Lietuvos Dziudo Čempionatas

Užsiregistravę dalyviai:

Dalyvių skaičius: 134

Dalyvių skaičius: 11

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Seniauskas Augustinas 1993 vyras 1 DAN NAGLISGYM/SM "GAJA"
2 LTU/Kaunas Laužauninkas Lukas 2000 vyras 1 KYU Danas/Gaja
3 LTU/Siauliai Sireikis Rokas 2000 vyras 1 KYU S/C Atzalynas-
4 LTU/Klaipėda Akhrakhadzė Irakli 1982 vyras 2 KYU Viesulo SC
5 LTU/Šilutė Kudrešovas Artūras 1993 vyras 1 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
6 LTU/Alytus Vrubliauskas Gytis 2000 vyras 2 KYU Alytaus SRC
7 LTU/Alytus Matulevičius Tautvydas 1998 vyras 1 KYU Alytaus SRC
8 LTU/Panevėžys Zabarskas Žilvinas 1992 vyras 1 DAN Panevėžio SC-Ristis
9 LTU/PANEVĖŽYS ARMANDAS VAŠKAS 2004 vyras 2 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
10 LTU/PANEVĖŽYS Laurinaitis Jonas 1996 vyras 1 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
11 LTU/Kaunas Giedrius Pečiūlas 1972 vyras 1 DAN Danas/Gaja

Dalyvių skaičius: 13

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kėdainiai Ambrazevičius Dominykas 2000 vyras 3 KYU Kėdainių sporto centras
2 LTU/Budoka Petkevičius Povilas 1988 vyras 1 KYU Budoka
3 LTU/Kaunas Bauža Karolis 1987 vyras 3 DAN Danas/Gaja
4 LTU/Kaunas Petkus Romas 1997 vyras 1 KYU Danas/Gaja
5 LTU/Kaunas Albertas Miškauskas 1996 vyras 1 KYU Danas/Gaja
6 LTU/Kaunas Paškevičius Martynas 2003 vyras 1 KYU Danas/Gaja
7 LTU/Siauliai Sireikis Tadas 1998 vyras 1 KYU S/C Atzalynas-
8 LTU/Klaipėda Korovin Pavel 2002 vyras 2 KYU Viesulo SC
9 LTU/Vilnius Narkevič Dominik 2003 vyras 1 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
10 LTU/Alytus Kamaitis Rapolas 2005 vyras 4 KYU Alytaus SRC
11 LTU/Vilnius MAKSIMOV DENIS 2005 vyras 1 KYU Lokys
12 LTU/PANEVĖŽYS Šlikas Titas 1999 vyras 1 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
13 LTU/PANEVĖŽYS Žilys Jonas 2004 vyras 4 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC

Dalyvių skaičius: 14

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius BOJAROVIČ ARTUR 2006 vyras 2 KYU Lokys
2 LTU/Vilnius GUŠČENKO NIKITA 2006 vyras 3 KYU Lokys
3 LTU/Vilnius LEONOVAS MANTAS 2004 vyras 1 DAN Lokys
4 LTU/Klaipėda Jakovlev Maksim 2004 vyras 1 KYU Viesulo SC
5 LTU/Klaipėda Kravčenko Aleksandr 1996 vyras 1 KYU Viesulo SC
6 LTU/Vilnius Polikevičius Simas 2006 vyras 2 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
7 LTU/Vilnius Rakhmonov Abdula 2000 vyras 2 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
8 LTU/Alytus Armanavičius Lukas 2004 vyras 2 KYU Alytaus SRC
9 LTU/ALYTUS Knyza Domas 2003 vyras 2 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
10 LTU/Panevėžys Žindulis Benas 2005 vyras 4 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
11 LTU/Panevėžys Norkevičius Matas 2004 vyras 1 KYU Panevėžio SC-Ristis
12 LTU/Siauliai Kaizdalis Karolis 2004 vyras 2 KYU S/C Atzalynas-
13 LTU/PANEVĖŽYS Berankis Tadas 2004 vyras 3 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
14 LTU/PANEVĖŽYS Šteimanas Dominykas 2006 vyras 5 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC

Dalyvių skaičius: 17

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Plungė Mickevičius Lukas 2004 vyras 2 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
2 LTU/Plungė Radžiukynas Justinas 2004 vyras 4 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
3 LTU/Vilnius KIJEVIČ DAVID 2003 vyras 1 DAN Lokys
4 LTU/Vilnius UČKURONIS MAKSIMILJAN 2004 vyras 2 KYU Lokys
5 LTU/Vilnius ZOLOTARIOV NIKITA 2003 vyras 1 DAN Lokys
6 LTU/Elektrėnai Klokov Andrej 1992 vyras 2 DAN Draugystė ESSC
7 LTU/Vilnius Jovsa Deividas 2006 vyras 3 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
8 LTU/Vilnius Katinas Povilas 2002 vyras 2 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
9 LTU/Šilutė Šatkus Dominykas 2000 vyras 1 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
10 LTU/Vilnius Vincelovič Daniil 2004 vyras 1 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
11 LTU/Alytus Lukoševičius Mykolas 1994 vyras 1 DAN Alytaus SRC
12 LTU/Panevėžys Snudaitis Ernestas 2004 vyras 2 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
13 LTU/Panevėžys Talkevičius Gediminas 1992 vyras 2 KYU Panevėžio SC-Ristis
14 LTU/Kaunas Mantas Najulis 2001 vyras 1 KYU Danas/Gaja
15 LTU/PANEVĖŽYS Miceika Dominykas 2005 vyras 4 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
16 LTU/PANEVĖŽYS MYKOLAITIS GRAŽVYDAS 2002 vyras 2 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
17 Liechtenstein/Skuodas Bertulis Mantvydas 2001 vyras 2 KYU Randori, Skuodo KKSC

Dalyvių skaičius: 29

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kėdainiai Kalina Titas 2004 vyras 1 KYU Kėdainių sporto centras
2 LTU/Kėdainiai Šmigelskis Armandas 1988 vyras 1 KYU Kėdainių sporto centras
3 LTU/Plungė Pocius Vaclovas 2003 vyras 2 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
4 LTU/Plungė Razmus Justas 2003 vyras 2 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
5 LTU/Plungė Zimkus Domas 1989 vyras 1 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
6 LTU/Vilnius ANCEVIČIUS PATRICIJUS 2004 vyras 1 KYU Lokys
7 LTU/Vilnius JUONYS VILIUS 2002 vyras 1 KYU Lokys
8 LTU/Elektrėnai Vitkauskas Kęstutis 1994 vyras 1 DAN Draugystė ESSC
9 LTU/Kaunas Tiškovas Kasparas 1997 vyras 1 KYU Danas/Gaja
10 LTU/Kaunas Dunauskas Audrius 1998 vyras 1 KYU Danas/Gaja
11 LTU/Klaipėda Sliekas Ramūnas 1975 vyras 1 KYU Viesulo SC
12 LTU/Vilnius Osvaldas Bareikis 1993 vyras 1 DAN VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
13 LTU/Vilnius Rakhmonov Nasrullo 2001 vyras 1 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
14 LTU/Vilnius Raulušonis Augis 2004 vyras 3 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
15 LTU/Šilutė Šadzevičius Rokas 2000 vyras 1 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
16 LTU/Alytus Baubonis Edis 2002 vyras 4 KYU Alytaus SRC
17 LTU/Panevėžys Saukaitis Vakaris 2004 vyras 3 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
18 LTU/Panevėžys Čepulis Gabrielius 2002 vyras 2 KYU Panevėžio SC-Ristis
19 LTU/Panevėžys Mingaila Henrikas 2002 vyras 2 KYU Panevėžio SC-Ristis
20 LTU/Kaunas Daračius Artūras 2000 vyras 1 KYU Danas/Gaja
21 LTU/Kaunas Justas Simanaitis 2003 vyras 1 KYU Danas/Gaja
22 LTU/Kaunas Kajus Šantaras 2002 vyras 1 KYU Danas/Gaja
23 LTU/Kaunas Mantas Ismailovas 2004 vyras 1 KYU Danas/Gaja
24 LTU/Kaunas Pijus Mikalauskas 2002 vyras 1 KYU Danas/Gaja
25 LTU/Kaunas Robertas Treigys 2004 vyras 2 KYU Danas/Gaja
26 LTU/Elektrėnai Kriugžda Gustas 2004 vyras 2 KYU Draugystė ESSC
27 LTU/Kaunas Karinauskas Dainius 1972 vyras 1 DAN Danas/Gaja
28 Liechtenstein/Skuodas Šadeikis Žygimantas 2002 vyras 2 KYU Randori, Skuodo KKSC
29 LTU/Budoka Lukosevicius Mykolas 1994 vyras 2 DAN Budoka

Dalyvių skaičius: 33

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kėdainiai Jurkevičius Augustinas 2001 vyras 1 KYU Kėdainių sporto centras
2 LTU/Plungė Miklovas Alenas 2002 vyras 2 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
3 LTU/Plungė Narkus Vygirdas 2006 vyras 3 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
4 LTU/Plungė Narkus Tadas 2004 vyras 2 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
5 LTU/Plungė Zaburas Martynas 2003 vyras 2 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
6 LTU/Plungė Zimkus Robertas 1986 vyras 1 DAN Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
7 LTU/Plungė Grikštas Domas 2004 vyras 4 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
8 LTU/Vilnius ANCEVIČ DAVID 2004 vyras 3 KYU Lokys
9 LTU/Vilnius MARČIUS NOJUS 2004 vyras 2 KYU Lokys
10 LTU/Kaunas Kipras Mikalauskas 1996 vyras 1 KYU Danas/Gaja
11 LTU/Kaunas Sagalec Ernestas 2000 vyras 1 KYU Danas/Gaja
12 LTU/Kaunas Sagalec Edvardas 2000 vyras 1 DAN Danas/Gaja
13 LTU/Kaunas Pauparis Justas 1999 vyras 1 KYU Danas/Gaja
14 LTU/Kaunas Galstian Tigranas 1993 vyras 1 DAN Danas/Gaja
15 LTU/Vilnius Katkovskij Dominik 2004 vyras 1 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
16 LTU/Vilnius Rogoža Dariuš 2000 vyras 1 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
17 LTU/Kaunas Barbera Michael 1992 vyras 1 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
18 LTU/Šilutė Jiuknius Mantas 1997 vyras 1 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
19 LTU/Šilutė Pauparis Justas 1999 vyras 1 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
20 LTU/Šilutė Sagalec Ernestas 2000 vyras 1 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
21 LTU/Šilutė Sagalec Edvardas 2000 vyras 1 DAN KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
22 LTU/Šilutė Knapkis Uosis 2003 vyras 2 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
23 LTU/Vilnius Bulovas Vaidas 1997 vyras 1 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
24 LTU/ALYTUS Černiauskas Naglis 2002 vyras 1 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
25 LTU/Alytus Brusokas Modestas 2002 vyras 4 KYU Alytaus SRC
26 LTU/Alytus Genceravičius Povilas 2002 vyras 4 KYU Alytaus SRC
27 LTU/Panevėžys Šlyteris Augustas 2003 vyras 1 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
28 LTU/Panevėžys Dragūnas Domas 2002 vyras 2 KYU Panevėžio SC-Ristis
29 LTU/Panevėžys Dragūnas Justas 2001 vyras 2 KYU Panevėžio SC-Ristis
30 LTU/Budoka Jakubavičius Mantas 1993 vyras 1 DAN Budoka
31 LTU/Kaunas Kasiulynas Tadas 1983 vyras 1 DAN Danas/Gaja
32 LTU/Kaunas Tiškovas Vitalijus 1970 vyras 2 DAN Danas/Gaja
33 LTU/Kėdainiai Pocevičius Renaldas 1972 vyras 1 KYU Kėdainių sporto centras

Dalyvių skaičius: 17

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Plungė Leščiauskas Erikas 2004 vyras 2 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
2 LTU/Plungė Narkus Mindaugas 1999 vyras 1 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
3 LTU/Vilnius JUNEVIČIUS ARTURAS 2001 vyras 1 KYU Lokys
4 LTU/Elektrėnai Postnovas Marijus 1991 vyras 1 DAN Draugystė ESSC
5 LTU/Kaunas Dominykas Šantaras 1998 vyras 1 DAN Danas/Gaja
6 LTU/Siauliai Meškauskas Ainius 2004 vyras 3 KYU S/C Atzalynas-
7 LTU/Klaipėda Šaraj Daniil 2003 vyras 2 KYU Viesulo SC
8 LTU/Alytus Ąžuolas Matas 1998 vyras 1 KYU Alytaus SRC
9 LTU/Alytus Labalaukis Mantas 1994 vyras 1 KYU Alytaus SRC
10 LTU/Alytus Graževičius Tadas 2001 vyras 4 KYU Alytaus SRC
11 LTU/Kaunas Kasparavičius Gytis 1995 vyras 1 DAN Danas/Gaja
12 LTU/Kaunas Kasparavičius Titas 1997 vyras 1 KYU Danas/Gaja
13 LTU/Kaunas Žygintas Cegelskis 2002 vyras 2 KYU Danas/Gaja
14 LTU/PANEVĖŽYS DŽIUGAS NARKEVIČIUS 2003 vyras 3 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
15 LTU/Kaunas Varnas Ovidijus 1992 vyras 1 DAN Danas/Gaja
16 LTU/Kėdainiai Bolisas Indrius 1985 vyras 1 DAN Kėdainių sporto centras
17 Liechtenstein/Skuodas Diringis Arminas 2003 vyras 3 KYU Randori, Skuodo KKSC

Dalyvių skaičius: 67

Dalyvių skaičius: 10

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Anužytė Saulė 2000 moteris 1 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
2 LTU/Kaunas Milašiūtė Modesta 2001 moteris 1 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
3 LTU/Kaunas Subačiūtė Jūra 2004 moteris 2 KYU Danas/Gaja
4 LTU/Siauliai Linkute Laura 2005 moteris 2 KYU S/C Atzalynas-
5 LTU/Klaipėda Titorenko Akvilė 1998 moteris 1 DAN Viesulo SC
6 LTU/Panevėžys Petronytė Fausta 2004 moteris 2 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
7 LTU/Panevėžys Kibickaitė Miglė 1998 moteris 1 KYU Panevėžio SC-Ristis
8 LTU/PANEVĖŽYS Deimantė Chush 2006 moteris 4 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
9 LTU/PANEVĖŽYS Rugilė Stasiulytė 2005 moteris 3 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
10 LTU/Kaunas Klišytė Gintarė 1991 moteris 2 DAN "Ryto Saulė"-SM "Gaja"

Dalyvių skaičius: 9

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Karolina Žuklijūtė 2001 moteris 1 DAN "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
2 LTU/Vilnius CIKOVKINA ANGELINA 2004 moteris 1 KYU Lokys
3 LTU/Siauliai Jokubaitytė Roberta 1987 moteris 1 DAN S/C Atzalynas-
4 LTU/Siauliai Naudžiūnaitė Eglė 2000 moteris 1 DAN S/C Atzalynas-
5 LTU/Alytus Žuklijūtė Karolina 2001 moteris 1 DAN Alytaus SRC
6 LTU/Panevėžys Saukaitytė Karolina 2002 moteris 1 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
7 LTU/Panevėžys Marozaitė Rugilė 2006 moteris 3 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
8 LTU/Vilnius JUNEVIČIUTE PAULINA 2006 moteris 2 KYU Lokys
9 LTU/Kaunas Zimbaitė Laima 1991 moteris 1 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"

Dalyvių skaičius: 5

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Plungė Kauliutė Giedrė 2004 moteris 2 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
2 LTU/Vilnius Gotto Dovilė 2005 moteris 1 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
3 LTU/Vilnius Vorobjova Polina 2006 moteris 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
4 LTU/ALYTUS Žilionytė Gabrielė 2003 moteris 1 DAN DZIUDO SIMBA/ASRC
5 LTU/Kaunas Samsonaitė Samanta 2006 moteris 4 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"

Dalyvių skaičius: 12

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Kutkaitė Džestina 1997 moteris 1 DAN "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
2 LTU/Kaunas Nenartavičiūtė Rugilė 2001 moteris 1 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
3 LTU/Kaunas Petrevičiūtė Miglė 1999 moteris 1 DAN "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
4 LTU/Kaunas Žievytė Sandra 1998 moteris 1 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
5 LTU/Kaunas Slivko Goda 2004 moteris 2 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
6 LTU/Plungė Endriekutė Barbora 2005 moteris 1 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
7 LTU/Vilnius BELIAZIUN ANASTASIJA 1993 moteris 1 DAN Lokys
8 LTU/Siauliai Gečaitė Gabija 2003 moteris 2 KYU S/C Atzalynas-
9 LTU/Siauliai Kazlauskaitė Greta 1998 moteris 1 KYU S/C Atzalynas-
10 LTU/Alytus Kraužlytė Simona 2001 moteris 3 KYU Alytaus SRC
11 LTU/Panevėžys Revinskaitė Gabija 2004 moteris 2 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
12 LTU/PANEVĖŽYS PATRICIJA MILEVSKAJA 2004 moteris 3 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC

Dalyvių skaičius: 18

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Funkaitė Greta 1998 moteris 1 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
2 LTU/Kaunas Polikauskaitė Rūta 2004 moteris 2 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
3 LTU/Kaunas Vasiliauskaitė Aida 2001 moteris 1 DAN "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
4 LTU/Kaunas Marčiulionytė Gintautė 1996 moteris 1 DAN "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
5 LTU/Kėdainiai Majauskienė Veronika 1984 moteris 1 KYU Kėdainių sporto centras
6 LTU/Vilnius Aželionytė Monika 2001 moteris 3 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
7 LTU/Vilnius Navickaitė Marta 2006 moteris 2 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
8 LTU/Vilnius Melko Jurgita 2005 moteris 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
9 LTU/Alytus Kraužlytė Akvilė 2001 moteris 3 KYU Alytaus SRC
10 LTU/Alytus Gencaravičiūtė Paulina 2001 moteris 1 KYU Alytaus SRC
11 LTU/Panevėžys Revinskaitė Gabrielė 2004 moteris 2 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
12 LTU/Siauliai Vaicekauskaitė Ramunė 2005 moteris 2 KYU S/C Atzalynas-
13 LTU/Kaunas Girdžiūtė Gabija 1997 moteris 1 DAN "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
14 LTU/Kaunas Kiškel Diana 1994 moteris 2 DAN "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
15 LTU/Kaunas Marmukonytė Akvilė 1996 moteris 1 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
16 LTU/Kaunas Sungailė Greta 1992 moteris 1 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
17 LTU/Vilnius Kuchar Varvara 2006 moteris 2 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
18 LTU/Vilnius Rakalovičiūtė Ieva 2006 moteris 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"

Dalyvių skaičius: 7

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Orlovaitė Oksana 1996 moteris 1 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
2 LTU/Kaunas Šalaševičiūtė Miglė 1999 moteris 1 DAN "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
3 LTU/Kaunas Vilkauskaitė Ula 2005 moteris 2 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
4 LTU/Kėdainiai Juodrytė Nerija 2005 moteris 2 KYU Kėdainių sporto centras
5 LTU/Babtai Dičpetrytė Augustė 2005 moteris 2 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
6 LTU/Vilnius Kostojanskaja Aleksandra 2001 moteris 1 DAN VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
7 LTU/Kaunas Mackonytė Dalia 1999 moteris 1 DAN "Ryto Saulė"-SM "Gaja"

Dalyvių skaičius: 6

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Dudėnaitė Miglė Julija 1998 moteris 2 DAN "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
2 LTU/Kaunas Gedutytė Renalda 1993 moteris 2 DAN "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
3 LTU/Siauliai Urbonaitė Laura 2004 moteris 2 KYU S/C Atzalynas-
4 LTU/Panevėžys Kleinytė Evelina 2002 moteris 1 DAN R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
5 LTU/Kaunas Kazlauskaitė Nida 2005 moteris 3 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
6 LTU/Vilnius Piskunova Darja 1999 moteris 1 DAN VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"