūros ir sporto centras
8 LTU/Marijampolė Insodaitė Ieva 2002 moteris 2 KYU Marijampolės sporto centras
9 LTU/PANEVĖŽYS PATRICIJA MILEVSKAJA 2004 moteris 3 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC

Dalyvių skaičius: 11

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Nenartavičiūtė Rugilė 2001 moteris 1 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
2 LTU/Kaunas Polikauskaitė Rūta 2004 moteris 2 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
3 LTU/Jurbarko rajonas Gabrielaitytė Gabrielė 2003 moteris 2 KYU Jurbarko KKSC
4 LTU/Panevėžys Revinskaitė Gabrielė 2004 moteris 2 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
5 LTU/Vilnius Aželionytė Monika 2001 moteris 3 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
6 LTU/Vilnius Navickaitė Marta 2006 moteris 3 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
7 LTU/Vilnius Kuchar Varvara 2006 moteris 2 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
8 LTU/Vilnius Melko Jurgita 2005 moteris 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
9 LTU/Vilnius Rakalovičiūtė Ieva 2006 moteris 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
10 LTU/Vilnius Černilova Anastasija 2006 moteris 3 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
11 LTU/Kaunas Vasiliauskaitė Aida 2001 moteris 1 DAN "Ryto Saulė"-SM "Gaja"

Dalyvių skaičius: 7

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Vilkauskaitė Ula 2005 moteris 2 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
2 LTU/Kaunas Andrulytė Meda 2006 moteris 4 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
3 LTU/Babtai Dičpetrytė Augustė 2005 moteris 3 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
4 LTU/Kėdainiai Juodrytė Nerija 2005 moteris 2 KYU Kėdainių sporto centras
5 LTU/Siauliai Gečaitė Gabija 2003 moteris 2 KYU S/C Atzalynas-
6 LTU/Klaipėda Serapinaitė Andreja 2005 moteris 3 KYU Viesulo SC
7 LTU/Vilnius Podvaiskytė Miglė 2006 moteris 3 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"

Dalyvių skaičius: 5

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Kazlauskaitė Nida 2005 moteris 3 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
2 LTU/Vilnius Lużytė Edita 2004 moteris 3 KYU GRALIS - VMSC
3 LTU/Siauliai Urbonaitė Laura 2004 moteris 2 KYU S/C Atzalynas-
4 LTU/Gargždai Norvilaitė Audra 2005 moteris 4 KYU Gargždų SM
5 LTU/Panevėžys Kleinytė Evelina 2002 moteris 1 DAN R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”