Lietuvos Jaunimo U21 Cempionatas

Užsiregistravę dalyviai:

Dalyvių skaičius: 42

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Klaipėda Gozbenko Ilja 2006 vyras 4 KYU BĮ Klaipėdos Viesulo SC
2 LTU/Kaunas Klimčiauskas Antanas 2006 vyras 1 KYU KSM "GAJA"
3 LTU/Kaunas Mateika Titas 2007 vyras 1 KYU KSM "GAJA"

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Paškevičius Martynas 2003 vyras 1 DAN "Marius dojo"
2 pasirinkite/Marijampolė Luščikas Arnas 2004 vyras 2 KYU Marijampolės sporto centras

Dalyvių skaičius: 6

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Plungė Jakas Eimantas 2007 vyras 4 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
2 LTU/Siauliai Gorys Rokas 2007 vyras 3 KYU S/C Atzalynas-
3 LTU/Siauliai Metrikis Regimantas 2007 vyras 3 KYU S/C Atzalynas-
4 LTU/Kaunas Bušauskas Laurynas 2006 vyras 3 KYU KSM "GAJA"
5 LTU/Kaunas Pečiulis Matas 2007 vyras 2 KYU KSM "GAJA"
6 LTU/Kaunas Stanevičius Aurimas 2007 vyras 1 KYU KSM "GAJA"

Dalyvių skaičius: 5

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Plungė Rimavičius Neimantas 2006 vyras 3 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
2 LTU/Plungė Žilius Ervinas 2006 vyras 4 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
3 LTU/Vilnius BOJAROVIČ ARTUR 2006 vyras 2 KYU Lokys
4 LTU/Klaipėda Jakovlev Maksim 2004 vyras 1 KYU BĮ Klaipėdos Viesulo SC
5 LTU/Kaunas Jankūnas Karolis 2005 vyras 3 KYU KSM "GAJA"

Dalyvių skaičius: 16

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Plungė Mickevičius Lukas 2004 vyras 2 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
2 LTU/Plungė Narkus Vygirdas 2006 vyras 2 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
3 LTU/Plungė Pocius Vaclovas 2003 vyras 2 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
4 LTU/Plungė Razmus Justas 2003 vyras 2 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
5 LTU/Kaunas Sologubas Adomas 2006 vyras 3 KYU "Marius dojo"
6 LTU/Vilnius ANCEVIČIUS PATRICIJUS 2004 vyras 1 KYU Lokys
7 LTU/Vilnius KIJEVIČ DAVID 2003 vyras 1 DAN Lokys
8 LTU/Vilnius ZOLOTARIOV NIKITA 2003 vyras 1 DAN Lokys
9 LTU/Klaipėda Vaišvila Julius 2006 vyras 3 KYU BĮ Klaipėdos Viesulo SC
10 LTU/Plungė Miklovas Alenas 2002 vyras 2 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
11 LTU/Kaunas Maleckas Aidas 2004 vyras 2 KYU KSM "GAJA"
12 LTU/Kaunas Obcarskas Jonas 2005 vyras 2 KYU KSM "GAJA"
13 LTU/Kaunas Simanaitis Justas 2003 vyras 1 KYU KSM "GAJA"
14 LTU/Kaunas Mikalauskas Pijus 2002 vyras 1 KYU Kaunas team judo
15 LTU/Kaunas Šantaras Kajus 2002 vyras 2 KYU Kaunas team judo
16 pasirinkite/Marijampolė Perlys Karolis 2005 vyras 3 KYU Marijampolės sporto centras

Dalyvių skaičius: 5

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Šilutė Knapkis Uosis 2003 vyras 2 KYU KUMIKATA / Šilutės sporto mokykla
2 LTU/Plungė Narkus Tadas 2004 vyras 1 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
3 LTU/Kaunas Ismailovas Matas 2004 vyras 1 DAN KSM "GAJA"
4 LTU/Kaunas Treigys Robertas 2004 vyras 1 KYU Kaunas team judo
5 pasirinkite/Marijampolė Volungevičius Rapolas 2005 vyras 3 KYU Marijampolės sporto centras

Dalyvių skaičius: 5

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Plungė Zaburas Martynas 2003 vyras 2 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
2 LTU/Panevėžys Šlyteris Augustas 2003 vyras 1 DAN R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
3 LTU/Klaipėda Čupalov Jegor 2006 vyras 3 KYU BĮ Klaipėdos Viesulo SC
4 LTU/Siauliai Džiugys Rokas 2007 vyras 3 KYU S/C Atzalynas-
5 LTU/Kaunas Cegelskis Žygintas 2002 vyras 1 KYU Kaunas team judo

Dalyvių skaičius: 25

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Panevėžys Petronytė Fausta 2004 moteris 1 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
2 LTU/Siauliai Urbonaitė Laura 2004 moteris 2 KYU S/C Atzalynas-
3 LTU/Kaunas Subaciute Jura 2004 moteris 1 KYU Kaunas team judo

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Bušauskaitė Miglė 2007 moteris 2 KYU KSM "Gaja" - DK "Ryto Saulė"
2 LTU/Kaunas Saukaitytė Karolina 2002 moteris 1 KYU KSM "Gaja" - DK "Ryto Saulė"
3 LTU/Vilnius CIKOVKINA ANGELINA 2004 moteris 1 KYU Lokys
4 LTU/Kaunas Bušauskaitė Miglė 2007 moteris 2 KYU KSM "GAJA"

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Plungė Kauliutė Giedrė 2004 moteris 2 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
2 LTU/Vilnius JUNEVIČIUTE PAULINA 2006 moteris 2 KYU Lokys
3 LTU/Panevėžys Marozaitė Rugilė 2006 moteris 1 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Plungė Endriekutė Barbora 2005 moteris 1 DAN Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
2 LTU/Rokiškis Jakulytė Elinga 2003 moteris 3 KYU Rokiškio kūno kultūros ir sporto centras
3 LTU/Siauliai Gečaitė Gabija 2003 moteris 2 KYU S/C Atzalynas-
4 LTU/Siauliai Pranaviciute Greta 2007 moteris 3 KYU S/C Atzalynas-

Dalyvių skaičius: 7

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Jurbarkas Barzdaitytė Samanta 2003 moteris 1 KYU Jurbarko SC
2 LTU/Jurbarkas Gabrielaitytė Gabrielė 2003 moteris 1 KYU Jurbarko SC
3 LTU/Kaunas Samsonaitė Samanta 2006 moteris 4 KYU KSM "Gaja" - DK "Ryto Saulė"
4 LTU/Plungė Steponavičiūtė Austėja 2007 moteris 3 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
5 LTU/Kaunas Railaitė Viktorija 2006 moteris 3 KYU Dziudo klubas "Kario kelias"
6 LTU/Siauliai Vaicekauskaitė Ramunė 2005 moteris 2 KYU S/C Atzalynas-
7 LTU/Panevėžys Revinskaitė Gabija 2004 moteris 1 DAN R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Vilkauskaitė Ula 2005 moteris 2 KYU KSM "Gaja" - DK "Ryto Saulė"
2 pasirinkite/Marijampolė Rastapkevičiūtė Aistė 2007 moteris 3 KYU Marijampolės sporto centras

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Kazlauskaitė Nida 2005 moteris 2 KYU KSM "Gaja" - DK "Ryto Saulė"
2 LTU/PANEVĖŽYS Deimantė Chush 2006 moteris 4 KYU KLUBAS,,IPON'' SP.GIMN.KKSC