LIETUVOS DZIUDO JAUNIŲ U18 ČEMPIONATAS

Užsiregistravę dalyviai:

Dalyvių skaičius: 111

Dalyvių skaičius: 17

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius MAKSIMOV DENIS 2005 vyras 1 KYU Lokys
2 LTU/Vilnius STREMAUSKAS MYKOLAS 2006 vyras 3 KYU Lokys
3 LTU/Vilnius Vasiukevič Darek 2005 vyras 3 KYU GRALIS - VMSC
4 LTU/Vilnius Radzevičius Algirdas 2004 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
5 LTU/Vilnius Zavistanavičius Paulius 2005 vyras 3 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
6 LTU/Marijampolė Giraitis Markas 2005 vyras 2 KYU Marijampolės sporto centras
7 LTU/Marijampolė Luščikas Arnas 2004 vyras 2 KYU Marijampolės sporto centras
8 LTU/Kaunas Klimčiauskas Antanas 2006 vyras 3 KYU Judo team Kaunas
9 LTU/Kaunas Klimčiauskas Antanas 2006 vyras 3 KYU Danas/Gaja
10 LTU/Alytus Kamaitis Rapolas 2005 vyras 4 KYU Alytaus SRC
11 LTU/Klaipėda Gozbenko Ilja 2006 vyras 4 KYU Viesulo SC
12 LTU/Klaipėda Pantiuchin Piotr 2006 vyras 5 KYU Viesulo SC
13 LTU/Gargždai Skolevičius Jonas 2006 vyras 6 KYU Gargždų SM
14 LTU/Panevėžys Čiplys Danas 2005 vyras 3 KYU Panevėžio SC-Ristis
15 LTU/Šilutė Sungaila Mantas 2006 vyras 4 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
16 LTU/Siauliai Katkauskas Modestas 2004 vyras 2 KYU S/C Atzalynas-
17 LTU/PANEVĖŽYS Žilys Jonas 2004 vyras 4 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC

Dalyvių skaičius: 9

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Bušauskas Laurynas 2006 vyras 3 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
2 LTU/Marijampolė Vitlipas Ainoras 2006 vyras 3 KYU Marijampolės sporto centras
3 LTU/Elektrėnai Gvazdauskas Raidas 2006 vyras 4 KYU Draugystė ESSC
4 LTU/Gargždai Dragūnas Domas 2006 vyras 4 KYU Gargždų SM
5 LTU/Panevėžys Koganas Darijus 2006 vyras 3 KYU Panevėžio SC-Ristis
6 LTU/Panevėžys Andrianov Denis 2005 vyras 4 KYU Panevėžio SC-Ristis
7 LTU/Šilutė Kovyrcovas Emilis 2006 vyras 5 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
8 LTU/Elektrėnai Sabonis Rokas 2006 vyras 2 KYU Draugystė
9 LTU/PANEVĖŽYS Didžiakis Dominykas 2006 vyras 5 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC

Dalyvių skaičius: 8

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius BOJAROVIČ ARTUR 2006 vyras 2 KYU Lokys
2 LTU/Vilnius Polikevičius Simas 2006 vyras 2 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
3 LTU/ALYTUS Račkauskas Gytis 2005 vyras 2 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
4 LTU/Gargždai Deringis Andrius 2005 vyras 4 KYU Gargždų SM
5 LTU/Gargždai Plesevičius Lukas 2005 vyras 4 KYU Gargždų SM
6 LTU/Plungė Žilius Ervinas 2006 vyras 4 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
7 LTU/Plungė Rimavičius Neimantas 2006 vyras 4 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
8 LTU/Elektrėnai Belevičius Arsenij 2005 vyras 3 KYU Draugystė

Dalyvių skaičius: 11

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius LEONOVAS MANTAS 2004 vyras 1 DAN Lokys
2 LTU/Kaunas Miciulevičius Adolis 2005 vyras 6 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
3 LTU/Marijampolė Babaravičius Aidas 2004 vyras 2 KYU Marijampolės sporto centras
4 LTU/Kaunas Jankūnas Karolis 2005 vyras 4 KYU Danas/Gaja
5 LTU/Klaipėda Jakovlev Maksim 2004 vyras 1 KYU Viesulo SC
6 LTU/Elektrėnai Pulauskas Klaidas 2005 vyras 3 KYU Draugystė
7 LTU/Elektrėnai Ramanauskas Vilhelmas 2006 vyras 4 KYU Draugystė
8 LTU/Elektrėnai Svišč Dominik 2006 vyras 3 KYU Draugystė
9 LTU/Siauliai Kaizdalis Karolis 2004 vyras 2 KYU S/C Atzalynas-
10 LTU/PANEVĖŽYS Berankis Tadas 2004 vyras 3 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
11 LTU/PANEVĖŽYS Šteimanas Dominykas 2006 vyras 5 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC

Dalyvių skaičius: 24

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius BOLZAN NIKITA 2006 vyras 1 KYU Lokys
2 LTU/Vilnius GUŠČENKO NIKITA 2006 vyras 3 KYU Lokys
3 LTU/Vilnius GUŠČENKO NIKITA 2006 vyras 3 KYU Lokys
4 LTU/Vilnius UČKURONIS MAKSIMILJAN 2004 vyras 2 KYU Lokys
5 LTU/Vilnius Jovsa Deividas 2006 vyras 3 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
6 LTU/Vilnius Maer Aleksandravičius 2006 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
7 LTU/Vilnius Raulušonis Augis 2004 vyras 3 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
8 LTU/Vilnius Vincelovič Daniil 2004 vyras 1 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
9 LTU/Elektrėnai Dulskas Dominykas 2005 vyras 4 KYU Draugystė ESSC
10 LTU/Elektrėnai Kriugžda Gustas 2004 vyras 3 KYU Draugystė ESSC
11 LTU/Kaunas Obcarskas Jonas 2005 vyras 4 KYU Danas/Gaja
12 LTU/Kaunas Šukys Ignas 2005 vyras 3 KYU Danas/Gaja
13 LTU/Alytus Armanavičius Lukas 2004 vyras 2 KYU Alytaus SRC
14 LTU/Alytus Vilčinskas Tedas 2004 vyras 4 KYU Alytaus SRC
15 LTU/Klaipėda Budginas Enrikas 2005 vyras 3 KYU Viesulo SC
16 LTU/Panevėžys Norkevičius Matas 2004 vyras 1 KYU Panevėžio SC-Ristis
17 LTU/Panevėžys Šulga Kornelijus 2005 vyras 4 KYU Panevėžio SC-Ristis
18 LTU/Panevėžys Mikulėnas Nedas 2005 vyras 4 KYU Panevėžio SC-Ristis
19 LTU/Panevėžys Snudaitis Ernestas 2004 vyras 2 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
20 LTU/Panevėžys Žindulis Benas 2005 vyras 4 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
21 LTU/Plungė Mickevičius Lukas 2004 vyras 2 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
22 LTU/Plungė Radžiukynas Justinas 2004 vyras 4 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
23 LTU/Rokiškis Grincevičius Justas 2005 vyras 4 KYU Rokiškio kūno kultūros ir sporto centras
24 LTU/PANEVĖŽYS Miceika Dominykas 2005 vyras 4 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC

Dalyvių skaičius: 23

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius ANCEVIČIUS PATRICIJUS 2004 vyras 1 KYU Lokys
2 LTU/Vilnius GRABLEVSKIJ DANIEL 2006 vyras 3 KYU Lokys
3 LTU/Vilnius PTAKAS EDVINAS 2004 vyras 3 KYU Lokys
4 LTU/Vilnius Dagys Tarvilas 2004 vyras 2 KYU GRALIS - VMSC
5 LTU/Vilnius Tiažkij Artiom 2005 vyras 3 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
6 LTU/Kėdainiai Kalina Titas 2004 vyras 1 KYU Kėdainių sporto centras
7 LTU/Marijampolė Velepolskas Rokas 2004 vyras 3 KYU Marijampolės sporto centras
8 LTU/Vilnius Rasomacki Daniel 2006 vyras 3 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
9 LTU/Kaunas Ismailovas Matas 2004 vyras 1 KYU Judo team Kaunas
10 LTU/Kaunas Maleckas Aidas 2004 vyras 4 KYU Judo team Kaunas
11 LTU/Kaunas Treigys Robertas 2004 vyras 2 KYU Judo team Kaunas
12 LTU/Kaunas Maleckas Aidas 2004 vyras 3 KYU Danas/Gaja
13 LTU/Kaunas Mantas Ismailovas 2004 vyras 1 KYU Danas/Gaja
14 LTU/Kaunas Robertas Treigys 2004 vyras 2 KYU Danas/Gaja
15 LTU/Kaunas Sologubas Adomas 2006 vyras 3 KYU Danas/Gaja
16 LTU/Klaipėda Petronis Skomantas 2006 vyras 5 KYU Viesulo SC
17 LTU/Klaipėda Vaišvila Julius 2006 vyras 3 KYU Viesulo SC
18 LTU/Gargždai Lavrentjevas Dominykas 2006 vyras 4 KYU Gargždų SM
19 LTU/Panevėžys Masiokas Artūras 2004 vyras 4 KYU Panevėžio SC-Ristis
20 LTU/Panevėžys Saukaitis Vakaris 2004 vyras 3 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
21 LTU/Elektrėnai Lazoraitis Arnas 2004 vyras 3 KYU Draugystė
22 LTU/Elektrėnai Stefanovič Adas 2006 vyras 3 KYU Draugystė
23 LTU/PANEVĖŽYS Motekaitis Neilas 2005 vyras 4 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC

Dalyvių skaičius: 13

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius ANCEVIČ DAVID 2004 vyras 3 KYU Lokys
2 LTU/Vilnius MARČIUS NOJUS 2004 vyras 2 KYU Lokys
3 LTU/Vilnius VOLKOVICKI MATEUŠ 2006 vyras 4 KYU Lokys
4 LTU/Kaunas Martinkus Liutauras 2005 vyras 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
5 LTU/ALYTUS Bilius Pijus 2004 vyras 2 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
6 LTU/Klaipėda Zinkevičius Mantas 2005 vyras 5 KYU Viesulo SC
7 LTU/Panevėžys Rapkevičius Rokas 2006 vyras 4 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
8 LTU/Plungė Grikštas Domas 2004 vyras 4 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
9 LTU/Plungė Narkus Vygirdas 2006 vyras 3 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
10 LTU/Plungė Narkus Tadas 2004 vyras 2 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
11 LTU/Elektrėnai Stefanovič Danielius 2006 vyras 3 KYU Draugystė
12 LTU/Šilutė Žemaitaitis Mažvydas 2006 vyras 4 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
13 LTU/Rokiškis Laužadis Nojus 2005 vyras 3 KYU Rokiškio kūno kultūros ir sporto centras

Dalyvių skaičius: 6

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius sSTAŠKO DEIVIDAS 2005 vyras 1 KYU Lokys
2 LTU/Elektrėnai Makauskas Rojus 2006 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
3 LTU/Vilnius Janonis Arijus 2006 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
4 LTU/Klaipėda Čupalov Jegor 2006 vyras 3 KYU Viesulo SC
5 LTU/Siauliai Meškauskas Ainius 2004 vyras 3 KYU S/C Atzalynas-
6 LTU/Siauliai Jaugelis Matas 2006 vyras 3 KYU S/C Atzalynas-

Dalyvių skaičius: 38

Dalyvių skaičius: 7

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius Lużytė Edita 2004 moteris 3 KYU GRALIS - VMSC
2 LTU/Vilnius Petrauskaitė Emilija Valerija 2004 moteris 2 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
3 LTU/Panevėžys Petronytė Fausta 2004 moteris 2 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
4 LTU/Siauliai Linkute Laura 2005 moteris 2 KYU S/C Atzalynas-
5 LTU/Siauliai Urbonaitė Laura 2004 moteris 2 KYU S/C Atzalynas-
6 LTU/PANEVĖŽYS Deimantė Chush 2006 moteris 4 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
7 LTU/PANEVĖŽYS Rugilė Stasiulytė 2005 moteris 3 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC

Dalyvių skaičius: 0

Sportininkų nerasta

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius JUNEVIČIUTE PAULINA 2006 moteris 2 KYU Lokys
2 LTU/Vilnius JUNEVIČIUTE PAULINA 2006 moteris 2 KYU Lokys

Dalyvių skaičius: 1

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius CIKOVKINA ANGELINA 2004 moteris 1 KYU Lokys

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius Vorobjova Polina 2006 moteris 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
2 LTU/Panevėžys Marozaitė Rugilė 2006 moteris 3 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
3 LTU/Plungė Kauliutė Giedrė 2004 moteris 2 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC

Dalyvių skaičius: 9

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius Udraitė Liepa 2004 moteris 2 KYU GRALIS - VMSC
2 LTU/Kaunas Samsonaitė Samanta 2006 moteris 4 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
3 LTU/Kaunas Slivko Goda 2004 moteris 2 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
4 LTU/Kėdainiai Marcinkevičiūtė Kamilė 2004 moteris 2 KYU Kėdainių sporto centras
5 LTU/Marijampolė Stagniūnaitė Kamilė 2004 moteris 4 KYU Marijampolės sporto centras
6 LTU/ALYTUS Šimanskaitė Enrika 2005 moteris 3 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
7 LTU/Panevėžys Revinskaitė Gabija 2004 moteris 2 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
8 LTU/Plungė Endriekutė Barbora 2005 moteris 1 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
9 LTU/PANEVĖŽYS PATRICIJA MILEVSKAJA 2004 moteris 3 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC

Dalyvių skaičius: 8

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Polikauskaitė Rūta 2004 moteris 2 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
2 LTU/Vilnius Černilova Anastasija 2006 moteris 3 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
3 LTU/Vilnius Kuchar Varvara 2006 moteris 2 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
4 LTU/Vilnius Navickaitė Marta 2006 moteris 3 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
5 LTU/Vilnius Rakalovičiūtė Ieva 2006 moteris 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
6 LTU/ALYTUS Mažeikaitė Gabrielė 2006 moteris 4 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
7 LTU/Panevėžys Revinskaitė Gabrielė 2004 moteris 2 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
8 LTU/Siauliai Vaicekauskaitė Ramunė 2005 moteris 2 KYU S/C Atzalynas-

Dalyvių skaičius: 8

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Andrulytė Meda 2006 moteris 4 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
2 LTU/Kaunas Kazlauskaitė Nida 2005 moteris 3 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
3 LTU/Kaunas Vilkauskaitė Ula 2005 moteris 2 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
4 LTU/Kėdainiai Juodrytė Nerija 2005 moteris 2 KYU Kėdainių sporto centras
5 LTU/Babtai Dičpetrytė Augustė 2005 moteris 3 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
6 LTU/Klaipėda Serapinaitė Andreja 2005 moteris 3 KYU Viesulo SC
7 LTU/Gargždai Norvilaitė Audra 2005 moteris 4 KYU Gargždų SM
8 LTU/Panevėžys Petravičiūtė Evelina 2004 moteris 4 KYU Panevėžio SC-Ristis