JUDO ANIMAL PLANET

Užsiregistravę dalyviai:

Dalyvių skaičius: 146

Dalyvių skaičius: 18

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Černauskas Nojus 2009 vyras 4 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
2 LTU/Vilnius BOGDANOVIČ ERNEST 2009 vyras 4 KYU Lokys
3 LTU/Kaunas Kraujelis Arminas 2011 vyras 5 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
4 LTU/Babtai Dičpetris Žygimantas 2009 vyras 4 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
5 LTU/Kaunas Nikitinas Justas 2010 vyras 5 KYU Judo team Kaunas
6 LAT/Ventspils Apsalons Aleksandrs 2009 vyras 5 KYU SPARS
7 LTU/Jurbarko rajonas Beinarys Ajus 2010 vyras 6 KYU Jurbarko KKSC
8 LTU/Vilnius Gurskij Gabriel 2009 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
9 LTU/Vilnius Paleičikas Nikolas 2009 vyras 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
10 LTU/Panevėžys Jutelis Arminas 2009 vyras 4 KYU Panevėžio SC-Ristis
11 LTU/Panevėžys Fiodorovas Joris 2009 vyras 4 KYU Panevėžio SC-Ristis
12 LTU/Plungė Narkus Emilijus 2009 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
13 LTU/Plungė Stankevičius Ignas 2009 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
14 LTU/Plungė Kosilač Gabrielius 2009 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
15 LTU/Plungė Ruškys Jokūbas 2009 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
16 LTU/ALYTUS Belij Dovydas 2009 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
17 LTU/Palanga/Kretinga Kibilda Benas 2010 vyras 5 KYU Dziudo klubas „Ardonas“/Palangos SC
18 LTU/PANEVĖŽYS Marinskas Aretas 2009 vyras 6 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC

Dalyvių skaičius: 13

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius Zaicevas Pranas 2012 vyras 5 KYU Gralis - VMSC
2 LTU/ALYTUS Liaugaudas Tomas 2013 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
3 LAT/Riga Катуа Никита 2010 vyras 6 KYU Jikan
4 LAT/Riga Милуш Дариуш 2009 vyras 6 KYU Jikan
5 LAT/Riga Павленко Алексей 2010 vyras 6 KYU Jikan
6 LTU/Vilnius Jakovič Domicjan 2011 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
7 LTU/Ukmergė PUPELIS TITAS 2012 vyras 6 KYU Ukmergės dziudo klubas
8 LTU/Panevėžys Rimėnas Arnas 2013 vyras 5 KYU Panevėžio SC-Ristis
9 LTU/Panevėžys Mikšionis Dovidas 2011 vyras 5 KYU Panevėžio SC-Ristis
10 LTU/Plungė Šatkauskas Rokas 2012 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
11 LTU/Palanga/Kretinga Panov Anatolij 2010 vyras 6 KYU Dziudo klubas „Ardonas“/Palangos SC
12 LTU/Budoka Martinaitis Denas 2013 vyras 6 KYU Budoka
13 LTU/Budoka Michmel Karolis 2012 vyras 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Olšauskas Matas 2010 vyras 4 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
2 LTU/Kaunas Gaidelis Simas 2012 vyras 5 KYU Judo team Kaunas
3 LAT/Riga Tanasi Sando 2011 vyras 5 KYU Jevgenijs Borodavko
4 LTU/Vilnius KIJEVIČ FABIAN 2012 vyras 5 KYU Lokys

Dalyvių skaičius: 16

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Olšauskas Nojus 2010 vyras 5 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
2 LTU/Budoka Damulis Benas 2010 vyras 5 KYU Budoka
3 LTU/ALYTUS Račkauskas Ignas 2010 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
4 LTU/Kaunas Jasaitis Rokas 2011 vyras 6 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
5 LTU/Kėdainiai Siutilas Emilis 2011 vyras 5 KYU Kėdainių sporto centras
6 LTU/Kaunas Pranciulis Klaidas 2010 vyras 5 KYU Judo team Kaunas
7 LAT/Riga Červinskis Bogdans 2010 vyras 4 KYU Jevgenijs Borodavko
8 LTU/Vilnius Miciulevičius Gilius 2010 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
9 LTU/Vilnius Miciulevičius Gustas 2010 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
10 LTU/Plungė Vaitkus Pijus 2012 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
11 LTU/ALYTUS Andriuškevičius Nojus 2010 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
12 LTU/ALYTUS Adžgauskas Redas 2010 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
13 LTU/Plungė Rimavičius Eiridas 2011 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
14 LTU/Trakai Miciulevičius Gilius 2010 vyras 4 KYU Trakų kksc
15 LTU/PANEVĖŽYS Vaišvidas Danielius 2011 vyras 6 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
16 LTU/Budoka Andiuškevičius Vilius 2010 vyras 5 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 22

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Dobrovolskis Mantas 2011 vyras 3 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
2 LTU/Budoka Bazevičius Oskaras 2009 vyras 5 KYU Budoka
3 LTU/Budoka Juknys Rokas 2010 vyras 5 KYU Budoka
4 LTU/Budoka Lenčiauskas Jonas 2009 vyras 6 KYU Budoka
5 LTU/Budoka Liškauskas Nojus 2010 vyras 5 KYU Budoka
6 LTU/Budoka Staškūnas Benas Pijus 2010 vyras 5 KYU Budoka
7 LTU/Kėdainiai Bolisas Danielius 2011 vyras 4 KYU Kėdainių sporto centras
8 LTU/Elektrėnai Grigošaitis Konstantinas 2009 vyras 6 KYU Draugystė
9 LTU/Elektrėnai Makulavičius Rokas 2009 vyras 5 KYU Draugystė
10 LTU/Vilnius Šitel Nikita 2010 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
11 LTU/Šilutė Leškys Juozas 2010 vyras 5 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
12 LTU/Kaunas Dambrauskas Nojus 2011 vyras 5 KYU "Marius dojo"
13 LTU/Kaunas Dovalga Nojus 2009 vyras 4 KYU "Marius dojo"
14 LTU/Plungė Jakočiūnas Neronas 2009 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
15 LTU/ALYTUS Bunevičius Donatas 2011 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
16 LTU/ALYTUS Stašinskas Emilis 2009 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
17 LTU/Palanga/Kretinga Ališauskas Paulius 2011 vyras 5 KYU Dziudo klubas „Ardonas“/Palangos SC
18 LTU/Budoka Varanauskas Džiugas 2011 vyras 5 KYU Budoka
19 LTU/Budoka Varanauskas Kipras 2009 vyras 5 KYU Budoka
20 LTU/Trakai Miciulevičius Gustas 2010 vyras 4 KYU Trakų kksc
21 LTU/PANEVĖŽYS Sakalauskas Kristupas 2009 vyras 6 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
22 LTU/PANEVĖŽYS Vaišvidas Gabrielius 2011 vyras 5 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC

Dalyvių skaičius: 14

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Einikas Adomas 2010 vyras 5 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
2 LTU/Budoka Budrys Enrikas 2010 vyras 5 KYU Budoka
3 LTU/ALYTUS Pileckas Dovydas 2010 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
4 LTU/Vilnius SKLIAUSTAS MODESTAS 2010 vyras 5 KYU Lokys
5 LTU/Vilnius SKLIAUSTAS MODESTAS 2010 vyras 5 KYU Lokys
6 LTU/Kėdainiai Pranevičius Pijus 2011 vyras 4 KYU Kėdainių sporto centras
7 LTU/Jurbarko rajonas Brigadierius Laurynas 2009 vyras 4 KYU Jurbarko KKSC
8 LTU/Šilutė Kazlauskas Tadas 2012 vyras 6 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
9 LTU/Šilutė Kovyrcovas Benas 2009 vyras 5 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
10 LTU/Šilutė Vytuvis Saimonas 2009 vyras 6 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
11 LTU/ALYTUS Mockus Jokūbas 2010 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
12 LTU/Palanga/Kretinga Viliušis Rokas 2009 vyras 6 KYU Dziudo klubas „Ardonas“/Palangos SC
13 LTU/Budoka Cibulskas Einoras 2010 vyras 5 KYU Budoka
14 LTU/PANEVĖŽYS Nobaras Jokūbas 2009 vyras 5 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC

Dalyvių skaičius: 18

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Deimantas Kraujelis 2009 vyras 5 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
2 LTU/Pasvalys Volkovas Vijus 2009 vyras 4 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
3 EST/Kohtla-Jarve Alikhanov Amir 2010 vyras 4 KYU SK Afina
4 LTU/Vilnius ANCEVIČ EDVIN 2010 vyras 4 KYU Lokys
5 LTU/Babtai Praspaliauskas Tarvinas 2011 vyras 6 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
6 LTU/Budoka Šadlauskas Danielius 2009 vyras 5 KYU Budoka
7 LTU/Budoka Šulga Vydūnas 2010 vyras 5 KYU Budoka
8 LTU/ALYTUS Cimbolas Timas 2009 vyras 3 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
9 LTU/Kaunas Šimkus Danas 2009 vyras 4 KYU Judo team Kaunas
10 LTU/Kaunas Štarevičius Adrijus 2009 vyras 4 KYU Judo team Kaunas
11 LTU/Elektrėnai Bunin Kirilas 2009 vyras 6 KYU Draugystė
12 LTU/Elektrėnai Griškus Vakaris 2009 vyras 6 KYU Draugystė
13 LTU/Ukmergė KAŠELYNAS LUKAS 2009 vyras 6 KYU Ukmergės dziudo klubas
14 LTU/Panevėžys Jutelis Vygintas 2012 vyras 5 KYU Panevėžio SC-Ristis
15 LTU/ALYTUS Anuškevičius Nojus 2010 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
16 LTU/Klaipėda Obrezkin Timofej 2009 vyras 6 KYU Viesulo SC
17 LTU/Palanga/Kretinga Farah Leonardas 2009 vyras 5 KYU Dziudo klubas „Ardonas“/Palangos SC
18 pasirinkite/Elektrėnai Aleksejūnas Natas 2009 vyras 3 KYU SK Draugystė/ESSC

Dalyvių skaičius: 14

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Palanga/Kretinga Kiauda Herkus 2010 vyras 5 KYU Dziudo klubas „Ardonas“/Palangos SC
2 LTU/ALYTUS Kleponis Aleksas 2009 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
3 LTU/ALYTUS Vainiušis Kipras 2010 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
4 LTU/Kaunas Linas Buinickas 2009 vyras 5 KYU Kario kelias
5 LTU/Vilnius VITUŠINSKI DOMINYK 2010 vyras 5 KYU Lokys
6 LTU/Vilnius VITUŠINSKI DOMINYK 2010 vyras 5 KYU Lokys
7 LTU/Vilnius Charevič Daniel 2009 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
8 LTU/Vilnius Sokolovski Martin 2009 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
9 LTU/Ukmergė AUKŠTUOLIS ARTŪRAS 2009 vyras 4 KYU Ukmergės dziudo klubas
10 LTU/Kaunas Klizas Paulius 2013 vyras 5 KYU "Marius dojo"
11 LTU/Plungė Gudas Dovydas 2009 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
12 LTU/ALYTUS Naidiuk Kajus 2010 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
13 LTU/Klaipėda Mockevičius Tauras 2009 vyras 5 KYU Viesulo SC
14 LTU/Gargždai Vaitkus Nojus 2009 vyras 5 KYU Gargždų SM

Dalyvių skaičius: 15

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Pasvalys Mickeliūnas Rokas 2009 vyras 4 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
2 LTU/Budoka Slavinskas Reinas 2010 vyras 5 KYU Budoka
3 LTU/Vilnius Šimkus Orestas 2010 vyras 5 KYU Gralis - VMSC
4 LTU/Kaunas Emilis Ganiprauskas 2009 vyras 5 KYU Kario kelias
5 LTU/Kėdainiai Minskas Gvidas 2010 vyras 4 KYU Kėdainių sporto centras
6 LTU/Kėdainiai Sviderskas Dominykas 2009 vyras 4 KYU Kėdainių sporto centras
7 LAT/Ventspils Lisenko Ignats 2009 vyras 6 KYU SPARS
8 LTU/Elektrėnai Pinelis Modestas 2010 vyras 6 KYU Draugystė
9 LTU/Vilnius Grigorjev Emilis 2009 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
10 LTU/Vilnius Jakovič Damian 2009 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
11 LTU/Vilnius Voicekovski Rajmund 2009 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
12 LTU/Ukmergė KOLOSOVAS KRISTUPAS 2009 vyras 3 KYU Ukmergės dziudo klubas
13 LTU/Plungė Miknius Neimantas 2009 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
14 LTU/Klaipėda Juozapavičius Jokūbas 2009 vyras 6 KYU Viesulo SC
15 LTU/Gargždai Beržinis Arminas 2009 vyras 6 KYU Gargždų SM

Dalyvių skaičius: 8

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius KULIEŠO DEIVIDAS 2010 vyras 4 KYU Lokys
2 LTU/Vilnius KULIEŠO DEIVIDAS 2010 vyras 4 KYU Lokys
3 LTU/Kaunas Stakeliūnas Kajus 2009 vyras 4 KYU Judo team Kaunas
4 LTU/Ukmergė LINARTAS TAUTVYDAS 2009 vyras 4 KYU Ukmergės dziudo klubas
5 LTU/Panevėžys Charenka Kajus 2010 vyras 4 KYU Panevėžio SC-Ristis
6 LTU/Kaunas Krencius Aidas 2010 vyras 4 KYU "Marius dojo"
7 LTU/Palanga/Kretinga Butkevičius Tomas 2009 vyras 6 KYU Dziudo klubas „Ardonas“/Palangos SC
8 LTU/Budoka Veiveris Justinas 2010 vyras 5 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/ALYTUS Babaičenko Tajus 2009 vyras 3 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
2 LTU/Vilnius KLIMAŠEVSKIS NIKITA 2009 vyras 4 KYU Lokys
3 LTU/Vilnius Valeika Vilius 2009 vyras 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
4 LTU/Panevėžys Meškinis Ignas 2011 vyras 5 KYU Panevėžio SC-Ristis

Dalyvių skaičius: 87

Dalyvių skaičius: 11

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Pasvalys Rinkiavičius Aleksas 2007 vyras 3 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
2 LTU/Babtai Šilkaitis Tadas 2008 vyras 4 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
3 LTU/Vilnius ŠILAK ALAN 2008 vyras 4 KYU Lokys
4 LTU/Kaunas Armandas Navikauskas 2008 vyras 5 KYU Kario kelias
5 LTU/Kaunas Masteka Titas 2007 vyras 3 KYU Danas/Gaja
6 LTU/Vilnius Šichas Mykolas 2007 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
7 LTU/Šilutė Klimanskis Ignas 2008 vyras 4 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
8 LTU/Panevėžys Načiščionis Nedas 2007 vyras 4 KYU Panevėžio SC-Ristis
9 LTU/Klaipėda Kersnauskas Kęstutis 2007 vyras 5 KYU Viesulo SC
10 LTU/Budoka Mantvidas Kairys 2008 vyras 5 KYU Budoka
11 LTU/PANEVĖŽYS Taura Patrikas 2008 vyras 5 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC

Dalyvių skaičius: 11

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Balsevičius Martas 2008 vyras 4 KYU Budoka
2 LTU/Kaunas Česonis Gabrielius 2008 vyras 4 KYU Judo team Kaunas
3 LTU/Jurbarko rajonas Barzdaitis Deividas 2008 vyras 3 KYU Jurbarko KKSC
4 LAT/Riga Смирнов Денис 2008 vyras 6 KYU Jikan
5 LTU/Vilnius PILKAUSKAS EMILIJUS 2008 vyras 4 KYU Lokys
6 LTU/Vilnius Ažubalis Maksas 2007 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
7 LTU/Vilnius Žukauskas Matas 2008 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
8 LTU/Panevėžys Karveckas Kipras 2008 vyras 4 KYU Panevėžio SC-Ristis
9 LTU/Klaipėda Skvorcov Roman 2008 vyras 5 KYU Viesulo SC
10 LTU/Palanga/Kretinga Lukaitis Aleksandras 2008 vyras 5 KYU Dziudo klubas „Ardonas“/Palangos SC
11 Aruba/Kaunas Giniūnas Rimantas 2008 vyras 3 KYU Klubas "Kario kelias"

Dalyvių skaičius: 6

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Ivanovas Mantas 2007 vyras 3 KYU Budoka
2 LTU/Budoka Smirnovas Danila 2008 vyras 3 KYU Budoka
3 LTU/Kaunas Šalučka Mindaugas 2008 vyras 5 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
4 LTU/Vilnius Savickis Lukas 2008 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
5 LTU/Panevėžys Žindulis Rokas 2008 vyras 4 KYU Panevėžio SC-Ristis
6 LTU/Klaipėda Ziminas Orestas 2007 vyras 3 KYU Viesulo SC

Dalyvių skaičius: 6

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Mikonis Dangiras 2008 vyras 4 KYU Budoka
2 LTU/ALYTUS Jakubauskas Adris 2008 vyras 2 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
3 LTU/Jurbarko rajonas Kasparavičius Nidijus 2007 vyras 3 KYU Jurbarko KKSC
4 LTU/Vilnius TRUKŠIN DILAN 2008 vyras 4 KYU Lokys
5 LTU/Vilnius TRUKŠIN DILAN 2008 vyras 4 KYU Lokys
6 pasirinkite/Elektrėnai Kliucevičius Lukas 2008 vyras 3 KYU SK Draugystė/ESSC

Dalyvių skaičius: 10

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius Breskus Aleksandras 2007 vyras 4 KYU Gralis - VMSC
2 LTU/ALYTUS Liaugaudas Matas 2007 vyras 2 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
3 LTU/Kaunas Stanevičius Aurimas 2007 vyras 3 KYU Danas/Gaja
4 LTU/Ukmergė PUPELIS NOJUS 2008 vyras 5 KYU Ukmergės dziudo klubas
5 LTU/Panevėžys Juška Gustas 2007 vyras 4 KYU Panevėžio SC-Ristis
6 LTU/Plungė Jakas Eimantas 2007 vyras 4 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
7 LTU/Plungė Narkus Girvydas 2007 vyras 3 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
8 LTU/Klaipėda Baranov Dmitrij 2007 vyras 5 KYU Viesulo SC
9 pasirinkite/Elektrėnai Jatkevičius Airidas 2007 vyras 4 KYU SK Draugystė/ESSC
10 LTU/PANEVĖŽYS Šimoliūnas Vakaris 2007 vyras 4 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC

Dalyvių skaičius: 15

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Janušis Žygimantas 2008 vyras 4 KYU Budoka
2 LTU/Budoka Vagulis Danas 2007 vyras 4 KYU Budoka
3 LTU/Vilnius Richter Martin 2007 vyras 4 KYU Gralis - VMSC
4 LTU/ALYTUS Nedzinskas Titas 2008 vyras 3 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
5 LTU/Kaunas Šalučka Tautvydas 2007 vyras 4 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
6 LTU/Vilnius LOBOVKIN EVALDAS 2008 vyras 4 KYU Lokys
7 LTU/Vilnius Urbonas Skomantas 2008 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
8 LTU/Ukmergė KOLOSOVAS VILHELMAS 2007 vyras 5 KYU Ukmergės dziudo klubas
9 LTU/Šilutė Juknius Kajus 2008 vyras 6 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
10 LTU/Panevėžys Mikšionis Arnas 2007 vyras 4 KYU Panevėžio SC-Ristis
11 LTU/Panevėžys Charenka Majus 2007 vyras 4 KYU Panevėžio SC-Ristis
12 LTU/Plungė Pocius Giedrius 2008 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
13 LTU/Klaipėda Merkuševas Andrius 2007 vyras 6 KYU Viesulo SC
14 LTU/Budoka Obelienius tadas 2008 vyras 6 KYU Budoka
15 pasirinkite/Elektrėnai Voišel Kristupas 2007 vyras 4 KYU SK Draugystė/ESSC

Dalyvių skaičius: 13

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Elektrėnai Karalevičius Žygimantas 2008 vyras 3 KYU Draugystė ESSC
2 LTU/Budoka Merfeldas Gustas 2007 vyras 4 KYU Budoka
3 LTU/Vilnius Aukštakojis Karolis 2007 vyras 4 KYU Gralis - VMSC
4 LTU/ALYTUS Grėbliauskas Pijus 2007 vyras 3 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
5 LTU/Kėdainiai Jasaitis Aretas 2007 vyras 3 KYU Kėdainių sporto centras
6 LTU/Kaunas Nikitinas Giedrius 2008 vyras 5 KYU Judo team Kaunas
7 LTU/Kaunas Pečiulis Matas 2007 vyras 4 KYU Danas/Gaja
8 LTU/Kaunas Sologubas Jokūbas 2007 vyras 4 KYU Danas/Gaja
9 LAT/Ventspils Lisenko Zahars 2008 vyras 4 KYU SPARS
10 LTU/Vilnius Rimdžius Karolis 2007 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
11 LTU/Ukmergė FOLMER ASTIJUS 2007 vyras 4 KYU Ukmergės dziudo klubas
12 LTU/Šilutė Jogminas Pijus 2008 vyras 3 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
13 pasirinkite/Elektrėnai Karalevičius Žygimantas 2008 vyras 3 KYU SK Draugystė/ESSC

Dalyvių skaičius: 6

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LAT/Riga Avdeev Alexander 2007 vyras 3 KYU Jikan
2 LTU/Vilnius Ragauskas Nikas 2007 vyras 4 KYU Gralis - VMSC
3 LTU/Vilnius Genys Majus 2008 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
4 LTU/Vilnius Račka Norbertas 2007 vyras 3 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
5 LTU/Ukmergė DIDŽIOKAS TAUTVYDAS 2007 vyras 3 KYU Ukmergės dziudo klubas
6 LTU/PANEVĖŽYS Rutkevičius Jonas 2007 vyras 5 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC

Dalyvių skaičius: 9

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Pasvalys Gegieckas Jorūnas 2007 vyras 4 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
2 LTU/Elektrėnai Kybartas Lukas 2007 vyras 3 KYU Draugystė
3 LTU/Kaunas Genevičius Tajus 2007 vyras 3 KYU SM GAJA
4 LAT/Riga Bumazhkin Elisey 2007 vyras 1 KYU Jikan
5 LTU/Ukmergė NAVICKAS NOJUS 2007 vyras 5 KYU Ukmergės dziudo klubas
6 LTU/Šilutė Višniauskas Justas 2007 vyras 5 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
7 LTU/Panevėžys Perevičius Arminas 2007 vyras 4 KYU Panevėžio SC-Ristis
8 LTU/Plungė Petrauskas Majus 2008 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
9 LTU/Plungė Žilys Tomas 2007 vyras 4 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC

Dalyvių skaičius: 48

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Pasvalys Žemaitaitytė Saulė 2006 moteris 5 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
2 LTU/PANEVĖŽYS Deimantė Chush 2006 moteris 4 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
3 LTU/PANEVĖŽYS Rugilė Stasiulytė 2005 moteris 3 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC

Dalyvių skaičius: 6

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Andriuškevičiūtė Auksė 2010 moteris 6 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
2 LTU/Elektrėnai Gvazdauskaitė Faustėja 2008 moteris 5 KYU Draugystė ESSC
3 LTU/Budoka Užkurytė Justė 2009 moteris 5 KYU Budoka
4 LTU/ALYTUS Norkunaitė Mileda 2011 moteris 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
5 LTU/Budoka Cibulskaitė Rusnė 2010 moteris 5 KYU Budoka
6 pasirinkite/Elektrėnai Gvazdauskaitė Faustėja 2008 moteris 4 KYU SK Draugystė/ESSC

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Bušauskaitė Miglė 2007 moteris 3 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
2 LTU/Budoka Vitkauskaitė Audrina 2009 moteris 5 KYU Budoka
3 LTU/Kaunas Simanaitytė Marija 2010 moteris 4 KYU "Marius dojo"
4 LTU/Budoka Ašmonaitė Mėta 2009 moteris 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Einikaitė Vytautė 2007 moteris 4 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
2 LTU/ALYTUS Kuznecovaitė Kristina 2010 moteris 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
3 LTU/Budoka Michmel Dominyka 2009 moteris 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 7

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Babtai Kulikauskaitė Meida 2009 moteris 2 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
2 LTU/Babtai Tamašauskaitė Kamilė 2008 moteris 5 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
3 LTU/Vilnius Ragauskaitė Viktorija 2009 moteris 3 KYU Gralis - VMSC
4 LTU/Vilnius Tenenytė Adelė 2009 moteris 4 KYU Gralis - VMSC
5 LTU/Kėdainiai Vanžodaitė Austėja 2008 moteris 4 KYU Kėdainių sporto centras
6 LTU/Vilnius Vorobjova Polina 2006 moteris 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
7 LTU/Panevėžys Marozaitė Rugilė 2006 moteris 3 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”

Dalyvių skaičius: 11

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Samsonaitė Samanta 2006 moteris 4 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
2 LTU/Babtai Norvilaitė Simona 2008 moteris 5 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
3 LTU/Kaunas Miciulevičiūtė Luknė 2007 moteris 6 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
4 LTU/Vilnius Česlauskaitė Deimantė 2007 moteris 3 KYU Gralis - VMSC
5 LTU/ALYTUS Šimanskaitė Enrika 2005 moteris 3 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
6 LTU/Vilnius Šimanskaja Viktorija 2009 moteris 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
7 LTU/Vilnius Michailova Anastasija 2006 moteris 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
8 LTU/Plungė Endriekutė Barbora 2005 moteris 1 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
9 LTU/Plungė Steponavičiūtė Austėja 2007 moteris 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
10 LTU/Gargždai Bendikaitė Viltė 2008 moteris 6 KYU Gargždų SM
11 Aruba/Kaunas Lapinskaitė Viktorija 2007 moteris 4 KYU Klubas "Kario kelias"

Dalyvių skaičius: 7

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 EST/Kohtla-Jarve Ušanova Valeria 2005 moteris 3 KYU SK Afina
2 LTU/Vilnius Rakalovičiūtė Ieva 2006 moteris 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
3 LTU/Vilnius Navickaitė Marta 2006 moteris 2 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
4 LTU/Vilnius Černilova Anastasija 2006 moteris 3 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
5 LTU/Vilnius Kuchar Varvara 2006 moteris 2 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
6 LTU/Vilnius Melko Jurgita 2005 moteris 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
7 Aruba/Kaunas Railaitė Viktorija 2006 moteris 4 KYU Klubas "Kario kelias"

Dalyvių skaičius: 7

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Vilkauskaitė Ula 2005 moteris 2 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
2 LTU/Kaunas Kazlauskaitė Nida 2005 moteris 3 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
3 LTU/Kėdainiai Juodrytė Nerija 2005 moteris 2 KYU Kėdainių sporto centras
4 LTU/Babtai Dičpetrytė Augustė 2005 moteris 2 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
5 LTU/ALYTUS Mažeikaitė Gabrielė 2006 moteris 4 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
6 LTU/Gargždai Norvilaitė Audra 2005 moteris 4 KYU Gargždų SM
7 LTU/Klaipėda Serapinaitė Andreja 2005 moteris 3 KYU Viesulo SC