Budoka Tournament

Užsiregistravę dalyviai:

Dalyvių skaičius: 139

Dalyvių skaičius: 10

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Venslovaitis Benas 2013 vyras 6 KYU Budoka
2 LTU/Pasvalys Žemaitaitis Lukas 2013 vyras 6 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
3 LTU/Kaunas Plyškinas Klaudijus 2014 vyras 6 KYU Kaunas team judo
4 LTU/ALYTUS Antanavičius Adomas 2013 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
5 LTU/Plungė Kaušilas Rokas 2013 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
6 LAT/Jelgava Indars Reinis 2013 vyras 6 KYU Jelgavas džudo
7 LTU/Elektrėnai Križinauskas Arijus 2014 vyras 6 KYU Draugystė
8 Aruba/Kaunas Krupėnas Dovydas 2013 vyras 6 KYU Klubas "Kario kelias"
9 LTU/Panevėžio rajonas Aksinavičius Danielius 2013 vyras 6 KYU Panevėžio rajono dziudo klubas
10 LTU/Vilnius Čelkis Ernestas 2013 vyras 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"

Dalyvių skaičius: 11

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Budra Joris 2016 vyras 6 KYU Budoka
2 LTU/Budoka Ignatavičius Joris 2015 vyras 6 KYU Budoka
3 LTU/Budoka Juozaitis Jokūbas 2016 vyras 6 KYU Budoka
4 LTU/Budoka Čepulis Lukas 2015 vyras 6 KYU Budoka
5 POL/Warszawa Kwiatkowski Aleksander 2014 vyras 6 KYU Uks Judo Ikizama
6 POL/Warszawa Sakowicz Szymon 2013 vyras 5 KYU Uks Judo Ikizama
7 LTU/Kėdainiai Sidorovas Tajus 2014 vyras 6 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
8 LTU/Panevėžys Abukevičius Jonas 2014 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
9 LTU/Vilnius KUZMENKO PLATON 2014 vyras 5 KYU Lokys
10 LTU/Elektrėnai Bočkovas Vėjas 2015 vyras 6 KYU Draugystė
11 LTU/Rokiškis Kuosa Mindaugas 2013 vyras 6 KYU Rokiškio kūno kultūros ir sporto centras

Dalyvių skaičius: 13

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Červiakovskis Oskaras 2015 vyras 6 KYU Budoka
2 LTU/Elektrėnai Pabedinskas Arminas 2014 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
3 LTU/Budoka Butautas Ugnius 2014 vyras 6 KYU Budoka
4 LTU/Budoka Pačenga Tajus 2014 vyras 6 KYU Budoka
5 LTU/Budoka Smolskas Atas 2015 vyras 6 KYU Budoka
6 LTU/Budoka Vitas Adrijus 2014 vyras 6 KYU Budoka
7 LTU/Budoka Jankauskas Dominykas 2015 vyras 6 KYU Budoka
8 LTU/Budoka Murauskas Domantas 2015 vyras 6 KYU Budoka
9 LTU/Kaunas Ušackas Benediktas 2015 vyras 6 KYU Dziudo klubas "Kario kelias"
10 LTU/Vilnius NEMEC DAMJAN 2013 vyras 5 KYU Lokys
11 LTU/Vilnius PEKARSKIJ MARTIN 2013 vyras 5 KYU Lokys
12 EST/Tallinn Hamadeh Riad Amir Salaheldine 2013 vyras 4 KYU Audentes Sportsclub
13 LTU/PANEVĖŽYS Ažusienis Domas 2015 vyras 6 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC

Dalyvių skaičius: 20

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Budra Markas 2014 vyras 6 KYU Budoka
2 LTU/Budoka Fricller Damiir 2013 vyras 6 KYU Budoka
3 LTU/Budoka Juozaitis Emilis 2013 vyras 6 KYU Budoka
4 LTU/Budoka Kazlauskas Majus 2013 vyras 6 KYU Budoka
5 LTU/Budoka Šadlauskas Kajus 2014 vyras 6 KYU Budoka
6 LTU/Budoka Tamkevičius Tauras 2014 vyras 6 KYU Budoka
7 LTU/Elektrėnai Neretin Aleksandras 2014 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
8 LTU/Elektrėnai Peredelskis Dominykas 2014 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
9 LTU/Budoka Madoyan Aleks 2015 vyras 6 KYU Budoka
10 LTU/Budoka Oganian David 2015 vyras 6 KYU Budoka
11 LTU/Budoka Šalomskas Meinardas 2014 vyras 6 KYU Budoka
12 EST/Tallinn Koosma Hans Kristjan 2013 vyras 5 KYU Barra
13 LTU/Budoka Kasperiunas Jokubas 2013 vyras 6 KYU Budoka
14 BEL/Roeselare Khatchatourian Yuri 2014 vyras 4 KYU Judo Team International
15 LTU/Kaunas Giniūnas Daugirdas 2013 vyras 4 KYU Dziudo klubas "Kario kelias"
16 LTU/Panevėžys Jaras Kristupas 2015 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
17 LTU/Vilnius ŠTENGER DANIIL 2015 vyras 6 KYU Lokys
18 LTU/Elektrėnai Shuhurov Emilis 2014 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
19 LTU/Gargždai Lūža Gabrielius 2013 vyras 6 KYU Gargždų SM
20 LTU/Budoka Nenius Justinas 2014 vyras 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 26

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Gvergždys Evaldas 2014 vyras 6 KYU Budoka
2 LTU/Budoka Martinaitis Denas 2013 vyras 6 KYU Budoka
3 LTU/Budoka Večerkauskas Jonas 2013 vyras 6 KYU Budoka
4 LTU/ALYTUS Liaugaudas Tomas 2013 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
5 LTU/Budoka Čepulis Joris 2013 vyras 6 KYU Budoka
6 LTU/Plungė Vasylius Lukas 2013 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
7 LTU/Plungė Bakutis Jokūbas 2014 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
8 EST/Tallinn Aarde Marcus 2013 vyras 5 KYU Barra
9 LTU/Kėdainiai Kochiieru Maksym 2013 vyras 6 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
10 LTU/Kėdainiai Mundinas Kajus 2014 vyras 6 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
11 LTU/Kėdainiai Narbutas Kristupas 2014 vyras 6 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
12 LAT/Riga Jekabsons Ricards 2014 vyras 5 KYU KYODAI
13 LAT/Riga Milenbergs Olivers 2013 vyras 5 KYU KYODAI
14 LAT/Riga Teicans Maris 2013 vyras 6 KYU KYODAI
15 LTU/Kėdainiai Čiurila Emilis 2013 vyras 6 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
16 LAT/Jelgava Safins Kirils 2014 vyras 6 KYU Jelgavas džudo
17 LTU/Budoka Kovera Gustas 2013 vyras 6 KYU Budoka
18 LTU/Panevėžys Rimėnas Arnas 2013 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
19 LTU/Vilnius KLIMAŠEVSKIS ADRIAN 2014 vyras 5 KYU Lokys
20 LTU/Vilnius SVIACKEVIČIUS HUBERTAS 2013 vyras 5 KYU Lokys
21 LAT/Riga Koreckis Damirs 2013 vyras 6 KYU Judo club SENSEI
22 LTU/Vilnius Polonskis Emilis 2014 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
23 LTU/Palanga/Kretinga Benediktas Razma 2014 vyras 6 KYU Dziudo klubas „Ardonas“/Palangos SC
24 LTU/Budoka Meščeriakov Danila 2013 vyras 6 KYU Budoka
25 LTU/Budoka Meščeriakov Danila 2013 vyras 6 KYU Budoka
26 LTU/Budoka Meščeriakov Danila 2013 vyras 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 22

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Kartašovas Jonas 2013 vyras 6 KYU Budoka
2 LTU/Pasvalys Briedis Benediktas 2013 vyras 6 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
3 LTU/Vilnius Kozlovskis Ernestas 2013 vyras 5 KYU Gralis
4 LTU/Budoka Čečkus Markas 2013 vyras 6 KYU Budoka
5 LTU/Budoka Mickus Motiejus 2014 vyras 6 KYU Budoka
6 LTU/ALYTUS Kerevičius Emilijus 2013 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
7 LTU/Kėdainiai Mikolaitis Matas 2014 vyras 6 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
8 LAT/Riga Andrjusenkovs Nazarijs 2013 vyras 6 KYU KYODAI
9 LAT/Riga Celms Hugo Atis 2013 vyras 5 KYU KYODAI
10 LAT/Riga Dilevka Ricards 2014 vyras 6 KYU KYODAI
11 LAT/Riga Jakstevics Ralfs 2014 vyras 6 KYU KYODAI
12 LAT/Riga Mazapss Eduards Augusts 2014 vyras 6 KYU KYODAI
13 LAT/Riga Polacenoks Gustavs 2014 vyras 6 KYU KYODAI
14 LTU/Kaunas Baukas Arejas 2014 vyras 6 KYU Dziudo klubas "Kario kelias"
15 LAT/Jelgava Miemis Alekss 2013 vyras 6 KYU Jelgavas džudo
16 LTU/Vilnius LUPENKOV NIL 2013 vyras 5 KYU Lokys
17 LTU/Elektrėnai Griva Nikita 2013 vyras 6 KYU Draugystė
18 LTU/Elektrėnai Sabonis Jokūbas 2014 vyras 6 KYU Draugystė
19 LTU/Rokiškis Gaigalas Skomantas 2013 vyras 6 KYU Rokiškio kūno kultūros ir sporto centras
20 LTU/Rokiškis Tubelis Aranas 2013 vyras 5 KYU Rokiškio kūno kultūros ir sporto centras
21 LTU/Vilnius Mardas Kiril 2013 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
22 LTU/Vilnius Rimkus Herkus 2013 vyras 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"

Dalyvių skaičius: 13

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Choniakovas Mantas 2013 vyras 6 KYU Budoka
2 LTU/Budoka Žemaitis Laurynas 2013 vyras 6 KYU Budoka
3 LTU/Kaunas Macijauskas Dominykas 2013 vyras 6 KYU Kaunas team judo
4 POL/Warszawa Jarocki Antonii 2013 vyras 5 KYU Uks Judo Ikizama
5 LTU/Plungė Vaškys Jomantas 2013 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
6 LTU/Plungė Jarašiūnas Paulius 2013 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
7 LTU/Kaunas Vilbikaitis Tajus 2014 vyras 5 KYU Dziudo klubas "Kario kelias"
8 LAT/Jelgava Bērziņš Jānis 2013 vyras 6 KYU Jelgavas džudo
9 Aruba/Kaunas Marcinkevičius Arminas 2014 vyras 6 KYU Klubas "Kario kelias"
10 LAT/Riga Osincevs Leonids 2013 vyras 6 KYU Judo club SENSEI
11 LTU/PANEVĖŽYS Šimonis Domas 2013 vyras 6 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
12 LTU/Klaipėda Locaitis Eimantas 2013 vyras 6 KYU BĮ Klaipėdos Viesulo SC
13 LTU/Vilnius Voitov Savelij 2013 vyras 5 KYU Banga

Dalyvių skaičius: 13

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Žilinskas Dominykas 2014 vyras 6 KYU Budoka
2 LTU/Budoka Žilinskas Dominykas 2014 vyras 6 KYU Budoka
3 LAT/Riga Isajevs Timofejs 2013 vyras 6 KYU Judo club SENSEI
4 EST/Tallinn Kranberg Rainer 2013 vyras 5 KYU Barra
5 LTU/Kėdainiai Vidauskis Jurgis 2013 vyras 6 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
6 LAT/Riga Mikuckis Franks 2013 vyras 5 KYU KYODAI
7 LTU/Kaunas Černiauskas Nojus 2013 vyras 5 KYU Dziudo klubas "Kario kelias"
8 LTU/Panevėžys Bertulis Danielius 2013 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
9 LTU/Elektrėnai Ramanauskas Rokas 2013 vyras 6 KYU Draugystė
10 LAT/Riga Norgela Viktors 2013 vyras 6 KYU Judo club SENSEI
11 LTU/Vilnius Dikas Auridas 2013 vyras 6 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
12 LTU/Palanga/Kretinga Vincevičius Aronas 2014 vyras 6 KYU Dziudo klubas „Ardonas“/Palangos SC
13 LTU/Vilnius Rozovskiy Aaron 2013 vyras 5 KYU Banga

Dalyvių skaičius: 11

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Davalga Kajus 2014 vyras 6 KYU Budoka
2 LTU/ALYTUS Pigaga Dominykas 2013 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
3 LTU/ALYTUS Truncė Rokas 2013 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
4 LTU/Budoka Poderis Tadas 2013 vyras 6 KYU Budoka
5 LTU/Budoka Taukevičius Gytis 2014 vyras 6 KYU Budoka
6 LTU/Kėdainiai Šmigelskis Matas 2013 vyras 6 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
7 LTU/Panevėžys Liobikas Arijus 2013 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
8 LTU/Vilnius KIKILIČ JEGOR 2013 vyras 5 KYU Lokys
9 LTU/Kaunas Klizas Paulius 2013 vyras 5 KYU "Marius dojo"
10 LTU/Budoka Bakšys Arijus 2013 vyras 6 KYU Budoka
11 LTU/Budoka Vidzikauskas Majus 2013 vyras 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 215

Dalyvių skaičius: 12

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Kraujelis Arminas 2011 vyras 5 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
2 LTU/Budoka Vetrovas Domantas 2012 vyras 6 KYU Budoka
3 LTU/Plungė Gedminas Rokas 2012 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
4 LTU/Plungė Petkus Domantas 2011 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
5 EST/Tallinn Pettai Aaron 2011 vyras 6 KYU Barra
6 pasirinkite/Płock Eryk Jachimowicz 2011 vyras 5 KYU Sensei
7 pasirinkite/Šiauliai Kulikauskas Gustas 2012 vyras 4 KYU Klubas Mangustas
8 LTU/Vilnius Kamandulis Tomas 2012 vyras 5 KYU Gralis
9 name/Biržai Korsakas Arentas 2011 vyras 6 KYU Biržų sporto centras
10 name/Biržai Puodziunas Marius 2011 vyras 6 KYU Biržų sporto centras
11 LTU/Panevėžys Andrejevas Benas 2011 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
12 LTU/Panevėžio rajonas Rumčikas Pijus 2011 vyras 5 KYU Panevėžio rajono dziudo klubas

Dalyvių skaičius: 28

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Vaidila Kornelijus 2011 vyras 6 KYU Budoka
2 LTU/Budoka Michmel Karolis 2012 vyras 6 KYU Budoka
3 LTU/Budoka Valavičius Emilis 2012 vyras 6 KYU Budoka
4 POL/Warszawa Kołodziej Sebastian 2012 vyras 5 KYU Uks Judo Ikizama
5 LTU/Plungė Šatkauskas Rokas 2012 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
6 LTU/Plungė Riauka Simas 2011 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
7 LTU/Klaipėda Pigarev Vasilij 2011 vyras 6 KYU Bį Klaipėdos,,Viesulo '' sporto centras
8 EST/Tallinn Henry Pruulsen 2012 vyras 5 KYU Barra
9 LAT/Riga Teicans Maris 2013 vyras 6 KYU KYODAI
10 LTU/Kaunas Giniūnas Daugirdas 2013 vyras 4 KYU Dziudo klubas "Kario kelias"
11 pasirinkite/Šiauliai Motrenko Oleksandr 2012 vyras 5 KYU Klubas Mangustas
12 LAT/Jelgava Viskrebencevs Dmitrijs 2012 vyras 5 KYU Jelgavas džudo
13 LAT/Jelgava Žukovs Nikita 2012 vyras 5 KYU Jelgavas džudo
14 LAT/Riga Mihails Stepcenko 2011 vyras 5 KYU KYODAI
15 LTU/Vilnius Zaicevas Pranas 2012 vyras 5 KYU Gralis
16 name/Biržai Bartuškevičius Domantas 2012 vyras 6 KYU Biržų sporto centras
17 LTU/Vilnius Tumanovičius Edgar 2012 vyras 5 KYU Banga
18 LTU/Vilnius Učkuronis Kevin 2012 vyras 4 KYU Banga
19 LTU/Vilnius Volochovič Martin 2012 vyras 5 KYU Banga
20 LTU/Panevėžys Mikšionis Dovidas 2011 vyras 5 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
21 LTU/Vilnius KIJEVIČ FABIAN 2012 vyras 5 KYU Lokys
22 Aruba/Kaunas Nikolas Chelitka 2012 vyras 6 KYU Klubas "Kario kelias"
23 Aruba/Kaunas Grubevičius Jonas 2012 vyras 5 KYU Klubas "Kario kelias"
24 LTU/Ukmergė Pupelis Titas 2012 vyras 6 KYU Ukmergės dziudo klubas
25 POL/Warszawa Jasiak Michał 2012 vyras 5 KYU Uks Judo Ikizama
26 LTU/Klaipėda Pigarev Vasilij 2012 vyras 6 KYU BĮ Klaipėdos Viesulo SC
27 LTU/Kaunas Tauras Merkevičius 2012 vyras 6 KYU "Marius dojo"
28 LTU/Budoka Martinaitis Denas 2013 vyras 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 23

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Kurganovas Aironas 2012 vyras 6 KYU Budoka
2 LTU/Kaunas Jasaitis Rokas 2011 vyras 6 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
3 LTU/Elektrėnai Kazyrevas Aironas 2012 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
4 LTU/Budoka Mickus Mažvydas 2012 vyras 6 KYU Budoka
5 LTU/Kaunas Gaidelis Simas 2012 vyras 5 KYU Kaunas team judo
6 LAT/Jelgava Šeluhins Iļdars 2011 vyras 5 KYU Judo club KIN
7 LTU/Kėdainiai Markevičius Danas 2012 vyras 6 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
8 LAT/Riga Ievins Arturs 2011 vyras 4 KYU KYODAI
9 LAT/Riga Nikolajevs Sandis 2011 vyras 4 KYU KYODAI
10 LAT/Riga Pakula Grigorijs 2011 vyras 5 KYU KYODAI
11 LAT/Riga Reinsalu Markus 2011 vyras 5 KYU KYODAI
12 LTU/Budoka Vitkauskas Vakaris 2012 vyras 6 KYU Budoka
13 LTU/Kaunas Sipavičius Gustas 2012 vyras 4 KYU Dziudo klubas "Kario kelias"
14 LTU/Vilnius Skaisgiris Vakaris 2011 vyras 6 KYU Gralis
15 LTU/Panevėžys Bartkaitis Kajus 2012 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
16 LTU/Elektrėnai Žemaitaitis Ąžuolas 2011 vyras 6 KYU Draugystė
17 LTU/Elektrėnai Jokša Elikas 2012 vyras 6 KYU Draugystė
18 Aruba/Kaunas Arnas Truncė 2012 vyras 6 KYU Klubas "Kario kelias"
19 LTU/Panevėžio rajonas Kuodis Martynas 2011 vyras 5 KYU Panevėžio rajono dziudo klubas
20 name/Biržai Gnitiy Nazar 2011 vyras 5 KYU Biržų sporto centras
21 LTU/Šilutė Vyšniauskas Jonas 2012 vyras 6 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
22 LTU/Vilnius Bartoško Marcin 2011 vyras 5 KYU Banga
23 LTU/Budoka Demidenko Aleksandras 2011 vyras 5 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 52

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Dovalga Naglis 2012 vyras 6 KYU Budoka
2 LTU/Kaunas Dobrovolskis Mantas 2011 vyras 3 KYU NAGLISGYM/SM "GAJA"
3 LTU/Elektrėnai Gurskis Adomas 2012 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
4 LTU/Elektrėnai Kvietkauskas Erikas 2012 vyras 5 KYU Draugystė ESSC
5 LTU/Elektrėnai Našlėnas Nojus 2012 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
6 LTU/Budoka Čiulada Nojus 2011 vyras 5 KYU Budoka
7 LTU/Budoka Varanauskas Džiugas 2011 vyras 5 KYU Budoka
8 LTU/Budoka Vaškys Ąžuolas 2012 vyras 6 KYU Budoka
9 LTU/Kaunas Aleknavičius Ainis 2011 vyras 5 KYU Kaunas team judo
10 LTU/Kaunas Nickus Povilas 2012 vyras 5 KYU Kaunas team judo
11 LTU/Kaunas Stakeliunas Augustas 2012 vyras 5 KYU Kaunas team judo
12 LTU/ALYTUS Juozapavičius Adrijus 2011 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
13 LTU/ALYTUS Tumosa Vėjas 2012 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
14 LAT/Riga Sturme Dementijs 2011 vyras 6 KYU Judo club SENSEI
15 LTU/Plungė Rimavičius Eiridas 2011 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
16 LTU/Plungė Vaškys Jomantas 2013 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
17 EST/Tallinn Erikson Markkus 2011 vyras 4 KYU Barra
18 LTU/Klaipėda Jocius Tajus 2012 vyras 6 KYU Bį Klaipėdos,,Viesulo '' sporto centras
19 EST/Tallinn Piirsalu Peeter 2011 vyras 5 KYU Barra
20 LAT/Jelgava Popoks Aleskandrs 2012 vyras 6 KYU Judo club KIN
21 EST/Tallinn Pärnamets Johann 2012 vyras 5 KYU Barra
22 EST/Tallinn Tambaur Karl 2012 vyras 5 KYU Barra
23 LTU/Kėdainiai Pribušauskas Benas 2012 vyras 6 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
24 LTU/Kėdainiai Šilkaitis Adrijus 2012 vyras 6 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
25 LTU/Kėdainiai Siutilas Emilis 2011 vyras 4 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
26 LAT/Riga Kisis Ricards 2011 vyras 4 KYU KYODAI
27 LAT/Riga Semenistijs Aleksandrs 2012 vyras 5 KYU KYODAI
28 LTU/Kaunas Grubevičius Jonas 2012 vyras 5 KYU Dziudo klubas "Kario kelias"
29 LTU/Kaunas Kapustavičius Tadas 2012 vyras 5 KYU Dziudo klubas "Kario kelias"
30 LTU/Kaunas Raižys Dominykas 2012 vyras 5 KYU Dziudo klubas "Kario kelias"
31 LTU/Kaunas Stundys Matas 2011 vyras 5 KYU Dziudo klubas "Kario kelias"
32 POL/Bytom Wartak Tytus 2011 vyras 4 KYU GKS "Czarni" Bytom
33 POL/Białystok Tumiel Ryszard 2012 vyras 5 KYU KS Gwardia Białystok
34 LTU/Plungė Vaitkus Pijus 2012 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
35 LTU/Vilnius Bitarishvili Luka 2012 vyras 5 KYU Gralis
36 LTU/Vilnius Kozlovskis Ernestas 2013 vyras 5 KYU Gralis
37 name/Biržai Gasiunas Evanas 2012 vyras 5 KYU Biržų sporto centras
38 LTU/Panevėžys Kievinas Aidenas 2012 vyras 5 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
39 LTU/Panevėžys Načiščionis Markas 2012 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
40 LTU/Panevėžys Pajeda Airidas 2011 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
41 LAT/Riga Aleksejevs Arturs 2012 vyras 6 KYU Judo club SENSEI
42 LTU/Ukmergė Linartas Kajus 2012 vyras 6 KYU Ukmergės dziudo klubas
43 LTU/Rokiškis Lapienis Kajus 2011 vyras 6 KYU Rokiškio kūno kultūros ir sporto centras
44 LTU/PANEVĖŽYS Šukys Arnas 2012 vyras 5 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
45 LTU/Klaipėda Balčytis Joris 2012 vyras 6 KYU BĮ Klaipėdos Viesulo SC
46 pasirinkite/Marijampolė Sutrinavičius Jokūbas 2011 vyras 5 KYU Marijampolės sporto centras
47 LTU/Kaunas Dambrauskas Nojus 2011 vyras 5 KYU "Marius dojo"
48 LTU/Palanga/Kretinga Ališauskas Paulius 2011 vyras 4 KYU Dziudo klubas „Ardonas“/Palangos SC
49 LTU/Budoka Nojus Čiulada 2011 vyras 6 KYU Budoka
50 LTU/Budoka Nojus Čiulada 2011 vyras 6 KYU Budoka
51 LTU/Budoka Nojus Čiulada 2011 vyras 6 KYU Budoka
52 LTU/Budoka Nojus Čiulada 2011 vyras 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 35

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Autukas Ignas 2012 vyras 6 KYU Budoka
2 LTU/Budoka Budrys Arminas 2012 vyras 6 KYU Budoka
3 LTU/Elektrėnai Liucvaikis Matas 2012 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
4 LTU/Budoka Samukaitis Kajus 2011 vyras 6 KYU Budoka
5 LTU/ALYTUS Bunevičius Donatas 2011 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
6 LTU/Budoka Juskauskas Dovydas 2012 vyras 5 KYU Budoka
7 LAT/Riga Titovs Dmitrijs 2012 vyras 6 KYU Judo club SENSEI
8 POL/Warszawa Zieliński Aleksander 2012 vyras 5 KYU Uks Judo Ikizama
9 LTU/Plungė Bružas Jonas 2011 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
10 LTU/Plungė Grabauskas Justas 2011 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
11 LTU/Plungė Kulikauskis Justas 2011 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
12 LTU/Klaipėda Domnikov Vladimir 2012 vyras 5 KYU Bį Klaipėdos,,Viesulo '' sporto centras
13 LTU/Klaipėda Mikėnas Jonas 2012 vyras 4 KYU Bį Klaipėdos,,Viesulo '' sporto centras
14 LTU/Klaipėda Mockus Jonas 2012 vyras 6 KYU Bį Klaipėdos,,Viesulo '' sporto centras
15 LTU/Kėdainiai Bolisas Danielius 2011 vyras 4 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
16 LTU/Kėdainiai Navickas Domantas 2011 vyras 5 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
17 LAT/Riga Krepss Jekabs 2011 vyras 5 KYU KYODAI
18 LTU/Kaunas Dargužis Dovydas 2011 vyras 3 KYU Dziudo klubas "Kario kelias"
19 LTU/Kaunas Labalaukis Kajus 2012 vyras 4 KYU Dziudo klubas "Kario kelias"
20 LAT/Jelgava Košmans Timurs 2011 vyras 4 KYU Jelgavas džudo
21 LAT/Jelgava Andžāns Ruslans 2011 vyras 5 KYU Jelgavas džudo
22 LTU/Vilnius Neuronis Dovydas 2012 vyras 5 KYU Gralis
23 name/Biržai Lenghi Lukas 2011 vyras 5 KYU Biržų sporto centras
24 LTU/Panevėžys Kruopas Laurynas 2011 vyras 5 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
25 EST/Tallinn Laane Luukas 2011 vyras 4 KYU Audentes Sportsclub
26 LTU/Elektrėnai Jurjevas Denisas 2011 vyras 6 KYU Draugystė
27 LTU/Elektrėnai Nenartavičius Nojus 2012 vyras 6 KYU Draugystė
28 LTU/Panevėžio rajonas Kirdeikis Tadas 2012 vyras 6 KYU Panevėžio rajono dziudo klubas
29 LAT/Riga Braha Oles 2011 vyras 6 KYU Judo club SENSEI
30 LTU/Klaipėda Domnikov Vladimir 2012 vyras 6 KYU BĮ Klaipėdos Viesulo SC
31 LTU/Klaipėda Mikėnas Jonas 2012 vyras 5 KYU BĮ Klaipėdos Viesulo SC
32 LTU/Budoka Patinskas Matas 2011 vyras 6 KYU Budoka
33 pasirinkite/Marijampolė Daugirda Džiugas 2011 vyras 6 KYU Marijampolės sporto centras
34 LTU/Kaunas Tautvydas Markevičius 2012 vyras 6 KYU "Marius dojo"
35 LAT/Riga Sinagins Nils 2011 vyras 4 KYU Challenge

Dalyvių skaičius: 31

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Elektrėnai Slatkevičius Dominykas 2012 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
2 LTU/Budoka Dungveckis Ąžuolas 2012 vyras 6 KYU Budoka
3 LTU/Budoka Kunickas Tauras 2012 vyras 6 KYU Budoka
4 LAT/Riga Vasins Ruslans 2011 vyras 5 KYU Judo club SENSEI
5 LAT/Riga Šalagajs Ņikita 2011 vyras 6 KYU Judo club SENSEI
6 POL/Warszawa Pulikowski Feliks 2011 vyras 4 KYU Uks Judo Ikizama
7 POL/Warszawa Żeberski Bruno 2012 vyras 5 KYU Uks Judo Ikizama
8 LTU/Plungė Stančikas Antonijus 2011 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
9 LAT/Jelgava Voroņeckis Tamerlans 2011 vyras 5 KYU Judo club KIN
10 EST/Tallinn Puuraid Paul 2012 vyras 4 KYU Barra
11 LTU/Kėdainiai Adomaitis Vytenis 2011 vyras 4 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
12 LTU/Kėdainiai Zubavičius Tadas 2011 vyras 5 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
13 LAT/Riga Lebedevs Andrejs 2012 vyras 5 KYU KYODAI
14 LAT/Riga Podkujko Daniils 2012 vyras 5 KYU KYODAI
15 pasirinkite/Šiauliai Dubuš Oleg 2013 vyras 5 KYU Klubas Mangustas
16 POL/Białystok Zdanowicz Dawid 2011 vyras 5 KYU KS Gwardia Białystok
17 LTU/Vilnius Michailovas Matas 2012 vyras 5 KYU Gralis
18 LTU/Vilnius Ruseckis Damiras 2011 vyras 5 KYU Gralis
19 LAT/Jelgava Votčels Jefims 2011 vyras 6 KYU Jelgavas džudo
20 name/Biržai Martinkenas Lukas 2011 vyras 6 KYU Biržų sporto centras
21 name/Biržai Jankauskas Tejus 2011 vyras 5 KYU Biržų sporto centras
22 name/Biržai Jankauskas Tejus 2011 vyras 5 KYU Biržų sporto centras
23 name/Biržai Jankauskas Tejus 2011 vyras 5 KYU Biržų sporto centras
24 LTU/Panevėžys Trubila Jokūbas 2012 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
25 LTU/Vilnius ŠČIGLO NIKAS 2012 vyras 5 KYU Lokys
26 LTU/Elektrėnai Nagajev Albert 2011 vyras 5 KYU Draugystė
27 LTU/Vilnius VĖJINIS ARMINAS 2011 vyras 5 KYU Lokys
28 LTU/Klaipėda Stančikas Manvydas 2011 vyras 6 KYU BĮ Klaipėdos Viesulo SC
29 LTU/Šilutė Kazlauskas Tadas 2012 vyras 6 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
30 LTU/Palanga/Kretinga Eberling Jonas 2012 vyras 6 KYU Dziudo klubas „Ardonas“/Palangos SC
31 LTU/Klaipėda Bredelis Tomas 2012 vyras 6 KYU BĮ Klaipėdos Viesulo SC

Dalyvių skaičius: 12

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Budoka Lubys Dovydas 2012 vyras 6 KYU Budoka
2 LTU/Babtai Praspaliauskas Tarvinas 2011 vyras 5 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
3 LTU/Kaunas Jankauskas Ignas 2012 vyras 5 KYU Kaunas team judo
4 LTU/Budoka Lelevičius Kajus 2012 vyras 6 KYU Budoka
5 LTU/Kaunas Stulpinas Patrikas 2012 vyras 6 KYU Dziudo klubas "Kario kelias"
6 POL/Bytom Kuchna Dominik 2011 vyras 4 KYU GKS "Czarni" Bytom
7 pasirinkite/Šiauliai Paulius Tautvydas 2011 vyras 6 KYU Klubas Mangustas
8 POL/Białystok Alaszkiewicz Michał 2011 vyras 4 KYU KS Gwardia Białystok
9 LTU/Vilnius Černulis Adomas 2012 vyras 5 KYU Gralis
10 LTU/Vilnius JAKŠTO DANIEL 2011 vyras 5 KYU Lokys
11 pasirinkite/Płock Oskar Karpiński 2012 vyras 6 KYU Sensei
12 LTU/Klaipėda Čupalov Artiom 2012 vyras 6 KYU BĮ Klaipėdos Viesulo SC