OPEN PASVALYS JUDO CHAMPIONSHIP

Užsiregistravę dalyviai:

Dalyvių skaičius: 56

Dalyvių skaičius: 5

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Jurbarkas Beinarys Ajus 2010 vyras 5 KYU Jurbarko SC
2 name/Biržai Martinkenas Markas 2009 vyras 5 KYU Biržų sporto centras
3 name/Biržai Žukas Simas 2009 vyras 5 KYU Biržų sporto centras
4 LTU/Plungė Narkus Emilijus 2009 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
5 LTU/Panevėžio rajonas Rumčikas Pijus 2011 vyras 5 KYU Panevėžio rajono dziudo klubas

Dalyvių skaičius: 8

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/ALYTUS Bunevičius Donatas 2011 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
2 LTU/Šilutė Leškys Juozas 2010 vyras 5 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
3 LTU/Telšiai Kimbaras Erikas 2011 vyras 5 KYU Telšių dziudo sporto klubas 'Kova"/Telšių sporto ir rekreacijos centras
4 LTU/Palanga/Kretinga Ališauskas Paulius 2011 vyras 4 KYU Dziudo klubas „Ardonas“/Palangos SC
5 LTU/Plungė Rimavičius Eiridas 2011 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
6 LTU/Panevėžys Mikšionis Dovidas 2011 vyras 5 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
7 LTU/Budoka Liškauskas Nojus 2010 vyras 5 KYU Budoka
8 LTU/ALYTUS Račkauskas Ignas 2010 vyras 4 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC

Dalyvių skaičius: 9

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/ALYTUS Pileckas Dovydas 2010 vyras 3 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
2 LTU/ALYTUS Indrelė Kasparas 2010 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
3 pasirinkite/Riga Fjodorovs Deniss 2010 vyras 4 KYU LATVIA
4 LTU/Jurbarkas Donauskas Nojus 2011 vyras 6 KYU Jurbarko SC
5 LTU/Šilutė Kovyrcovas Benas 2009 vyras 5 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
6 LTU/Plungė Grabauskas Justas 2011 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
7 LTU/Plungė Jakočiūnas Neronas 2009 vyras 4 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
8 LTU/Plungė Kulikauskis Justas 2011 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
9 LTU/Elektrėnai Makulavičius Rokas 2009 vyras 4 KYU Draugystė

Dalyvių skaičius: 9

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/ALYTUS Cimbolas Timas 2009 vyras 3 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
2 LTU/Jurbarkas Beleckis Dovydas 2011 vyras 5 KYU Jurbarko SC
3 LTU/Jurbarkas Brigadierius Laurynas 2009 vyras 3 KYU Jurbarko SC
4 LTU/Jurbarkas Mankus Dovydas 2009 vyras 5 KYU Jurbarko SC
5 LTU/Šilutė Nausėdas Mykolas 2010 vyras 6 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
6 name/Biržai Kairys Gytis 2009 vyras 5 KYU Biržų sporto centras
7 name/Biržai Miliukas Kajus 2010 vyras 5 KYU Biržų sporto centras
8 LTU/Plungė Stančikas Antonijus 2011 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
9 LTU/Elektrėnai Griškus Vakaris 2009 vyras 5 KYU Draugystė

Dalyvių skaičius: 7

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Pasvalys Volkovas Vijus 2009 vyras 3 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
2 LTU/Jurbarkas Rinkevičius Justas 2010 vyras 4 KYU Jurbarko SC
3 name/Biržai Žukauskas Vakaris 2009 vyras 5 KYU Biržų sporto centras
4 LTU/Telšiai Kud Justas 2009 vyras 3 KYU Telšių dziudo sporto klubas 'Kova"/Telšių sporto ir rekreacijos centras
5 LTU/Budoka Jasevičius Markas 2010 vyras 5 KYU Budoka
6 LTU/Elektrėnai Bunin Kirilas 2009 vyras 5 KYU Draugystė
7 LTU/Babtai Praspaliauskas Tarvinas 2011 vyras 5 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"

Dalyvių skaičius: 7

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/ALYTUS Kleponis Aleksas 2009 vyras 4 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
2 LTU/ALYTUS Vainiušis Kipras 2010 vyras 4 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
3 name/Biržai Sveikauskas Martynas 2009 vyras 5 KYU Biržų sporto centras
4 LTU/Telšiai Stonkevičius Dovydas 2009 vyras 6 KYU Telšių dziudo sporto klubas 'Kova"/Telšių sporto ir rekreacijos centras
5 LTU/Kėdainiai Sviderskas Dominykas 2009 vyras 4 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
6 LTU/Pasvalys Prielaidas Jokūbas 2009 vyras 4 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
7 LTU/PANEVĖŽYS Leikus Rokas 2010 vyras 5 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kėdainiai Minskas Gvidas 2010 vyras 4 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
2 LTU/Budoka Dovalga Nojus 2009 vyras 4 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 5

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/ALYTUS Babaičenko Tajus 2009 vyras 2 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
2 LTU/Palanga/Kretinga Butkevičius Tomas 2009 vyras 6 KYU Dziudo klubas „Ardonas“/Palangos SC
3 LTU/PANEVĖŽYS Narkevičius Simas 2010 vyras 5 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
4 LTU/Elektrėnai Gagin Dovydas 2009 vyras 6 KYU Draugystė
5 LTU/Panevėžys Charenka Kajus 2010 vyras 4 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Pasvalys Mickeliūnas Rokas 2009 vyras 3 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
2 LTU/Pasvalys Žemaitaitis Vėjas 2010 vyras 5 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
3 LTU/Panevėžio rajonas Steišiūnas Simas 2010 vyras 4 KYU Panevėžio rajono dziudo klubas
4 LTU/Panevėžio rajonas Steišiūnas Simas 2010 vyras 4 KYU Panevėžio rajono dziudo klubas

Dalyvių skaičius: 43

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Plungė Gedminas Rokas 2012 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
2 LTU/Panevėžys Semčenko Tomas 2012 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”

Dalyvių skaičius: 0

Sportininkų nerasta

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 name/Biržai Bartuškevičius Domantas 2012 vyras 6 KYU Biržų sporto centras
2 LTU/PANEVĖŽYS Kancleris Arlandas 2012 vyras 6 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
3 LTU/Plungė Šatkauskas Rokas 2012 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC

Dalyvių skaičius: 5

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Pasvalys Svidulevičius Gustas 2012 vyras 6 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
2 LTU/Šilutė Vyšniauskas Jonas 2012 vyras 6 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
3 name/Biržai Komas Gabrielius 2012 vyras 5 KYU Biržų sporto centras
4 LTU/Plungė Motužis Simonas 2012 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
5 LTU/Panevėžys Bartkaitis Kajus 2012 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”

Dalyvių skaičius: 14

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Pasvalys Prielaidas Dominykas 2012 vyras 6 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
2 LTU/Jurbarkas Karvelis Dominykas 2012 vyras 6 KYU Jurbarko SC
3 name/Biržai Gasiunas Evanas 2012 vyras 5 KYU Biržų sporto centras
4 LTU/PANEVĖŽYS Šukys Arnas 2012 vyras 5 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
5 LTU/PANEVĖŽYS Spudikas Danielius 2012 vyras 6 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
6 LTU/Vilnius Dainauskas Žygimantas 2012 vyras 5 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
7 LTU/Budoka Dovalga Naglis 2012 vyras 6 KYU Budoka
8 LTU/Plungė Vaitkus Pijus 2012 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
9 LTU/Elektrėnai Jankauskas Vakaris 2012 vyras 6 KYU Draugystė
10 LTU/Klaipėda Balčytis Joris 2012 vyras 6 KYU BĮ Klaipėdos Viesulo SC
11 LTU/Panevėžys Kievinas Aidenas 2012 vyras 5 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
12 LTU/Panevėžys Načiščionis Markas 2012 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
13 LTU/Panevėžys Norkevičius Arnas 2012 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
14 LTU/Panevėžys Unskinas Augustas 2012 vyras 5 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”

Dalyvių skaičius: 8

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Jurbarkas Gabrielaitis Domantas 2012 vyras 6 KYU Jurbarko SC
2 LTU/Šilutė Montvydas Danielius 2012 vyras 6 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
3 name/Biržai Grybauskas Gabrielius 2012 vyras 6 KYU Biržų sporto centras
4 name/Biržai Linkevičius Majus 2012 vyras 6 KYU Biržų sporto centras
5 LTU/Palanga/Kretinga Norvaišas Aronas 2012 vyras 6 KYU Dziudo klubas „Ardonas“/Palangos SC
6 LTU/Elektrėnai Nenartavičius Nojus 2012 vyras 6 KYU Draugystė
7 LTU/Klaipėda Mikėnas Jonas 2012 vyras 5 KYU BĮ Klaipėdos Viesulo SC
8 LTU/Panevėžys Paliakas Benas 2012 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”

Dalyvių skaičius: 7

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Šilutė Kazlauskas Tadas 2012 vyras 6 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
2 LTU/Palanga/Kretinga Eberling Jonas 2012 vyras 6 KYU Dziudo klubas „Ardonas“/Palangos SC
3 LTU/Plungė Mažeika Emilijus 2012 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
4 LTU/Panevėžio rajonas Budrys Benediktas 2012 vyras 6 KYU Panevėžio rajono dziudo klubas
5 LTU/Panevėžio rajonas Kamarauskas Matas 2012 vyras 6 KYU Panevėžio rajono dziudo klubas
6 LTU/Panevėžys Trubila Jokūbas 2012 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
7 LTU/Panevėžys Gurklys Gustas 2012 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 name/Biržai Remeika Ovidijus 2012 vyras 4 KYU Biržų sporto centras
2 LTU/Palanga/Kretinga Pranaitis Ąžuolas 2012 vyras 6 KYU Dziudo klubas „Ardonas“/Palangos SC

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla