Budoka Pradedančiųjų Turnyras

Užsiregistravę dalyviai:

Dalyvių skaičius: 51

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Urbonas Herkus 2014 vyras 6 KYU Budoka
2 LTU/Budoka Taukevičius Gytis 2014 vyras 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 6

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kėdainiai Sidorovas Tajus 2014 vyras 6 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
2 LTU/Budoka Ignatavičius Joris 2015 vyras 6 KYU Budoka
3 LTU/Budoka Konkovas Martinas 2015 vyras 6 KYU Budoka
4 LTU/Budoka Budra Joris 2016 vyras 6 KYU Budoka
5 LTU/Budoka Čepulis Lukas 2015 vyras 6 KYU Budoka
6 LTU/Budoka Juozaitis Jokūbas 2016 vyras 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 1

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Jankauskas Dominykas 2015 vyras 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 16

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Elektrėnai Pabedinskas Arminas 2014 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
2 LTU/Elektrėnai Peredelskis Dominykas 2014 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
3 LTU/Kėdainiai Mundinas Kajus 2014 vyras 6 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
4 LTU/Kėdainiai Narbutas Kristupas 2014 vyras 6 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
5 LTU/Budoka Budra Markas 2014 vyras 6 KYU Budoka
6 LTU/Budoka Červiakovskis Oskaras 2015 vyras 6 KYU Budoka
7 LTU/Budoka Murauskas Domantas 2015 vyras 6 KYU Budoka
8 LTU/Budoka Nauburas Tajus 2014 vyras 6 KYU Budoka
9 LTU/Budoka Butautas Ugnius 2014 vyras 6 KYU Budoka
10 LTU/Budoka Nenius Justinas 2014 vyras 6 KYU Budoka
11 LTU/Budoka Smolskas Atas 2015 vyras 6 KYU Budoka
12 LTU/Budoka Kuzmickas Tadas 2015 vyras 6 KYU Budoka
13 LTU/Budoka Butautas Ugnius 2014 vyras 6 KYU Budoka
14 LTU/Budoka Juknevičius Adas 2015 vyras 6 KYU Budoka
15 LTU/Budoka Juodaitis Domas 2015 vyras 6 KYU Budoka
16 LTU/Budoka Vitas Adrijus 2014 vyras 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 13

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Elektrėnai Neretin Aleksandras 2014 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
2 LTU/Budoka Bapkauskas Markas 2015 vyras 6 KYU Budoka
3 LTU/Budoka Šadlauskas Kajus 2014 vyras 6 KYU Budoka
4 LTU/Budoka Šalomskas Meinardas 2014 vyras 6 KYU Budoka
5 LTU/Budoka Vaitukaitis Kipras 2014 vyras 6 KYU Budoka
6 LAT/Riga Turlisovs Daniils 2014 vyras 6 KYU Judo club SENSEI
7 LTU/Budoka Urbšas Haroldas 2015 vyras 6 KYU Budoka
8 LTU/Budoka Gedraitis Kristupas 2014 vyras 6 KYU Budoka
9 LTU/Budoka Oganian David 2015 vyras 6 KYU Budoka
10 LTU/Budoka Madoyan Aleks 2015 vyras 6 KYU Budoka
11 LTU/Budoka Gurauskas Gurauskas 2015 vyras 6 KYU Budoka
12 LTU/Budoka Rekašius Ąžuolas 2014 vyras 6 KYU Budoka
13 LTU/Budoka Pigaga Mantas 2015 vyras 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 6

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LAT/Riga Paskovskis Adrians 2014 vyras 6 KYU Judo club SENSEI
2 LAT/Riga Titovs Artjoms 2014 vyras 6 KYU Judo club SENSEI
3 LAT/Riga Korotkevics Jegors 2014 vyras 6 KYU Judo club SENSEI
4 LTU/Budoka Gvergždys Evaldas 2014 vyras 6 KYU Budoka
5 LTU/Budoka Petraitis Mantas 2014 vyras 6 KYU Budoka
6 LTU/Budoka Zaveckas Vėjas 2014 vyras 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 5

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Elektrėnai Macikas Neitas 2015 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
2 LTU/Budoka Komarovas Danielius 2014 vyras 6 KYU Budoka
3 LTU/Budoka Simovičius Rokas 2015 vyras 6 KYU Budoka
4 LTU/Budoka Mickus Motiejus 2014 vyras 6 KYU Budoka
5 LTU/Budoka Šiugždinis Gustas 2014 vyras 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Davalga Kajus 2014 vyras 6 KYU Budoka
2 LTU/Budoka Žilinskas Dominykas 2014 vyras 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 52

Dalyvių skaičius: 11

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Venslovaitis Benas 2013 vyras 6 KYU Budoka
2 LTU/Kaunas Jankauskas Ignas 2012 vyras 6 KYU Judo team Kaunas
3 LTU/Kaunas Jokubaitis Ignas 2012 vyras 6 KYU Judo team Kaunas
4 LTU/ALYTUS Antanavičius Adomas 2013 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
5 LTU/Budoka Poderis Tadas 2013 vyras 6 KYU Budoka
6 LTU/Budoka Urniežius Augustas 2012 vyras 6 KYU Budoka
7 LTU/Budoka Lubys Dovydas 2012 vyras 6 KYU Budoka
8 LTU/Budoka Jankauskas Augustas 2012 vyras 6 KYU Budoka
9 LTU/Budoka Bakšys Arijus 2013 vyras 6 KYU Budoka
10 LTU/Vilnius Černulis Adomas 2012 vyras 5 KYU Gralis
11 LTU/Budoka Kazlauskas Nojus 2012 vyras 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 1

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Kasperiunas Jokubas 2013 vyras 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Fricller Damiir 2013 vyras 6 KYU Budoka
2 LTU/Budoka Juozaitis Emilis 2013 vyras 6 KYU Budoka
3 LTU/Budoka Meščeriakov Danila 2013 vyras 6 KYU Budoka
4 LTU/Budoka Valavičius Emilis 2012 vyras 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/ALYTUS Liaugaudas Tomas 2013 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
2 LTU/Kaunas Vinciunas Matas 2013 vyras 6 KYU Danas/Gaja
3 LTU/Budoka Martinaitis Denas 2013 vyras 6 KYU Budoka
4 LTU/Budoka Čepulis Joris 2013 vyras 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 7

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kėdainiai Čiurila Emilis 2013 vyras 6 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
2 LTU/Elektrėnai Kazyrevas Aironas 2012 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
3 LTU/Budoka Vitkauskas Vakaris 2012 vyras 6 KYU Budoka
4 LTU/Budoka Mickus Mažvydas 2012 vyras 6 KYU Budoka
5 LTU/Budoka Račiūnas Joris 2013 vyras 6 KYU Budoka
6 LTU/Budoka Kapocius Majus 2012 vyras 6 KYU Budoka
7 LTU/Vilnius Bitarishvili Luka 2012 vyras 5 KYU Gralis

Dalyvių skaičius: 12

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Elektrėnai Gurskis Adomas 2012 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
2 LTU/Elektrėnai Našlėnas Nojus 2012 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
3 LAT/Riga Pigins Timurs 2013 vyras 6 KYU Judo club SENSEI
4 LTU/Budoka Choniakovas Mantas 2013 vyras 6 KYU Budoka
5 LTU/Budoka Dovalga Naglis 2012 vyras 6 KYU Budoka
6 LTU/Kaunas Nickus Povilas 2012 vyras 6 KYU Judo team Kaunas
7 LTU/Kaunas Stakeliunas Augustas 2012 vyras 6 KYU Judo team Kaunas
8 LTU/Kaunas Macijauskas Dominykas 2013 vyras 6 KYU Judo team Kaunas
9 LTU/Kėdainiai Vidauskis Jurgis 2013 vyras 6 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
10 LAT/Riga Isajevs Timofejs 2013 vyras 6 KYU Judo club SENSEI
11 LTU/Budoka Mikša Aleksandras 2013 vyras 6 KYU Budoka
12 LTU/Budoka Makauskas Dovydas 2012 vyras 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 10

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Elektrėnai Liucvaikis Matas 2012 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
2 LTU/Elektrėnai Slatkevičius Dominykas 2012 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
3 LAT/Ventspils Spodariks Marks 2013 vyras 6 KYU SPARS
4 LTU/Budoka Budrys Arminas 2012 vyras 6 KYU Budoka
5 LTU/Kaunas Kavaliauskas Ignas 2012 vyras 6 KYU Judo team Kaunas
6 LTU/Kėdainiai Šmigelskis Matas 2013 vyras 6 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
7 LAT/Riga Kacars Nikas 2012 vyras 6 KYU Judo club SENSEI
8 LTU/Budoka Noreika Tomas 2013 vyras 6 KYU Budoka
9 LTU/Budoka Vaškys Ąžuolas 2012 vyras 6 KYU Budoka
10 LTU/Budoka Juskauskas Dovydas 2012 vyras 5 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Vidzikauskas Majus 2013 vyras 6 KYU Budoka
2 LTU/Budoka Balta Danielius 2012 vyras 6 KYU Budoka
3 LTU/Marijampolė Žiurinskas Gustas 2012 vyras 6 KYU Marijampolės sporto centras

Dalyvių skaičius: 10

Dalyvių skaičius: 1

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Marijampolė Krušinskaitė Luka 2012 moteris 6 KYU Marijampolės sporto centras

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Marijampolė Pavilonytė Fausta 2013 moteris 6 KYU Marijampolės sporto centras
2 LTU/Budoka Juškauskaite Auguste 2013 moteris 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/ALYTUS Jatkevičiūtė Gustė 2012 moteris 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
2 LTU/Budoka Agapova Viltė 2012 moteris 6 KYU Budoka
3 LTU/Budoka Jurkute Juste 2012 moteris 5 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 1

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kėdainiai Staškutė Goda 2012 moteris 6 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“

Dalyvių skaičius: 1

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Drevininkaitytė Liucija 2012 moteris 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius Vilkuotytė Ugnė 2013 moteris 6 KYU Gralis
2 LTU/Budoka Randytė Vilmantė 2012 moteris 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 53

Dalyvių skaičius: 5

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Bankauskas Aurimas 2011 vyras 6 KYU Budoka
2 LTU/Budoka Šidlauskas Jokūbas 2010 vyras 5 KYU Budoka
3 LTU/Budoka Zdanovičius Kristupas 2010 vyras 6 KYU Budoka
4 LTU/Vilnius VIlkuotis Domantas 2010 vyras 5 KYU Gralis
5 LTU/Budoka Makauskas Jonas 2010 vyras 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LAT/Riga Rasimenoks Pavels 2010 vyras 5 KYU Judo club SENSEI
2 LTU/Budoka Demidenko Aleksandras 2011 vyras 5 KYU Budoka
3 LTU/Budoka Vaidila Kornelijus 2011 vyras 6 KYU Budoka
4 LTU/Kaunas Majauskas Juozas 2010 vyras 6 KYU Judo team Kaunas

Dalyvių skaičius: 7

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Aleknavičius Ainis 2011 vyras 6 KYU Judo team Kaunas
2 LTU/ALYTUS Račkauskas Ignas 2010 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
3 LTU/Budoka Krukauskas Erikas 2010 vyras 6 KYU Budoka
4 LTU/Budoka Damulis Benas 2010 vyras 5 KYU Budoka
5 LTU/Marijampolė Sutrinavičius Jokūbas 2011 vyras 6 KYU Marijampolės sporto centras
6 LTU/Kaunas Vaivoras Matas 2011 vyras 6 KYU Danas/Gaja
7 LTU/Budoka Pigaga Jokūbas 2011 vyras 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 10

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LAT/Riga Sturme Dementijs 2011 vyras 6 KYU Judo club SENSEI
2 LTU/Budoka Liškauskas Nojus 2010 vyras 5 KYU Budoka
3 LTU/Kaunas Granickas Grantas 2010 vyras 6 KYU Judo team Kaunas
4 LTU/ALYTUS Bunevičius Donatas 2011 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
5 LTU/Kėdainiai Siutilas Emilis 2011 vyras 5 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
6 LTU/Kėdainiai Navickas Domantas 2011 vyras 6 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
7 LAT/Riga Sakulovs Dens 2011 vyras 5 KYU Judo club SENSEI
8 LTU/Budoka Orlovas Rokas 2009 vyras 6 KYU Budoka
9 LTU/Budoka Dimša Pijus 2010 vyras 6 KYU Budoka
10 LTU/Budoka Grabnickas Ugnius 2010 vyras 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 9

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LAT/Riga Sokolovs Dmitrijs 2011 vyras 5 KYU Judo club SENSEI
2 LTU/Budoka Budrys Enrikas 2010 vyras 5 KYU Budoka
3 LTU/Budoka Dranseika Donatas 2010 vyras 6 KYU Budoka
4 LTU/Budoka Juška Aleksandras 2010 vyras 5 KYU Budoka
5 LTU/Marijampolė Daugirda Džiugas 2011 vyras 6 KYU Marijampolės sporto centras
6 LTU/Budoka Šapolas Kajus 2010 vyras 6 KYU Budoka
7 LTU/Budoka Samukaitis Kajus 2011 vyras 6 KYU Budoka
8 LTU/Budoka Patinskas Matas 2011 vyras 6 KYU Budoka
9 LTU/Budoka Juskauskas Dovydas 2012 vyras 5 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 10

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LAT/Riga Titovs Maksims 2010 vyras 5 KYU Judo club SENSEI
2 LAT/Riga Vasins Ruslans 2011 vyras 5 KYU Judo club SENSEI
3 LTU/Budoka Jasevičius Markas 2010 vyras 5 KYU Budoka
4 LTU/Budoka Simovičius Nedas 2010 vyras 6 KYU Budoka
5 LTU/Budoka Žaliumas Mykolas 2010 vyras 6 KYU Budoka
6 LTU/ALYTUS Anuškevičius Nojus 2010 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
7 LTU/Babtai Praspaliauskas Tarvinas 2011 vyras 6 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
8 LTU/Kėdainiai Zubavičius Tadas 2011 vyras 6 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
9 LTU/Budoka Stulpinas Domas 2011 vyras 6 KYU Budoka
10 LTU/Budoka Kunickas Tauras 2012 vyras 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Šulga Vydūnas 2010 vyras 5 KYU Budoka
2 LTU/Kaunas Kuras Donatas 2011 vyras 6 KYU Judo team Kaunas
3 LTU/ALYTUS Naidiuk Kajus 2010 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
4 LTU/Budoka Sarajevas Julius 2011 vyras 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kėdainiai Staškus Lukas 2010 vyras 6 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
2 LTU/Vilnius Šimkus Orestas 2010 vyras 5 KYU Gralis
3 LAT/Riga Bārzdains Ričards 2011 vyras 6 KYU Judo club SENSEI
4 LTU/Budoka Černovas Matas 2011 vyras 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 14

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Kuliešiūtė Goda 2011 moteris 6 KYU Budoka
2 LTU/ALYTUS Kuznecovaitė Kristina 2010 moteris 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
3 LAT/Riga Šubina Aleksandra 2011 moteris 6 KYU Judo club SENSEI
4 LAT/Riga Tomilova Darja 2010 moteris 6 KYU Judo club SENSEI

Dalyvių skaičius: 0

Sportininkų nerasta

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Babtai Kulikauskaitė Lėja 2011 moteris 5 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
2 LTU/Vilnius Česlauskaitė Jurgita 2011 moteris 5 KYU Gralis

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Cibulskaitė Rusnė 2010 moteris 5 KYU Budoka
2 LTU/Budoka Gaigalaitė Monika 2010 moteris 5 KYU Budoka
3 LTU/Marijampolė Kabelkaitė Smiltė 2010 moteris 6 KYU Marijampolės sporto centras

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Kareivaitė Gerda 2011 moteris 6 KYU Budoka
2 LTU/ALYTUS Narkunaitė Mileda 2011 moteris 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius Grajauskaitė Samanta 2010 moteris 5 KYU Gralis
2 LTU/Budoka Meščeriakova Veronika 2011 moteris 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 1

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius Mażeikaitė Kornelija 2010 moteris 5 KYU Gralis