V ATVIRAS PASVALIO DZIUDO ČEMPIONATAS

Užsiregistravę dalyviai:

Dalyvių skaičius: 43

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Pasvalys Žemaitaitis Lukas 2013 vyras 6 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
2 LTU/ALYTUS Antanavičius Adomas 2013 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
3 LTU/Šilutė Burba Benas 2013 vyras 6 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
4 LTU/Panevėžys Juknevičius Emilis 2014 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kėdainiai Sidorovas Tajus 2014 vyras 6 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
2 LTU/Elektrėnai Bočkovas Vėjas 2015 vyras 6 KYU Draugystė
3 LTU/Panevėžys Unskinas Simonas 2015 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Elektrėnai Pabedinskas Arminas 2014 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
2 LTU/Vilnius Chrypa Mateuš 2014 vyras 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
3 LAT/Riga Stelmasenko Kirills 2015 vyras 6 KYU Judo club SENSEI
4 LTU/Panevėžys Abukevičius Jonas 2014 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”

Dalyvių skaičius: 7

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Elektrėnai Peredelskis Dominykas 2014 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
2 LTU/Elektrėnai Neretin Aleksandras 2014 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
3 LTU/Plungė Vasylius Lukas 2013 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
4 LTU/Vilnius Žukaitis Linas 2013 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
5 LTU/Vilnius Mordkovič Eric 2014 vyras 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
6 LTU/Vilnius Karmaza Vincas 2015 vyras 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
7 LTU/Panevėžys Unskinas Simonas 2015 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”

Dalyvių skaičius: 9

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Pasvalys Svidulevičius Gustas 2012 vyras 6 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
2 LAT/Riga Paskovskis Adrians 2014 vyras 6 KYU Judo club SENSEI
3 LTU/ALYTUS Liaugaudas Tomas 2013 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
4 LTU/Rokiškis Gaigalas Skomantas 2013 vyras 6 KYU Rokiškio kūno kultūros ir sporto centras
5 LAT/Riga Turlisovs Daniils 2014 vyras 6 KYU Judo club SENSEI
6 LTU/Ukmergė Ramaška Emilis 2013 vyras 6 KYU Ukmergės dziudo klubas
7 LTU/Kaunas Vinciunas Matas 2013 vyras 6 KYU Danas/Gaja
8 LAT/Riga Titovs Artjoms 2014 vyras 6 KYU Judo club SENSEI
9 LTU/Panevėžys Petronis Erikas 2013 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”

Dalyvių skaičius: 8

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Pasvalys Briedis Benediktas 2013 vyras 6 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
2 LTU/Pasvalys Prielaidas Dominykas 2012 vyras 6 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
3 LTU/Plungė Vaškys Jomantas 2013 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
4 LTU/Vilnius Masel Armandas 2013 vyras 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
5 LAT/Riga Korotkevics Jegors 2014 vyras 6 KYU Judo club SENSEI
6 LTU/Panevėžys Koganas Džiugas 2015 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
7 LTU/Panevėžys Šukys Airidas 2013 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
8 LTU/Panevėžys Žilinskas Vėjas 2013 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”

Dalyvių skaičius: 8

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LAT/Ventspils Spodariks Marks 2013 vyras 6 KYU SPARS
2 LAT/Riga Pigins Timurs 2013 vyras 6 KYU Judo club SENSEI
3 LTU/Kėdainiai Šmigelskis Matas 2013 vyras 6 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
4 LTU/Budoka Žemaitis Laurynas 2013 vyras 6 KYU Budoka
5 LTU/Budoka Vališkis Dovydas 2013 vyras 6 KYU Budoka
6 LTU/Panevėžys Liobikas Arijus 2013 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
7 LTU/Panevėžys Lyndinas Maksas 2013 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
8 LTU/Panevėžys Skūpas Nojus 2013 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”

Dalyvių skaičius: 74

Dalyvių skaičius: 13

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Pasvalys Žemaitaitis Vėjas 2010 vyras 5 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
2 LAT/Jelgava Birnītis Jānis Jakobs 2011 vyras 6 KYU Judo club KIN
3 LTU/Kėdainiai Majauskas Aronas 2011 vyras 4 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
4 LTU/Vilnius TVOROGAL NORBERTAS 2012 vyras 5 KYU Lokys
5 LTU/Plungė Gedminas Rokas 2012 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
6 LTU/Plungė Petkus Domantas 2011 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
7 LTU/Vilnius Maskalėnas Dovydas 2012 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
8 LTU/Vilnius Jablonskas Tajus 2012 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
9 LAT/Riga Bārzdains Ričards 2011 vyras 6 KYU Judo club SENSEI
10 LTU/Panevėžys Andrejevas Benas 2011 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
11 LTU/Panevėžys Meškinis Ignas 2011 vyras 5 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
12 LTU/Panevėžys Sinicas Matas 2011 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
13 LTU/Panevėžys Petkevičius Marius 2011 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”

Dalyvių skaičius: 1

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LAT/Riga Stelmasenko Kirills 2015 vyras 6 KYU Judo club SENSEI

Dalyvių skaičius: 1

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Ukmergė Pupelis Titas 2012 vyras 6 KYU Ukmergės dziudo klubas

Dalyvių skaičius: 8

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LAT/Riga Paskovskis Adrians 2014 vyras 6 KYU Judo club SENSEI
2 LTU/Plungė Motužis Simonas 2012 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
3 LTU/Vilnius Jakovič Domicjan 2011 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
4 LTU/Elektrėnai Jokša Elikas 2012 vyras 6 KYU Draugystė
5 LTU/Budoka Michmel Karolis 2012 vyras 6 KYU Budoka
6 LTU/Panevėžys Jakutis Markas 2012 vyras 5 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
7 LTU/Panevėžys Mikšionis Dovidas 2011 vyras 5 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
8 LTU/Panevėžys Bartkaitis Kajus 2012 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”

Dalyvių skaičius: 9

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LAT/Jelgava Šeluhins Iļdars 2011 vyras 5 KYU Judo club KIN
2 LTU/Plungė Šermukšnis Jokūbas 2012 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
3 LTU/Elektrėnai Kazyrevas Aironas 2012 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
4 LTU/Klaipėda Jocius Tajus 2012 vyras 6 KYU Viesulo SC
5 LTU/Vilnius Dainauskas Žygimantas 2012 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
6 LAT/Riga Aleksejevs Arturs 2012 vyras 6 KYU Judo club SENSEI
7 LTU/Kaunas Vaivoras Matas 2011 vyras 6 KYU Danas/Gaja
8 LTU/Panevėžys Unskinas Augustas 2012 vyras 5 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
9 LTU/Panevėžys Norkevičius Arnas 2012 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”

Dalyvių skaičius: 20

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Elektrėnai Kvietkauskas Erikas 2012 vyras 5 KYU Draugystė ESSC
2 LAT/Riga Sturme Dementijs 2011 vyras 6 KYU Judo club SENSEI
3 LTU/ALYTUS Bunevičius Donatas 2011 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
4 LTU/Plungė Domarkas Domantas 2011 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
5 LTU/Plungė Vaitkus Pijus 2012 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
6 LTU/Kėdainiai Siutilas Emilis 2011 vyras 5 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
7 LTU/Telšiai Kimbaras Erikas 2011 vyras 5 KYU Telšių dziudo sporto klubas 'Kova"/Telšių sporto ir rekreacijos centras
8 LTU/Plungė Bieliauskas Arnas 2012 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
9 LTU/Plungė Bružas Jonas 2011 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
10 LTU/Plungė Rimavičius Eiridas 2011 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
11 LTU/Klaipėda Balčytis Joris 2012 vyras 6 KYU Viesulo SC
12 LTU/Vilnius Daugnora Matas 2011 vyras 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
13 LTU/Kėdainiai Navickas Domantas 2011 vyras 6 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
14 LTU/Ukmergė Linartas Kajus 2012 vyras 6 KYU Ukmergės dziudo klubas
15 LTU/Elektrėnai Petrilovskis Deividas 2011 vyras 6 KYU Draugystė
16 LTU/Panevėžys Kievinas Aidenas 2012 vyras 5 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
17 LTU/Panevėžys Kievinas Aidenas 2012 vyras 5 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
18 LTU/Panevėžys Pajeda Airidas 2011 vyras 5 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
19 LTU/Panevėžys Načiščionis Markas 2012 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
20 LTU/Budoka Varanauskas Džiugas 2011 vyras 5 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 14

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Elektrėnai Liucvaikis Matas 2012 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
2 LAT/Ventspils Spodariks Marks 2013 vyras 6 KYU SPARS
3 LAT/Riga Sokolovs Dmitrijs 2011 vyras 5 KYU Judo club SENSEI
4 LAT/Riga Kacars Nikas 2012 vyras 6 KYU Judo club SENSEI
5 LTU/Plungė Kulikauskis Justas 2011 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
6 LTU/Kėdainiai Bolisas Danielius 2011 vyras 4 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
7 LTU/Plungė Stančikas Antonijus 2011 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
8 LTU/Plungė Grabauskas Justas 2011 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
9 LTU/Klaipėda Mikėnas Jonas 2012 vyras 5 KYU Viesulo SC
10 LTU/Vilnius Budvitis Edgaras 2012 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
11 LTU/Elektrėnai Nikita Bruckij 2011 vyras 6 KYU Draugystė
12 LTU/Panevėžys Kruopas Laurynas 2011 vyras 5 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
13 LTU/Panevėžys Gurklys Gustas 2012 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
14 LTU/Panevėžys Paliakas Benas 2012 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”

Dalyvių skaičius: 8

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LAT/Riga Vasins Ruslans 2011 vyras 5 KYU Judo club SENSEI
2 LTU/Babtai Praspaliauskas Tarvinas 2011 vyras 6 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
3 LTU/Kėdainiai Zubavičius Tadas 2011 vyras 6 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
4 LTU/Elektrėnai Nagajev Albert 2011 vyras 6 KYU Draugystė
5 LTU/Vilnius JAKŠTO DANIEL 2011 vyras 5 KYU Lokys
6 LTU/Šilutė Kazlauskas Tadas 2012 vyras 6 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
7 LTU/Panevėžys Burokas Eimantas 2012 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
8 LTU/Panevėžys Trubila Jokūbas 2012 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”

Dalyvių skaičius: 75

Dalyvių skaičius: 11

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Babtai Dičpetris Žygimantas 2009 vyras 4 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
2 LTU/ALYTUS Belij Dovydas 2009 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
3 LAT/Jelgava Losāns Arnolds 2009 vyras 4 KYU Judo club KIN
4 LAT/Jelgava Vladimirovs Viļens 2010 vyras 5 KYU Judo club KIN
5 LAT/Jelgava Žukausks Dmitrijs 2009 vyras 4 KYU Judo club KIN
6 LTU/Plungė Kosilač Gabrielius 2009 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
7 LTU/Plungė Narkus Emilijus 2009 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
8 LTU/Plungė Stankevičius Ignas 2009 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
9 LTU/Vilnius Gurskij Gabriel 2009 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
10 LTU/Vilnius Kurmin Bogdan 2010 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
11 LTU/Panevėžys Fiodorovas Joris 2009 vyras 4 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”

Dalyvių skaičius: 9

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LAT/Riga Rasimenoks Pavels 2010 vyras 5 KYU Judo club SENSEI
2 LTU/ALYTUS Račkauskas Ignas 2010 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
3 LAT/Jelgava Šeluhins Iļdars 2011 vyras 5 KYU Judo club KIN
4 LTU/Klaipėda Pocius Vakaris 2010 vyras 6 KYU Viesulo SC
5 LTU/Trakai Miciulevičius Gilius 2010 vyras 4 KYU Trakų kksc
6 LTU/Panevėžys Žilinskas Vėjas 2013 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
7 LTU/Panevėžys Rimėnas Arnas 2013 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
8 LTU/Panevėžys Ivanauskas Ugnius 2013 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
9 LTU/Panevėžys Unskinas Simonas 2015 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”

Dalyvių skaičius: 11

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Bazevičius Oskaras 2009 vyras 5 KYU Budoka
2 LTU/Budoka Lenčiauskas Jonas 2009 vyras 6 KYU Budoka
3 LAT/Riga Isakovs Timurs 2009 vyras 4 KYU Judo club SENSEI
4 LAT/Jelgava Tuuļs Aleskandrs 2010 vyras 5 KYU Judo club KIN
5 pasirinkite/Riga Fjodorovs Deniss 2010 vyras 4 KYU LATVIA
6 LAT/Riga Taraskins Maksims 2009 vyras 4 KYU Judo club SENSEI
7 LTU/Šilutė Leškys Juozas 2010 vyras 5 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
8 LTU/Elektrėnai Makulavičius Rokas 2009 vyras 5 KYU Draugystė
9 LTU/Trakai Miciulevičius Gustas 2010 vyras 4 KYU Trakų kksc
10 LTU/Panevėžys Kruopas Martynas 2009 vyras 5 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
11 LTU/Panevėžys Bertulis Danielius 2013 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”

Dalyvių skaičius: 10

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Juknys Rokas 2010 vyras 5 KYU Budoka
2 LTU/ALYTUS Stašinskas Emilis 2009 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
3 LTU/ALYTUS Pileckas Dovydas 2010 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
4 LTU/Plungė Jakočiūnas Neronas 2009 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
5 LTU/Šilutė Kovyrcovas Benas 2009 vyras 5 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
6 LTU/Šilutė Vytuvis Saimonas 2009 vyras 6 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
7 LTU/Vilnius SKLIAUSTAS MODESTAS 2010 vyras 5 KYU Lokys
8 LTU/Vilnius Dainauskas Šarūnas 2010 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
9 LTU/Ukmergė Aukštuolis Martynas 2009 vyras 4 KYU Ukmergės dziudo klubas
10 LTU/Kaunas Gvildys Ignas 2010 vyras 4 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"

Dalyvių skaičius: 11

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Pasvalys Volkovas Vijus 2009 vyras 4 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
2 LTU/Elektrėnai Aleksiejūnas Natas 2009 vyras 3 KYU Draugystė ESSC
3 LTU/ALYTUS Cimbolas Timas 2009 vyras 3 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
4 LTU/ALYTUS Anuškevičius Nojus 2010 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
5 LTU/Kaunas Petrulionis Rėjus 2010 vyras 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
6 LAT/Jelgava Kabacijs Aleksandrs 2009 vyras 5 KYU Judo club KIN
7 LTU/Telšiai Kud Justas 2009 vyras 3 KYU Telšių dziudo sporto klubas 'Kova"/Telšių sporto ir rekreacijos centras
8 LAT/Riga Aleksejevs Aleksandrs 2009 vyras 6 KYU Judo club SENSEI
9 LTU/Elektrėnai Griškus Vakaris 2009 vyras 6 KYU Draugystė
10 LAT/Riga Titovs Maksims 2010 vyras 5 KYU Judo club SENSEI
11 LTU/Kaunas Sokas Dovydas 2010 vyras 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"

Dalyvių skaičius: 9

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Šadlauskas Danielius 2009 vyras 5 KYU Budoka
2 LTU/ALYTUS Kleponis Aleksas 2009 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
3 LTU/Vilnius VITUŠINSKI DOMINYK 2010 vyras 5 KYU Lokys
4 LTU/Vilnius Charevič Daniel 2009 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
5 LTU/Vilnius Sokolovski Martin 2009 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
6 LTU/Ukmergė Aukštuolis Artūras 2009 vyras 4 KYU Ukmergės dziudo klubas
7 LTU/Ukmergė Kolosovas Kristupas 2009 vyras 3 KYU Ukmergės dziudo klubas
8 LTU/Ukmergė Kašelynas Lukas 2009 vyras 6 KYU Ukmergės dziudo klubas
9 LTU/Trakai Markšaitis Matas 2009 vyras 4 KYU Trakų kksc

Dalyvių skaičius: 8

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Slavinskas Reinas 2010 vyras 5 KYU Budoka
2 LTU/ALYTUS Vainiušis Kipras 2010 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
3 LTU/Plungė Gudas Dovydas 2009 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
4 LTU/Plungė Miknius Neimantas 2009 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
5 LTU/Kėdainiai Sviderskas Dominykas 2009 vyras 4 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
6 LTU/Kėdainiai Minskas Gvidas 2010 vyras 4 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
7 LTU/Klaipėda Obrezkin Timofej 2009 vyras 6 KYU Viesulo SC
8 LTU/Elektrėnai Bunin Kirilas 2009 vyras 6 KYU Draugystė

Dalyvių skaičius: 6

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/ALYTUS Babaičenko Tajus 2009 vyras 3 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
2 LTU/Vilnius Grigorjev Emilis 2009 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
3 LTU/Vilnius Jakovič Damian 2009 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
4 LTU/Ukmergė VADOKLIS AINAS 2010 vyras 5 KYU Ukmergės dziudo klubas
5 LTU/Panevėžys Charenka Kajus 2010 vyras 4 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
6 LTU/Panevėžys Pateckas Aironas 2009 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”

Dalyvių skaičius: 79

Dalyvių skaičius: 9

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Pasvalys Rinkiavičius Aleksas 2007 vyras 3 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
2 LTU/Babtai Šilkaitis Tadas 2008 vyras 3 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
3 LTU/Kaunas Masteika Titas 2007 vyras 2 KYU Judo team Kaunas
4 LTU/Šilutė Klimanskis Ignas 2008 vyras 4 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
5 LTU/Plungė Steponavičius Tadas 2008 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
6 LTU/Kaunas Masteika Titas 2007 vyras 2 KYU Danas/Gaja
7 LTU/Panevėžys Liobikas Eimantas 2008 vyras 5 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
8 LTU/Panevėžys Načiščionis Nedas 2007 vyras 4 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
9 LTU/Panevėžys Barauskas Donatas 2007 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”

Dalyvių skaičius: 6

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius PILKAUSKAS EMILIJUS 2008 vyras 4 KYU Lokys
2 LTU/Budoka Balsevičius Martas 2008 vyras 4 KYU Budoka
3 LTU/Vilnius Žukauskas Matas 2008 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
4 LAT/Riga Taraskins Maksims 2009 vyras 4 KYU Judo club SENSEI
5 LAT/Riga Isakovs Timurs 2009 vyras 4 KYU Judo club SENSEI
6 LTU/Panevėžys Karveckas Kipras 2008 vyras 4 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”

Dalyvių skaičius: 7

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla