Elektrenu cempionatas 2021

Užsiregistravę dalyviai:

Dalyvių skaičius: 99

Dalyvių skaičius: 12

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius TVOROGAL NORBERTAS 2012 vyras 5 KYU Lokys
2 LTU/Budoka Jankauskas Augustas 2012 vyras 6 KYU Budoka
3 LTU/Šilutė Burba Benas 2013 vyras 6 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
4 LTU/Kaunas Klizas Paulius 2013 vyras 5 KYU "Marius dojo"
5 LTU/Panevėžys Semčenko Tomas 2012 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
6 LTU/Plungė Gedminas Rokas 2012 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
7 LTU/Vilnius Jablonskas Tajus 2012 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
8 LTU/Vilnius Kanevičius Matas 2012 vyras 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
9 LTU/Vilnius Maskalėnas Dovydas 2012 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
10 LTU/Budoka Urbonas Herkus 2014 vyras 6 KYU Budoka
11 LTU/Kaunas Jankauskas Ignas 2012 vyras 6 KYU Judo team Kaunas
12 LTU/Kaunas Jokubaitis Ignas 2012 vyras 6 KYU Judo team Kaunas

Dalyvių skaičius: 8

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Elektrėnai Pabedinskas Arminas 2014 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
2 LTU/Kėdainiai Sidorovas Tajus 2014 vyras 6 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
3 LTU/Elektrėnai Bočkovas Vėjas 2015 vyras 6 KYU Draugystė
4 LTU/Budoka Čepulis Lukas 2015 vyras 6 KYU Budoka
5 LTU/Budoka Smolskas Atas 2015 vyras 6 KYU Budoka
6 LTU/Budoka Juodaitis Domas 2015 vyras 6 KYU Budoka
7 LTU/Budoka Juknevičius Adas 2015 vyras 6 KYU Budoka
8 LTU/Elektrėnai Mlečka Reinas 2014 vyras 6 KYU Draugystė ESSC

Dalyvių skaičius: 7

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Žibas Augustas 2014 vyras 6 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
2 LTU/Elektrėnai Neretin Aleksandras 2014 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
3 LTU/Budoka Kasperiunas Jokubas 2013 vyras 6 KYU Budoka
4 LTU/Budoka Nenius Justinas 2014 vyras 6 KYU Budoka
5 LTU/Vilnius Chrypa Mateuš 2014 vyras 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
6 LTU/Budoka Tamkevičius Tauras 2014 vyras 6 KYU Budoka
7 LTU/Babtai Šerstovs Dominykas 2016 vyras 6 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"

Dalyvių skaičius: 8

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Kazlauskas Majus 2013 vyras 6 KYU Budoka
2 LTU/Budoka Šadlauskas Kajus 2014 vyras 6 KYU Budoka
3 LTU/Budoka Martinaitis Denas 2013 vyras 6 KYU Budoka
4 LTU/Kėdainiai Mundinas Kajus 2014 vyras 6 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
5 LTU/Kėdainiai Narbutas Kristupas 2014 vyras 6 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
6 LTU/Vilnius Mordkovič Eric 2014 vyras 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
7 LTU/Kaunas Karaška Kipras 2013 vyras 6 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
8 Aruba/Kaunas Giniūnas Daugirdas 2013 vyras 6 KYU Klubas "Kario kelias"

Dalyvių skaičius: 13

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Elektrėnai Budko Denis 2013 vyras 5 KYU Draugystė ESSC
2 LTU/Vilnius KIJEVIČ FABIAN 2012 vyras 5 KYU Lokys
3 LTU/ALYTUS Liaugaudas Tomas 2013 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
4 LTU/Budoka Vitkauskas Vakaris 2012 vyras 6 KYU Budoka
5 LAT/Riga Paskovskis Adrians 2014 vyras 6 KYU Judo club SENSEI
6 LTU/Budoka Michmel Karolis 2012 vyras 6 KYU Budoka
7 LTU/Plungė Šatkauskas Rokas 2012 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
8 LTU/Kėdainiai Čiurila Emilis 2013 vyras 6 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
9 LTU/Kėdainiai Mikolaitis Matas 2014 vyras 6 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
10 LTU/Budoka Čepulis Joris 2013 vyras 6 KYU Budoka
11 LTU/Budoka Čečkus Markas 2013 vyras 6 KYU Budoka
12 LTU/Babtai Šerstovs Denisas 2014 vyras 6 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
13 LTU/Kaunas Tamaliūnas Tadas 2012 vyras 6 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"

Dalyvių skaičius: 14

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Elektrėnai Kazyrevas Aironas 2012 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
2 LTU/Elektrėnai Macikas Neitas 2015 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
3 LTU/Budoka Kurganovas Aironas 2012 vyras 6 KYU Budoka
4 LTU/Budoka Mickus Motiejus 2014 vyras 6 KYU Budoka
5 LTU/Šilutė Vyšniauskas Jonas 2012 vyras 6 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
6 LTU/Kėdainiai Seliukas Kanas 2012 vyras 6 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
7 LTU/Vilnius Dainauskas Žygimantas 2012 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
8 LTU/Vilnius Masel Armandas 2013 vyras 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
9 LTU/Kaunas Gaidelis Simas 2012 vyras 5 KYU Judo team Kaunas
10 LTU/Kaunas Stakeliunas Augustas 2012 vyras 6 KYU Judo team Kaunas
11 LTU/Elektrėnai Cibulskas Elijus 2012 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
12 LTU/Babtai Tiškus Majus 2013 vyras 6 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
13 LTU/Kaunas Vilkauskas Ąžuolas 2012 vyras 6 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
14 Aruba/Kaunas Sipavičius Gustas 2012 vyras 5 KYU Klubas "Kario kelias"

Dalyvių skaičius: 21

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Javtokas Deinmanas 2012 vyras 5 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
2 LTU/Elektrėnai Kvietkauskas Erikas 2012 vyras 5 KYU Draugystė ESSC
3 LTU/Elektrėnai Našlėnas Nojus 2012 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
4 LTU/Budoka Birsėnas Dovydas 2012 vyras 6 KYU Budoka
5 LTU/Budoka Žemaitis Laurynas 2013 vyras 6 KYU Budoka
6 LTU/Vilnius SKRICKAS GABRIELIUS 2012 vyras 5 KYU Lokys
7 LTU/Panevėžys Bertulis Danielius 2013 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
8 LTU/Panevėžys Načiščionis Markas 2012 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
9 LTU/Plungė Vaitkus Pijus 2012 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
10 LTU/Plungė Vaitkus Pijus 2012 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
11 LTU/Kėdainiai Šilkaitis Adrijus 2012 vyras 6 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
12 LTU/Kėdainiai Vidauskis Jurgis 2013 vyras 6 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
13 LTU/Plungė Bieliauskas Arnas 2012 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
14 LTU/Vilnius Dikas Auridas 2013 vyras 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
15 LTU/Elektrėnai Nenartavičius Nojus 2012 vyras 6 KYU Draugystė
16 LTU/Kaunas Nickus Povilas 2012 vyras 6 KYU Judo team Kaunas
17 LTU/Elektrėnai Gurskis Adomas 2012 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
18 LTU/Budoka Dovalga Naglis 2012 vyras 6 KYU Budoka
19 Aruba/Kaunas Černiauskas Nojus 2013 vyras 6 KYU Klubas "Kario kelias"
20 Aruba/Kaunas Labalaukis Kajus 2012 vyras 5 KYU Klubas "Kario kelias"
21 Aruba/Kaunas Vilbikaitis Tajus 2014 vyras 6 KYU Klubas "Kario kelias"

Dalyvių skaičius: 9

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Rytis Poškaitis 2012 vyras 6 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
2 LTU/Elektrėnai Liucvaikis Matas 2012 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
3 LTU/Elektrėnai Slatkevičius Dominykas 2012 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
4 LTU/Vilnius KIKILIČ JEGOR 2013 vyras 5 KYU Lokys
5 LTU/Budoka Autukas Ignas 2012 vyras 6 KYU Budoka
6 LTU/Budoka Vaškys Ąžuolas 2012 vyras 6 KYU Budoka
7 LTU/Panevėžys Gurklys Gustas 2012 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
8 LTU/Vilnius Belyaev Maksim 2012 vyras 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
9 LTU/Budoka Juskauskas Dovydas 2012 vyras 5 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 7

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Lelevičius Kajus 2012 vyras 6 KYU Budoka
2 LTU/Budoka Dungveckis Ąžuolas 2012 vyras 6 KYU Budoka
3 LTU/Budoka Kunickas Tauras 2012 vyras 6 KYU Budoka
4 LTU/Šilutė Kazlauskas Tadas 2012 vyras 6 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
5 LTU/Vilnius ŠČIGLO NIKAS 2012 vyras 5 KYU Lokys
6 LTU/Panevėžys Liobikas Arijus 2013 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
7 LTU/Vilnius Dominik Masevič 2013 vyras 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"

Dalyvių skaičius: 77

Dalyvių skaičius: 7

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Kraujelis Arminas 2011 vyras 5 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
2 LTU/Vilnius IVANENKO ROMAN 2011 vyras 5 KYU Lokys
3 LTU/Vilnius Rudys Dominykas 2010 vyras 5 KYU Gralis
4 LTU/Budoka Šidlauskas Jokūbas 2010 vyras 5 KYU Budoka
5 LTU/Budoka Pancerna Tajus 2010 vyras 6 KYU Budoka
6 LTU/Budoka Veiveris Justinas 2010 vyras 5 KYU Budoka
7 LTU/Vilnius Kurmin Bogdan 2010 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Demidenko Aleksandras 2011 vyras 5 KYU Budoka
2 LTU/Kaunas Dambrauskas Nojus 2011 vyras 5 KYU "Marius dojo"
3 LTU/Panevėžys Mikšionis Dovidas 2011 vyras 5 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
4 LTU/Vilnius Jakovič Domicjan 2011 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"

Dalyvių skaičius: 6

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Jasaitis Rokas 2011 vyras 6 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
2 LTU/Kaunas Olšauskas Matas 2010 vyras 4 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
3 LTU/ALYTUS Račkauskas Ignas 2010 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
4 LTU/Budoka Damulis Benas 2010 vyras 5 KYU Budoka
5 LAT/Riga Rasimenoks Pavels 2010 vyras 5 KYU Judo club SENSEI
6 LTU/Plungė Rimavičius Eiridas 2011 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC

Dalyvių skaičius: 16

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Dobrovolskis Mantas 2011 vyras 3 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
2 LTU/Kaunas Olšauskas Nojus 2010 vyras 5 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
3 LTU/ALYTUS Bunevičius Donatas 2011 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
4 LTU/Budoka Liškauskas Nojus 2010 vyras 5 KYU Budoka
5 pasirinkite/Riga Fjodorovs Deniss 2010 vyras 4 KYU LATVIA
6 LAT/Riga Sturme Dementijs 2011 vyras 6 KYU Judo club SENSEI
7 LTU/Budoka Dimša Pijus 2010 vyras 6 KYU Budoka
8 LTU/Budoka Nojus Čiulada 2011 vyras 6 KYU Budoka
9 LTU/Budoka Varanauskas Džiugas 2011 vyras 5 KYU Budoka
10 LTU/Šilutė Leškys Juozas 2010 vyras 5 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
11 LTU/Panevėžys Pajeda Airidas 2011 vyras 5 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
12 LTU/Kaunas Rokas Paršeliūnas 2010 vyras 4 KYU "Marius dojo"
13 LTU/Kėdainiai Bolisas Danielius 2011 vyras 4 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
14 LTU/Kėdainiai Navickas Domantas 2011 vyras 6 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
15 LTU/Kėdainiai Siutilas Emilis 2011 vyras 5 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
16 LTU/Vilnius Daugnora Matas 2011 vyras 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"

Dalyvių skaičius: 15

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Einikas Adomas 2010 vyras 5 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
2 LTU/Vilnius SKLIAUSTAS MODESTAS 2010 vyras 5 KYU Lokys
3 LTU/ALYTUS Pileckas Dovydas 2010 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
4 LTU/Budoka Cibulskas Einoras 2010 vyras 5 KYU Budoka
5 LTU/Budoka Dranseika Donatas 2010 vyras 6 KYU Budoka
6 LTU/Budoka Šapolas Kajus 2010 vyras 6 KYU Budoka
7 LTU/Kėdainiai Brazinskas Julius 2010 vyras 6 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
8 LTU/Vilnius Dainauskas Šarūnas 2010 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
9 LTU/Kaunas Sokas Dovydas 2010 vyras 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
10 Aruba/Kaunas Darguzis Dovydas 2011 vyras 4 KYU Klubas "Kario kelias"
11 Aruba/Kaunas Darguzis Dovydas 2011 vyras 4 KYU Klubas "Kario kelias"
12 Aruba/Kaunas Darguzis Dovydas 2011 vyras 4 KYU Klubas "Kario kelias"
13 Aruba/Kaunas Darguzis Dovydas 2011 vyras 4 KYU Klubas "Kario kelias"
14 Aruba/Kaunas Strakalas Domas 2010 vyras 6 KYU Klubas "Kario kelias"
15 Aruba/Kaunas Strakalas Domas 2010 vyras 6 KYU Klubas "Kario kelias"

Dalyvių skaičius: 7

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Babtai Praspaliauskas Tarvinas 2011 vyras 6 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
2 LTU/Vilnius ANCEVIČ EDVIN 2010 vyras 4 KYU Lokys
3 LTU/Budoka Simovičius Nedas 2010 vyras 6 KYU Budoka
4 LTU/Vilnius KIKILIČ DMITRIJ 2010 vyras 5 KYU Lokys
5 LTU/Kėdainiai Adomaitis Vytenis 2011 vyras 4 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
6 LTU/Budoka Žaliumas Mykolas 2010 vyras 6 KYU Budoka
7 LTU/Kaunas Petrulionis Rėjus 2010 vyras 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"

Dalyvių skaičius: 9

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius VITUŠINSKI DOMINYK 2010 vyras 5 KYU Lokys
2 LTU/ALYTUS Anuškevičius Nojus 2010 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
3 LTU/Budoka Šulga Vydūnas 2010 vyras 5 KYU Budoka
4 LTU/Budoka Sakalauskas Kostas 2010 vyras 5 KYU Budoka
5 LTU/Trakai Stefanovič Danas 2010 vyras 6 KYU Trakų kksc
6 LTU/Kėdainiai Zubavičius Tadas 2011 vyras 6 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
7 LTU/Elektrėnai Valaiša Laurynas 2010 vyras 6 KYU Draugystė
8 LTU/Vilnius Rysevas Leonardas 2010 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
9 LTU/Elektrėnai Briščiuk Danila 2011 vyras 6 KYU Draugystė

Dalyvių skaičius: 9

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius KULIEŠO DEIVIDAS 2010 vyras 4 KYU Lokys
2 LTU/ALYTUS Vainiušis Kipras 2010 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
3 LTU/Budoka Slavinskas Reinas 2010 vyras 5 KYU Budoka
4 LTU/Budoka Tadaravičius Dovydas 2010 vyras 5 KYU Budoka
5 LTU/Kaunas Krencius Aidas 2010 vyras 4 KYU "Marius dojo"
6 LTU/Kėdainiai Majauskas Aronas 2011 vyras 4 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
7 LTU/Kėdainiai Minskas Gvidas 2010 vyras 4 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
8 LTU/Plungė Ročius Aironas 2011 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
9 LTU/Vilnius Šimkus Orestas 2010 vyras 5 KYU Gralis

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Bankauskas Aurimas 2011 vyras 6 KYU Budoka
2 LTU/Panevėžys Charenka Kajus 2010 vyras 4 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
3 LTU/Kėdainiai Staškus Lukas 2010 vyras 6 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
4 LTU/Vilnius Mataitis Artūras 2010 vyras 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"

Dalyvių skaičius: 32

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Plungė Einingė Saulė 2008 moteris 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
2 LTU/Vilnius Šimanskaja Viktorija 2009 moteris 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
3 LTU/Kaunas Žekonytė Santautė 2008 moteris 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kėdainiai Staškutė Goda 2012 moteris 6 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
2 Aruba/Kaunas Giniūnaitė Mingailė 2010 moteris 5 KYU Klubas "Kario kelias"

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Babtai Kulikauskaitė Lėja 2011 moteris 5 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
2 LTU/Budoka Kuzmickaitė Urtė 2010 moteris 5 KYU Budoka
3 LTU/Budoka Cibulskaitė Rusnė 2010 moteris 5 KYU Budoka
4 LTU/Vilnius Česlauskaitė Jurgita 2011 moteris 5 KYU Gralis

Dalyvių skaičius: 5

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Elektrėnai Gvazdauskaitė Faustėja 2008 moteris 5 KYU Draugystė ESSC
2 LTU/Budoka Gaigalaitė Monika 2010 moteris 5 KYU Budoka
3 LTU/Kaunas Simanaitytė Marija 2010 moteris 4 KYU "Marius dojo"
4 LTU/Kėdainiai Keršytė Airūna 2009 moteris 6 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
5 LTU/Elektrėnai Adamonytė Ainė 2009 moteris 6 KYU Draugystė

Dalyvių skaičius: 5

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius Grajauskaitė Samanta 2010 moteris 5 KYU Gralis
2 LTU/Budoka Užkurytė Justė 2009 moteris 5 KYU Budoka
3 LTU/Budoka Vitkauskaitė Audrina 2009 moteris 5 KYU Budoka
4 LTU/Budoka Ašmonaitė Mėta 2009 moteris 6 KYU Budoka
5 LTU/Kaunas Bušauskaitė Miglė 2007 moteris 3 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Einikaitė Vytautė 2007 moteris 4 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
2 LAT/Riga Rasimenoka Marija 2008 moteris 4 KYU Judo club SENSEI

Dalyvių skaičius: 5

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Elektrėnai Mlečkaitė Milena 2007 moteris 6 KYU Draugystė ESSC
2 LTU/Vilnius PUZELEVIČIŪTĖ BARBORA 2007 moteris 6 KYU Lokys
3 LTU/Kėdainiai Vanžodaitė Austėja 2008 moteris 4 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
4 LTU/Babtai Tamašauskaitė Kamilė 2008 moteris 4 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
5 LTU/Kaunas Išganaitė Alisa 2008 moteris 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Elektrėnai Ragauskaitė Viktorija 2009 moteris 3 KYU Draugystė ESSC
2 LTU/Budoka Skėrytė Ugnė 2007 moteris 2 KYU Budoka
3 LTU/Plungė Steponavičiūtė Austėja 2007 moteris 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
4 LTU/Babtai Kulikauskaitė Meida 2009 moteris 2 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Babtai Norvilaitė Simona 2008 moteris 4 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
2 LTU/Vilnius Česlauskaitė Deimantė 2007 moteris 3 KYU Gralis

Dalyvių skaičius: 84

Dalyvių skaičius: 14

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Babtai Dičpetris Žygimantas 2009 vyras 4 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
2 LTU/Babtai Šilkaitis Tadas 2008 vyras 3 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
3 LTU/Vilnius BOGDANOVIČ ERNEST 2009 vyras 4 KYU Lokys
4 LTU/Vilnius Romanovskij Georg 2009 vyras 5 KYU Gralis
5 LTU/Budoka Černauskas Nojus 2009 vyras 4 KYU Budoka
6 LTU/Budoka Mantvidas Kairys 2008 vyras 5 KYU Budoka
7 LTU/Šilutė Klimanskis Ignas 2008 vyras 4 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
8 LTU/Panevėžys Fiodorovas Joris 2009 vyras 4 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
9 LTU/Plungė Petrauskas Majus 2008 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
10 LTU/Plungė Steponavičius Tadas 2008 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
11 LTU/Vilnius Šidlionok Jurij 2008 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
12 LTU/Vilnius Genys Majus 2008 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
13 LTU/Kaunas Zelevas Vismantas 2008 vyras 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
14 Aruba/Kaunas Malinauskas Simas 2008 vyras 4 KYU Klubas "Kario kelias"

Dalyvių skaičius: 8

<
Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Bazevičius Oskaras 2009 vyras 5 KYU Budoka
2 LTU/Budoka Lenčiauskas Jonas 2009 vyras 6 KYU Budoka
3 LAT/Riga Isakovs Timurs 2009 vyras 4 KYU Judo club SENSEI
4 LTU/Budoka Jasulaitis Jorintas 2009 vyras 6 KYU Budoka
5 LTU/Elektrėnai Grigošaitis Konstantinas 2009 vyras 6 KYU Draugystė
6 LTU/Elektrėnai Krilavičius Laurynas 2009 vyras 6 KYU