VAIKŲ PASAULIS-2021 2 DIENA

Užsiregistravę dalyviai:

Dalyvių skaičius: 121

Dalyvių skaičius: 5

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Kraujelis Arminas 2011 vyras 5 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
2 LTU/Vilnius Rudys Dominykas 2010 vyras 5 KYU Gralis - VMSC
3 LTU/Jurbarko rajonas Beinarys Ajus 2010 vyras 6 KYU Jurbarko KKSC
4 LTU/Vilnius Kurmin Bogdan 2010 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
5 LTU/Palanga/Kretinga Panov Anatolij 2010 vyras 6 KYU Dziudo klubas „Ardonas“/Palangos SC

Dalyvių skaičius: 8

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LAT/Riga Rasimenoks Pavels 2010 vyras 5 KYU Judo club SENSEI
2 LTU/Kaunas Olšauskas Matas 2010 vyras 4 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
3 LAT/Riga Tanasi Sando 2011 vyras 5 KYU Jevgenijs Borodavko
4 LTU/ALYTUS Adžgauskas Redas 2010 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
5 LTU/Vilnius Jakovič Domicjan 2011 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
6 LTU/Panevėžys Meškinis Ignas 2011 vyras 5 KYU Panevėžio SC-Ristis
7 LTU/Šilutė Vyšniauskas Jonas 2012 vyras 6 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
8 LTU/Kaunas Jonas Grubevičius 2012 vyras 6 KYU Kario kelias

Dalyvių skaičius: 20

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Damulis Benas 2010 vyras 5 KYU Budoka
2 LTU/Kaunas Jasaitis Rokas 2011 vyras 6 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
3 LTU/Kaunas Olšauskas Nojus 2010 vyras 5 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
4 LTU/Elektrėnai Kvietkauskas Erikas 2012 vyras 5 KYU Draugystė ESSC
5 LAT/Riga Červinskis Bogdans 2010 vyras 4 KYU Jevgenijs Borodavko
6 LTU/Vilnius MATUŠOVAS OSKARAS 2010 vyras 5 KYU Lokys
7 LTU/Vilnius MATUŠOVAS OSKARAS 2010 vyras 5 KYU Lokys
8 LTU/Vilnius MATUŠOVAS OSKARAS 2010 vyras 5 KYU Lokys
9 LTU/Vilnius MATUŠOVAS OSKARAS 2010 vyras 5 KYU Lokys
10 LTU/Vilnius MATUŠOVAS OSKARAS 2010 vyras 5 KYU Lokys
11 LTU/Vilnius MATUŠOVAS OSKARAS 2010 vyras 5 KYU Lokys
12 LTU/Vilnius MATUŠOVAS OSKARAS 2010 vyras 5 KYU Lokys
13 LTU/PANEVĖŽYS Vaišvidas Danielius 2011 vyras 6 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
14 LTU/ALYTUS Račkauskas Ignas 2010 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
15 LTU/Plungė Rimavičius Eiridas 2011 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
16 LTU/PANEVĖŽYS Stakionis Domas 2010 vyras 6 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
17 LTU/Šilutė Leškys Juozas 2010 vyras 5 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
18 LTU/Vilnius Pumputis Deimantas 2010 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
19 LTU/Vilnius Miciulevičius Gilius 2010 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
20 LTU/Vilnius Miciulevičius Gustas 2010 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"

Dalyvių skaičius: 26

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Juknys Rokas 2010 vyras 5 KYU Budoka
2 LTU/Budoka Liškauskas Nojus 2010 vyras 5 KYU Budoka
3 LTU/Kaunas Dobrovolskis Mantas 2011 vyras 3 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
4 EST/Tallinn Saar Kõu Lennart 2010 vyras 4 KYU Judo club Dokyo
5 LTU/Vilnius ŽUSIN OSTIN 2010 vyras 5 KYU Lokys
6 LTU/Elektrėnai Fjodorovs Deniss 2010 vyras 5 KYU Draugystė ESSC
7 LTU/Vilnius Dainauskas Šarūnas 2010 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
8 LTU/Kėdainiai Bolisas Danielius 2011 vyras 4 KYU Kėdainių sporto centras
9 LTU/Utena Kuzmenko Erikas 2010 vyras 5 KYU Utenos DSC
10 Aruba/Kaunas Darguzis Dovydas 2011 vyras 4 KYU Klubas "Kario kelias"
11 LTU/PANEVĖŽYS Vaišvidas Gabrielius 2011 vyras 5 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
12 LTU/ALYTUS Mockus Jokūbas 2010 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
13 LTU/Plungė Bružas Jonas 2011 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
14 LTU/Plungė Grabauskas Justas 2011 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
15 LTU/Kaunas Dambrauskas Nojus 2011 vyras 5 KYU "Marius dojo"
16 LTU/Kaunas Gvildys Ignas 2010 vyras 4 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
17 LTU/Palanga/Kretinga Ališauskas Paulius 2011 vyras 5 KYU Dziudo klubas „Ardonas“/Palangos SC
18 LTU/Panevėžys Kievinas Aidenas 2012 vyras 5 KYU Panevėžio SC-Ristis
19 LTU/Panevėžys Pajeda Airidas 2011 vyras 5 KYU Panevėžio SC-Ristis
20 LTU/Budoka Varanauskas Džiugas 2011 vyras 5 KYU Budoka
21 LTU/Šilutė Liutkus Danas 2012 vyras 6 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
22 LTU/Šilutė Nausėdas Mykolas 2010 vyras 6 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
23 LTU/Vilnius Daugnora Matas 2011 vyras 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
24 LTU/Vilnius Konovalov Jegor 2010 vyras 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
25 LTU/Vilnius Kašpar Maksim 2010 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
26 LTU/Budoka Dimša Pijus 2010 vyras 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 17

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LAT/Riga Sokolovs Dmitrijs 2011 vyras 5 KYU Judo club SENSEI
2 LTU/Kaunas Einikas Adomas 2010 vyras 5 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
3 LTU/Vilnius SKLIAUSTAS MODESTAS 2010 vyras 5 KYU Lokys
4 LTU/Vilnius SKLIAUSTAS MODESTAS 2010 vyras 5 KYU Lokys
5 LTU/Vilnius Ruseckis Damiras 2011 vyras 5 KYU Gralis - VMSC
6 LTU/Jurbarko rajonas Beleckis Dovydas 2011 vyras 6 KYU Jurbarko KKSC
7 LTU/Utena Cvetkovas Ugnius 2010 vyras 6 KYU Utenos DSC
8 LTU/ALYTUS Pileckas Dovydas 2010 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
9 LTU/Plungė Stančikas Antonijus 2011 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
10 LTU/Jurbarko rajonas Šašys Martynas 2010 vyras 5 KYU Jurbarko KKSC
11 LTU/Kaunas Sokas Dovydas 2010 vyras 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
12 LTU/Kaunas Petrulionis Rėjus 2010 vyras 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
13 LTU/Budoka Chmieliauskas Gabrielius 2011 vyras 6 KYU Budoka
14 LTU/Budoka Cibulskas Einoras 2010 vyras 5 KYU Budoka
15 LTU/PANEVĖŽYS Lukošiūnas Kajus 2010 vyras 6 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
16 LTU/Šilutė Kazlauskas Tadas 2012 vyras 6 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
17 LTU/Vilnius Šitel Nikita 2010 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"

Dalyvių skaičius: 15

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LAT/Riga Vasins Ruslans 2011 vyras 5 KYU Judo club SENSEI
2 EST/Tallinn Toomel Joosep 2010 vyras 4 KYU Judo club Dokyo
3 LTU/Babtai Praspaliauskas Tarvinas 2011 vyras 6 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
4 LTU/Vilnius ANCEVIČ EDVIN 2010 vyras 4 KYU Lokys
5 LTU/Vilnius JAKŠTO DANIEL 2011 vyras 5 KYU Lokys
6 LTU/Jurbarko rajonas Rinkevičius Justas 2010 vyras 5 KYU Jurbarko KKSC
7 LTU/Vilnius Rintautas Maksimiljanas 2010 vyras 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
8 LTU/Kėdainiai Pranevičius Pijus 2011 vyras 4 KYU Kėdainių sporto centras
9 LTU/Kėdainiai Zubavičius Tadas 2011 vyras 6 KYU Kėdainių sporto centras
10 LTU/Utena Venslovas Joris 2010 vyras 6 KYU Utenos DSC
11 LTU/ALYTUS Anuškevičius Nojus 2010 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
12 EST/Kohtla-Jarve Alikhanov Amir 2010 vyras 4 KYU SK Afina
13 LTU/Panevėžys Jutelis Vygintas 2012 vyras 5 KYU Panevėžio SC-Ristis
14 LTU/Panevėžys Trubila Jokūbas 2012 vyras 5 KYU Panevėžio SC-Ristis
15 LTU/Šilutė Andrijauskas Mantas 2010 vyras 5 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla

Dalyvių skaičius: 11

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Šulga Vydūnas 2010 vyras 5 KYU Budoka
2 LTU/Vilnius VITUŠINSKI DOMINYK 2010 vyras 5 KYU Lokys
3 LTU/Kėdainiai Adomaitis Vytenis 2011 vyras 4 KYU Kėdainių sporto centras
4 LTU/Plungė Jakas Deividas 2010 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
5 LTU/Palanga/Kretinga Kiauda Herkus 2010 vyras 5 KYU Dziudo klubas „Ardonas“/Palangos SC
6 LTU/Budoka Sakalauskas Kostas 2010 vyras 5 KYU Budoka
7 LTU/Budoka Tadaravičius Dovydas 2010 vyras 5 KYU Budoka
8 LTU/Ukmergė GIRDENIS VILIUS 2010 vyras 5 KYU Ukmergės dziudo klubas
9 LTU/Šilutė Ališkevičius Matas 2011 vyras 6 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
10 LTU/PANEVĖŽYS Marinskas Orestas 2011 vyras 5 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
11 LTU/Vilnius Rysevas Leonardas 2010 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"

Dalyvių skaičius: 10

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Bankauskas Aurimas 2011 vyras 6 KYU Budoka
2 LTU/Budoka Slavinskas Reinas 2010 vyras 5 KYU Budoka
3 LTU/Vilnius TVOROGAL NORBERTAS 2012 vyras 5 KYU Lokys
4 LTU/Vilnius Šimkus Orestas 2010 vyras 5 KYU Gralis - VMSC
5 LTU/Kėdainiai Majauskas Aronas 2011 vyras 4 KYU Kėdainių sporto centras
6 LTU/Kėdainiai Minskas Gvidas 2010 vyras 4 KYU Kėdainių sporto centras
7 LTU/Kaunas Riauba Oskaras 2010 vyras 5 KYU SM GAJA
8 LTU/ALYTUS Vainiušis Kipras 2010 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
9 LTU/Plungė Ročius Aironas 2011 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
10 LTU/Palanga/Kretinga Petrusevičius Povilas 2010 vyras 5 KYU Dziudo klubas „Ardonas“/Palangos SC

Dalyvių skaičius: 9

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius KULIEŠO DEIVIDAS 2010 vyras 4 KYU Lokys
2 LTU/Vilnius Mataitis Artūras 2010 vyras 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
3 LTU/ALYTUS Sakavičius Airidas 2010 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
4 LTU/Kaunas Juknevičius Žymantas 2010 vyras 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
5 LTU/Panevėžys Charenka Kajus 2010 vyras 4 KYU Panevėžio SC-Ristis
6 LTU/Kaunas Krencius Aidas 2010 vyras 4 KYU "Marius dojo"
7 LTU/Budoka Veiveris Justinas 2010 vyras 5 KYU Budoka
8 LTU/Ukmergė VADOKLIS AINAS 2010 vyras 5 KYU Ukmergės dziudo klubas
9 LTU/Ukmergė BALČIŪNAS JOGAILA 2011 vyras 6 KYU Ukmergės dziudo klubas

Dalyvių skaičius: 45

Dalyvių skaičius: 8

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Babtai Dičpetrytė Augustė 2005 moteris 2 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
2 LTU/PANEVĖŽYS Deimantė Chush 2006 moteris 4 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
3 LTU/Vilnius Navickaitė Marta 2006 moteris 2 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
4 LTU/Kėdainiai Juodrytė Nerija 2005 moteris 2 KYU Kėdainių sporto centras
5 Aruba/Kaunas Railaitė Viktorija 2006 moteris 4 KYU Klubas "Kario kelias"
6 LTU/PANEVĖŽYS Rugilė Stasiulytė 2005 moteris 3 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
7 LTU/ALYTUS Mažeikaitė Gabrielė 2006 moteris 4 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
8 LTU/Kaunas Kazlauskaitė Nida 2005 moteris 3 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Palanga/Kretinga Ibatulinaitė Adrijana 2009 moteris 6 KYU Dziudo klubas „Ardonas“/Palangos SC
2 LTU/Jurbarko rajonas Jakelaitytė Gabrielė 2009 moteris 6 KYU Jurbarko KKSC

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Elektrėnai Gvazdauskaitė Faustėja 2008 moteris 5 KYU Draugystė ESSC
2 LTU/Kėdainiai Keršytė Airūna 2009 moteris 6 KYU Kėdainių sporto centras

Dalyvių skaičius: 1

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Ukmergė NAVICKAITĖ VYTAUTĖ 2009 moteris 5 KYU Ukmergės dziudo klubas

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LAT/Riga Rasimenoka Marija 2008 moteris 4 KYU Judo club SENSEI
2 LTU/Vilnius MAKROVA KARINA 2009 moteris 5 KYU Lokys
3 LTU/Kaunas Bušauskaitė Miglė 2007 moteris 3 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
4 LTU/Budoka Ašmonaitė Mėta 2009 moteris 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 7

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Einikaitė Vytautė 2007 moteris 4 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
2 LTU/Babtai Kulikauskaitė Meida 2009 moteris 2 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
3 LTU/Vilnius JUNEVIČIUTE PAULINA 2006 moteris 2 KYU Lokys
4 LTU/Utena Bagočiūnaitė Elinga 2007 moteris 4 KYU Utenos DSC
5 LTU/Panevėžys Chornii Ksenija 2009 moteris 5 KYU Panevėžio SC-Ristis
6 LTU/Elektrėnai Mlečkaitė Milena 2007 moteris 6 KYU Draugystė ESSC
7 LTU/Budoka Michmel Dominyka 2009 moteris 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 10

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Babtai Tamašauskaitė Kamilė 2008 moteris 5 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
2 LTU/Kaunas Skėrytė Ugnė 2007 moteris 2 KYU SM GAJA
3 LTU/Vilnius Ragauskaitė Viktorija 2009 moteris 3 KYU Gralis - VMSC
4 LTU/Vilnius Tenenytė Adelė 2009 moteris 4 KYU Gralis - VMSC
5 LTU/Vilnius Vorobjova Polina 2006 moteris 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
6 LTU/Kėdainiai Vanžodaitė Austėja 2008 moteris 4 KYU Kėdainių sporto centras
7 LTU/Utena Adomėnaitė Justina 2007 moteris 3 KYU Utenos DSC
8 LTU/Utena Karina Stanislavova 2007 moteris 6 KYU Utenos DSC
9 LTU/Panevėžys Marozaitė Rugilė 2006 moteris 3 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
10 LTU/Alytus Montvilaitė Ugnė 2008 moteris 4 KYU SRC - Alytis

Dalyvių skaičius: 11

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Babtai Norvilaitė Simona 2008 moteris 5 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
2 LTU/Kaunas Žukauskaitė Ieva 2007 moteris 3 KYU SM GAJA
3 LTU/Vilnius Česlauskaitė Deimantė 2007 moteris 3 KYU Gralis - VMSC
4 LTU/Vilnius Michailova Anastasija 2006 moteris 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
5 Aruba/Kaunas Lapinskaitė Viktorija 2007 moteris 4 KYU Klubas "Kario kelias"
6 LTU/ALYTUS Šimanskaitė Enrika 2005 moteris 3 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
7 LTU/Plungė Endriekutė Barbora 2005 moteris 1 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
8 LTU/Plungė Steponavičiūtė Austėja 2007 moteris 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
9 LTU/Plungė Vaitkutė Saulė 2007 moteris 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
10 LTU/Kaunas Miciulevičiūtė Luknė 2007 moteris 6 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
11 LTU/Kaunas Samsonaitė Samanta 2006 moteris 4 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"

Dalyvių skaičius: 128

Dalyvių skaičius: 18

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Nutautas Nojus 2008 vyras 4 KYU Budoka
2 LTU/Kaunas Černauskas Nojus 2009 vyras 4 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
3 LTU/Babtai Šilkaitis Tadas 2008 vyras 4 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
4 LTU/Vilnius BOGDANOVIČ ERNEST 2009 vyras 4 KYU Lokys
5 LTU/Vilnius ŠILAK ALAN 2008 vyras 4 KYU Lokys
6 LTU/Vilnius Romanovskij Georg 2009 vyras 5 KYU Gralis - VMSC
7 LTU/Plungė Petrauskas Majus 2008 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
8 LTU/Plungė Steponavičius Tadas 2008 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
9 LTU/Kaunas Zelevas Vismantas 2008 vyras 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
10 LTU/Panevėžys Jutelis Arminas 2009 vyras 4 KYU Panevėžio SC-Ristis
11 LTU/Budoka Mantvidas Kairys 2008 vyras 5 KYU Budoka
12 LTU/Ukmergė GVILDYS DOVYDAS 2008 vyras 3 KYU Ukmergės dziudo klubas
13 LTU/PANEVĖŽYS Marinskas Aretas 2009 vyras 6 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
14 LTU/Ukmergė STRAGIS HARRI 2008 vyras 6 KYU Ukmergės dziudo klubas
15 LTU/PANEVĖŽYS Taura Patrikas 2008 vyras 5 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
16 LTU/Vilnius Gurskij Gabriel 2009 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
17 LTU/Kaunas Armandas Navikauskas 2008 vyras 5 KYU Kario kelias
18 LTU/Alytus Navikas Rokas 2008 vyras 4 KYU SRC - Alytis

Dalyvių skaičius: 19

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LAT/Riga Isakovs Timurs 2009 vyras 4 KYU Judo club SENSEI
2 LAT/Riga Rasimenoks Pavels 2010 vyras 5 KYU Judo club SENSEI
3 LAT/Riga Taraskins Maksims 2009 vyras 4 KYU Judo club SENSEI
4 LTU/Budoka Bazevičius Oskaras 2009 vyras 5 KYU Budoka
5 LTU/Kaunas Olšauskas Nojus 2010 vyras 5 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
6 LTU/Kaunas Einikas Adomas 2010 vyras 5 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
7 LAT/Riga Červinskis Bogdans 2010 vyras 4 KYU Jevgenijs Borodavko
8 LTU/Vilnius KURAJEV ERIK 2009 vyras 4 KYU Lokys
9 LTU/Vilnius Żidanavičius Emilis 2009 vyras 5 KYU Gralis - VMSC
10 LTU/Vilnius Žukauskas Matas 2008 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
11 Aruba/Kaunas Giniūnas Rimantas 2008 vyras 3 KYU Klubas "Kario kelias"
12 Aruba/Kaunas Žotkevičius Erikas 2008 vyras 5 KYU Klubas "Kario kelias"
13 LTU/Kaunas Česonis Gabrielius 2008 vyras 4 KYU Judo team Kaunas
14 LTU/Plungė Jakočiūnas Neronas 2009 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
15 LTU/Siauliai Jankus Kajus 2009 vyras 5 KYU S/C Atzalynas-
16 LTU/Elektrėnai Fjodorovs Deniss 2010 vyras 5 KYU Draugystė ESSC
17 LTU/Budoka Varanauskas Kipras 2009 vyras 5 KYU Budoka
18 LTU/PANEVĖŽYS Sakalauskas Kristupas 2009 vyras 6 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
19 LTU/Budoka Jasulaitis Jorintas 2009 vyras 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 15

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Balsevičius Martas 2008 vyras 4 KYU Budoka
2 LAT/Riga Kurganas Edgars 2009 vyras 4 KYU Jevgenijs Borodavko
3 LTU/Elektrėnai Aleksiejūnas Natas 2009 vyras 3 KYU Draugystė ESSC
4 LTU/Vilnius PILKAUSKAS EMILIJUS 2008 vyras 4 KYU Lokys
5 LTU/Jurbarko rajonas Barzdaitis Deividas 2008 vyras 3 KYU Jurbarko KKSC
6 LTU/Jurbarko rajonas Brigadierius Laurynas 2009 vyras 4 KYU Jurbarko KKSC
7 Aruba/Kaunas Blaževičius Paulius 2008 vyras 5 KYU Klubas "Kario kelias"
8 LTU/Siauliai Mikalauskas Kajus 2009 vyras 6 KYU S/C Atzalynas-
9 LTU/Vilnius Charevič Daniel 2009 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
10 LTU/Palanga/Kretinga Lukaitis Aleksandras 2008 vyras 5 KYU Dziudo klubas „Ardonas“/Palangos SC
11 LTU/Kaunas Karaška Rustis 2009 vyras 6 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
12 LTU/Panevėžys Karveckas Kipras 2008 vyras 4 KYU Panevėžio SC-Ristis
13 LTU/Panevėžys Balaišis Klaidas 2008 vyras 4 KYU Panevėžio SC-Ristis
14 LTU/Ukmergė AUKŠTUOLIS ARTŪRAS 2009 vyras 4 KYU Ukmergės dziudo klubas
15 LTU/PANEVĖŽYS Nobaras Jokūbas 2009 vyras 5 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC

Dalyvių skaičius: 22

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Šadlauskas Danielius 2009 vyras 5 KYU Budoka
2 LTU/Budoka Smirnovas Danila 2008 vyras 3 KYU Budoka
3 LTU/Kaunas Deimantas Kraujelis 2009 vyras 5 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
4 LTU/Elektrėnai Kliucevičius Lukas 2008 vyras 3 KYU Draugystė ESSC
5 EST/Tallinn Tammin Daniel 2009 vyras 3 KYU Judo club Dokyo
6 LTU/Pasvalys Volkovas Vijus 2009 vyras 4 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
7 LTU/Vilnius STRELKAUSKAS DOMANTAS 2009 vyras 4 KYU Lokys
8 LTU/Vilnius Savickis Lukas 2008 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
9 Aruba/Kaunas Ganiprauskas Emilis 2009 vyras 6 KYU Klubas "Kario kelias"
10 LTU/ALYTUS Cimbolas Timas 2009 vyras 3 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
11 EST/Kohtla-Jarve Alikhanov Amir 2010 vyras 4 KYU SK Afina
12 LTU/Kaunas Najulis Nedas 2008 vyras 4 KYU Judo team Kaunas
13 LTU/Kaunas Šimkus Danas 2009 vyras 4 KYU Judo team Kaunas
14 LTU/Kaunas Štarevičius Adrijus 2009 vyras 4 KYU Judo team Kaunas
15 LTU/Plungė Bružas Jokūbas 2008 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
16 LTU/Kaunas Šalučka Mindaugas 2008 vyras 5 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
17 LTU/Vilnius Sokolovski Martin 2009 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
18 LTU/Vilnius Kaziukevičius Einoras 2008 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
19 LTU/Palanga/Kretinga Farah Leonardas 2009 vyras 5 KYU Dziudo klubas „Ardonas“/Palangos SC
20 LTU/Panevėžys Žindulis Rokas 2008 vyras 4 KYU Panevėžio SC-Ristis
21 LTU/Vilnius Bogusevič Jelisej 2009 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
22 LTU/Vilnius Markšaitis Matas 2009 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"

Dalyvių skaičius: 10

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Mikonis Dangiras 2008 vyras 4 KYU Budoka
2 LTU/Vilnius TRUKŠIN DILAN 2008 vyras 4 KYU Lokys
3 LTU/Vilnius Grigorjev Emilis 2009 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
4 LAT/Riga Aleksejevs Aleksandrs 2009 vyras 6 KYU Judo club SENSEI
5 LTU/ALYTUS Jakubauskas Adris 2008 vyras 2 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
6 LTU/ALYTUS Kleponis Aleksas 2009 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
7 LTU/Plungė Gudas Dovydas 2009 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
8 LTU/Ukmergė AUKŠTUOLIS MARTYNAS 2009 vyras 4 KYU Ukmergės dziudo klubas
9 LAT/Ventspils Lisenko Ignats 2009 vyras 6 KYU SPARS
10 LTU/Kaunas Linas Buinickas 2009 vyras 5 KYU Kario kelias

Dalyvių skaičius: 16

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Janušis Žygimantas 2008 vyras 4 KYU Budoka
2 LTU/Pasvalys Mickeliūnas Rokas 2009 vyras 4 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
3 LTU/Vilnius Urbonas Skomantas 2008 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
4 LTU/Kėdainiai Sviderskas Dominykas 2009 vyras 4 KYU Kėdainių sporto centras
5 LTU/Plungė Švoba Ugnius 2008 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
6 LTU/Plungė Miknius Neimantas 2009 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
7 LTU/Siauliai Kancas Erikas 2009 vyras 5 KYU S/C Atzalynas-
8 LTU/Kaunas Juknevičius Tautgirdas 2008 vyras 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
9 LTU/Kaunas Petrulionis Nedas 2008 vyras 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
10 LTU/Ukmergė AUGŪNAS ARIJUS 2008 vyras 3 KYU Ukmergės dziudo klubas
11 LTU/Ukmergė PUPELIS NOJUS 2008 vyras 5 KYU Ukmergės dziudo klubas
12 LTU/Ukmergė VANČENKOVAS JUSTINAS 2008 vyras 5 KYU Ukmergės dziudo klubas
13 LTU/Ukmergė KOLOSOVAS KRISTUPAS 2009 vyras 3 KYU Ukmergės dziudo klubas
14 LTU/Vilnius Jakovič Damian 2009 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
15 LTU/Vilnius Žeimys Joris 2008 vyras 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
16 LTU/Kaunas Emilis Ganiprauskas 2009 vyras 5 KYU Kario kelias

Dalyvių skaičius: 12

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Pasvalys Jareckas Vytenis 2008 vyras 4 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
2 LTU/Vilnius LOBOVKIN EVALDAS 2008 vyras 4 KYU Lokys
3 LTU/Jurbarko rajonas Jocys Majus 2009 vyras 5 KYU Jurbarko KKSC
4 LTU/Jurbarko rajonas Kvietkus Kostas 2008 vyras 5 KYU Jurbarko KKSC
5 LAT/Riga Kamenskis Pjotors 2008 vyras 5 KYU Judo club SENSEI
6 LTU/ALYTUS Nedzinskas Titas 2008 vyras 3 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
7 LTU/Kaunas Stakeliūnas Kajus 2009 vyras 4 KYU Judo team Kaunas
8 LTU/Plungė Pocius Giedrius 2008 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
9 LTU/Siauliai Vaicekauskas Aivaras 2008 vyras 4 KYU S/C Atzalynas-
10 LTU/Siauliai Žvirgzdilas Aironas 2009 vyras 5 KYU S/C Atzalynas-
11 LTU/Panevėžys Charenka Kajus 2010 vyras 4 KYU Panevėžio SC-Ristis
12 LTU/Ukmergė LINARTAS TAUTVYDAS 2009 vyras 4 KYU Ukmergės dziudo klubas

Dalyvių skaičius: 9

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius KLIMAŠEVSKIS NIKITA 2009 vyras 4 KYU Lokys
2 LAT/Riga Zalevskis Fjodors 2008 vyras 3 KYU Judo club SENSEI
3 LTU/Kaunas Darulis Arturas 2009 vyras 3 KYU SM GAJA
4 LTU/Jurbarko rajonas Čekaitis Vitoldas 2008 vyras 4 KYU Jurbarko KKSC
5 LTU/Elektrėnai Karalevičius Žygimantas 2008 vyras 3 KYU Draugystė ESSC
6 LTU/ALYTUS Babaičenko Tajus 2009 vyras 3 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
7 LTU/Vilnius Šidlionok Jurij 2008 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
8 LTU/Budoka Obelienius tadas 2008 vyras 6 KYU Budoka
9 LAT/Ventspils Lisenko Zahars 2008 vyras 4 KYU SPARS

Dalyvių skaičius: 7

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Babtai Dičpetris Žygimantas 2009 vyras 4 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
2 LTU/Vilnius Genys Majus 2008 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
3 LTU/Plungė Stankevičius Ignas 2009 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
4 LTU/Panevėžys Fiodorovas Joris 2009 vyras 4 KYU Panevėžio SC-Ristis
5 LTU/Ukmergė TAMOŠAITIS ARMINAS 2008 vyras 4 KYU Ukmergės dziudo klubas
6 LAT/Ventspils Apsalons Aleksandrs 2009 vyras 5 KYU SPARS
7 Aruba/Kaunas Malinauskas Simas 2008 vyras 4 KYU Klubas "Kario kelias"