Atviras Šilutės rajono tarptautinis dziudo turnyras

Užsiregistravę dalyviai:

Dalyvių skaičius: 73

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Šilutė Užkuraitis Kristijonas 2015 vyras 6 KYU Šilutės SM/ KUMIKATA
2 LTU/Mažeikiai Sokolovskij Danil 2015 vyras 6 KYU Mažeikių sporto mokykla
3 name/Biržai Vaičekonis Emilis 2014 vyras 6 KYU Biržų sporto centras
4 LTU/Palanga/Kretinga Vincevičius Aronas 2014 vyras 6 KYU Dziudo klubas „Ardonas“/Palangos SC

Dalyvių skaičius: 6

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Šilutė Vaitkus Markas 2016 vyras 6 KYU Šilutės SM/ KUMIKATA
2 LTU/Šilutė Zaremba Eljotas 2017 vyras 6 KYU Šilutės SM/ KUMIKATA
3 LTU/Šilutė Nesteckis Vytaus 2015 vyras 6 KYU Šilutės SM/ KUMIKATA
4 LTU/Plungė Kulevičius Kajus 2014 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
5 LTU/Budoka Ivanauskas Adomas 2014 vyras 5 KYU Budoka
6 LTU/Budoka Katajev Domas 2015 vyras 5 KYU Budoka

Dalyvių skaičius: 11

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Šilutė Grinčinaitis Jonas 2017 vyras 5 KYU Šilutės SM/ KUMIKATA
2 LTU/Šilutė Grinčinaitis Paulius 2017 vyras 6 KYU Šilutės SM/ KUMIKATA
3 LTU/Jurbarkas Antanaitis Lainas 2014 vyras 5 KYU Jurbarko SC
4 LTU/ALYTUS Labukas Naglis 2014 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
5 LTU/Mažeikiai Pušinskis Aivaras 2014 vyras 5 KYU Mažeikių sporto mokykla
6 LTU/Plungė Stuopelis Jonas 2016 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
7 LTU/Klaipėda Asnauskas Deimantas 2015 vyras 6 KYU BĮ Klaipėdos Viesulo SC
8 LTU/Klaipėda Monkevičius Jonas 2014 vyras 6 KYU BĮ Klaipėdos Viesulo SC
9 LTU/Budoka Nauburas Tajus 2014 vyras 6 KYU Budoka
10 LTU/Budoka Šadlauskas Kajus 2014 vyras 6 KYU Budoka
11 LTU/Gargždai Šukys Dominykas 2015 vyras 6 KYU Gargždų SM

Dalyvių skaičius: 11

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Šilutė Petruškevičius Vytautas 2015 vyras 6 KYU Šilutės SM/ KUMIKATA
2 LTU/Panevėžys Gelažius Titas 2015 vyras 5 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
3 LTU/Panevėžys Unskinas Simonas 2015 vyras 5 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
4 LTU/Mažeikiai Sobolevskij Arsenij 2015 vyras 6 KYU Mažeikių sporto mokykla
5 pasirinkite/Šiauliai Savickas Deimantas 2014 vyras 5 KYU Klubas Mangustas
6 LTU/Plungė Stančikas Aleksas 2015 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
7 LTU/Klaipėda Asnauskas Deividas 2014 vyras 6 KYU BĮ Klaipėdos Viesulo SC
8 LTU/Klaipėda Bachmetjev Ignat 2014 vyras 6 KYU BĮ Klaipėdos Viesulo SC
9 LTU/Klaipėda Kormilcin Maksim 2018 vyras 6 KYU BĮ Klaipėdos Viesulo SC
10 pasirinkite/Marijampolė Volungevičius Mykolas 2015 vyras 6 KYU Marijampolės sporto centras
11 LTU/Gargždai Žiūra Ąžuolas 2014 vyras 6 KYU Gargždų SM

Dalyvių skaičius: 14

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Pasvalys Svidulevičius Joris 2015 vyras 6 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
2 LTU/Šilutė Vitkauskas Armandas 2014 vyras 6 KYU Šilutės SM/ KUMIKATA
3 LTU/ALYTUS Goberis Tauras 2014 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
4 LTU/Panevėžys Grižas Kajus 2015 vyras 5 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
5 LTU/Panevėžys Lukauskas Kristijonas 2015 vyras 5 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
6 LTU/Plungė Bakutis Jokūbas 2014 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
7 LTU/Mažeikiai Popovas Edgaras 2015 vyras 6 KYU Mažeikių sporto mokykla
8 LTU/Mažeikiai Černauskas Joris 2014 vyras 6 KYU Mažeikių sporto mokykla
9 LTU/Palanga/Kretinga Danilevičius Ignas 2014 vyras 6 KYU Dziudo klubas „Ardonas“/Palangos SC
10 pasirinkite/Šiauliai Paulauskas Martynas 2015 vyras 6 KYU Klubas Mangustas
11 LTU/Panevėžys Miliūnas Gvidas 2014 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
12 LTU/Palanga/Kretinga Valaitis Adris 2015 vyras 6 KYU Dziudo klubas „Ardonas“/Palangos SC
13 LTU/Palanga/Kretinga Knieža Gytis 2016 vyras 6 KYU Dziudo klubas „Ardonas“/Palangos SC
14 Liechtenstein/Skuodas Malakauskas Žygimantas 2014 vyras 5 KYU Randori, Skuodo KKSC

Dalyvių skaičius: 18

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Šilutė Jančauskas Erikas 2014 vyras 6 KYU Šilutės SM/ KUMIKATA
2 LTU/Šilutė Kontrimas Vytenis 2015 vyras 6 KYU Šilutės SM/ KUMIKATA
3 LTU/Šilutė Masnikas Domas 2015 vyras 6 KYU Šilutės SM/ KUMIKATA
4 LTU/ALYTUS Naruševičius Mangirdas 2014 vyras 5 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
5 LTU/Kėdainiai Mikolaitis Matas 2014 vyras 5 KYU Kėdainių sc
6 LTU/Panevėžys Jozėnas Tonis 2014 vyras 5 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
7 LTU/Plungė Razmus Herkus 2015 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
8 LTU/Plungė Valančius Mykolas 2015 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
9 pasirinkite/Šiauliai Skirius Kristupas 2015 vyras 6 KYU Klubas Mangustas
10 LTU/Jurbarkas Kuniauskas Joris 2015 vyras 6 KYU Jurbarko SC
11 LTU/Plungė Einingis Augustas 2015 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
12 LTU/Palanga/Kretinga Beržanskis Motiejus 2014 vyras 6 KYU Dziudo klubas „Ardonas“/Palangos SC
13 LTU/Palanga/Kretinga Mažeika Aras 2015 vyras 6 KYU Dziudo klubas „Ardonas“/Palangos SC
14 LTU/Budoka Lelevič Kajus 2015 vyras 5 KYU Budoka
15 pasirinkite/Marijampolė Šiugždinis Domantas 2014 vyras 6 KYU Marijampolės sporto centras
16 pasirinkite/Marijampolė Rumševičius Benas 2014 vyras 6 KYU Marijampolės sporto centras
17 pasirinkite/Marijampolė Šalaševičius Domantas 2016 vyras 6 KYU Marijampolės sporto centras
18 LTU/Kaunas Sabonaitis Arnas 2014 vyras 5 KYU "Marius dojo"

Dalyvių skaičius: 4

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Šilutė Golubovskis Adrijus 2014 vyras 6 KYU Šilutės SM/ KUMIKATA
2 LTU/Šilutė Mosiejauskas Vytis 2015 vyras 6 KYU Šilutės SM/ KUMIKATA
3 LTU/Mažeikiai Bukauskas Dovaldas 2014 vyras 5 KYU Mažeikių sporto mokykla
4 name/Biržai Žalinkevičius Pijus 2014 vyras 6 KYU Biržų sporto centras

Dalyvių skaičius: 5

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Šilutė Vasiliauskas Rapolas 2014 vyras 6 KYU Šilutės SM/ KUMIKATA
2 LTU/Plungė Jonča Matas 2014 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
3 LTU/Plungė Kairys Nojus 2015 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
4 LTU/Gargždai Šimulis Kostas 2015 vyras 6 KYU Gargždų SM
5 Liechtenstein/Skuodas Aleksandravičius Eronas-Vytautas 2014 vyras 6 KYU Randori, Skuodo KKSC

Dalyvių skaičius: 72

Dalyvių skaičius: 12

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Pasvalys Liutkevičius Eitvidas 2013 vyras 6 KYU Dziudo klubas "GIRI"/Pasvalio sporto mokykla
2 LTU/Šilutė Aleskus Adas 2012 vyras 6 KYU Šilutės SM/ KUMIKATA
3 LTU/Šilutė Burba Benas 2013 vyras 6 KYU Šilutės SM/ KUMIKATA
4 LTU/Jurbarkas Januškevičius Denisas 2013 vyras 5 KYU Jurbarko SC
5 LTU/ALYTUS Antanavičius Adomas 2013 vyras 4 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
6 LTU/Panevėžys Drąsutis Matas 2012 vyras 6 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
7 LTU/Panevėžys Fiodorovas Kernius 2012 vyras 5 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
8 LTU/Panevėžys Semčenko Tomas 2012 vyras 4 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
9 LTU/Mažeikiai Visockis Laurynas 2013 vyras 5 KYU Mažeikių sporto mokykla
10 LTU/Mažeikiai Taučius Benas 2012 vyras 6 KYU Mažeikių sporto mokykla
11 pasirinkite/Šiauliai Kulikauskas Gustas 2012 vyras 2 KYU Klubas Mangustas
12 LTU/Plungė Gedminas Rokas 2012 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC

Dalyvių skaičius: 0

Sportininkų nerasta

Dalyvių skaičius: 2

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Jurbarkas Janavičius Armandas 2013 vyras 5 KYU Jurbarko SC
2 name/Biržai Bartuškevičius Domantas 2012 vyras 4 KYU Biržų sporto centras

Dalyvių skaičius: 14

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla
1 LTU/Šilutė Putinas Jonas 2012 vyras 6 KYU Šilutės SM/ KUMIKATA
2 LTU/Šilutė Vyšniauskas Jonas 2012 vyras 6 KYU Šilutės SM/ KUMIKATA
3 LTU/Šilutė Zybartas Vakaris-Petras 2013 vyras 6 KYU Šilutės SM/ KUMIKATA
4 LTU/Jurbarkas Antanaitis Šarūnas 2013 vyras 5 KYU Jurbarko SC
5 LTU/Jurbarkas Gordiienko Illia 2013 vyras 5 KYU Jurbarko SC
6 LTU/ALYTUS Kerevičius Emilijus 2013 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
7 LTU/ALYTUS Krutulis Nojus 2012 vyras 6 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
8 LTU/ALYTUS Liaugaudas Tomas 2013 vyras 4 KYU DZIUDO SIMBA/ASRC
9 LTU/Panevėžys Rimėnas Arnas 2013 vyras 4 KYU R.Sargūno sp.g.,/klubas”Ristis”
10 LTU/Plungė Motužis Simonas 2012 vyras 6 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
11 LTU/Plungė Šatkauskas Rokas 2012 vyras 5 KYU Plungės Dziudo Klubas / Plungės SRC
12 LTU/Jurbarkas Makarenko Alan 2013 vyras 5 KYU Jurbarko SC
13 pasirinkite/Šiauliai Žiauberis Audrius 2012 vyras 6 KYU Klubas Mangustas
14 LTU/Jurbarkas Jurgilas Kornelijus 2012 vyras 5 KYU Jurbarko SC

Dalyvių skaičius: 9

Nr Šalis Pavardė Vardas Gimimo metai Lytis Dan/Kyu Klubas/sporto mokykla