VAIKŲ PASAULIS-2021 1 DIENA

Užsiregistravę dalyviai:

Dalyvių skaičius: 98

Dalyvių skaičius: 6

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 emoji/Šiauliai Kulikauskas Gustas 2012 vyras 5 KYU Mangustas/SC "Atžalynas"
2 LTU/Vilnius TVOROGAL NORBERTAS 2012 vyras 5 KYU Lokys
3 LTU/Vilnius Kamandulis Tomas 2012 vyras 5 KYU Gralis - VMSC
4 LTU/Plungė Gedminas Rokas 2012 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
5 LTU/Budoka Urbonas Herkus 2014 vyras 6 KYU Budoka
6 LTU/Vilnius Maskalėnas Dovydas 2012 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"

Dalyvių skaičius: 15

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LAT/Riga Titovs Dmitrijs 2012 vyras 6 KYU Judo club SENSEI
2 LTU/Budoka Kasperunas Jokubas 2013 vyras 6 KYU Budoka
3 LTU/Budoka Vitas Adrijus 2015 vyras 6 KYU Budoka
4 LTU/Elektrėnai Butkevičius Pijus 2014 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
5 LTU/Elektrėnai Pabedinskas Arminas 2014 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
6 LTU/Elektrėnai Peredelskis Dominykas 2014 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
7 LTU/Vilnius PEKARSKIJ MARTIN 2013 vyras 6 KYU Lokys
8 LTU/Elektrėnai Shuhurov Emilis 2014 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
9 LTU/Kėdainiai Sidorovas Tajus 2014 vyras 6 KYU Kėdainių sporto centras
10 LTU/Budoka Smolskas Atas 2015 vyras 6 KYU Budoka
11 LTU/Budoka Oganian David 2015 vyras 6 KYU Budoka
12 Aruba/Kaunas Darguzis Elvinas 2015 vyras 6 KYU Klubas "Kario kelias"
13 LTU/Elektrėnai Neretin Aleksandras 2014 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
14 LTU/Vilnius Chrypa Mateuš 2014 vyras 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
15 LTU/Vilnius Karmaza Vincas 2015 vyras 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"

Dalyvių skaičius: 10

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Kazlauskas Majus 2013 vyras 6 KYU Budoka
2 LTU/Budoka Šadlauskas Kajus 2014 vyras 6 KYU Budoka
3 LTU/Vilnius BOJAROVIČ ARTIOM 2014 vyras 6 KYU Lokys
4 LTU/Budoka Čepulis Joris 2013 vyras 6 KYU Budoka
5 LTU/Budoka Madoyan Aleks 2015 vyras 6 KYU Budoka
6 LTU/Budoka Nenius Justinas 2014 vyras 6 KYU Budoka
7 LTU/Vilnius Žukaitis Linas 2013 vyras 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
8 LTU/Kaunas Vilkauskas Ąžuolas 2012 vyras 6 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
9 LTU/Vilnius Mordkovič Eric 2014 vyras 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
10 Aruba/Kaunas Giniūnas Daugirdas 2013 vyras 6 KYU Klubas "Kario kelias"

Dalyvių skaičius: 11

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Elektrėnai Macikas Neitas 2015 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
2 LTU/Vilnius Zaicevas Pranas 2012 vyras 5 KYU Gralis - VMSC
3 LTU/ALYTUS Liaugaudas Tomas 2013 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
4 LTU/Plungė Šatkauskas Rokas 2012 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
5 LTU/Kaunas Karaška Kipras 2013 vyras 6 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
6 LTU/Panevėžys Rimėnas Arnas 2013 vyras 5 KYU Panevėžio SC-Ristis
7 LTU/Budoka Martinaitis Denas 2013 vyras 6 KYU Budoka
8 LTU/Budoka Michmel Karolis 2012 vyras 6 KYU Budoka
9 LTU/Budoka Večerkauskas Jonas 2013 vyras 6 KYU Budoka
10 LTU/Ukmergė PUPELIS TITAS 2012 vyras 6 KYU Ukmergės dziudo klubas
11 LTU/Palanga/Kretinga Benediktas Razma 2014 vyras 6 KYU Dziudo klubas „Ardonas“/Palangos SC

Dalyvių skaičius: 8

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Kurganovas Aironas 2012 vyras 6 KYU Budoka
2 LTU/Elektrėnai Kazyrevas Aironas 2012 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
3 LTU/Elektrėnai Budko Denis 2013 vyras 5 KYU Draugystė ESSC
4 LTU/Vilnius KIJEVIČ FABIAN 2012 vyras 5 KYU Lokys
5 LTU/Kaunas Gaidelis Simas 2012 vyras 5 KYU Judo team Kaunas
6 LTU/Ukmergė IVANOVAS DOVYDAS 2012 vyras 6 KYU Ukmergės dziudo klubas
7 LTU/Vilnius Martinaitis Kristupas 2013 vyras 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
8 LTU/Palanga/Kretinga Pranaitis Rapolas 2014 vyras 6 KYU Dziudo klubas „Ardonas“/Palangos SC

Dalyvių skaičius: 10

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Dovalga Naglis 2012 vyras 6 KYU Budoka
2 LTU/Kaunas Javtokas Deinmanas 2012 vyras 5 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
3 LTU/Elektrėnai Kvietkauskas Erikas 2012 vyras 5 KYU Draugystė ESSC
4 LTU/Elektrėnai Našlėnas Nojus 2012 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
5 LTU/Vilnius Dainauskas Žygimantas 2012 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
6 LTU/Kaunas Stakeliunas Augustas 2012 vyras 6 KYU Judo team Kaunas
7 LTU/Plungė Vaitkus Pijus 2012 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
8 LTU/Klaipėda Balčytis Joris 2012 vyras 6 KYU Bį Klaipėdos,,Viesulo '' sporto centras
9 LTU/Budoka Vališkis Dovydas 2013 vyras 6 KYU Budoka
10 LTU/Ukmergė RAMAŠKA EMILIS 2013 vyras 6 KYU Ukmergės dziudo klubas

Dalyvių skaičius: 18

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Rytis Poškaitis 2012 vyras 6 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
2 LTU/Elektrėnai Gurskis Adomas 2012 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
3 LTU/Babtai Pažėra Pijus 2012 vyras 6 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
4 LTU/Elektrėnai Kadzevičius Benas 2012 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
5 LTU/Elektrėnai Liucvaikis Matas 2012 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
6 LAT/Riga Mikuckis Franks 2013 vyras 6 KYU Jevgenijs Borodavko
7 Aruba/Kaunas Labalaukis Kajus 2012 vyras 5 KYU Klubas "Kario kelias"
8 LTU/Plungė Bieliauskas Arnas 2012 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
9 LTU/Kaunas Klizas Paulius 2013 vyras 5 KYU "Marius dojo"
10 LTU/Budoka Juskauskas Dovydas 2012 vyras 5 KYU Budoka
11 LTU/Panevėžys Kievinas Aidenas 2012 vyras 5 KYU Panevėžio SC-Ristis
12 LTU/Budoka Birsėnas Dovydas 2012 vyras 6 KYU Budoka
13 LTU/Budoka Žemaitis Laurynas 2013 vyras 6 KYU Budoka
14 LTU/Ukmergė LINARTAS KAJUS 2012 vyras 6 KYU Ukmergės dziudo klubas
15 LAT/Ventspils Spodariks Marks 2013 vyras 6 KYU SPARS
16 LTU/Vilnius Dikas Auridas 2013 vyras 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
17 LTU/Vilnius Falevič Maksim 2012 vyras 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
18 LTU/Vilnius Kozlovskij Mark 2013 vyras 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"

Dalyvių skaičius: 12

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Lelevičius Kajus 2012 vyras 6 KYU Budoka
2 LTU/Elektrėnai Satkevičius Dominykas 2012 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
3 LTU/Vilnius ŠČIGLO NIKAS 2012 vyras 5 KYU Lokys
4 LTU/Vilnius Michailovas Matas 2012 vyras 5 KYU Gralis - VMSC
5 LTU/Vilnius Neuronis Dovydas 2012 vyras 5 KYU Gralis - VMSC
6 LTU/Kėdainiai Šmigelskis Matas 2013 vyras 6 KYU Kėdainių sporto centras
7 LTU/Vilnius RINKUN EDVIN 2012 vyras 5 KYU Lokys
8 LTU/Klaipėda Domnikov Vladimir 2012 vyras 5 KYU Bį Klaipėdos,,Viesulo '' sporto centras
9 LTU/Klaipėda Mikėnas Jonas 2012 vyras 5 KYU Bį Klaipėdos,,Viesulo '' sporto centras
10 LTU/Vilnius Budvitis Edgaras 2012 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
11 LTU/Vilnius Belyaev Maksim 2012 vyras 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
12 LTU/Vilnius Jankelaic Dalimir 2012 vyras 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"

Dalyvių skaičius: 8

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius Černulis Adomas 2012 vyras 5 KYU Gralis - VMSC
2 LTU/Klaipėda Bredelis Tomas 2012 vyras 6 KYU Bį Klaipėdos,,Viesulo '' sporto centras
3 LTU/Klaipėda Čupalov Artiom 2012 vyras 5 KYU Bį Klaipėdos,,Viesulo '' sporto centras
4 LTU/Vilnius Jablonskas Tajus 2012 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
5 LTU/Palanga/Kretinga Pranaitis Ąžuolas 2012 vyras 6 KYU Dziudo klubas „Ardonas“/Palangos SC
6 LTU/Panevėžys Jutelis Vygintas 2012 vyras 5 KYU Panevėžio SC-Ristis
7 LTU/Panevėžys Trubila Jokūbas 2012 vyras 5 KYU Panevėžio SC-Ristis
8 LTU/Vilnius Kanevičius Matas 2012 vyras 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"

Dalyvių skaičius: 38

Dalyvių skaičius: 1

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Kuliešiūtė Goda 2011 moteris 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kėdainiai Ivanauskaitė Elija 2014 moteris 6 KYU Kėdainių sporto centras
2 LTU/Kaunas Motiekaitytė Ema 2012 moteris 6 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"

Dalyvių skaičius: 1

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Ukmergė AMANKAVIČIŪTĖ UGNĖ 2012 moteris 6 KYU Ukmergės dziudo klubas

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Plungė Pociutė Eivilė 2012 moteris 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
2 LTU/Palanga/Kretinga Ališauskaitė Skaistė 2013 moteris 6 KYU Dziudo klubas „Ardonas“/Palangos SC
3 LTU/Vilnius Chrypa Izabela 2012 moteris 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
4 Aruba/Kaunas Giniūnaitė Mingailė 2010 moteris 5 KYU Klubas "Kario kelias"

Dalyvių skaičius: 7

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Kuzmickaitė Urtė 2010 moteris 5 KYU Budoka
2 LTU/Pasvalys Mickeliūnaitė Goda 2011 moteris 6 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
3 LTU/Vilnius MINKEVIČIUTE AMELIJA 2013 moteris 6 KYU Lokys
4 LTU/Vilnius Česlauskaitė Jurgita 2011 moteris 5 KYU Gralis - VMSC
5 LTU/ALYTUS Jatkevičiūtė Gustė 2012 moteris 6 DAN DZIUDO SIMBA/ASRC
6 LTU/Panevėžys Šachovaitė Mėta 2012 moteris 5 KYU Panevėžio SC-Ristis
7 LTU/Ukmergė DANISAITĖ AUSTĖJA 2011 moteris 6 KYU Ukmergės dziudo klubas

Dalyvių skaičius: 12

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Gaigalaitė Monika 2010 moteris 5 KYU Budoka
2 LTU/Babtai Kulikauskaitė Lėja 2011 moteris 5 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
3 LTU/Vilnius GERFOLVEDEN MAJA 2010 moteris 5 KYU Lokys
4 LTU/Panevėžio rajonas Tumaitė Gabija 2010 moteris 6 KYU Panevėžio rajono dziudo klubas
5 LTU/Kaunas Stumbrevičiūtė Daniela 2010 moteris 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
6 LTU/Panevėžys Šachovaitė Eglė 2013 moteris 5 KYU Panevėžio SC-Ristis
7 LTU/Budoka Cibulskaitė Rusnė 2010 moteris 5 KYU Budoka
8 LTU/Budoka Drevininkaitytė Liucija 2012 moteris 6 KYU Budoka
9 LTU/Ukmergė VANČENKOVAITĖ KAROLINA 2011 moteris 5 KYU Ukmergės dziudo klubas
10 LTU/Ukmergė KOLKAITĖ GUSTĖ 2010 moteris 6 KYU Ukmergės dziudo klubas
11 LTU/Vilnius Zujeva Miglė 2011 moteris 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
12 LTU/Vilnius Liutkevič Otylija 2012 moteris 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"

Dalyvių skaičius: 6

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius Grajauskaitė Samanta 2010 moteris 5 KYU Gralis - VMSC
2 LTU/Panevėžio rajonas Šopaitė Irūna 2010 moteris 6 KYU Panevėžio rajono dziudo klubas
3 LTU/Kaunas Andriuškevičiūtė Auksė 2010 moteris 6 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
4 LTU/Kaunas Jonušaitė Ieva 2010 moteris 6 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
5 LTU/Panevėžys Jozėnaitė Estina 2010 moteris 4 KYU Panevėžio SC-Ristis
6 LTU/Panevėžys Šachovaitė Liepa 2012 moteris 5 KYU Panevėžio SC-Ristis

Dalyvių skaičius: 5

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius Mażeikaitė Kornelija 2010 moteris 5 KYU Gralis - VMSC
2 LTU/ALYTUS Kuznecovaitė Kristina 2010 moteris 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
3 LTU/Kaunas Simanaitytė Marija 2010 moteris 4 KYU "Marius dojo"
4 LTU/Kaunas Keizerytė Ieva 2010 moteris 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
5 LTU/Ukmergė BALČIŪNAITĖ ŽEMYNA 2011 moteris 6 KYU Ukmergės dziudo klubas

Dalyvių skaičius: 94

Dalyvių skaičius: 11

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Pasvalys Rinkiavičius Nikita 2005 vyras 2 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
2 LTU/Vilnius MAKSIMOV DENIS 2005 vyras 1 KYU Lokys
3 LTU/Vilnius STREMAUSKAS MYKOLAS 2006 vyras 3 KYU Lokys
4 LTU/Vilnius Vasiukevič Darek 2005 vyras 3 KYU Gralis - VMSC
5 LTU/Vilnius Janonis Arijus 2006 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
6 LTU/Klaipėda Čupalov Jegor 2006 vyras 4 KYU Bį Klaipėdos,,Viesulo '' sporto centras
7 LTU/Klaipėda Pantiuchin Piotr 2006 vyras 5 KYU Bį Klaipėdos,,Viesulo '' sporto centras
8 LTU/Panevėžys Čiplys Danas 2005 vyras 3 KYU Panevėžio SC-Ristis
9 LTU/Šilutė Klimanskis Ignas 2008 vyras 4 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
10 LTU/Kaunas Masteka Titas 2007 vyras 3 KYU Danas/Gaja
11 LTU/Kaunas Klimčiauskas Antanas 2006 vyras 3 KYU Danas/Gaja

Dalyvių skaičius: 7

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Ivanovas Mantas 2007 vyras 3 KYU Budoka
2 LTU/Jurbarko rajonas Barzdaitis Deividas 2008 vyras 3 KYU Jurbarko KKSC
3 LTU/Klaipėda Ziminas Orestas 2007 vyras 4 KYU Bį Klaipėdos,,Viesulo '' sporto centras
4 LTU/Palanga/Kretinga Lukaitis Aleksandras 2008 vyras 5 KYU Dziudo klubas „Ardonas“/Palangos SC
5 LTU/Elektrėnai Kliucevičius Lukas 2008 vyras 3 KYU Draugystė ESSC
6 LTU/Ukmergė SABULIS KASPARAS 2007 vyras 4 KYU Ukmergės dziudo klubas
7 LTU/Šilutė Sungaila Mantas 2006 vyras 4 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla

Dalyvių skaičius: 7

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LAT/Riga Čeļadins Nikita 2007 vyras 3 KYU Judo club SENSEI
2 LTU/Elektrėnai Gvazdauskas Raidas 2006 vyras 3 KYU Draugystė ESSC
3 LTU/Jurbarko rajonas Kasparavičius Nidijus 2007 vyras 3 KYU Jurbarko KKSC
4 LTU/ALYTUS Jakubauskas Adris 2008 vyras 2 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
5 EST/Tallinn Stsekotin Filipp 2006 vyras 3 KYU Audentes Sportsclub
6 EST/Tallinn Stsekotin Filipp 2006 vyras 3 KYU Audentes Sportsclub
7 LTU/Kaunas Bušauskas Laurynas 2006 vyras 3 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"

Dalyvių skaičius: 8

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius Breskus Aleksandras 2007 vyras 4 KYU Gralis - VMSC
2 LTU/ALYTUS Liaugaudas Matas 2007 vyras 2 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
3 LTU/Plungė Jakas Eimantas 2007 vyras 4 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
4 LTU/Plungė Narkus Girvydas 2007 vyras 3 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
5 EST/Tallinn Jakimov Robert 2006 vyras 3 KYU Audentes Sportsclub
6 LTU/Elektrėnai Jatkevičius Airidas 2007 vyras 5 KYU Draugystė ESSC
7 LTU/PANEVĖŽYS Šimoliūnas Vakaris 2007 vyras 4 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
8 LTU/Kaunas Stanevičius Aurimas 2007 vyras 3 KYU Danas/Gaja

Dalyvių skaičius: 13

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Vagulis Danas 2007 vyras 4 KYU Budoka
2 LTU/Elektrėnai Voišel Kristupas 2007 vyras 4 KYU Draugystė ESSC
3 LTU/Vilnius Richter Martin 2007 vyras 4 KYU Gralis - VMSC
4 LAT/Saldus JĒKABSONS Jēkabs 2006 vyras 3 KYU Saldus
5 LTU/ALYTUS Nedzinskas Titas 2008 vyras 3 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
6 LTU/ALYTUS Račkauskas Gytis 2005 vyras 2 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
7 LTU/Jonava Justinavičius Mantas 2007 vyras 2 KYU Sporto klubas "Sparta"
8 LTU/Kaunas Paškevičius Adomas 2008 vyras 4 KYU "Marius dojo"
9 LTU/Kaunas Šalučka Tautvydas 2007 vyras 4 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
10 LTU/Siauliai Metrikis Regimantas 2007 vyras 4 KYU S/C Atzalynas-
11 LTU/Siauliai Vaicekauskas Aivaras 2008 vyras 4 KYU S/C Atzalynas-
12 EST/Tallinn Jakimov Edward 2006 vyras 3 KYU Audentes Sportsclub
13 LTU/Ukmergė GUTAUSKAS NAGLIS 2006 vyras 3 KYU Ukmergės dziudo klubas

Dalyvių skaičius: 17

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius BOJAROVIČ ARTUR 2006 vyras 2 KYU Lokys
2 LTU/PANEVĖŽYS Šteimanas Dominykas 2006 vyras 5 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
3 LTU/Vilnius Polikevičius Simas 2006 vyras 2 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
4 LTU/Kėdainiai Jasaitis Aretas 2007 vyras 3 KYU Kėdainių sporto centras
5 LTU/Utena Klimašauskas Orestas 2007 vyras 6 KYU Utenos DSC
6 LTU/ALYTUS Grėbliauskas Pijus 2007 vyras 3 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
7 LTU/ALYTUS Maldonis Pijus 2005 vyras 3 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
8 LTU/Plungė Rimavičius Neimantas 2006 vyras 4 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
9 LTU/Plungė Žilius Ervinas 2006 vyras 4 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
10 LTU/ALYTUS Babaičenko Tajus 2008 vyras 3 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
11 LTU/Siauliai Gorys Rokas 2007 vyras 4 KYU S/C Atzalynas-
12 LTU/Klaipėda Budginas Enrikas 2005 vyras 4 KYU Bį Klaipėdos,,Viesulo '' sporto centras
13 LTU/Kaunas Miciulevičius Adolis 2005 vyras 6 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
14 LTU/Ukmergė FOLMER ASTIJUS 2007 vyras 4 KYU Ukmergės dziudo klubas
15 LTU/Ukmergė GRAKAVINAS ERNESTAS 2005 vyras 3 KYU Ukmergės dziudo klubas
16 LTU/Kaunas Sologubas Jokūbas 2007 vyras 4 KYU Danas/Gaja
17 LTU/Budoka Merfeldas Gustas 2007 vyras 4 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 15

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Elektrėnai Dulskas Dominykas 2005 vyras 3 KYU Draugystė ESSC
2 LTU/Vilnius BOLZAN NIKITA 2006 vyras 1 KYU Lokys
3 LTU/Vilnius GUŠČENKO NIKITA 2006 vyras 3 KYU Lokys
4 LTU/PANEVĖŽYS Miceika Dominykas 2005 vyras 4 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
5 LTU/Kaunas Genevičius Tajus 2007 vyras 3 KYU SM GAJA
6 LTU/Vilnius Jovsa Deividas 2006 vyras 3 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
7 LTU/Vilnius Aleksandravičius Maer 2006 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
8 LTU/Vilnius Račka Norbertas 2007 vyras 3 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
9 LAT/Saldus ZOLMANIS Ričards 2007 vyras 3 KYU Saldus
10 LTU/Plungė Žilys Tomas 2007 vyras 4 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
11 LTU/Panevėžys Žindulis Benas 2005 vyras 4 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
12 LTU/PANEVĖŽYS Rutkevičius Jonas 2007 vyras 5 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
13 LTU/Ukmergė TAMOŠAITIS ARLANDAS 2005 vyras 3 KYU Ukmergės dziudo klubas
14 LTU/Kaunas Jankūnas Karolis 2005 vyras 4 KYU Danas/Gaja
15 LTU/Kaunas Obcarskas Jonas 2005 vyras 4 KYU Danas/Gaja

Dalyvių skaičius: 9

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius GRABLEVSKIJ DANIEL 2006 vyras 3 KYU Lokys
2 LTU/Vilnius Tiažkij Artiom 2005 vyras 3 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
3 LTU/Plungė Domarkas Lukas 2005 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
4 LTU/Siauliai Džiugys Rokas 2007 vyras 4 KYU S/C Atzalynas-
5 EST/Tallinn Jolkin Nikita 2006 vyras 3 KYU Audentes Sportsclub
6 LTU/Klaipėda Vaišvila Julius 2006 vyras 3 KYU Bį Klaipėdos,,Viesulo '' sporto centras
7 LTU/Kaunas Skrodenis Kipras 2007 vyras 4 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
8 LTU/PANEVĖŽYS Motekaitis Neilas 2005 vyras 4 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
9 LTU/Kaunas Sologubas Adomas 2006 vyras 3 KYU Danas/Gaja

Dalyvių skaičius: 7

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Laurynas Kalūginas 2006 vyras 4 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
2 LTU/Vilnius VOLKOVICKIJ MATEUŠ 2006 vyras 3 KYU Lokys
3 LTU/Plungė Narkus Vygirdas 2006 vyras 3 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
4 LTU/Kaunas Martinkus Liutauras 2005 vyras 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
5 LTU/Panevėžys Rapkevičius Rokas 2006 vyras 4 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
6 LTU/Elektrėnai Makauskas Rojus 2006 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
7 LTU/Elektrėnai Montvila Vėjas 2007 vyras 3 KYU Draugystė ESSC