2021 Nacionalinis Moksleivių Dziudo Čempionatas

Užsiregistravę dalyviai:

Dalyvių skaičius: 200

Dalyvių skaičius: 25

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Kraujelis Arminas 2011 vyras 5 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
2 LTU/Budoka Černauskas Nojus 2009 vyras 4 KYU Budoka
3 LTU/Šilutė Krilauskas Ignas 2009 vyras 6 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
4 LTU/Vilnius BOGDANOVIČ ERNEST 2009 vyras 4 KYU Lokys
5 LTU/Jurbarkas Beinarys Ajus 2010 vyras 5 KYU Jurbarko SC
6 LTU/Palanga/Kretinga Panov Anatolij 2010 vyras 6 KYU Dziudo klubas „Ardonas“/Palangos SC
7 LTU/Babtai Dičpetris Žygimantas 2009 vyras 4 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
8 LTU/Plungė Kosilač Gabrielius 2009 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
9 LTU/ALYTUS Belij Dovydas 2009 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
10 LTU/Plungė Narkus Emilijus 2009 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
11 LTU/Plungė Narkus Emilijus 2009 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
12 LTU/Panevėžys Fiodorovas Joris 2009 vyras 4 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
13 LTU/Vilnius Romanovskij Georg 2009 vyras 5 KYU Gralis
14 LTU/Vilnius Rudys Dominykas 2010 vyras 5 KYU Gralis
15 LTU/Vilnius SUBAČ OSKAR 2009 vyras 4 KYU Lokys
16 LTU/Vilnius STASILEVIČ ROBERTAS 2009 vyras 5 KYU Lokys
17 name/Biržai Martinkenas Markas 2009 vyras 5 KYU Biržų sporto centras
18 name/Biržai Žukas Simas 2009 vyras 5 KYU Biržų sporto centras
19 LTU/Vilnius Gurskij Gabriel 2009 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
20 LTU/Vilnius Paleičikas Nikolas 2009 vyras 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
21 LTU/Vilnius Kurmin Bogdan 2010 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
22 LTU/Marijampolė Žaltauskas Erikas 2009 vyras 6 KYU Marijampolės sporto centras
23 LTU/Budoka Pancerna Tajus 2010 vyras 6 KYU Budoka
24 LTU/Marijampolė Eglinskas Karolis 2010 vyras 6 KYU Marijampolės sporto centras
25 LTU/Kaišiadorys Kubeckas Faustas 2010 vyras 5 KYU Kaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centras

Dalyvių skaičius: 18

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Olšauskas Matas 2010 vyras 4 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
2 LTU/Elektrėnai Budko Denis 2013 vyras 5 KYU Draugystė ESSC
3 LTU/Elektrėnai Kazyrevas Aironas 2012 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
4 LTU/Kaunas Tamaliūnas Tadas 2012 vyras 6 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
5 LTU/Vilnius KIJEVIČ FABIAN 2012 vyras 5 KYU Lokys
6 LTU/Plungė Šatkauskas Rokas 2012 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
7 LTU/ALYTUS Liaugaudas Tomas 2013 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
8 LTU/Kaunas Dambrauskas Nojus 2011 vyras 5 KYU "Marius dojo"
9 LTU/Panevėžys Mikšionis Dovidas 2011 vyras 5 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
10 LTU/Vilnius Zaicevas Pranas 2012 vyras 5 KYU Gralis
11 name/Biržai Bartuškevičius Domantas 2012 vyras 6 KYU Biržų sporto centras
12 name/Biržai Gasiunas Evanas 2012 vyras 5 KYU Biržų sporto centras
13 LTU/Vilnius Jakovič Domicjan 2011 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
14 LTU/Budoka Martinaitis Denas 2013 vyras 6 KYU Budoka
15 LTU/Budoka Michmel Karolis 2012 vyras 6 KYU Budoka
16 LTU/Budoka Večerkauskas Jonas 2013 vyras 6 KYU Budoka
17 LTU/Elektrėnai Darulis Artūras 2009 vyras 4 KYU Draugystė
18 LTU/Elektrėnai Riauba Oskaras 2010 vyras 4 KYU Draugystė

Dalyvių skaičius: 16

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Jasaitis Rokas 2011 vyras 6 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
2 LTU/Kaunas Olšauskas Nojus 2010 vyras 5 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
3 LTU/Budoka Damulis Benas 2010 vyras 5 KYU Budoka
4 LTU/Kaunas Karaška Kipras 2013 vyras 6 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
5 LTU/Kaunas Vilkauskas Ąžuolas 2012 vyras 6 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
6 LTU/Šilutė Leškys Juozas 2010 vyras 5 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
7 LTU/Kaunas Gaidelis Simas 2012 vyras 5 KYU Judo team Kaunas
8 LTU/Kaunas Stakeliunas Augustas 2012 vyras 6 KYU Judo team Kaunas
9 LTU/Kaunas Stakeliunas Augustas 2012 vyras 6 KYU Judo team Kaunas
10 LTU/Plungė Vaitkus Pijus 2012 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
11 LTU/ALYTUS Račkauskas Ignas 2010 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
12 LTU/Plungė Rimavičius Eiridas 2011 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
13 LTU/Vilnius Kvetkauskis Marius 2009 vyras 6 KYU Gralis
14 LTU/Vilnius Dainauskas Žygimantas 2012 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
15 LTU/Marijampolė Šachovas Gediminas 2009 vyras 6 KYU Marijampolės sporto centras
16 LTU/Vilnius Miciulevičius Gilius 2010 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"

Dalyvių skaičius: 25

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Dobrovolskis Mantas 2011 vyras 3 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
2 LTU/Elektrėnai Kvietkauskas Erikas 2012 vyras 5 KYU Draugystė ESSC
3 LTU/Budoka Bazevičius Oskaras 2009 vyras 5 KYU Budoka
4 LTU/Budoka Liškauskas Nojus 2010 vyras 5 KYU Budoka
5 LTU/Kėdainiai Bolisas Danielius 2011 vyras 4 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
6 LTU/Kėdainiai Navickas Domantas 2011 vyras 6 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
7 LTU/Kėdainiai Siutilas Emilis 2011 vyras 5 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
8 LTU/Palanga/Kretinga Ališauskas Paulius 2011 vyras 5 KYU Dziudo klubas „Ardonas“/Palangos SC
9 LTU/Ukmergė Aukštuolis Martynas 2009 vyras 4 KYU Ukmergės dziudo klubas
10 LTU/ALYTUS Bunevičius Donatas 2011 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
11 LTU/Kaunas Rokas Paršeliūnas 2010 vyras 4 KYU "Marius dojo"
12 LTU/Kaunas Vytautas Markevičius 2010 vyras 6 KYU "Marius dojo"
13 LTU/Elektrėnai Krilavičius Laurynas 2009 vyras 6 KYU Draugystė
14 LTU/Elektrėnai Grigošaitis Konstantinas 2009 vyras 6 KYU Draugystė
15 LTU/Ukmergė Linartas Kajus 2012 vyras 6 KYU Ukmergės dziudo klubas
16 LTU/Vilnius Jarmalavičius Vėjas 2010 vyras 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
17 LTU/Marijampolė Žmuidina Adomas 2009 vyras 6 KYU Marijampolės sporto centras
18 LTU/Marijampolė Sutrinavičius Jokūbas 2011 vyras 6 KYU Marijampolės sporto centras
19 LTU/Budoka Dimša Pijus 2010 vyras 6 KYU Budoka
20 LTU/Budoka Jasulaitis Jorintas 2009 vyras 6 KYU Budoka
21 LTU/Budoka Nojus Čiulada 2011 vyras 6 KYU Budoka
22 LTU/Budoka Varanauskas Džiugas 2011 vyras 5 KYU Budoka
23 LTU/Kaišiadorys Slavinskas Džiugas 2012 vyras 6 KYU Kaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centras
24 LTU/Kaunas Zilinskas Einoras 2009 vyras 6 KYU Judo team Kaunas
25 LTU/Vilnius Miciulevičius Gustas 2010 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"

Dalyvių skaičius: 31

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Bervingis Simonas 2009 vyras 5 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
2 LTU/Kaunas Einikas Adomas 2010 vyras 5 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
3 LTU/Budoka Cibulskas Einoras 2010 vyras 5 KYU Budoka
4 LTU/Budoka Juknys Rokas 2010 vyras 5 KYU Budoka
5 LTU/Kaunas Gvildys Ignas 2010 vyras 4 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
6 LTU/Budoka Juška Aleksandras 2010 vyras 5 KYU Budoka
7 LTU/Budoka Orlovas Rokas 2009 vyras 6 KYU Budoka
8 LTU/Šilutė Nausėdas Mykolas 2010 vyras 6 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
9 LTU/Šilutė Kovyrcovas Benas 2009 vyras 5 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
10 LTU/Šilutė Vytuvis Saimonas 2009 vyras 6 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
11 LTU/Šilutė Mockus Kristupas 2009 vyras 6 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
12 LTU/Vilnius SKLIAUSTAS MODESTAS 2010 vyras 5 KYU Lokys
13 LTU/Jurbarkas Brigadierius Laurynas 2009 vyras 4 KYU Jurbarko SC
14 LTU/Jurbarkas Mankus Dovydas 2009 vyras 5 KYU Jurbarko SC
15 LTU/Plungė Jakočiūnas Neronas 2009 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
16 LTU/ALYTUS Pileckas Dovydas 2010 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
17 LTU/ALYTUS Stašinskas Emilis 2009 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
18 LTU/Kaunas Tautvydas Markevičius 2012 vyras 6 KYU "Marius dojo"
19 LTU/Elektrėnai Makulavičius Rokas 2009 vyras 5 KYU Draugystė
20 LTU/Rokiškis Smirnovas Augustinas 2010 vyras 6 KYU Rokiškio kūno kultūros ir sporto centras
21 LTU/Vilnius Dainauskas Šarūnas 2010 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
22 LTU/Vilnius Kašpar Maksim 2010 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
23 LTU/Marijampolė Perlys Jokūbas 2010 vyras 6 KYU Marijampolės sporto centras
24 LTU/Marijampolė Daugirda Džiugas 2011 vyras 6 KYU Marijampolės sporto centras
25 LTU/Budoka Šapolas Kajus 2010 vyras 6 KYU Budoka
26 LTU/Budoka Varanauskas Kipras 2009 vyras 5 KYU Budoka
27 LTU/Marijampolė Usevičius Markas 2010 vyras 6 KYU Marijampolės sporto centras
28 LTU/Marijampolė Sutkus Markas 2010 vyras 6 KYU Marijampolės sporto centras
29 LTU/Alytus Tarasauskas Jokūbas 2009 vyras 5 KYU Alytaus SRC
30 LTU/Kaišiadorys Saikauskas Kristupas 2010 vyras 5 KYU Kaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centras
31 LTU/Kaišiadorys Ščerba Kristupas 2009 vyras 6 KYU Kaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centras

Dalyvių skaičius: 19

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Pasvalys Volkovas Vijus 2009 vyras 4 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
2 LTU/Babtai Praspaliauskas Tarvinas 2011 vyras 6 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
3 LTU/Kaunas Deimantas Kraujelis 2009 vyras 5 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
4 LTU/Elektrėnai Aleksiejūnas Natas 2009 vyras 3 KYU Draugystė ESSC
5 LTU/Budoka Simovičius Nedas 2010 vyras 6 KYU Budoka
6 LTU/Kaunas Petrulionis Rėjus 2010 vyras 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
7 LTU/Kaunas Sokas Dovydas 2010 vyras 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
8 LTU/Budoka Žaliumas Mykolas 2010 vyras 6 KYU Budoka
9 LTU/Budoka Jasevičius Markas 2010 vyras 5 KYU Budoka
10 LTU/Vilnius ANCEVIČ EDVIN 2010 vyras 4 KYU Lokys
11 LTU/Jurbarkas Rinkevičius Justas 2010 vyras 5 KYU Jurbarko SC
12 LTU/ALYTUS Cimbolas Timas 2009 vyras 3 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
13 LTU/Elektrėnai Griškus Vakaris 2009 vyras 6 KYU Draugystė
14 name/Biržai Miliukas Kajus 2010 vyras 5 KYU Biržų sporto centras
15 LTU/Palanga/Kretinga Farah Leonardas 2009 vyras 5 KYU Dziudo klubas „Ardonas“/Palangos SC
16 LTU/Marijampolė Tamulynas Gustas 2009 vyras 6 KYU Marijampolės sporto centras
17 LTU/Kaišiadorys Monkevičius Linas 2011 vyras 5 KYU Kaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centras
18 Liechtenstein/Skuodas Šadeikis Jokūbas 2009 vyras 4 KYU Randori, Skuodo KKSC
19 LTU/Vilnius Bogusevič Jelisej 2009 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"

Dalyvių skaičius: 29

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Pasvalys Prielaidas Jokūbas 2009 vyras 4 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
2 LTU/Budoka Šadlauskas Danielius 2009 vyras 5 KYU Budoka
3 LTU/Budoka Šulga Vydūnas 2010 vyras 5 KYU Budoka
4 LTU/Šilutė Andrijauskas Mantas 2010 vyras 5 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
5 LTU/Vilnius VITUŠINSKI DOMINYK 2010 vyras 5 KYU Lokys
6 LTU/Palanga/Kretinga Kiauda Herkus 2010 vyras 5 KYU Dziudo klubas „Ardonas“/Palangos SC
7 LTU/Kaunas Šimkus Danas 2009 vyras 4 KYU Judo team Kaunas
8 LTU/Kaunas Štarevičius Adrijus 2009 vyras 4 KYU Judo team Kaunas
9 LTU/Kaunas Štarevičius Adrijus 2009 vyras 4 KYU Judo team Kaunas
10 LTU/Ukmergė Aukštuolis Artūras 2009 vyras 4 KYU Ukmergės dziudo klubas
11 LTU/Ukmergė Kolosovas Kristupas 2009 vyras 3 KYU Ukmergės dziudo klubas
12 LTU/Plungė Gudas Dovydas 2009 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
13 LTU/ALYTUS Anuškevičius Nojus 2010 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
14 LTU/ALYTUS Kleponis Aleksas 2009 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
15 LTU/ALYTUS Vainiušis Kipras 2010 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
16 LTU/Kaunas Klizas Paulius 2013 vyras 5 KYU "Marius dojo"
17 LTU/Kaunas Lukas Šulma 2010 vyras 5 KYU "Marius dojo"
18 LTU/Elektrėnai Valaiša Laurynas 2010 vyras 6 KYU Draugystė
19 LTU/Elektrėnai Bunin Kirilas 2009 vyras 6 KYU Draugystė
20 LTU/Vilnius GANSEVSKIJ CEZARIJUŠ 2009 vyras 4 KYU Lokys
21 name/Biržai Sveikauskas Martynas 2009 vyras 5 KYU Biržų sporto centras
22 name/Biržai Žukauskas Vakaris 2009 vyras 5 KYU Biržų sporto centras
23 LTU/Marijampolė Afanasenka Matas 2009 vyras 6 KYU Marijampolės sporto centras
24 LTU/Budoka Sakalauskas Kostas 2010 vyras 5 KYU Budoka
25 LTU/Jurbarkas Šepetis Naglis 2009 vyras 5 KYU Sfinksas
26 LTU/Kaišiadorys Monkevičius Jonas 2009 vyras 5 KYU Kaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centras
27 Liechtenstein/Skuodas Jazbutis Vykintas 2010 vyras 4 KYU Randori, Skuodo KKSC
28 LTU/Vilnius Markšaitis Matas 2009 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
29 LTU/Vilnius Stefanovič Danas 2009 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"

Dalyvių skaičius: 14

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Slavinskas Reinas 2010 vyras 5 KYU Budoka
2 LTU/Vilnius KULIEŠO DEIVIDAS 2010 vyras 4 KYU Lokys
3 LTU/Kėdainiai Minskas Gvidas 2010 vyras 4 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
4 LTU/Kėdainiai Sviderskas Dominykas 2009 vyras 4 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
5 LTU/Ukmergė Balčiūnas Jogaila 2011 vyras 6 KYU Ukmergės dziudo klubas
6 LTU/Ukmergė Girdenis Vilius 2010 vyras 5 KYU Ukmergės dziudo klubas
7 LTU/Plungė Miknius Neimantas 2009 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
8 LTU/Kaunas Krencius Aidas 2010 vyras 4 KYU "Marius dojo"
9 LTU/Vilnius Šimkus Orestas 2010 vyras 5 KYU Gralis
10 LTU/Vilnius Charevič Daniel 2009 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
11 LTU/Vilnius Jakovič Damian 2009 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
12 LTU/Vilnius Sokolovski Martin 2009 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
13 LTU/Budoka Dovalga Nojus 2009 vyras 4 KYU Budoka
14 LTU/Vilnius Širokovas Gytis 2009 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"

Dalyvių skaičius: 13

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Stakeliūnas Kajus 2009 vyras 4 KYU Judo team Kaunas
2 LTU/Ukmergė Linartas Tautvydas 2009 vyras 4 KYU Ukmergės dziudo klubas
3 LTU/Ukmergė VADOKLIS AINAS 2010 vyras 5 KYU Ukmergės dziudo klubas
4 LTU/Kaunas Narbutas Kristoforas 2010 vyras 6 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
5 LTU/ALYTUS Babaičenko Tajus 2009 vyras 3 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
6 LTU/Vilnius Bernotas Adomas 2009 vyras 6 KYU Gralis
7 LTU/Panevėžys Charenka Kajus 2010 vyras 4 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
8 LTU/Rokiškis Ievaltas Ignas 2009 vyras 6 KYU Rokiškio kūno kultūros ir sporto centras
9 LTU/Vilnius Gaidis Deivis 2010 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
10 LTU/Vilnius Grigorjev Emilis 2009 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
11 LTU/Jurbarkas Sutkus Emilis 2011 vyras 5 KYU Sfinksas
12 LTU/Jurbarkas Sabaliauskas Ervinas 2011 vyras 5 KYU Sfinksas
13 Liechtenstein/Skuodas Mažrimas Augustas 2010 vyras 4 KYU Randori, Skuodo KKSC

Dalyvių skaičius: 10

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Šidlauskas Jokūbas 2010 vyras 5 KYU Budoka
2 LTU/Vilnius KLIMAŠEVSKIS NIKITA 2009 vyras 4 KYU Lokys
3 LTU/Pasvalys Mickeliūnas Rokas 2009 vyras 3 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
4 LTU/Plungė Stankevičius Ignas 2009 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
5 LTU/Rokiškis Laužadis Haroldas 2009 vyras 6 KYU Rokiškio kūno kultūros ir sporto centras
6 LTU/Vilnius Valeika Vilius 2009 vyras 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
7 LTU/Marijampolė Vaitonis Tadas 2009 vyras 6 KYU Marijampolės sporto centras
8 LTU/Budoka Veiveris Justinas 2010 vyras 5 KYU Budoka
9 LTU/Kaišiadorys Kazlauskas Matas 2009 vyras 5 KYU Kaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centras
10 LTU/Kaišiadorys Šiaulys Edvinas 2010 vyras 6 KYU Kaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centras

Dalyvių skaičius: 56

Dalyvių skaičius: 7

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius JERŠOVA GABRIELE 2009 moteris 4 KYU Lokys
2 LTU/Jurbarkas Mykolaitytė Eivilė Gabija 2009 moteris 6 KYU Jurbarko SC
3 LTU/Ukmergė Dedelaitė Kornelija 2009 moteris 6 KYU Ukmergės dziudo klubas
4 LTU/Ukmergė Gurskaitė Danielė 2009 moteris 5 KYU Ukmergės dziudo klubas
5 LTU/Ukmergė Šidlauskaitė Ugne 2009 moteris 5 KYU Ukmergės dziudo klubas
6 LTU/Vilnius Šimanskaja Viktorija 2009 moteris 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
7 Liechtenstein/Skuodas Draukšaitė Gytė 2010 moteris 4 KYU Randori, Skuodo KKSC

Dalyvių skaičius: 0

Sportininkų nerasta

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kėdainiai Staškutė Goda 2012 moteris 6 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
2 LTU/Ukmergė Amankavičiūtė Ugnė 2012 moteris 6 KYU Ukmergės dziudo klubas
3 LTU/Plungė Pociutė Eivylė 2012 moteris 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
4 LTU/Marijampolė Pavilonytė Fausta 2013 moteris 6 KYU Marijampolės sporto centras

Dalyvių skaičius: 6

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Palanga/Kretinga Ibatulinaitė Adrijana 2009 moteris 6 KYU Dziudo klubas „Ardonas“/Palangos SC
2 LTU/Jurbarkas Jakelaitytė Gabrielė 2009 moteris 5 KYU Jurbarko SC
3 LTU/Vilnius Česlauskaitė Jurgita 2011 moteris 5 KYU Gralis
4 LTU/Vilnius Žukaitytė Auksė 2011 moteris 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
5 LTU/Alytus Kazlauskaitė Miglė 2009 moteris 6 KYU Alytaus SRC
6 LTU/Kaunas Daunoraitė Sandra 2010 moteris 6 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"

Dalyvių skaičius: 7

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Babtai Kulikauskaitė Lėja 2011 moteris 5 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
2 LTU/Budoka Cibulskaitė Rusnė 2010 moteris 5 KYU Budoka
3 LTU/Budoka Kuzmickaitė Urtė 2010 moteris 5 KYU Budoka
4 LTU/Kaunas Stumbrevičiūtė Daniela 2010 moteris 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
5 LTU/Ukmergė Danasaitė Austėja 2011 moteris 6 KYU Ukmergės dziudo klubas
6 LTU/Vilnius Larionova Žizel 2011 moteris 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
7 LTU/Marijampolė Sirgidė Aija 2012 moteris 6 KYU Marijampolės sporto centras

Dalyvių skaičius: 10

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Gaigalaitė Monika 2010 moteris 5 KYU Budoka
2 LTU/Kaunas Andriuškevičiūtė Auksė 2010 moteris 6 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
3 LTU/Kėdainiai Keršytė Airūna 2009 moteris 6 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
4 LTU/Ukmergė Kolkaitė Gustė 2010 moteris 6 KYU Ukmergės dziudo klubas
5 LTU/ALYTUS Narkunaitė Mileda 2011 moteris 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
6 LTU/Vilnius Grajauskaitė Samanta 2010 moteris 5 KYU Gralis
7 LTU/Elektrėnai Adamonytė Ainė 2009 moteris 6 KYU Draugystė
8 LTU/Vilnius Dranik Nikol 2011 moteris 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
9 LTU/Vilnius Zujeva Miglė 2011 moteris 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
10 LTU/Marijampolė Kabelkaitė Smiltė 2010 moteris 6 KYU Marijampolės sporto centras

Dalyvių skaičius: 11

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Užkurytė Justė 2009 moteris 5 KYU Budoka
2 LTU/Budoka Vitkauskaitė Audrina 2009 moteris 5 KYU Budoka
3 LTU/Ukmergė Balčiūnaitė Žemyna 2011 moteris 6 KYU Ukmergės dziudo klubas
4 LTU/Ukmergė Navickaitė Vytautė 2009 moteris 5 KYU Ukmergės dziudo klubas
5 LTU/Vilnius Mażeikaitė Kornelija 2010 moteris 5 KYU Gralis
6 LTU/Rokiškis Žemaitytė Karolina 2011 moteris 6 KYU Rokiškio kūno kultūros ir sporto centras
7 LTU/Kaunas Jonušaitė Ieva 2010 moteris 6 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
8 LTU/Vilnius JAKOVSKAJA AURELIJA 2010 moteris 6 KYU Lokys
9 LTU/Budoka Ašmonaitė Mėta 2009 moteris 6 KYU Budoka
10 LTU/Kaišiadorys Slavinskaitė Goda 2009 moteris 6 KYU Kaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centras
11 LTU/Budoka Sarančeva Leja 2009 moteris 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Bagdonavičiūtė Elija 2009 moteris 5 KYU Budoka
2 LTU/Ukmergė Verkauskaitė Gabija 2009 moteris 6 KYU Ukmergės dziudo klubas
3 LTU/Kaunas Simanaitytė Marija 2010 moteris 4 KYU "Marius dojo"
4 LTU/Vilnius Zujeva Viktorija 2009 moteris 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius MAKROVA KARINA 2009 moteris 5 KYU Lokys
2 LTU/ALYTUS Kuznecovaitė Kristina 2010 moteris 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
3 LTU/Vilnius Tenenytė Adelė 2009 moteris 4 KYU Gralis

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Babtai Kulikauskaitė Meida 2009 moteris 2 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
2 LTU/Elektrėnai Ragauskaitė Viktorija 2009 moteris 3 KYU Draugystė ESSC
3 LTU/Alytus Montvilaitė Ugnė 2009 moteris 5 KYU Alytaus SRC
4 Liechtenstein/Skuodas Domarkaitė Monika 2010 moteris 5 KYU Randori, Skuodo KKSC

Dalyvių skaičius: 80

Dalyvių skaičius: 11

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Pasvalys Rinkiavičius Nikita 2005 vyras 2 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
2 LTU/Vilnius STREMAUSKAS MYKOLAS 2006 vyras 3 KYU Lokys
3 LTU/Kaunas Klimčiauskas Antanas 2006 vyras 3 KYU Judo team Kaunas
4 LTU/Kaunas Masteika Titas 2007 vyras 2 KYU Judo team Kaunas
5 LTU/Vilnius Vasiukevič Darek 2005 vyras 3 KYU Gralis
6 LTU/Vilnius Zavistanavičius Paulius 2005 vyras 3 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
7 LTU/Marijampolė Giraitis Markas 2005 vyras 2 KYU Marijampolės sporto centras
8 LTU/Alytus Kamaitis Rapolas 2005 vyras 3 KYU Alytaus SRC
9 LTU/Alytus Cickevičius Titas 2006 vyras 4 KYU Alytaus SRC
10 LTU/Jurbarkas Paulauskas Lukas 2007 vyras 3 KYU Sfinksas
11 LTU/Klaipėda Gozbenko Ilja 2006 vyras 4 KYU Viesulo SC

Dalyvių skaičius: 6

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Bušauskas Laurynas 2006 vyras 3 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
2 LTU/Budoka Ivanovas Mantas 2007 vyras 3 KYU Budoka
3 LTU/Šilutė Kovyrcovas Emilis 2006 vyras 5 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
4 LTU/Kaunas Samsonas Armandas 2006 vyras 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
5 LTU/Budoka Cirūnas Ignas 2006 vyras 5 KYU Budoka
6 LTU/Klaipėda Ziminas Orestas 2007 vyras 3 KYU Viesulo SC

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Elektrėnai Gvazdauskas Raidas 2006 vyras 3 KYU Draugystė ESSC
2 LTU/Rokiškis Guogas Danielius 2007 vyras 6 KYU Rokiškio kūno kultūros ir sporto centras
3 LTU/Vilnius Kasparavičius Nidijus 2007 vyras 3 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
4 LTU/Plungė Narkus Girvydas 2007 vyras 3 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC

Dalyvių skaičius: 9

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Šalučka Tautvydas 2007 vyras 4 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
2 LTU/Budoka Vagulis Danas 2007 vyras 4 KYU Budoka
3 LTU/Kaunas Stanevičius Aurimas 2007 vyras 2 KYU Judo team Kaunas
4 LTU/Ukmergė Gutauskas Naglis 2006 vyras 3 KYU Ukmergės dziudo klubas
5 LTU/ALYTUS Liaugaudas Matas 2007 vyras 2 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
6 LTU/Marijampolė Plycneris Justas 2007 vyras 6 KYU Marijampolės sporto centras
7 LTU/Gargždai Deringis Andrius 2005 vyras 4 KYU Gargždų SM
8 LTU/Gargždai Plesevičius Lukas 2005 vyras 4 KYU Gargždų SM
9 LTU/Elektrėnai Ramanauskas Vilhelmas 2006 vyras 4 KYU Draugystė

Dalyvių skaičius: 12

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Merfeldas Gustas 2007 vyras 4 KYU Budoka
2 LTU/Vilnius BOJAROVIČ ARTUR 2006 vyras 2 KYU Lokys
3 LTU/Ukmergė Grakavinas Ernestas 2005 vyras 3 KYU Ukmergės dziudo klubas
4 LTU/Plungė Žilius Ervinas 2006 vyras 4 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
5 LTU/ALYTUS Maldonis Pijus 2005 vyras 3 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
6 LTU/Plungė Rimavičius Neimantas 2006 vyras 4 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
7 LTU/Elektrėnai Pulauskas Klaidas 2005 vyras 3 KYU Draugystė
8 LTU/Vilnius Polikevičius Simas 2006 vyras 1 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
9 LTU/Vilnius Buknys Jonas 2006 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
10 LTU/ALYTUS Račkauskas Gytis 2005 vyras 2 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
11 LTU/Marijampolė Kvietkauskas Vakaris 2005 vyras 5 KYU Marijampolės sporto centras
12 LTU/Kaunas Jankūnas Karolis 2005 vyras 3 KYU Judo team Kaunas

Dalyvių skaičius: 11

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Elektrėnai Dulskas Dominykas