Lietuvos Dziudo Cempionatas

Užsiregistravę dalyviai:

Dalyvių skaičius: 87

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Masteika Titas 2007 vyras 1 KYU Sporto mokykla Gaja
2 LTU/Kaunas Šmitas Gražvydas 1996 vyras 1 KYU Sporto mokykla Gaja
3 LTU/Klaipėda Gozbenko Ilja 2006 vyras 2 KYU BĮ Klaipėdos Viesulo SC
4 LTU/Kauans Nedas Urniežius 2001 vyras 6 KYU Kauno technologijos universitetas

Dalyvių skaičius: 9

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Elektrėnai Maksimov Denis 2005 vyras 1 DAN Draugystė ESSC
2 LTU/Panevėžys Rapkevičius Rokas 2006 vyras 2 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
3 LTU/Panevėžys Načiščionis Nedas 2007 vyras 3 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
4 LTU/Šilutė Kudrešovas Artūras 1993 vyras 1 DAN Šilutės SM/ KUMIKATA
5 LTU/Kaunas Klimčiauskas Antanas 2006 vyras 1 KYU Sporto mokykla Gaja
6 LTU/Kaunas Žilinskas Vytaras 2001 vyras 1 KYU Sporto mokykla Gaja
7 LTU/Klaipėda Zinkevičius Mantas 2005 vyras 4 KYU BĮ Klaipėdos Viesulo SC
8 LTU/Panevėžys Liobikas Eimantas 2008 vyras 4 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
9 LTU/Kauans Virketis Mantas 1999 vyras 2 KYU Kauno technologijos universitetas

Dalyvių skaičius: 8

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius PILKAUSKAS EMILIJUS 2008 vyras 3 KYU Lokys
2 LTU/Panevėžys Karveckas Kipras 2008 vyras 4 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
3 LTU/Šilutė Juknius Kajus 2008 vyras 3 KYU Šilutės SM/ KUMIKATA
4 LTU/Šilutė Ražaitis Martynas 2008 vyras 3 KYU Šilutės SM/ KUMIKATA
5 LTU/Kaunas Stanevičius Aurimas 2007 vyras 2 KYU Sporto mokykla Gaja
6 LTU/Kaunas Ivanovas Mantas 2007 vyras 2 KYU SM Gaja
7 LTU/Klaipėda Ziminas Orestas 2007 vyras 2 KYU BĮ Klaipėdos Viesulo SC
8 LTU/Gargždai Vaitkus Nojus 2008 vyras 5 KYU Gargždų SM

Dalyvių skaičius: 14

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Elektrėnai Gvazdauskas Raidas 2006 vyras 2 KYU Draugystė ESSC
2 LTU/Elektrėnai Karalevičius Žygimantas 2008 vyras 3 KYU Draugystė ESSC
3 LTU/Panevėžys Žindulis Rokas 2008 vyras 3 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
4 LTU/Panevėžys Juška Gustas 2008 vyras 4 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
5 LTU/Kaunas Vagulis Danas 2007 vyras 2 KYU SM Gaja
6 LTU/Šilutė Plikšnys Domas 2007 vyras 2 KYU Šilutės SM/ KUMIKATA
7 LTU/Vilnius Leonovas Mantas 2004 vyras 1 KYU VILNIUS TECH
8 LTU/Plungė Narkus Girvydas 2007 vyras 2 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
9 LTU/Plungė Rimavičius Neimantas 2006 vyras 3 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
10 LTU/Klaipėda Jakovlev Maksim 2004 vyras 1 KYU BĮ Klaipėdos Viesulo SC
11 LTU/Gargždai Plesevičius Lukas 2005 vyras 4 KYU Gargždų SM
12 LTU/Kauans Paulius Čipickis 2001 vyras 6 KYU Kauno technologijos universitetas
13 LTU/Kaunas Narkevičius Matas 2004 vyras 1 KYU Sporto mokykla Gaja
14 LTU/Druskininkai Simas Urmanavičius 2007 vyras 4 KYU Dziudo klubas "Čempionas"

Dalyvių skaičius: 23

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Jonava Linauskas Benas 2006 vyras 2 KYU JSC
2 LTU/Kaunas Raulušonis Augis 2004 vyras 1 KYU KSM "Gaja"
3 LTU/Vilnius BOJAROVIČ ARTUR 2006 vyras 1 KYU Lokys
4 LTU/Vilnius POZLEVIČ ADAM 1997 vyras 1 KYU Lokys
5 LTU/Panevėžys Žindulis Benas 2005 vyras 2 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
6 LTU/ALYTUS Grėbliauskas Pijus 2007 vyras 2 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
7 LTU/Šilutė Baltutis Pijus 2008 vyras 5 KYU Šilutės SM/ KUMIKATA
8 LTU/Šilutė Vyšniauskas Justas 2007 vyras 6 KYU Šilutės SM/ KUMIKATA
9 LTU/Vilnius Kijevič David 2003 vyras 1 DAN VILNIUS TECH
10 LTU/Kaunas Mikalauskas Pijus 2002 vyras 1 KYU Sporto mokykla Gaja
11 LTU/Kaunas Šantaras Kajus 2002 vyras 1 KYU Sporto mokykla Gaja
12 LTU/Plungė Jakas Eimantas 2007 vyras 4 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
13 LTU/Plungė Mickevičius Lukas 2004 vyras 2 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
14 LTU/Plungė Pocius Giedrius 2008 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
15 LTU/Plungė Pocius Vaclovas 2003 vyras 2 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
16 LTU/Plungė Žilius Ervinas 2006 vyras 4 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
17 LTU/Plungė Tipšas Algirdas 1991 vyras 1 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
18 LTU/Plungė Razmus Justas 2003 vyras 2 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
19 LTU/Kauans Mykolaitis Gražvydas 2002 vyras 1 KYU Kauno technologijos universitetas
20 LTU/Kauans Varnas Gabrielius 2003 vyras 6 KYU Kauno technologijos universitetas
21 LAT/Riga Avdeev Alexander 2007 vyras 2 KYU Jikan
22 LTU/Vilnius Cvirka Rokas 1996 vyras 1 KYU VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas "Viesulas"
23 LTU/Kaunas Dunauskas Audrius 1998 vyras 1 DAN Sporto mokykla Gaja

Dalyvių skaičius: 17

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Učkuronis Maksimiljanas 2004 vyras 2 KYU KSM "Gaja"
2 LTU/ALYTUS Liaugaudas Matas 2007 vyras 1 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
3 LTU/ALYTUS Nedzinskas Titas 2008 vyras 1 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
4 LTU/ALYTUS Sviklas Dovydas 2007 vyras 4 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
5 LTU/Kaunas Genevičius Tajus 2007 vyras 2 KYU SM Gaja
6 LTU/Šilutė Klimanskis Ignas 2008 vyras 2 KYU Šilutės SM/ KUMIKATA
7 LTU/Kaunas Ismailovas Matas 2004 vyras 1 DAN Sporto mokykla Gaja
8 LTU/Kaunas Paškevičius Adomas 2008 vyras 3 KYU "Marius dojo"
9 LTU/Kaunas Janušas Šarūnas 1998 vyras 2 KYU KSM "Gaja"
10 LTU/Plungė Narkus Vygirdas 2006 vyras 2 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
11 LTU/Plungė Narkus Tadas 2004 vyras 1 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
12 LTU/Plungė Steponavičius Tadas 2008 vyras 3 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
13 LTU/Klaipėda Vaišvila Julius 2006 vyras 2 KYU BĮ Klaipėdos Viesulo SC
14 LTU/Gargždai Lavrentjevas Dominykas 2006 vyras 4 KYU Gargždų SM
15 LTU/Kauans Butkus Erikas 2004 vyras 3 KYU Kauno technologijos universitetas
16 LTU/Kauans Rokas Katkus 2001 vyras 6 KYU Kauno technologijos universitetas
17 LTU/Kaunas Žygimantas Šadeikis 2002 vyras 1 KYU Sporto mokykla Gaja

Dalyvių skaičius: 12

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Vilnius JUNEVIČIUS ARTURAS 2001 vyras 1 KYU Lokys
2 LTU/Vilnius VOLKOVICKI MATEUŠ 2006 vyras 2 KYU Lokys
3 LTU/Šilutė Knapkis Uosis 2003 vyras 2 KYU Šilutės SM/ KUMIKATA
4 LTU/Šilutė Sagalec Edvardas 2000 vyras 1 DAN Šilutės SM/ KUMIKATA
5 LTU/Kaunas Cegelskis Žygintas 2002 vyras 1 KYU Sporto mokykla Gaja
6 LTU/Kauans Sakalauskas Tomas 2002 vyras 6 KYU Kauno technologijos universitetas
7 LTU/Kauans Spaičys Ugnius 1998 vyras 6 KYU Kauno technologijos universitetas
8 LTU/Šakiai Marius Juočiūnas 2002 vyras 2 KYU Šakių jaunimo kūrybos sporto centras
9 LTU/Vilnius Narkus Tadas 2004 vyras 1 KYU VILNIUS TECH
10 LTU/Kaunas Saulius Mikalauskas 1992 vyras 1 KYU Sporto mokykla Gaja
11 LTU/Kaunas Mitrochinas Marijus 2002 vyras 1 DAN Sporto mokykla Gaja
12 LTU/Druskininkai Vilius Vaitkaitis 2007 vyras 4 KYU Dziudo klubas "Čempionas"

Dalyvių skaičius: 21

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Milašiūtė Modesta 2001 moteris 1 KYU KSM "Gaja"
2 LTU/Kaunas Petronytė Fausta 2004 moteris 1 KYU KSM "Gaja"
3 LTU/Gargždai Norvilaitė Audra 2005 moteris 4 KYU Gargždų SM

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Bušauskaitė Miglė 2007 moteris 1 KYU KSM "Gaja"
2 LTU/Elektrėnai Gvazdauskaitė Faustėja 2008 moteris 3 KYU Draugystė ESSC
3 LTU/Plungė Jonušaitė Auksė 2008 moteris 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC

Dalyvių skaičius: 1

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Babtai Tamašauskaitė Kamilė 2008 moteris 2 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"

Dalyvių skaičius: 3

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Čečytė Vaiga 2001 moteris 1 DAN KSM "Gaja"
2 LTU/Elektrėnai Česlauskaitė Deimantė 2007 moteris 1 KYU Draugystė ESSC
3 LTU/Kaunas Skėrytė Ugnė 2007 moteris 1 KYU SM Gaja

Dalyvių skaičius: 6

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Nenartavičiūtė Rugilė 2001 moteris 1 DAN KSM "Gaja"
2 LTU/Kaunas Samsonaitė Samanta 2006 moteris 3 KYU KSM "Gaja"
3 LTU/Kaunas Žievytė Sandra 1998 moteris 1 DAN KSM "Gaja"
4 LTU/Panevėžys Šlikaitė Austėja 2006 moteris 2 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
5 LTU/Babtai Norvilaitė Simona 2008 moteris 4 KYU Sporto klubas "Juodas diržas"
6 LTU/Šilutė Paleckytė Gabrielė 2008 moteris 4 KYU Šilutės SM/ KUMIKATA

Dalyvių skaičius: 1

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Šakiai Mikuckytė Emilija 2008 moteris 5 KYU Šakių jaunimo kūrybos sporto centras

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Kaunas Dudėnaitė Miglė Julija 1998 moteris 2 DAN KSM "Gaja"
2 LTU/Kaunas Gedutytė Renalda 1993 moteris 2 DAN KSM "Gaja"
3 LTU/Kaunas Kazlauskaitė Nida 2005 moteris 2 KYU KSM "Gaja"
4 LTU/Plungė Einingė Saulė 2008 moteris 1 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC