XXXIII International juniors and youth Judo competition in the memory of A. Juozapavičius

Užsiregistravę dalyviai:

Dalyvių skaičius: 37

Dalyvių skaičius: 1

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LAT/Jelgava Vladimirovs Viļens 2010 vyras 5 KYU Judo club KIN

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Plungė Šatkauskas Rokas 2012 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
2 LTU/ALYTUS Liaugaudas Tomas 2013 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC

Dalyvių skaičius: 6

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Plungė Vaitkus Pijus 2012 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
2 LTU/ALYTUS Andriuškevičius Kajus 2010 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
3 LTU/ALYTUS Račkauskas Ignas 2010 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
4 LTU/ALYTUS Adžgauskas Redas 2010 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
5 LTU/ALYTUS Andriuškevičius Nojus 2010 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
6 LAT/Jelgava Šeluhins Iļdars 2011 vyras 5 KYU Judo club KIN

Dalyvių skaičius: 5

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Gvildys Ignas 2010 vyras 4 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
2 LTU/ALYTUS Bunevičius Donatas 2011 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
3 LAT/Jelgava Popoks Aleskandrs 2012 vyras 6 KYU Judo club KIN
4 LAT/Jelgava Tuuļs Aleskandrs 2010 vyras 5 KYU Judo club KIN
5 LTU/Vilnius Šitel Nikita 2010 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"

Dalyvių skaičius: 7

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LAT/Riga Sokolovs Dmitrijs 2011 vyras 5 KYU Judo club SENSEI
2 LAT/Riga Titovs Maksims 2010 vyras 5 KYU Judo club SENSEI
3 LTU/Vilnius SKLIAUSTAS MODESTAS 2010 vyras 5 KYU Lokys
4 LTU/Siauliai Adrijus Jankus 2012 vyras 6 KYU S/C Atzalynas-
5 LTU/Kaunas Sokas Dovydas 2010 vyras 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
6 LTU/Kaunas Petrulionis Rėjus 2010 vyras 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
7 LTU/ALYTUS Mockus Jokūbas 2010 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC

Dalyvių skaičius: 8

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LAT/Riga Vasins Ruslans 2011 vyras 5 KYU Judo club SENSEI
2 LTU/Babtai Praspaliauskas Tarvinas 2011 vyras 6 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
3 EST/Kohtla-Jarve Alikhanov Amir 2010 vyras 4 KYU SK Afina
4 LTU/Vilnius ANCEVIČ EDVIN 2010 vyras 4 KYU Lokys
5 LTU/Vilnius ANCEVIČ EDVIN 2010 vyras 4 KYU Lokys
6 LTU/Vilnius ANCEVIČ EDVIN 2010 vyras 4 KYU Lokys
7 LTU/ALYTUS Anuškevičius Nojus 2010 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
8 Liechtenstein/Skuodas Jazbutis Vykintas 2010 vyras 4 KYU Randori, Skuodo KKSC

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Siauliai Balsys Dominykas 2010 vyras 5 KYU S/C Atzalynas-
2 LTU/Vilnius Rysevas Leonardas 2010 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"

Dalyvių skaičius: 1

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LAT/Jelgava Birnītis Jānis Jakobs 2011 vyras 6 KYU Judo club KIN

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius KULIEŠO DEIVIDAS 2010 vyras 4 KYU Lokys
2 LTU/Kaunas Juknevičius Žymantas 2010 vyras 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
3 Liechtenstein/Skuodas Strakšys Jomantas 2010 vyras 5 KYU Randori, Skuodo KKSC
4 Liechtenstein/Skuodas Mažrimas Augustas 2010 vyras 4 KYU Randori, Skuodo KKSC

Dalyvių skaičius: 1

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/ALYTUS Sakavičius Airidas 2010 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC

Dalyvių skaičius: 8

Dalyvių skaičius: 1

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 Liechtenstein/Skuodas Draukšaitė Gytė 2010 moteris 4 KYU Randori, Skuodo KKSC

Dalyvių skaičius: 0

Sportininkų nerasta

Dalyvių skaičius: 0

Sportininkų nerasta

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Babtai Kulikauskaitė Lėja 2011 moteris 5 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
2 LTU/Kaunas Stumbrevičiūtė Daniela 2010 moteris 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Andriuškevičiūtė Auksė 2010 moteris 6 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
2 LTU/Kaunas Jonušaitė Ieva 2010 moteris 6 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
3 LTU/ALYTUS Norkunaitė Mileda 2011 moteris 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC

Dalyvių skaičius: 1

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/ALYTUS Kuznecovaitė Kristina 2010 moteris 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC

Dalyvių skaičius: 1

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 Liechtenstein/Skuodas Domarkaitė Monika 2010 moteris 5 KYU Randori, Skuodo KKSC

Dalyvių skaičius: 63

Dalyvių skaičius: 5

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Babtai Šilkaitis Tadas 2008 vyras 4 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
2 LTU/Vilnius ŠILAK ALAN 2008 vyras 4 KYU Lokys
3 LTU/Vilnius ŠILAK ALAN 2008 vyras 4 KYU Lokys
4 LTU/Panevėžys Načiščionis Nedas 2007 vyras 4 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
5 LTU/PANEVĖŽYS Taura Patrikas 2008 vyras 5 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC

Dalyvių skaičius: 16

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Jurbarko rajonas Barzdaitis Deividas 2008 vyras 3 KYU Jurbarko KKSC
2 EST/Kohtla-Jarve Alikhanov Amir 2010 vyras 4 KYU SK Afina
3 LTU/Jurbarko rajonas Brigadierius Laurynas 2009 vyras 4 KYU Jurbarko KKSC
4 LTU/Vilnius ANCEVIČ EDVIN 2010 vyras 4 KYU Lokys
5 LTU/Vilnius ANCEVIČ EDVIN 2010 vyras 4 KYU Lokys
6 LTU/Vilnius PILKAUSKAS EMILIJUS 2008 vyras 4 KYU Lokys
7 LTU/Vilnius PILKAUSKAS EMILIJUS 2008 vyras 4 KYU Lokys
8 LTU/Siauliai Jankus Kajus 2009 vyras 5 KYU S/C Atzalynas-
9 LTU/Siauliai Mikalauskas Kajus 2009 vyras 6 KYU S/C Atzalynas-
10 LTU/Panevėžys Juška Gustas 2007 vyras 4 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
11 LTU/Panevėžys Karveckas Kipras 2008 vyras 4 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
12 LTU/Vilnius Ažubalis Maksas 2007 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
13 LTU/Klaipėda Skvorcov Roman 2008 vyras 5 KYU Viesulo SC
14 LTU/Klaipėda Ziminas Orestas 2007 vyras 3 KYU Viesulo SC
15 Liechtenstein/Skuodas Šadeikis Jokūbas 2009 vyras 4 KYU Randori, Skuodo KKSC
16 Liechtenstein/Skuodas Odinas Orestas 2009 vyras 4 KYU Randori, Skuodo KKSC

Dalyvių skaičius: 7

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LAT/Saldus STEPIŅŠ Valters 2009 vyras 4 KYU Saldus
2 LAT/Riga Čeļadins Nikita 2007 vyras 3 KYU Judo club SENSEI
3 LTU/Vilnius TRUKŠIN DILAN 2008 vyras 4 KYU Lokys
4 LTU/Siauliai Bandzinas Matas 2008 vyras 5 KYU S/C Atzalynas-
5 LTU/Kaunas Juknevičius Tautgirdas 2008 vyras 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
6 LAT/Jelgava Britikovs Deniss 2008 vyras 3 KYU Judo club KIN
7 LAT/Jelgava Kabacijs Aleksandrs 2009 vyras 5 KYU Judo club KIN

Dalyvių skaičius: 7

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Jurbarko rajonas Kasparavičius Nidijus 2007 vyras 3 KYU Jurbarko KKSC
2 LTU/Plungė Narkus Girvydas 2007 vyras 3 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
3 LTU/ALYTUS Liaugaudas Matas 2007 vyras 2 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
4 LTU/Panevėžys Mikšionis Arnas 2007 vyras 4 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
5 LTU/Vilnius Grigorjev Emilis 2009 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
6 LTU/Klaipėda Mockevičius Tauras 2009 vyras 5 KYU Viesulo SC
7 LTU/Gargždai Vaitkus Nojus 2009 vyras 5 KYU Gargždų SM

Dalyvių skaičius: 12

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LAT/Riga Borovkov Artyom 2007 vyras 4 KYU BoskO
2 LTU/Vilnius LOBOVKIN EVALDAS 2008 vyras 4 KYU Lokys
3 LTU/Jurbarko rajonas Kvietkus Kostas 2008 vyras 5 KYU Jurbarko KKSC
4 LTU/Siauliai Metrikis Regimantas 2007 vyras 4 KYU S/C Atzalynas-
5 LTU/Siauliai Vaicekauskas Aivaras 2008 vyras 4 KYU S/C Atzalynas-
6 LTU/Siauliai Kancas Erikas 2009 vyras 5 KYU S/C Atzalynas-
7 LTU/Siauliai Žvirgzdilas Aironas 2009 vyras 5 KYU S/C Atzalynas-
8 LTU/Kaunas Petrulionis Nedas 2008 vyras 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
9 LTU/ALYTUS Grėbliauskas Pijus 2007 vyras 3 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
10 LTU/ALYTUS Nedzinskas Titas 2008 vyras 3 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
11 LTU/PANEVĖŽYS Šimoliūnas Vakaris 2007 vyras 4 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
12 LTU/Jonava Justinavičius Mantas 2007 vyras 2 KYU Sporto klubas "Sparta"

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LAT/Saldus ZOLMANIS Ričards 2007 vyras 3 KYU Saldus
2 LTU/Jurbarko rajonas Čekaitis Vitoldas 2008 vyras 4 KYU Jurbarko KKSC
3 LTU/Siauliai Gorys Rokas 2007 vyras 4 KYU S/C Atzalynas-
4 LTU/ALYTUS Babaičenko Tajus 2009 vyras 3 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC

Dalyvių skaičius: 6

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Babtai Dičpetris Žygimantas 2009 vyras 4 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
2 LAT/Jelgava Vladimirovs Viļens 2010 vyras 5 KYU Judo club KIN
3 LTU/Vilnius Genys Majus 2008 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
4 LTU/Vilnius Račka Norbertas 2007 vyras 3 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
5 LTU/Klaipėda Saltonas Aldas 2007 vyras 4 KYU Viesulo SC
6 LTU/PANEVĖŽYS Rutkevičius Jonas 2007 vyras 5 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC

Dalyvių skaičius: 6

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LAT/Riga Bumazhkin Elisey 2007 vyras 1 KYU Jikan
2 LTU/Siauliai Džiugys Rokas 2007 vyras 4 KYU S/C Atzalynas-
3 LTU/Kaunas Montvila Vėjas 2007 vyras 4 KYU Danas/Gaja
4 LAT/Jelgava Losāns Arnolds 2009 vyras 4 KYU Judo club KIN
5 LAT/Jelgava Žukausks Dmitrijs 2009 vyras 4 KYU Judo club KIN
6 LTU/Klaipėda Kersnauskas Kęstutis 2007 vyras 5 KYU Viesulo SC

Dalyvių skaičius: 11

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Žekonytė Santautė 2008 moteris 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
2 LAT/Jelgava Kotkova Aleksandra 2007 moteris 6 KYU Judo club KIN
3 Liechtenstein/Skuodas Sėlenytė Gabrielė 2007 moteris 6 KYU Randori, Skuodo KKSC

Dalyvių skaičius: 0

Sportininkų nerasta

Dalyvių skaičius: 1

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Bušauskaitė Miglė 2007 moteris 3 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"

Dalyvių skaičius: 1

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Babtai Kulikauskaitė Meida 2009 moteris 2 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Babtai Tamašauskaitė Kamilė 2008 moteris 5 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
2 LTU/Kaunas Išganaitė Alisa 2008 moteris 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"

Dalyvių skaičius: 1

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Miciulevičiūtė Luknė 2007 moteris 6 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Babtai Norvilaitė Simona 2008 moteris 5 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
2 LAT/Jelgava Losāne Sofija 2008 moteris 5 KYU Judo club KIN
3 LTU/Vilnius Šimanskaja Viktorija 2009 moteris 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"

Dalyvių skaičius: 45

Dalyvių skaičius: 6

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius MAKSIMOV DENIS 2005 vyras 1 KYU Lokys
2 LTU/Vilnius Zavistanavičius Paulius 2005 vyras 3 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
3 LTU/Vilnius Radzevičius Algirdas 2004 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
4 LTU/Klaipėda Gozbenko Ilja 2006 vyras 4 KYU Viesulo SC
5 LTU/Gargždai Skolevičius Jonas 2006 vyras 6 KYU Gargždų SM
6 LTU/PANEVĖŽYS ARMANDAS VAŠKAS 2004 vyras 2 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC

Dalyvių skaičius: 1

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LAT/Riga Čeļadins Nikita 2007 vyras 3 KYU Judo club SENSEI

Dalyvių skaičius: 6

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LAT/Saldus JĒKABSONS Jēkabs 2006 vyras 3 KYU Saldus
2 EST/Kohtla-Jarve Šur Mihhail 2006 vyras 3 KYU SK Afina
3 LTU/Siauliai Vaicekauskas Aivaras 2008 vyras 4 KYU S/C Atzalynas-
4 LTU/ALYTUS Račkauskas Gytis 2005 vyras 2 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
5 LTU/Gargždai Plesevičius Lukas 2005 vyras 4 KYU Gargždų SM
6 LTU/Jonava Justinavičius Mantas 2007 vyras 2 KYU Sporto klubas "Sparta"

Dalyvių skaičius: 7

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius BOJAROVIČ ARTUR 2006 vyras 2 KYU Lokys
2 LTU/Siauliai Gorys Rokas 2007 vyras 4 KYU S/C Atzalynas-
3 LTU/Kaunas Miciulevičius Adolis 2005 vyras 6 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
4 LTU/ALYTUS Maldonis Pijus 2005 vyras 3 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
5 LTU/Vilnius Polikevičius Simas 2006 vyras 2 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
6 LTU/Klaipėda Jakovlev Maksim 2004 vyras 1 KYU Viesulo SC
7 LTU/Gargždai Deringis Andrius 2005 vyras 4 KYU Gargždų SM

Dalyvių skaičius: 9

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius BOLZAN NIKITA 2006 vyras 1 KYU Lokys
2 LTU/Vilnius BOLZAN NIKITA 2006 vyras 1 KYU Lokys
3 LTU/Vilnius UČKURONIS MAKSIMILJAN 2004 vyras 2 KYU Lokys
4 LTU/Panevėžys Žindulis Benas 2005 vyras 4 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
5 LTU/Panevėžys Norkevičius Matas 2004 vyras 1 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
6 LTU/Vilnius Jovsa Deividas 2006 vyras 3 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
7 LTU/Klaipėda Budginas Enrikas 2005 vyras 3 KYU Viesulo SC
8 LTU/PANEVĖŽYS Miceika Dominykas 2005 vyras 4 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
9 LTU/Panevėžys Snudaitis Ernestas 2004 vyras 2 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”

Dalyvių skaičius: 8

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LAT/Riga Kamensky Denis 2005 vyras 2 KYU BoskO
2 LTU/Vilnius ANCEVIČIUS PATRICIJUS 2004 vyras 1 KYU Lokys
3 LTU/Vilnius GRABLEVSKIJ DANIEL 2006 vyras 3 KYU Lokys
4 LTU/Vilnius Tiažkij Artiom 2005 vyras 3 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
5 LTU/Vilnius Vincelovič Daniil 2004 vyras 1 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
6 LTU/Vilnius Raulušonis Augis 2004 vyras 3 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
7 LTU/Klaipėda Vaišvila Julius 2006 vyras 3 KYU Viesulo SC
8 LTU/Gargždai Lavrentjevas Dominykas 2006 vyras 4 KYU Gargždų SM

Dalyvių skaičius: 6

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Pasvalys Juršys Armandas 2004 vyras 1 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
2 LTU/Plungė Narkus Vygirdas 2006 vyras 3 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
3 LTU/ALYTUS Bilius Pijus 2004 vyras 2 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
4 LTU/Panevėžys Rapkevičius Rokas 2006 vyras 4 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
5 LAT/Jelgava Grigorjevs Raimonds 2004 vyras 3 KYU Judo club KIN
6 LTU/Klaipėda Zinkevičius Mantas 2005 vyras 5 KYU Viesulo SC

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Siauliai Meškauskas Ainius 2004 vyras 3 KYU S/C Atzalynas-
2 LTU/Klaipėda Čupalov Jegor 2006 vyras 3 KYU Viesulo SC

Dalyvių skaičius: 25

Dalyvių skaičius: 6

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Siauliai Urbonaitė Laura 2004 moteris 2 KYU S/C Atzalynas-
2 LTU/Kaunas Jūra Subačiūtė 2004 moteris 1 KYU Danas/Gaja