Auksinis Ruduo 2021

Užsiregistravę dalyviai:

Dalyvių skaičius: 85

Dalyvių skaičius: 10

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Kraujelis Arminas 2011 vyras 5 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
2 LTU/Budoka Bankauskas Aurimas 2011 vyras 6 KYU Budoka
3 LTU/Šilutė Ališkevičius Matas 2011 vyras 6 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
4 LTU/Šilutė Burba Benas 2013 vyras 6 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
5 LTU/Pasvalys Žemaitaitis Vėjas 2010 vyras 5 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
6 LTU/Siauliai Labutis Mantas 2011 vyras 5 KYU S/C Atzalynas-
7 LTU/Plungė Gedminas Rokas 2012 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
8 LTU/Plungė Petkus Domantas 2011 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
9 LTU/Budoka Jankauskas Augustas 2012 vyras 6 KYU Budoka
10 LTU/Klaipėda Čupalov Artiom 2012 vyras 5 KYU Bį Klaipėdos,,Viesulo '' sporto centras

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Elektrėnai Bočkovas Vėjas 2015 vyras 6 KYU Draugystė
2 LTU/Palanga/Kretinga Benediktas Razma 2014 vyras 6 KYU Dziudo klubas „Ardonas“/Palangos SC

Dalyvių skaičius: 6

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Elektrėnai Neretin Aleksandras 2014 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
2 LTU/Budoka Kasperiunas Jokubas 2013 vyras 6 KYU Budoka
3 LTU/Elektrėnai Pabedinskas Arminas 2014 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
4 LTU/Elektrėnai Peredelskis Dominykas 2014 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
5 LTU/Budoka Tamkevičius Tauras 2014 vyras 6 KYU Budoka
6 Aruba/Kaunas Giniūnas Daugirdas 2013 vyras 6 KYU Klubas "Kario kelias"

Dalyvių skaičius: 12

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/ALYTUS Liaugaudas Tomas 2013 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
2 LTU/Budoka Kazlauskas Majus 2013 vyras 6 KYU Budoka
3 LTU/Kėdainiai Narbutas Kristupas 2014 vyras 6 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
4 LTU/Panevėžys Bartkaitis Kajus 2012 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
5 LTU/Panevėžys Rimėnas Arnas 2013 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
6 LTU/Panevėžys Mikšionis Dovidas 2011 vyras 5 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
7 LTU/Plungė Motužis Simonas 2012 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
8 LTU/Plungė Šatkauskas Rokas 2012 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
9 LTU/Plungė Vasylius Lukas 2013 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
10 LTU/Budoka Martinaitis Denas 2013 vyras 6 KYU Budoka
11 LTU/Budoka Večerkauskas Jonas 2013 vyras 6 KYU Budoka
12 LTU/Klaipėda Pigarev Vasilij 2011 vyras 6 KYU Bį Klaipėdos,,Viesulo '' sporto centras

Dalyvių skaičius: 10

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Elektrėnai Budko Denis 2013 vyras 5 KYU Draugystė ESSC
2 LTU/Elektrėnai Kazyrevas Aironas 2012 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
3 LTU/Šilutė Vyšniauskas Jonas 2012 vyras 6 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
4 LTU/Elektrėnai Jokša Elikas 2012 vyras 6 KYU Draugystė
5 LTU/Kėdainiai Čiurila Emilis 2013 vyras 6 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
6 LTU/Panevėžys Žilinskas Vėjas 2013 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
7 LTU/Plungė Šermukšnis Jokūbas 2012 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
8 LTU/Plungė Vaškys Jomantas 2013 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
9 LTU/Plungė Jarašiūnas Paulius 2013 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
10 LTU/Budoka Mickus Mažvydas 2012 vyras 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 8

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Dobrovolskis Mantas 2011 vyras 3 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
2 LTU/Kaunas Jasaitis Rokas 2011 vyras 6 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
3 LTU/Šilutė Osadčij Rokas 2011 vyras 6 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
4 LTU/Telšiai Kimbaras Erikas 2011 vyras 5 KYU Telšių dziudo sporto klubas 'Kova"/Telšių sporto ir rekreacijos centras
5 LTU/Ukmergė Linartas Kajus 2012 vyras 6 KYU Ukmergės dziudo klubas
6 LTU/Elektrėnai Našlėnas Nojus 2012 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
7 LTU/Panevėžys Pajeda Airidas 2011 vyras 5 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
8 LTU/Plungė Rimavičius Eiridas 2011 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC

Dalyvių skaičius: 18

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Elektrėnai Kvietkauskas Erikas 2012 vyras 5 KYU Draugystė ESSC
2 LTU/ALYTUS Bunevičius Donatas 2011 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
3 LTU/Kaunas Javtokas Deinmanas 2012 vyras 5 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
4 LTU/Kaunas Rytis Poškaitis 2012 vyras 6 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
5 LAT/Ventspils Spodariks Marks 2013 vyras 6 KYU SPARS
6 LTU/Kėdainiai Bolisas Danielius 2011 vyras 4 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
7 LTU/Kėdainiai Navickas Domantas 2011 vyras 6 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
8 LTU/Palanga/Kretinga Ališauskas Paulius 2011 vyras 5 KYU Dziudo klubas „Ardonas“/Palangos SC
9 LTU/Plungė Bieliauskas Arnas 2012 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
10 LTU/Plungė Bružas Jonas 2011 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
11 LTU/Plungė Domarkas Domantas 2011 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
12 LTU/Plungė Grabauskas Justas 2011 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
13 LTU/Plungė Kulikauskis Justas 2011 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
14 LTU/Plungė Zaburas Oskaras 2011 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
15 LTU/Budoka Birsėnas Dovydas 2012 vyras 6 KYU Budoka
16 LTU/Budoka Žemaitis Laurynas 2013 vyras 6 KYU Budoka
17 LTU/Klaipėda Mockus Jonas 2012 vyras 6 KYU Bį Klaipėdos,,Viesulo '' sporto centras
18 Aruba/Kaunas Labalaukis Kajus 2012 vyras 5 KYU Klubas "Kario kelias"

Dalyvių skaičius: 11

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Elektrėnai Liucvaikis Matas 2012 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
2 LTU/Jurbarkas Beleckis Dovydas 2011 vyras 6 KYU Jurbarko SC
3 LTU/Šilutė Liutkus Danas 2013 vyras 6 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
4 LTU/Budoka Autukas Ignas 2012 vyras 6 KYU Budoka
5 LTU/Elektrėnai Slatkevičius Dominykas 2012 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
6 LTU/Plungė Stančikas Antonijus 2011 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
7 LTU/Plungė Mažeika Emilijus 2012 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
8 LTU/Klaipėda Domnikov Vladimir 2012 vyras 5 KYU Bį Klaipėdos,,Viesulo '' sporto centras
9 LTU/Klaipėda Mikėnas Jonas 2012 vyras 5 KYU Bį Klaipėdos,,Viesulo '' sporto centras
10 LTU/Elektrėnai Nikita Bruckij 2011 vyras 6 KYU Draugystė
11 Aruba/Kaunas Darguzis Dovydas 2011 vyras 4 KYU Klubas "Kario kelias"

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Babtai Praspaliauskas Tarvinas 2011 vyras 6 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
2 LTU/Šilutė Kazlauskas Tadas 2012 vyras 6 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
3 LTU/Elektrėnai Nagajev Albert 2011 vyras 6 KYU Draugystė
4 LTU/Budoka Kunickas Tauras 2012 vyras 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Sarajevas Julius 2011 vyras 6 KYU Budoka
2 LTU/Budoka Lubys Dovydas 2012 vyras 6 KYU Budoka
3 LTU/Elektrėnai Briščiuk Danila 2011 vyras 6 KYU Draugystė
4 LTU/Klaipėda Stančikas Mantvydas 2011 vyras 6 KYU Bį Klaipėdos,,Viesulo '' sporto centras

Dalyvių skaičius: 71

Dalyvių skaičius: 15

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Babtai Dičpetris Žygimantas 2009 vyras 4 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
2 LTU/ALYTUS Belij Dovydas 2009 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
3 LTU/Jurbarkas Beinarys Ajus 2010 vyras 5 KYU Jurbarko SC
4 LTU/Budoka Černauskas Nojus 2009 vyras 4 KYU Budoka
5 LTU/Telšiai Mikalauskas Danielius 2009 vyras 5 KYU Telšių dziudo sporto klubas 'Kova"/Telšių sporto ir rekreacijos centras
6 LTU/Ukmergė Pikauskas Kipras 2010 vyras 5 KYU Ukmergės dziudo klubas
7 LTU/Panevėžys Fiodorovas Joris 2009 vyras 4 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
8 LTU/Palanga/Kretinga Kibilda Benas 2010 vyras 5 KYU Dziudo klubas „Ardonas“/Palangos SC
9 LTU/Palanga/Kretinga Panov Anatolij 2010 vyras 6 KYU Dziudo klubas „Ardonas“/Palangos SC
10 LTU/Plungė Kosilač Gabrielius 2009 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
11 LTU/Plungė Narkus Emilijus 2009 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
12 LTU/Plungė Ruškys Jokūbas 2009 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
13 LTU/Plungė Stankevičius Ignas 2009 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
14 LTU/Budoka Veiveris Justinas 2010 vyras 5 KYU Budoka
15 LTU/Budoka Pancerna Tajus 2010 vyras 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 0

Sportininkų nerasta

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Olšauskas Nojus 2010 vyras 5 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
2 LTU/Kaunas Olšauskas Matas 2010 vyras 4 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"

Dalyvių skaičius: 6

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Bazevičius Oskaras 2009 vyras 5 KYU Budoka
2 LTU/Budoka Damulis Benas 2010 vyras 5 KYU Budoka
3 LTU/Budoka Lenčiauskas Jonas 2009 vyras 6 KYU Budoka
4 LTU/Šilutė Leškys Juozas 2010 vyras 5 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
5 LTU/Ukmergė Aukštuolis Martynas 2009 vyras 4 KYU Ukmergės dziudo klubas
6 LTU/Klaipėda Pocius Vakaris 2010 vyras 6 KYU Bį Klaipėdos,,Viesulo '' sporto centras

Dalyvių skaičius: 7

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/ALYTUS Stašinskas Emilis 2009 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
2 LTU/Kaunas Einikas Adomas 2010 vyras 5 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
3 LTU/Elektrėnai Grigošaitis Konstantinas 2009 vyras 6 KYU Draugystė
4 LTU/Elektrėnai Makulavičius Rokas 2009 vyras 5 KYU Draugystė
5 LTU/Elektrėnai Makulavičius Rokas 2009 vyras 5 KYU Draugystė
6 LTU/Palanga/Kretinga Viliušis Rokas 2009 vyras 6 KYU Dziudo klubas „Ardonas“/Palangos SC
7 LTU/Plungė Jakočiūnas Neronas 2009 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC

Dalyvių skaičius: 7

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Budrys Enrikas 2010 vyras 5 KYU Budoka
2 LTU/Budoka Juknys Rokas 2010 vyras 5 KYU Budoka
3 LTU/Budoka Dranseika Donatas 2010 vyras 6 KYU Budoka
4 LTU/Šilutė Kovyrcovas Benas 2009 vyras 5 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
5 LTU/Šilutė Vytuvis Saimonas 2009 vyras 6 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
6 LTU/Šilutė Nausėdas Mykolas 2010 vyras 6 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
7 LTU/Budoka Cibulskas Einoras 2010 vyras 5 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 13

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Elektrėnai Aleksiejūnas Natas 2009 vyras 3 KYU Draugystė ESSC
2 LTU/ALYTUS Cimbolas Timas 2009 vyras 3 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
3 LTU/Jurbarkas Rinkevičius Justas 2010 vyras 5 KYU Jurbarko SC
4 LTU/Jurbarkas Mankus Dovydas 2009 vyras 5 KYU Jurbarko SC
5 LTU/Kaunas Deimantas Kraujelis 2009 vyras 5 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
6 LTU/Budoka Simovičius Nedas 2010 vyras 6 KYU Budoka
7 LTU/Pasvalys Volkovas Vijus 2009 vyras 4 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
8 LTU/Elektrėnai Griškus Vakaris 2009 vyras 6 KYU Draugystė
9 LTU/Telšiai Kud Justas 2009 vyras 3 KYU Telšių dziudo sporto klubas 'Kova"/Telšių sporto ir rekreacijos centras
10 LTU/Elektrėnai Valaiša Laurynas 2010 vyras 6 KYU Draugystė
11 Liechtenstein/Skuodas Odinas Orestas 2009 vyras 4 KYU Randori, Skuodo KKSC
12 Liechtenstein/Skuodas Šadeikis Jokūbas 2009 vyras 4 KYU Randori, Skuodo KKSC
13 Aruba/Kaunas Galinis Gustas 2009 vyras 6 KYU Klubas "Kario kelias"

Dalyvių skaičius: 9

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/ALYTUS Kleponis Aleksas 2009 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
2 LTU/Budoka Šadlauskas Danielius 2009 vyras 5 KYU Budoka
3 LTU/Budoka Šulga Vydūnas 2010 vyras 5 KYU Budoka
4 LTU/Elektrėnai Bunin Kirilas 2009 vyras 6 KYU Draugystė
5 LTU/Ukmergė Aukštuolis Artūras 2009 vyras 4 KYU Ukmergės dziudo klubas
6 LTU/Ukmergė Kolosovas Kristupas 2009 vyras 3 KYU Ukmergės dziudo klubas
7 LTU/Ukmergė Putinauskas Rapolas 2009 vyras 6 KYU Ukmergės dziudo klubas
8 LTU/Palanga/Kretinga Kiauda Herkus 2010 vyras 5 KYU Dziudo klubas „Ardonas“/Palangos SC
9 LTU/Klaipėda Matutis Raidas 2009 vyras 6 KYU Bį Klaipėdos,,Viesulo '' sporto centras

Dalyvių skaičius: 7

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Slavinskas Reinas 2010 vyras 5 KYU Budoka
2 LTU/Ukmergė Girdenis Vilius 2010 vyras 5 KYU Ukmergės dziudo klubas
3 LTU/Kėdainiai Minskas Gvidas 2010 vyras 4 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
4 LTU/Kėdainiai Sviderskas Dominykas 2009 vyras 4 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
5 LTU/Plungė Gudas Dovydas 2009 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
6 LTU/Plungė Miknius Neimantas 2009 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
7 LTU/Klaipėda Obrezkin Timofej 2009 vyras 6 KYU Bį Klaipėdos,,Viesulo '' sporto centras

Dalyvių skaičius: 5

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/ALYTUS Babaičenko Tajus 2009 vyras 3 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
2 LTU/Pasvalys Mickeliūnas Rokas 2009 vyras 3 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
3 LTU/Ukmergė VADOKLIS AINAS 2010 vyras 5 KYU Ukmergės dziudo klubas
4 LTU/Panevėžys Charenka Kajus 2010 vyras 4 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
5 LTU/Klaipėda Stančikas Tautvydas 2009 vyras 6 KYU Bį Klaipėdos,,Viesulo '' sporto centras

Dalyvių skaičius: 53

Dalyvių skaičius: 9

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Babtai Šilkaitis Tadas 2008 vyras 3 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
2 LTU/Šilutė Klimanskis Ignas 2008 vyras 4 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
3 LTU/Pasvalys Rinkiavičius Aleksas 2007 vyras 3 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
4 LTU/Kaunas Masteika Titas 2007 vyras 2 KYU Danas/Gaja
5 LTU/Ukmergė Stragis Harri 2008 vyras 6 KYU Ukmergės dziudo klubas
6 LTU/Panevėžys Načiščionis Nedas 2007 vyras 4 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
7 LTU/Plungė Steponavičius Tadas 2008 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
8 LTU/Plungė Petrauskas Majus 2008 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
9 LTU/Klaipėda Kersnauskas Kestutis 2007 vyras 5 KYU Bį Klaipėdos,,Viesulo '' sporto centras

Dalyvių skaičius: 1

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Klaipėda Skvorcov Roman 2008 vyras 5 KYU Bį Klaipėdos,,Viesulo '' sporto centras

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Panevėžys Karveckas Kipras 2008 vyras 4 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
2 Aruba/Kaunas Giniūnas Rimantas 2008 vyras 3 KYU Klubas "Kario kelias"

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Elektrėnai Kliucevičius Lukas 2008 vyras 3 KYU Draugystė ESSC
2 LTU/Elektrėnai Kliucevičius Lukas 2008 vyras 3 KYU Draugystė ESSC
3 LTU/Elektrėnai Augustinavičius Matas 2008 vyras 5 KYU Draugystė
4 LTU/Panevėžys Žindulis Rokas 2008 vyras 4 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”

Dalyvių skaičius: 1

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Klaipėda Ziminas Orestas 2007 vyras 3 KYU Bį Klaipėdos,,Viesulo '' sporto centras

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Elektrėnai Jatkevičius Airidas 2007 vyras 5 KYU Draugystė ESSC
2 LTU/Elektrėnai Sužiedelis Aidas 2008 vyras 6 KYU Draugystė
3 LTU/Plungė Narkus Girvydas 2007 vyras 3 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC

Dalyvių skaičius: 13

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/ALYTUS Liaugaudas Matas 2007 vyras 2 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
2 LTU/Elektrėnai Arlauskas Antanas 2007 vyras 4 KYU Draugystė
3 LTU/Kaunas Stanevičius Aurimas 2007 vyras 3 KYU Danas/Gaja
4 LTU/Siauliai Metrikis Regimantas 2007 vyras 4 KYU S/C Atzalynas-
5 LTU/Siauliai Vaicekauskas Aivaras 2008 vyras 4 KYU S/C Atzalynas-
6 LTU/Ukmergė Augūnas Arijus 2008 vyras 3 KYU Ukmergės dziudo klubas
7 LTU/Ukmergė Folmer Astijus 2007 vyras 4 KYU Ukmergės dziudo klubas
8 LTU/Ukmergė Kolosovas Vilhelmas 2007 vyras 5 KYU Ukmergės dziudo klubas
9 LTU/Palanga/Kretinga Bervingas Dovydas 2008 vyras 6 KYU Dziudo klubas „Ardonas“/Palangos SC
10 LTU/Plungė Jakas Eimantas 2007 vyras 4 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
11 LTU/Plungė Pocius Giedrius 2008 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
12 LTU/Plungė Švoba Ugnius 2008 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
13 LTU/Klaipėda Merkuševas Andrius 2007 vyras 6 KYU Bį Klaipėdos,,Viesulo '' sporto centras

Dalyvių skaičius: 12

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Elektrėnai Karalevičius Žygimantas 2008 vyras 3 KYU Draugystė ESSC
2 LTU/ALYTUS Grėbliauskas Pijus 2007 vyras 3 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
3 LTU/ALYTUS Nedzinskas Titas 2008 vyras 3 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
4 LTU/Jurbarkas Čekaitis Vitoldas 2008 vyras 4 KYU Jurbarko SC
5 LTU/Budoka Janušis Žygimantas 2008 vyras 4 KYU Budoka
6 LTU/Budoka Norkūnas Dovydas 2008 vyras 5 KYU Budoka
7 LTU/Budoka Vagulis Danas 2007 vyras 4 KYU Budoka
8 LAT/Ventspils Lisenko Zahars 2008 vyras 4 KYU SPARS
9 LTU/Siauliai Gorys Rokas 2007 vyras 4 KYU S/C Atzalynas-
10 LTU/Panevėžys Mikšionis Arnas 2007 vyras 4 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
11 LTU/Klaipėda Navickas Mindaugas 2008 vyras 6 KYU Bį Klaipėdos,,Viesulo '' sporto centras
12 LTU/Klaipėda Saunorius Tomas 2007 vyras 6 KYU Bį Klaipėdos,,Viesulo '' sporto centras

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Pečiulis Matas 2007 vyras 4 KYU Danas/Gaja
2 LTU/Kėdainiai Jasaitis Aretas 2007 vyras 3 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
3 LTU/Kaunas Montvila Vėjas 2007 vyras 4 KYU Danas/Gaja

Dalyvių skaičius: 5

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Genevičius Tajus 2007 vyras 3 KYU Budoka
2 LTU/Šilutė Vyšniauskas Justas 2007 vyras 5 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
3 LTU/Pasvalys Gegieckas Jorūnas 2007 vyras 4 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
4 LTU/Siauliai Džiugys Rokas 2007 vyras 4 KYU S/C Atzalynas-
5 Aruba/Kaunas Malinauskas Simas 2008 vyras 4 KYU Klubas "Kario kelias"