DZIUDO TARPTAUTINIS TURNYRAS PAVASARIS 2022

Užsiregistravę dalyviai:

Dalyvių skaičius: 113

Dalyvių skaičius: 11

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Mažeikiai Skurvidas Klaudijus 2013 vyras 6 KYU Imtynių Sporto Klubas "Dziudas"
2 LTU/Pasvalys Žemaitaitis Lukas 2013 vyras 6 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
3 LTU/Plungė Čekavičius Tavijuis 2013 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
4 LTU/ALYTUS Antanavičius Adomas 2013 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
5 LAT/Liepaja Birznieks Haralds 2013 vyras 6 KYU LKSS
6 LAT/Liepaja Kaštaļjanovs Sergejs 2013 vyras 6 KYU LKSS
7 LTU/Šilutė Burba Benas 2013 vyras 6 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
8 LTU/Klaipėda Isobobianas Aidanas 2014 vyras 6 KYU BĮ Klaipėdos Viesulo SC
9 name/Biržai Tuomas Aronas 2013 vyras 6 KYU Biržų sporto centras
10 LAT/Jelgava Indars Reinis 2013 vyras 6 KYU Jelgavas džudo
11 LTU/Panevėžys Juknevičius Emilis 2014 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”

Dalyvių skaičius: 5

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Mažeikiai Pušinskis Aivaras 2014 vyras 6 KYU Imtynių Sporto Klubas "Dziudas"
2 LTU/Plungė Kulevičius Kajus 2014 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
3 LTU/Elektrėnai Bočkovas Vėjas 2015 vyras 6 KYU Draugystė
4 LTU/Budoka Čepulis Lukas 2015 vyras 6 KYU Budoka
5 LTU/PANEVĖŽYS Ažusienis Domas 2015 vyras 6 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC

Dalyvių skaičius: 10

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Elektrėnai Pabedinskas Arminas 2014 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
2 LTU/Elektrėnai Shuhurov Emilis 2014 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
3 LTU/Plungė Kairys Aivaras 2014 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
4 LTU/Plungė Osipenko Oleksandr 2015 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
5 LTU/Plungė Ruibys Mantas 2013 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
6 LAT/Riga Stelmasenko Kirills 2015 vyras 6 KYU Judo club SENSEI
7 LAT/Riga Koskins Svjatoslavs 2015 vyras 6 KYU Judo club SENSEI
8 LTU/Budoka Smolskas Atas 2015 vyras 6 KYU Budoka
9 LTU/Budoka Nenius Justinas 2014 vyras 6 KYU Budoka
10 LTU/Gargždai Lūža Gabrielius 2013 vyras 6 KYU Gargždų SM

Dalyvių skaičius: 16

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Elektrėnai Neretin Aleksandras 2014 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
2 LTU/Elektrėnai Peredelskis Dominykas 2014 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
3 LTU/Plungė Valančius Mykolas 2015 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
4 LTU/Plungė Vasylius Lukas 2013 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
5 LAT/Riga Turlisovs Daniils 2014 vyras 6 KYU Judo club SENSEI
6 LAT/Riga Paskovskis Adrians 2014 vyras 6 KYU Judo club SENSEI
7 LAT/Riga Galajevs Deivids 2015 vyras 6 KYU Judo club SENSEI
8 LAT/Riga Pigins Kirills 2015 vyras 6 KYU Judo club SENSEI
9 LTU/Babtai Tiškus Orestas 2014 vyras 6 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
10 LTU/Elektrėnai Griva Nikita 2013 vyras 6 KYU Draugystė
11 LTU/Elektrėnai Dambrauskas Domas 2015 vyras 6 KYU Draugystė
12 LTU/Budoka Oganian David 2015 vyras 6 KYU Budoka
13 LTU/ALYTUS Kazlauskas Nojus 2013 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
14 LTU/Budoka Martinaitis Denas 2013 vyras 6 KYU Budoka
15 LTU/Panevėžys Unskinas Simonas 2015 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
16 Liechtenstein/Skuodas Malakauskas Žygimantas 2014 vyras 6 KYU Randori, Skuodo KKSC

Dalyvių skaičius: 21

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Mažeikiai Urnikis Vykintas 2014 vyras 6 KYU Imtynių Sporto Klubas "Dziudas"
2 LTU/Plungė Bakutis Jokūbas 2014 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
3 LTU/Plungė Einingis Augustas 2015 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
4 LTU/Plungė Miklovas Lukas 2014 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
5 LTU/Jurbarkas Gordiinko Ilja 2013 vyras 6 KYU Jurbarko SC
6 LTU/ALYTUS Goberis Tauras 2014 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
7 LTU/ALYTUS Kerevičius Emilijus 2013 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
8 LTU/ALYTUS Liaugaudas Tomas 2013 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
9 LAT/Riga Titovs Artjoms 2014 vyras 6 KYU Judo club SENSEI
10 LAT/Riga Stelmasenko Timurs 2015 vyras 6 KYU Judo club SENSEI
11 LAT/Liepaja Kļačkovskis Radimirs 2013 vyras 6 KYU LKSS
12 LTU/Elektrėnai Sabonis Jokūbas 2014 vyras 6 KYU Draugystė
13 LTU/Budoka Čepulis Joris 2013 vyras 6 KYU Budoka
14 LTU/Klaipėda Rudnickas Dovydas 2014 vyras 6 KYU BĮ Klaipėdos Viesulo SC
15 LTU/Gargždai Šimulis Kostas 2015 vyras 6 KYU Gargždų SM
16 LTU/Kėdainiai Kochiieru Maksym 2013 vyras 6 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
17 pasirinkite/jelgava Putins Martins 2013 vyras 6 KYU Jelgavas BJSS
18 pasirinkite/jelgava Runis Renars 2013 vyras 6 KYU Jelgavas BJSS
19 LTU/Budoka Mickus Motiejus 2014 vyras 6 KYU Budoka
20 LTU/Panevėžys Rimėnas Arnas 2013 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
21 LTU/Panevėžys Ivanauskas Ugnius 2013 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”

Dalyvių skaičius: 14

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Mažeikiai Saračinskas Elajus 2013 vyras 6 KYU Imtynių Sporto Klubas "Dziudas"
2 LTU/Mažeikiai Bukauskas Dovaldas 2014 vyras 6 KYU Imtynių Sporto Klubas "Dziudas"
3 LTU/Pasvalys Briedis Benediktas 2013 vyras 6 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
4 LTU/Plungė Razmus Herkus 2015 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
5 LTU/Plungė Jarašiūnas Paulius 2013 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
6 LAT/Riga Korotkevics Jegors 2014 vyras 6 KYU Judo club SENSEI
7 LTU/Klaipėda Černeckis Tadas 2013 vyras 6 KYU BĮ Klaipėdos Viesulo SC
8 LTU/Klaipėda Locaitis Eimantas 2013 vyras 6 KYU BĮ Klaipėdos Viesulo SC
9 LTU/Babtai Tiškus Majus 2013 vyras 6 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
10 LTU/Kėdainiai Čiurila Emilis 2013 vyras 6 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
11 LTU/Kėdainiai Mikolaitis Matas 2014 vyras 6 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
12 pasirinkite/jelgava Stankevičs Regnars 2014 vyras 6 KYU Jelgavas BJSS
13 pasirinkite/jelgava Trikulis Martiņs 2013 vyras 6 KYU Jelgavas BJSS
14 Liechtenstein/Skuodas Skiesgilas Arnas 2013 vyras 6 KYU Randori, Skuodo KKSC

Dalyvių skaičius: 13

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Plungė Vaškys Jomantas 2013 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
2 LTU/Plungė Rimkus Ajus 2014 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
3 LTU/Plungė Zaleckis Justas 2013 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
4 LAT/Riga Pigins Timurs 2013 vyras 6 KYU Judo club SENSEI
5 LTU/Klaipėda Janulaitis Kajus 2013 vyras 6 KYU BĮ Klaipėdos Viesulo SC
6 LTU/Klaipėda Tulčius Valentas 2013 vyras 6 KYU BĮ Klaipėdos Viesulo SC
7 LAT/Jelgava Bērziņš Jānis 2013 vyras 6 KYU Jelgavas džudo
8 LAT/Jelgava Olkhovyk Yehor 2014 vyras 6 KYU Jelgavas džudo
9 LTU/Budoka Vališkis Dovydas 2013 vyras 6 KYU Budoka
10 LTU/Budoka Žemaitis Laurynas 2013 vyras 6 KYU Budoka
11 LTU/Panevėžys Norkevičius Markas 2013 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
12 Liechtenstein/Skuodas Pajauskas Rokas 2013 vyras 6 KYU Randori, Skuodo KKSC
13 LTU/PANEVĖŽYS Šimonis Domas 2013 vyras 6 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC

Dalyvių skaičius: 8

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Plungė Jocys Rokas 2013 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
2 LTU/Elektrėnai Ramanauskas Rokas 2013 vyras 6 KYU Draugystė
3 LTU/Elektrėnai Ramanauskas Rokas 2013 vyras 6 KYU Draugystė
4 LTU/Elektrėnai Ramanauskas Rokas 2013 vyras 6 KYU Draugystė
5 LTU/Elektrėnai Ramanauskas Rokas 2013 vyras 6 KYU Draugystė
6 LTU/Elektrėnai Ramanauskas Rokas 2013 vyras 6 KYU Draugystė
7 LAT/Ventspils Spodariks Marks 2013 vyras 5 KYU SPARS
8 pasirinkite/jelgava Volodjko Daniils 2013 vyras 6 KYU Jelgavas BJSS

Dalyvių skaičius: 10

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/ALYTUS Pigaga Dominykas 2013 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
2 LTU/ALYTUS Truncė Rokas 2013 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
3 LTU/Klaipėda Pogorelov Jan 2013 vyras 6 KYU BĮ Klaipėdos Viesulo SC
4 LAT/Liepaja Froļcovs Miron 2013 vyras 6 KYU LKSS
5 LTU/Elektrėnai Tamašauskas Nojus 2013 vyras 6 KYU Draugystė
6 LTU/Šilutė Liutkus Danas 2013 vyras 6 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
7 name/Biržai Dermauskas Dominykas 2013 vyras 6 KYU Biržų sporto centras
8 LTU/Kėdainiai Šmigelskis Matas 2013 vyras 6 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
9 LAT/Liepaja Tokarčuks Mihails 2013 vyras 6 KYU LKSS
10 LTU/Panevėžys Liobikas Arijus 2013 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”

Dalyvių skaičius: 5

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Plungė Kaušilas Rokas 2013 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
2 LTU/Elektrėnai Križinauskas Arijus 2014 vyras 6 KYU Draugystė
3 LTU/Šilutė Jokulys Deivydas 2013 vyras 6 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
4 name/Biržai Drulis Deimantas 2013 vyras 6 KYU Biržų sporto centras
5 LTU/Elektrėnai Mackevičius Emilis 2013 vyras 6 KYU Draugystė ESSC

Dalyvių skaičius: 120

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Plungė Gedminas Rokas 2012 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
2 LTU/Plungė Petkus Domantas 2011 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
3 name/Biržai Puodziunas Marius 2011 vyras 6 KYU Biržų sporto centras
4 LTU/Panevėžys Semčenko Tomas 2012 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 name/Biržai Bartuškevičius Domantas 2012 vyras 6 KYU Biržų sporto centras
2 LAT/Jelgava Viskrebencevs Dmitrijs 2012 vyras 5 KYU Jelgavas džudo
3 LAT/Jelgava Žukovs Nikita 2012 vyras 5 KYU Jelgavas džudo

Dalyvių skaičius: 20

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Elektrėnai Kazyrevas Aironas 2012 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
2 LTU/Mažeikiai Katkus Ignas 2012 vyras 5 KYU Imtynių Sporto Klubas "Dziudas"
3 LTU/Plungė Motužis Simonas 2012 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
4 LTU/Plungė Riauka Simas 2011 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
5 LTU/Plungė Šermukšnis Jokūbas 2012 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
6 LTU/ALYTUS Tumosa Vėjas 2012 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
7 LTU/Elektrėnai Jokša Elikas 2012 vyras 6 KYU Draugystė
8 LTU/Elektrėnai Žemaitaitis Ąžuolas 2011 vyras 6 KYU Draugystė
9 LTU/Šilutė Vyšniauskas Jonas 2012 vyras 6 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
10 LAT/Ventspils Kolotilins Daniils 2012 vyras 5 KYU SPARS
11 pasirinkite/jelgava Gribanovs Dmitrijs 2012 vyras 5 KYU Jelgavas BJSS
12 pasirinkite/jelgava Kiseļevs Marsels 2012 vyras 5 KYU Jelgavas BJSS
13 pasirinkite/jelgava Meinards Dominiks 2012 vyras 5 KYU Jelgavas BJSS
14 pasirinkite/jelgava Solovjovs Damirs 2012 vyras 5 KYU Jelgavas BJSS
15 LTU/Budoka Michmel Karolis 2012 vyras 6 KYU Budoka
16 LTU/Plungė Šatkauskas Rokas 2012 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
17 LTU/Panevėžys Mikšionis Dovidas 2011 vyras 5 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
18 LTU/Panevėžys Bartkaitis Kajus 2012 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
19 Liechtenstein/Skuodas Jautakis Rokas 2012 vyras 6 KYU Randori, Skuodo KKSC
20 LTU/PANEVĖŽYS Latužys Aidas 2011 vyras 5 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC

Dalyvių skaičius: 10

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Plungė Gedgaudas Julius 2011 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
2 LTU/Plungė Rimavičius Eiridas 2011 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
3 LTU/Klaipėda Jocius Tajus 2012 vyras 6 KYU BĮ Klaipėdos Viesulo SC
4 LTU/Gargždai Vaitkus Julius 2012 vyras 6 KYU Gargždų SM
5 name/Biržai Gasiunas Evanas 2012 vyras 5 KYU Biržų sporto centras
6 name/Biržai Komas Gabrielius 2012 vyras 5 KYU Biržų sporto centras
7 LAT/Jelgava Lovcovs Iosifs 2012 vyras 6 KYU Jelgavas džudo
8 pasirinkite/jelgava Litvins Patriks 2011 vyras 5 KYU Jelgavas BJSS
9 LTU/Panevėžys Unskinas Augustas 2012 vyras 5 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
10 LTU/PANEVĖŽYS Šukys Arnas 2012 vyras 5 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC

Dalyvių skaičius: 31

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Elektrėnai Gurskis Adomas 2012 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
2 LTU/Elektrėnai Kvietkauskas Erikas 2012 vyras 5 KYU Draugystė ESSC
3 LTU/Elektrėnai Našlėnas Nojus 2012 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
4 LTU/Mažeikiai Urbonas Matas 2011 vyras 6 KYU Imtynių Sporto Klubas "Dziudas"
5 LTU/Plungė Bieliauskas Arnas 2012 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
6 LTU/Plungė Domarkas Domantas 2011 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
7 LTU/Plungė Vaitkus Pijus 2012 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
8 LAT/Riga Sturme Dementijs 2011 vyras 6 KYU Judo club SENSEI
9 LAT/Riga Nefjodovs Taisons 2011 vyras 5 KYU Judo club SENSEI
10 LTU/ALYTUS Bunevičius Donatas 2011 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
11 LTU/Klaipėda Smirnov Anton 2011 vyras 6 KYU BĮ Klaipėdos Viesulo SC
12 LTU/Gargždai Šarap Vladislav 2011 vyras 5 KYU Gargždų SM
13 LTU/Telšiai Kimbaras Erikas 2011 vyras 5 KYU Telšių dziudo sporto klubas 'Kova"/Telšių sporto ir rekreacijos centras
14 LAT/Ventspils Efremovs Aleksandrs 2011 vyras 5 KYU SPARS
15 LAT/Ventspils Puzirevskis Viktors 2011 vyras 5 KYU SPARS
16 name/Biržai Gnitiy Nazar 2011 vyras 5 KYU Biržų sporto centras
17 LTU/Kėdainiai Pribušauskas Benas 2012 vyras 6 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
18 LTU/Kėdainiai Šilkaitis Adrijus 2012 vyras 6 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
19 LTU/Kėdainiai Siutilas Emilis 2011 vyras 4 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
20 pasirinkite/jelgava Gribanovs Jvans 2011 vyras 5 KYU Jelgavas BJSS
21 pasirinkite/jelgava Putins Adrians 2011 vyras 5 KYU Jelgavas BJSS
22 LTU/Elektrėnai Bernatavičius Lukas 2011 vyras 6 KYU Draugystė
23 LTU/Budoka Birsėnas Dovydas 2012 vyras 6 KYU Budoka
24 LTU/Budoka Varanauskas Džiugas 2011 vyras 5 KYU Budoka
25 LAT/Liepaja Liepiņš Kristers 2012 vyras 6 KYU LKSS
26 LTU/Panevėžys Načiščionis Markas 2012 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
27 LTU/Panevėžys Kievinas Aidenas 2012 vyras 5 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
28 LTU/Panevėžys Pajeda Airidas 2011 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
29 LTU/Panevėžys Norkevičius Arnas 2012 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
30 Liechtenstein/Skuodas Kvaščevičius Kristupas 2012 vyras 6 KYU Randori, Skuodo KKSC
31 LTU/Panevėžys Žiurlys Dovidas 2011 vyras 5 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”

Dalyvių skaičius: 21

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Elektrėnai Liucvaikis Matas 2012 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
2 LTU/Mažeikiai Girdenis Domas 2012 vyras 6 KYU Imtynių Sporto Klubas "Dziudas"
3 LTU/Plungė Grabauskas Justas 2011 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
4 LTU/Plungė Kulikauskis Justas 2011 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
5 LAT/Riga Sokolovs Dmitrijs 2011 vyras 5 KYU Judo club SENSEI
6 LAT/Riga Kacars Nikas 2012 vyras 6 KYU Judo club SENSEI
7 LTU/Klaipėda Balčytis Joris 2012 vyras 6 KYU BĮ Klaipėdos Viesulo SC
8 LTU/Klaipėda Mikėnas Jonas 2012 vyras 5 KYU BĮ Klaipėdos Viesulo SC
9 LTU/Šilutė Osadčij Rokas 2011 vyras 6 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
10 LTU/Budoka Juskauskas Dovydas 2012 vyras 5 KYU Budoka
11 name/Biržai Grybauskas Gabrielius 2012 vyras 6 KYU Biržų sporto centras
12 name/Biržai Lenghi Lukas 2011 vyras 5 KYU Biržų sporto centras
13 name/Biržai Jankauskas Tejus 2011 vyras 5 KYU Biržų sporto centras
14 LTU/Kėdainiai Bolisas Danielius 2011 vyras 4 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
15 LTU/Kėdainiai Navickas Domantas 2011 vyras 5 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
16 LAT/Ventspils Spodariks Marks 2012 vyras 5 KYU SPARS
17 LAT/Jelgava Andžāns Ruslans 2011 vyras 5 KYU Jelgavas džudo
18 LAT/Jelgava Košmans Timurs 2011 vyras 4 KYU Jelgavas džudo
19 pasirinkite/jelgava Kaugurs Dominiks 2011 vyras 5 KYU Jelgavas BJSS
20 pasirinkite/jelgava Norejko Rihards 2011 vyras 5 KYU Jelgavas BJSS
21 pasirinkite/jelgava Šmelds Maris 2012 vyras 6 KYU Jelgavas BJSS

Dalyvių skaičius: 18

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Elektrėnai Slatkevičius Dominykas 2012 vyras 6 KYU Draugystė ESSC
2 LTU/Jurbarkas Beleckis Dovydas 2011 vyras 5 KYU Jurbarko SC
3 LTU/Jurbarkas Jurkynas Kipras 2011 vyras 6 KYU Jurbarko SC
4 LTU/Plungė Mažeika Emilijus 2012 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
5 LTU/Plungė Stančikas Antonijus 2011 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
6 LAT/Riga Vasins Ruslans 2011 vyras 5 KYU Judo club SENSEI
7 LTU/ALYTUS Juozapavičius Adrijus 2011 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
8 LTU/Klaipėda Bredelis Tomas 2012 vyras 6 KYU BĮ Klaipėdos Viesulo SC
9 LTU/Klaipėda Domnikov Vladimir 2012 vyras 6 KYU BĮ Klaipėdos Viesulo SC
10 LTU/Klaipėda Jeršovas Danis 2012 vyras 6 KYU BĮ Klaipėdos Viesulo SC
11 LTU/Babtai Praspaliauskas Tarvinas 2011 vyras 5 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
12 LAT/Ventspils Cernjavskis Andrejs 2011 vyras 6 KYU SPARS
13 LTU/Kėdainiai Adomaitis Vytenis 2011 vyras 4 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
14 LTU/Siauliai Adrijus Jankus 2012 vyras 6 KYU S/C Atzalynas-
15 LAT/Jelgava Votčels Jefims 2011 vyras 6 KYU Jelgavas džudo
16 pasirinkite/jelgava Čats Henrijs 2012 vyras 6 KYU Jelgavas BJSS
17 LTU/Budoka Kunickas Tauras 2012 vyras 6 KYU Budoka
18 LTU/Panevėžys Burokas Eimantas 2012 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Plungė Triūnas Orestas 2012 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
2 LTU/Klaipėda Čupalov Artiom 2012 vyras 6 KYU BĮ Klaipėdos Viesulo SC
3 LTU/Elektrėnai Nagajev Albert 2011 vyras 5 KYU Draugystė
4 LTU/Šilutė Kazlauskas Tadas 2012 vyras 6 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla

Dalyvių skaičius: 5

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Plungė Ročius Aironas 2011 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
2 LTU/Šilutė Ališkevičius Matas 2011 vyras 6 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
3 LTU/Telšiai Rekašius Matas 2011 vyras 6 KYU Telšių dziudo sporto klubas 'Kova"/Telšių sporto ir rekreacijos centras
4 pasirinkite/jelgava Čulbe Krišjanis 2012 vyras 6 KYU Jelgavas BJSS
5 LTU/Budoka Jankauskas Augustas 2012 vyras 6 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Babtai Galbuogis Domantas 2012 vyras 3 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
2 LAT/Ventspils Tamuss Emils 2011 vyras 6 KYU SPARS
3 LTU/Kėdainiai Majauskas Aronas 2011 vyras 4 KYU Kėdainių sporto centras/ ,,Mes esam“
4 LTU/Siauliai Labutis Mantas 2011 vyras 5 KYU S/C Atzalynas-

Dalyvių skaičius: 106

Dalyvių skaičius: 7

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Plungė Kosilač Gabrielius 2009 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
2 LTU/Plungė Ruškys Jokūbas 2009 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
3 LTU/Plungė Steponavičius Tadas 2008 vyras 3 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
4 LTU/Babtai Šilkaitis Tadas 2008 vyras 3 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
5 LTU/Panevėžys Liobikas Eimantas 2008 vyras 5 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
6 LTU/PANEVĖŽYS Taura Patrikas 2008 vyras 5 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC
7 LTU/PANEVĖŽYS Marinskas Aretas 2009 vyras 6 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC

Dalyvių skaičius: 5

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Klaipėda Pocius Vakaris 2010 vyras 6 KYU BĮ Klaipėdos Viesulo SC
2 LTU/Klaipėda Skvorcov Roman 2008 vyras 5 KYU BĮ Klaipėdos Viesulo SC
3 LAT/Riga Taraskins Maksims 2009 vyras 4 KYU Judo club SENSEI
4 LAT/Liepaja Jarmaks Ivans 2009 vyras 4 KYU LKSS
5 LTU/Šilutė Leškys Juozas 2010 vyras 5 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla

Dalyvių skaičius: 10

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla