2021 Nacionalinis Moksleivių Dziudo Čempionatas 2 diena

Užsiregistravę dalyviai:

Dalyvių skaičius: 132

Dalyvių skaičius: 12

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Pasvalys Rinkiavičius Aleksas 2007 vyras 3 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
2 LTU/Babtai Šilkaitis Tadas 2008 vyras 3 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
3 LTU/Kaunas Masteika Titas 2007 vyras 2 KYU Judo team Kaunas
4 LTU/Ukmergė Navickas Nojus 2007 vyras 5 KYU Ukmergės dziudo klubas
5 LTU/Ukmergė Stragis Harri 2008 vyras 6 KYU Ukmergės dziudo klubas
6 LTU/Plungė Steponavičius Tadas 2008 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
7 LTU/Panevėžys Načiščionis Nedas 2007 vyras 4 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
8 LTU/Vilnius Šichas Mykolas 2007 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
9 LTU/Marijampolė Žaltauskas Erikas 2009 vyras 6 KYU Marijampolės sporto centras
10 LTU/PANEVĖŽYS Taura Patrikas 2008 vyras 5 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
11 LTU/Alytus Morkevičius Juras 2008 vyras 5 KYU Alytaus SRC
12 LTU/Jurbarkas Paulauskas Lukas 2007 vyras 3 KYU Sfinksas

Dalyvių skaičius: 0

Sportininkų nerasta

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Bazevičius Oskaras 2009 vyras 5 KYU Budoka
2 LTU/Kaunas Česonis Gabrielius 2008 vyras 4 KYU Judo team Kaunas
3 LTU/Vilnius Žukauskas Matas 2008 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
4 LTU/Marijampolė Ulevičius Simonas 2008 vyras 6 KYU Marijampolės sporto centras

Dalyvių skaičius: 5

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Bervingis Simonas 2009 vyras 5 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
2 LTU/Budoka Balsevičius Martas 2008 vyras 4 KYU Budoka
3 LTU/Šilutė Ražaitis Martynas 2008 vyras 5 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
4 LTU/Plungė Jakočiūnas Neronas 2009 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
5 LTU/Panevėžys Karveckas Kipras 2008 vyras 4 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”

Dalyvių skaičius: 11

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Deimantas Kraujelis 2009 vyras 5 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
2 LTU/Elektrėnai Kliucevičius Lukas 2008 vyras 3 KYU Draugystė ESSC
3 LTU/Vilnius PILKAUSKAS EMILIJUS 2008 vyras 4 KYU Lokys
4 LTU/Elektrėnai Aleksiejūnas Natas 2009 vyras 3 KYU Draugystė ESSC
5 LTU/ALYTUS Cimbolas Timas 2009 vyras 3 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
6 LTU/Panevėžys Žindulis Rokas 2008 vyras 4 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
7 LTU/Elektrėnai Augustinavičius Matas 2008 vyras 5 KYU Draugystė
8 LTU/Vilnius Ažubalis Maksas 2007 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
9 LTU/Vilnius Kaziukevičius Einoras 2008 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
10 LTU/Marijampolė Tamulynas Gustas 2009 vyras 6 KYU Marijampolės sporto centras
11 LTU/Vilnius Barzdaitis Deividas 2008 vyras 3 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"

Dalyvių skaičius: 10

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Šalučka Mindaugas 2008 vyras 5 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
2 LTU/Budoka Ivanovas Mantas 2007 vyras 3 KYU Budoka
3 LTU/Budoka Smirnovas Danila 2008 vyras 3 KYU Budoka
4 LTU/Kaunas Najulis Nedas 2008 vyras 4 KYU Judo team Kaunas
5 LTU/Ukmergė Sabulis Kasparas 2007 vyras 4 KYU Ukmergės dziudo klubas
6 LTU/Plungė Gudas Dovydas 2009 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
7 LTU/Kaunas Gvildys Matas 2008 vyras 4 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
8 LTU/Rokiškis Guogas Danielius 2007 vyras 6 KYU Rokiškio kūno kultūros ir sporto centras
9 LTU/Vilnius Savickis Lukas 2008 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
10 LTU/Marijampolė Afanasenka Matas 2009 vyras 6 KYU Marijampolės sporto centras

Dalyvių skaičius: 15

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Pasvalys Prielaidas Kostas 2007 vyras 4 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
2 LTU/Elektrėnai Jatkevičius Airidas 2007 vyras 5 KYU Draugystė ESSC
3 LTU/Budoka Mikonis Dangiras 2008 vyras 4 KYU Budoka
4 LTU/Kaunas Juknevičius Tautgirdas 2008 vyras 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
5 LTU/Ukmergė Augūnas Arijus 2008 vyras 3 KYU Ukmergės dziudo klubas
6 LTU/Ukmergė Pupelis Nojus 2008 vyras 5 KYU Ukmergės dziudo klubas
7 LTU/Plungė Miknius Neimantas 2009 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
8 LTU/Plungė Narkus Girvydas 2007 vyras 3 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
9 LTU/Kaunas Družinas Julius 2008 vyras 6 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
10 LTU/ALYTUS Jakubauskas Adris 2008 vyras 2 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
11 LTU/Plungė Pocius Giedrius 2008 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
12 LTU/Plungė Stonkus Gediminas 2007 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
13 LTU/Elektrėnai Sužiedelis Aidas 2008 vyras 6 KYU Draugystė
14 LTU/Vilnius Kasparavičius Nidijus 2007 vyras 3 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
15 LTU/Kaunas Titas Čeplauskas 2007 vyras 5 KYU "Marius dojo"

Dalyvių skaičius: 22

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Šalučka Tautvydas 2007 vyras 4 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
2 LTU/Budoka Vagulis Danas 2007 vyras 4 KYU Budoka
3 LTU/Budoka Vagulis Danas 2007 vyras 4 KYU Budoka
4 LTU/Budoka Šulga Skomantas 2008 vyras 5 KYU Budoka
5 LTU/Šilutė Juknius Kajus 2008 vyras 6 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
6 LTU/Vilnius LOBOVKIN EVALDAS 2008 vyras 4 KYU Lokys
7 LTU/Kaunas Stanevičius Aurimas 2007 vyras 2 KYU Judo team Kaunas
8 LTU/Kaunas Stanevičius Aurimas 2007 vyras 2 KYU Judo team Kaunas
9 LTU/Ukmergė Kolosovas Vilhelmas 2007 vyras 5 KYU Ukmergės dziudo klubas
10 LTU/Plungė Jakas Eimantas 2007 vyras 4 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
11 LTU/ALYTUS Babaičenko Tajus 2009 vyras 3 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
12 LTU/ALYTUS Liaugaudas Matas 2007 vyras 2 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
13 LTU/Plungė Švoba Ugnius 2008 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
14 LTU/Vilnius Richter Martin 2007 vyras 4 KYU Gralis
15 LTU/Rokiškis Motiejūnas Margiris 2007 vyras 4 KYU Rokiškio kūno kultūros ir sporto centras
16 LTU/Siauliai Metrikis Regimantas 2007 vyras 4 KYU S/C Atzalynas-
17 LTU/Siauliai Vaicekauskas Aivaras 2008 vyras 4 KYU S/C Atzalynas-
18 LTU/Vilnius Rimdžius Karolis 2007 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
19 LTU/Vilnius Grigorjev Emilis 2009 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
20 LTU/Vilnius Žeimys Joris 2008 vyras 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
21 LTU/Marijampolė Plycneris Justas 2007 vyras 6 KYU Marijampolės sporto centras
22 LTU/Elektrėnai Arlauskas Antanas 2007 vyras 4 KYU Draugystė

Dalyvių skaičius: 16

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Elektrėnai Karalevičius Žygimantas 2008 vyras 3 KYU Draugystė ESSC
2 LTU/Budoka Merfeldas Gustas 2007 vyras 4 KYU Budoka
3 LTU/Budoka Janušis Žygimantas 2008 vyras 4 KYU Budoka
4 LTU/Budoka Norkūnas Dovydas 2008 vyras 5 KYU Budoka
5 LTU/ALYTUS Grėbliauskas Pijus 2007 vyras 3 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
6 LTU/ALYTUS Nedzinskas Titas 2008 vyras 3 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
7 LTU/Plungė Stankevičius Ignas 2009 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
8 LTU/Panevėžys Mikšionis Arnas 2007 vyras 4 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
9 LTU/Elektrėnai Mozgo Dautartas 2007 vyras 3 KYU Draugystė
10 LTU/Rokiškis Juozenas Donatas 2008 vyras 4 KYU Rokiškio kūno kultūros ir sporto centras
11 LTU/Rokiškis Spundzevičius Adomas 2007 vyras 4 KYU Rokiškio kūno kultūros ir sporto centras
12 LTU/Siauliai Gorys Rokas 2007 vyras 4 KYU S/C Atzalynas-
13 LTU/Vilnius Urbonas Skomantas 2008 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
14 LTU/Budoka Obelienius tadas 2008 vyras 6 KYU Budoka
15 LTU/Marijampolė Vencius Matas 2008 vyras 6 KYU Marijampolės sporto centras
16 LTU/Vilnius Boguševičius Ravilis 2007 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"

Dalyvių skaičius: 18

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Petrulionis Nedas 2008 vyras 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
2 LTU/Kaunas Skrodenis Kipras 2007 vyras 4 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
3 LTU/Budoka Kalinevič Damian 2008 vyras 5 KYU Budoka
4 LTU/Šilutė Jogminas Pijus 2008 vyras 3 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
5 LTU/Kėdainiai Jasaitis Aretas 2007 vyras 3 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
6 LTU/Kaunas Montvila Vejas 2007 vyras 3 KYU Judo team Kaunas
7 LTU/Ukmergė Tamošaitis Arminas 2008 vyras 4 KYU Ukmergės dziudo klubas
8 LTU/Kaunas Paškevičius Adomas 2008 vyras 4 KYU "Marius dojo"
9 LTU/Vilnius Aukštakojis Karolis 2007 vyras 4 KYU Gralis
10 LTU/Vilnius Ragauskas Nikas 2007 vyras 4 KYU Gralis
11 LTU/Rokiškis Zibolis Deividas 2008 vyras 4 KYU Rokiškio kūno kultūros ir sporto centras
12 LTU/Vilnius Janonis Aivaras 2007 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
13 LTU/Vilnius Zapolskis Dainius 2007 vyras 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
14 LTU/PANEVĖŽYS Rutkevičius Jonas 2007 vyras 5 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
15 LTU/PANEVĖŽYS Tomas Žilys 2007 vyras 4 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
16 LTU/Marijampolė Čemerka Haroldas 2008 vyras 6 KYU Marijampolės sporto centras
17 LTU/Kaunas Pečiulis Matas 2007 vyras 3 KYU Judo team Kaunas
18 LTU/Vilnius Račka Norbertas 2007 vyras 3 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"

Dalyvių skaičius: 11

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Genevičius Tajus 2007 vyras 3 KYU Budoka
2 LTU/Budoka Grebliauskas Arnas 2008 vyras 5 KYU Budoka
3 LTU/Šilutė Vyšniauskas Justas 2007 vyras 5 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
4 LTU/Pasvalys Gegieckas Jorūnas 2007 vyras 4 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
5 LTU/Ukmergė Didžiokas Tautvydas 2007 vyras 3 KYU Ukmergės dziudo klubas
6 LTU/Ukmergė Gvildys Dovydas 2008 vyras 3 KYU Ukmergės dziudo klubas
7 LTU/Plungė Petrauskas Majus 2008 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
8 LTU/Vilnius Genys Majus 2008 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
9 LTU/Vilnius Šidlionok Jurij 2008 vyras 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
10 LTU/Marijampolė Dubickas Deimantas 2008 vyras 6 KYU Marijampolės sporto centras
11 LTU/Alytus Svikas Dovydas 2007 vyras 5 KYU Alytaus SRC

Dalyvių skaičius: 8

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Zelevas Vismantas 2008 vyras 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
2 LTU/Budoka Nutautas Nojus 2008 vyras 4 KYU Budoka
3 LTU/Šilutė Klimanskis Ignas 2008 vyras 4 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
4 LTU/Vilnius MALYŠKO ALBERTAS 2007 vyras 4 KYU Lokys
5 LTU/Vilnius SINICA DAVID 2007 vyras 4 KYU Lokys
6 LTU/Elektrėnai Kybartas Lukas 2007 vyras 3 KYU Draugystė
7 LTU/Siauliai Džiugys Rokas 2007 vyras 4 KYU S/C Atzalynas-
8 LTU/Alytus Navikas Rokas 2008 vyras 5 KYU Alytaus SRC

Dalyvių skaičius: 33

Dalyvių skaičius: 5

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Žekonytė Santautė 2008 moteris 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
2 LTU/Plungė Einingė Saulė 2008 moteris 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
3 LTU/Rokiškis Matulytė Ieva 2008 moteris 6 KYU Rokiškio kūno kultūros ir sporto centras
4 LTU/Vilnius Šimanskaja Viktorija 2009 moteris 4 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
5 LTU/Marijampolė Rastapkevičiūtė Aistė 2007 moteris 6 KYU Marijampolės sporto centras

Dalyvių skaičius: 0

Sportininkų nerasta

Dalyvių skaičius: 1

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Palanga/Kretinga Ibatulinaitė Adrijana 2009 moteris 6 KYU Dziudo klubas „Ardonas“/Palangos SC

Dalyvių skaičius: 0

Sportininkų nerasta

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Elektrėnai Gvazdauskaitė Faustėja 2008 moteris 5 KYU Draugystė ESSC
2 LTU/Alytus Kostrykina Darija 2007 moteris 5 KYU Alytaus SRC

Dalyvių skaičius: 6

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Bušauskaitė Miglė 2007 moteris 3 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
2 LTU/Budoka Užkurytė Justė 2009 moteris 5 KYU Budoka
3 LTU/Budoka Ašmonaitė Mėta 2009 moteris 6 KYU Budoka
4 LTU/Budoka Sarančeva Leja 2009 moteris 6 KYU Budoka
5 LTU/Jurbarkas Martinkevičiūtė Auresta 2008 moteris 4 KYU Sfinksas
6 LTU/Alytus Šarkaitė Gintarė 2007 moteris 5 KYU Alytaus SRC

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Einikaitė Vytautė 2007 moteris 4 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
2 LTU/Kaunas Išganaitė Alisa 2008 moteris 5 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
3 LTU/Budoka Bagdonavičiūtė Elija 2009 moteris 5 KYU Budoka
4 LTU/Ukmergė Girdenytė Ugnė 2008 moteris 6 KYU Ukmergės dziudo klubas

Dalyvių skaičius: 5

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Babtai Tamašauskaitė Kamilė 2008 moteris 4 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
2 LTU/Elektrėnai Mlečkaitė Milena 2007 moteris 6 KYU Draugystė ESSC
3 LTU/Kaunas Paines Žemyna 2008 moteris 6 KYU "Ryto Saulė"-SM "Gaja"
4 LTU/Vilnius PUZELEVIČIŪTĖ BARBORA 2007 moteris 6 KYU Lokys
5 LTU/Kėdainiai Vanžodaitė Austėja 2008 moteris 4 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“

Dalyvių skaičius: 7

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Elektrėnai Ragauskaitė Viktorija 2009 moteris 3 KYU Draugystė ESSC
2 LTU/Budoka Skėrytė Ugnė 2007 moteris 2 KYU Budoka
3 LTU/Šilutė Paleckytė Gabrielė 2008 moteris 5 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
4 LTU/Plungė Steponavičiūtė Austėja 2007 moteris 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
5 LTU/Vilnius Česlauskaitė Deimantė 2007 moteris 3 KYU Gralis
6 LTU/Alytus Montvilaitė Ugnė 2009 moteris 5 KYU Alytaus SRC
7 LTU/Rokiškis Rakickaitė Kamilė 2008 moteris 4 KYU Rokiškio kūno kultūros ir sporto centras

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Babtai Norvilaitė Simona 2008 moteris 4 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
2 LTU/Ukmergė Stalionytė Paulina 2007 moteris 4 KYU Ukmergės dziudo klubas
3 LTU/Siauliai Guzauskaitė Emilija 2008 moteris 3 KYU S/C Atzalynas-