LIETUVOS STUDENTŲ DZIUDO ČEMPIONATO NUOSTATAI

Užsiregistravę dalyviai:

Dalyvių skaičius: 62

Dalyvių skaičius: 7

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Lažauninkas Lukas 2000 vyras 1 KYU LSU
2 LTU/Vilnius Jankevičius Nikas 2000 vyras 2 KYU Vilnius Tech
3 LTU/Vilnius Sireikis Rokas 2000 vyras 2 KYU Vilnius Tech
4 LTU/Kaunas Antanaitis Tautvydas 1994 vyras 1 KYU LSU
5 LTU/Vilnius Kovalevski Erikas 1998 vyras 4 KYU VU
6 LTU/Vilnius Rachmangulovas Ernestas 1990 vyras 1 KYU VU
7 LTU/Vilnius Vaikasas Eimantas 1992 vyras 2 KYU MRU

Dalyvių skaičius: 7

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Nenartavičius Rokas 1996 vyras 2 DAN LSU
2 LTU/Kaunas Šaginianas Armenas 1998 vyras 5 KYU LSU
3 LTU/Kaunas Šideikis Povilas 1998 vyras 5 KYU LSU
4 LTU/Kaunas Lukoševičius Martynas 1993 vyras 1 DAN LSU
5 LTU/Vilnius Dunčia Andrius Petras 1997 vyras 1 DAN VU
6 LTU/Vilnius Skirgaila Mindaugas 1994 vyras 3 KYU VU
7 LTU/Kauans Timas Mindaugas 1993 vyras 6 KYU Kauno technologijos universitetas

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius Maciulevičius Liudvikas 1996 vyras 6 KYU VU
2 LTU/Kauans Povilaitis Rimas 2001 vyras 6 KYU Kauno technologijos universitetas

Dalyvių skaičius: 8

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Blinikovas Ričardas 1997 vyras 2 KYU LSU
2 LTU/Kaunas Broga Simonas 1999 vyras 1 DAN LSU
3 LTU/Kaunas Tiškovas Kasparas 1997 vyras 1 KYU LSU
4 LTU/Vilnius Kolyško Nikita 1996 vyras 2 KYU Vilnius Tech
5 LTU/Vilnius Skavičius Eimutis 2000 vyras 2 KYU Vilnius Tech
6 LTU/Vilnius Laurinaitis Robertas 2001 vyras 2 KYU Vilnius Tech
7 LTU/Kaunas Klokov Andrej 1992 vyras 1 DAN LSU
8 LTU/Vilnius Lukaš Dubovski 2000 vyras 4 KYU MRU

Dalyvių skaičius: 12

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Najulis Mantas 2001 vyras 1 KYU LSU
2 LTU/Kaunas Rybinas Regimantas 1995 vyras 1 DAN LSU
3 LTU/Vilnius Andrius Radevičius 1987 vyras 2 KYU MRU
4 LTU/Vilnius Bareikis Osvaldas 1993 vyras 2 KYU Vilnius Tech
5 LTU/Vilnius Šadzevičius Rokas 2000 vyras 2 KYU Vilnius Tech
6 LTU/Vilnius Banevičius Dalius 2001 vyras 6 KYU VU
7 LTU/Vilnius Gaigalas Matas 2001 vyras 6 KYU VU
8 LTU/Vilnius Šarupičius Ignas 1997 vyras 6 KYU VU
9 LTU/Vilnius Šatkus Dominykas 2000 vyras 1 KYU VU
10 LTU/Vilnius Vilčinskas Tautvydas 2000 vyras 2 KYU VU
11 LTU/Kaunas Butkus Kostas 2001 vyras 1 DAN Vytauto Didžiojo universitetas
12 LTU/Kaunas Čiuželis Lukas 1997 vyras 1 KYU Vytauto Didžiojo universitetas

Dalyvių skaičius: 11

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Ąžuolas Matas 1998 vyras 1 KYU LSU
2 LTU/Kaunas Norkevičius Reimandas 1998 vyras 1 KYU LSU
3 LTU/Kaunas Sagalec Ernestas 2000 vyras 1 DAN LSU
4 LTU/Vilnius Bulovas Vaidas 1997 vyras 2 KYU Vilnius Tech
5 LTU/Vilnius Volungevičius Domas 1998 vyras 2 KYU Vilnius Tech
6 LTU/Vilnius Maksvytis Almantas 1995 vyras 2 KYU Vilnius Tech
7 LTU/Vilnius Kalinauskas Hubertas 2000 vyras 6 KYU VU
8 LTU/Vilnius Martinonis Justinas 2001 vyras 2 KYU VU
9 LTU/Vilnius Garbačauskas Rokas 1996 vyras 2 KYU VU
10 LTU/Vilnius Macijevkij Ričerd 1999 vyras 2 KYU MRU
11 LTU/Kauans Gaigalas Marius 1998 vyras 6 KYU Kauno technologijos universitetas

Dalyvių skaičius: 15

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Kasparavičius Titas 1997 vyras 1 KYU LSU
2 LTU/Kaunas Krunglevičius Augustas 1998 vyras 1 KYU LSU
3 LTU/Kaunas Sabonis Donatas 1998 vyras 1 DAN LSU
4 LTU/Kaunas Šantaras Dominykas 1998 vyras 1 DAN LSU
5 LTU/Vilnius Junevičius Artūras 2001 vyras 2 KYU Vilnius Tech
6 LTU/Vilnius Matusevič Deivid 2000 vyras 2 KYU Vilnius Tech
7 LTU/Vilnius Kazickas Rytis 1997 vyras 2 KYU Vilnius Tech
8 LTU/Vilnius Račinskas Audrius 1996 vyras 2 KYU Vilnius Tech
9 LTU/Vilnius Domanskis Domantas 1999 vyras 6 KYU VU
10 LTU/Vilnius Kačiukevičius Tomas 2000 vyras 6 KYU VU
11 LTU/Vilnius Eividas Žemaitaitis 1997 vyras 1 DAN MRU
12 LTU/Vilnius Dyro Vitalijus 1993 vyras 3 KYU MRU
13 LTU/Kauans Artemij Ponomariov 1998 vyras 6 KYU Kauno technologijos universitetas
14 LTU/Kauans Mikalauskas Kipras 1996 vyras 2 KYU Kauno technologijos universitetas
15 LTU/Kauans Pauparis Justinas 1999 vyras 1 KYU Kauno technologijos universitetas

Dalyvių skaičius: 24

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius Krikštaponytė Rasa 1997 moteris 2 KYU Vilnius Tech
2 LTU/Kaunas Anužytė Saulė 1999 moteris 1 KYU LSU
3 LTU/Kaunas Milašiūtė Modesta 2001 moteris 1 KYU Vytauto Didžiojo universitetas

Dalyvių skaičius: 1

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius Solovejūtė Diana 1998 moteris 2 KYU Vilnius Tech

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Urbaitytė Goda 1998 moteris 5 KYU LSU
2 LTU/Kaunas Šileikaitė Simona 2001 moteris 1 KYU Vytauto Didžiojo universitetas

Dalyvių skaičius: 5

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Žievytė Sandra 1998 moteris 1 KYU LSU
2 LTU/Vilnius Šimkūnaitė Lita 1998 moteris 2 KYU Vilnius Tech
3 pasirinkite/Kaunas Rugilė Nenartavičiūtė 2001 moteris 1 DAN LSMU
4 LTU/Kaunas Zeniauskaitė Raventa 1996 moteris 1 DAN Vytauto Didžiojo universitetas
5 LTU/Kaunas Čečytė Vaiga 2000 moteris 1 KYU Vytauto Didžiojo universitetas

Dalyvių skaičius: 6

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Funkaitė Greta 1998 moteris 1 KYU LSU
2 LTU/Kaunas Girdžiūtė Gabija 1997 moteris 1 DAN LSU
3 LTU/Kaunas Kavarskytė Rimgailė 1999 moteris 1 KYU LSU
4 LTU/Vilnius Strazdaitė Karina 1995 moteris 2 KYU Vilnius Tech
5 LTU/Vilnius Šeniauskaitė Ema 1999 moteris 1 KYU MRU
6 LTU/Kaunas Vasiliauskaitė Aida 2001 moteris 1 DAN Vytauto Didžiojo universitetas

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Mackonytė Dalia 1999 moteris 1 DAN LSU
2 LTU/Kaunas Šalaševičiūtė Miglė 1999 moteris 1 DAN LSU
3 LTU/Vilnius Kastojanskaja Aleksandra 2000 moteris 1 DAN MRU
4 LTU/Vilnius Pronckutė Evelina 1998 moteris 2 KYU Vilnius Tech

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Dudėnaitė Miglė Julija 1998 moteris 2 DAN LSU
2 LTU/Kaunas Folmer Greta 1998 moteris 1 KYU LSU
3 LTU/Vilnius Kolosovaitė Ugnė 1999 moteris 2 KYU VU